آموزش کامل سئو

سئو وب سایت و فروشگاههای اینترنتی در سالهای اخیر به دلیل ورود تعداد رقبای زیاد به بازار مورد توجه گرفته است. از اینرو آموزش سئو در سالهای اخیر به شدت مورد توجه  صاحبان وب سایت و ایرانیان قرار گرفته است . و 40 درصد از فروشگاه های اینترنتی میزان بازدید خود را مدیون گوگل هستند. بنابران داشتن یک دانش سطحی برای صاحبان وب سایت ها در مورد سئو لازم است. با توجه به تعداد زیاد آموزشهای موجود سئو در فضای مجازی پیدا کردن منبع آموزش کامل سئو بسیار سخت است و این سختی ناشی از پراکنده بودن بحث ها است.

سئو تنها بهینه سازی وب سایت برای موتور جست و جوی گوگل نیست اما با توجه به محبوبیت گوگل در ایران بیشتر کارهای سئو و بهینه سازی وب سایت مطابق استانداردهای گوگل انجام می شود سایت شما تنها با قرار گرفتن در جزء چند سایت اول می تواند رشد فروش 60 درصدی را تجربه کند این قدرت سئو باعث شده است که بحث سئو و بهینه سازی وب سایت برای تمام افراد جذاب باشد اما حیقت این است که سئو یک تخصص است . با قوت گرفتن مجدد الگوریتم RankBrain و دیگر الگوریتم های گوگل کار سئو و بهینه سازی وب سایت را تکنیکال تر کرده اند و نمی توان تنها با استفاده از چند تکنیک ساده افزایش رشد برای وب سایت داشته باشیم. در این مطلب تصمیم گرفتیم آموزش کامل و رایگان سئو را برای شما ارائه دهیم اما قبل از اجرا بهتر است تا به برخی از نکات توجه کنید.

 سئو به درد چه کسانی می خورد

سئو و بهینه سازی وب سایت نسبت به دیگر حرفه ها کمی سخت تر است زیرا باید ویژگی های خاصی برای موفقیت در ایز حیطه داشته باشد. اگر فردی صبور ، پیگیر , کنجکاو هستید میتوانید فعالیت خود را آغاز کنید. داشتن مهارت کافی در زبان انگلیسی و توانایی استفاده از ابزار های سئو... نیز می تواند برخی از ویژگی های لازم برای شروع کار باشد. اگر از تخصص کافی در زبان انگلیسی برخوردار نیستید سعی کنید به مرور زمان این تخصص را بهبود دهید. اگر از حل کردن معما لذت نمی برید و از صبر کافی نیز برخوردار نیستید نمی تواند به سئو به عنوان یک تخصص توجه داشته باشید

چگونه باید سئو یاد گرفت

در این مقاله ما به شما می گوییم که چگونه باید سئو یاد گرفت. در این مقاله تنها با کلیک بر روی مباحث مروبوطه می توانید فعالیت  آموزش سئو خود را آغاز کنید. سئو علاوه بر بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو به صورت کامل به تجربه کاربر هنگام سرچ درموتور جست و جو و برخورد ان هنگام برخورد با وب سایت شما بستگی دارد.

 آموزش سئو به چه نحوی بهتر است

بهتر است درابتدا کمی با کلیت سئو آشنا باشد. برای این کار مطالعه چندین مقاله  سئو چیست و یا مشاهده چند فیلم و یا پادکست می تواند به شناخت شما از سئو کمک کند. فعالیت های سئو را می توان به دو دسته سئو داخلی چیست و سئو خارجی چیست تقسیم کرد. مجموعه اقداماتی که در این بخش ها انجام می شود کاملا متفاوت است. بهتر است در گان اول سئو داخلی انجام شود زیرا بدون سئو داخلی , سئو خارجی می تواند باعث پنالتی شدن وب سایت شما شود. اگر بعد از انجام تمام مراحل سئو داخلی گوگل هنوز وب سایت شما را ایندکس نکرده است بهتر است اقدام به معرفی وب سایت به موتورهای جست و جو کنید. چگونه بفمیم که گوگل سایت ما را ایندکس کرده است یا خیر شما می توانید با جست و جوی عبارت خاصی مانند نام خاص سایت و یا استفاده از عبارت site:yourdomain.com مشاهده کنید که گوگل صفحات سایت شما را ایندکس کرده است یا خیر برای مثال ما برای مشاهده کل صفحات ایندکی شده در گوگل برای پونه مدیا عبارت site:www.poonehmedia.com  را در گوگل جست و جو می کنیم. این روش برای تست ایندکس شدن یک آدرس صفحه وب سایت نیز دلالت می کند تنها کافی است بعد از دو نقطه آدرس سایت خود را وارد کنید. پگونه محتوا بنویسیم ؟ محتوای با کیفیت چه محتوایی است قبل از اقدام به نوشتن بهتر از بدانید استراتژی محتوا چیست

آموزش کامل و رایگان سئو

تا این مرحله تقریبا با هر آنجه که باید درمورد سئو و کارهای مورد نیاز بدانید آشنا شده اید برای یادگیری و تخصص بیشتر می توانید مقاله مبانی سئو را به صورت کامل مطالعه کنید در این مقاله اصول یادگیری سئو به ترتیب معرفی شده اند و بهترین آموزش کامل سئو به شمار می آید.

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

متخصصان پونه مدیا منتظر شما هستند

نظر خودتان را با ما در میان بگذارید