چگونه يک صفحه اختصاصي در گوگل پلاس بسازيم؟

توسط اين قابليت گوگل پلاس مي‌توانيد همانند شبکه اجتماعي فيس‌بوک يک Page يا صفحه اختصاصي براي شرکت ، وب‌سايت يا برند خود تهيه کرده و از اين طريق ارتباط بيشتري با هواداران و دنبال کنندگان خود داشته باشيد.

 اگر قبلا از گوگل پلاس استفاده مي‌کرديد يا داراي اکانت جيميل هستيد، کار شما آسان‌تر خواهد بود. در غير اين صورت ابتدا يک اکانت براي خود در گوگل درست کنيد.

بعد از اینکه با اکانت جی میل خود وارد شده به اين آدرس رفته و روي Create your Google+ Page کليک کنيد. در قدم بعد بايد از بين طبقه بندي‌هاي موجود در صفحه ، مناسب‌ترين گزينه‌اي که هدف شما را از ايجاد صفحه گوگل پلاس توصيف مي‌کند و بیشتر به کسب و کار شما نزدیک است را انتخاب نماييد.به طور مثال:

Local Business or Place :

مناسب براي هتل‌ها، رستوران‌ها، مغازه‌ها، خدماتي و...

Product or Brand :

مناسب براي محصولات و برندهايي همچون پوشاک، لوازم الکترونيک، خدمات مالي،وب‌سايت‌ها و...

Company, Institution or Organization :

مناسب براي شرکت‌ها موسسات و سازمان‌ها و...

Arts, Entertainments or Sports :

مناسب براي فيلم‌ها، موسيقي‌ها، ورزشي و...

Other :

در صورتي که هيچ يک از موارد بالا توضيح خوبي از هدف شما براي ايجاد صفحه نمي‌دهد اين گزينه را انتخاب کنيد.

بعد از انتخاب مرتبط ترین دسته به سایت خود در کادر ظاهر شده باید مشخصات تکمیلی سایت یا وبلاگ خود را و البته آدرس اینترنت ( مانند http://pooneh.co ) را وارد کنید و بر روی دکمه "ایجاد" در پایین صفحه کلیک کنید. توجه داشته باشید که می توانید برای بهتر مشخص شدن موضوع کاری خود و قرار گیری در مرتبط ترین دسته بندی در گوگل پلاس می توانید در این مرحله یک زیر دسته را نیز برای موضوع فعالیت سایت خود انتخاب کنید.در مرحله بعد که "شروع به کار" نام دارد ، شما باید یک توضیح و یا بهتر بگوییم یک شعار برای صفحه خود در گوگل پلاس بنویسید و همچنین می توانید یک تصویر را برای صفحه خود در این شبکه مجازی انتخاب کنید.

حال در صفحه بعدی می توانید به تمام افراد موجود در حلقه‌های خود درباره صفحه جدید گوگل پلاس خود بگویید. البته این امکان در آینده نیز در صفحه سایت شما امکان پذیر است و پیشنهاد می کنم در همین مرحله بر روی گزینه پایان در پایین صفحه کلیک کنید تا به صفحه سایت خود در گوگل پلاس هدایت شوید.

به همین سادگی و انجام چند مرحله بالا توانستیم یک صفحه جدید در گوگل پلاس برای سایت یا وبلاگ خود ایجاد کنیم). حال می توانیم با استفاده از آدرس این صفحه ایجاد شده که در صفحه اصلی آن به شما نمایش داده می شود به دیگر کاربران اینترنتی آن را پیشنهاد دهید.

 البته ناگفته نماند که این خدمت دیگر توسط گوگل ارائه نمی‌شود.

3 سال قبل
نظر
چطور در گوگل صفحه درست کنیم
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند