لینک سازی در بلاگ ها

در این مقاله می خواهیم توضیحاتی در مورد لینک سازی در بلاگ ها بدهیم ولی در ابتدا تعریفی از بلاگ داشته باشیم.
"بلاگ" یک نسخه مختصر از "وبلاگ" است،اصطلاحی برای توصیف وبسایتهایی که مستلزم حفظ اطلاعات است
و این را بدانید که
منظور
لینک سازی در وبلاگ شخصی خودتان نیست.منظور لینک سازی در وبلاگ های دیگران هست.شاید بپرسید که دسترسی به پنل مدیریت وبلاگ آنها امکان پذیر نیست!بله کاملاً درسته. منظوراین نیست که از طریق پنل مدیریت آنها برای خودتان لینک بسازید،منظور نوشتن در قسمت نظرات است و از طریق همان جا برای خودتان لینک تهیه کنید.البته باید این مورد را در نظر داشته باشید که صاحبان سایت های وبلاگی این روزها بسیار سختگیر شده اند.
روش لینک سازی در بلاگ ها تقریبا مشابه روش لینک سازی در فروم ها است.
فقط نکته ای را بدانید که این کار رو با وجدان انجام دهید یعنی ترجیحاً ، حداقل مطلب مورد نظر را بخوانید و در رابطه با آن نظر بدید.
ما در این مقاله برای لینک سازی در وبلاگ ها ابزارهایی را به شما معرفی می کنیم.
اولین ابزار سرویس آنلاینی که هم اپلیکیشن روی موبایل و تبلت دارد و هم وب است و
Inoreader نام دارد.
این سرویس در واقع کمک اصلی لینک بیلدینگ است.نکته مهم این که این نرم افزار،یک نرم افزار Rss reader است.
نکته اینجاست که چرا ما باید از این نرم افزار استفاده کنیم؟وقتی یک وبلاگ مطلبی را می گذارد،کامنت های اولیه خیلی سریع فعال می شوند و زمانی هم که بلاگ پست منتشر میشود،ممکن است لینک ها کم و زیاد باشد و از همه مهم تر اینکه در خود آن سایت در صفحه اصلی اش قرار دارد.
با استفاده از این نرم افزار،بلاگ پست های مرتبط با حوزه کاری خود را اد میکنیم و زمانی که مطلب جدید بگذارند،نرم افزار به ما نوتیفیکیشن می دهد.و در این مرحله شما باید اکانت بسازید.(create account)
و بعد وبلاگ های در حوزه کاری خود را می توانیم اد کنیم و زمانی که مطالب جدید را قرار دهیم،می توانیم سریع در آن لینک بسازیم.

inordear
یکی از روش های دیگر پیدا کردن وبلاگ هایی که در آن ها میتوانیم کامنت خود را ثبت کنیم،برخی از وبلاگ هایی هستند که با drupal ساخته شدند که در بخش کامنتشان این گزینه را دارند:
“allowed HTML tags:”
که اگر شما قبل از کلمه allowed،مثلا کلید واژه سئو و یا هرچیزی را که در زمینه کاری خود احتیاج دارید، وارد کنید،سایت هایی را برای شما لیست می کند که قابلیت کامنت گذاری در آن را دارید.بدین صورت:
Seo”allowed HTML tags:”

مطلب دیگر اینکه میتوانید guest blog هایی ارسال کنید و یا مقالات خود را به سایت های خارجی بفرستید و برای ترجه هم از iran typiest ,google translate و .... استفاده کنید.

و در واقع شما با لینک سازی در وبلاگ ها،نوعی بک لینک انجام داده اید. 

 این ها بعضی از روش ها و ابزارهایی هستند که شما میتوانید به وسیله آن ها در وبلاگ ها لینک سازی کنید و کامنت بگذارید.

 

با ما گفتگو کنید...
برای گفتگو با ما اینجا کلیک کنید