امروزه کسب و کارها برای به دست آوردن مزیت رقابتی نسبت به رقبای خود و فورش بیشتر اقدام به راه اندازی وب سایت می کنند.بیشتر فارغ التحصیلان نیز در تلاشند که با شرکت در دوره های طراحی سایت وارد این عرصه شوند. از اینرو پونه مدیا اقدام به راه اندازی کلاس های خصوصی آموزش طراحی سایت اصفهان کرده است  . اصفهان به دلیل داشتن ظرفیت های فراوان و استقبال شرکت ها و کسب و کارها از اینترنت و فضای مجازی می تواند افراد زیادی را در زمینه طراحی وب سایت مشغول به کار کند. دوره طراحی سایت اصفهان علاوه بر اینکه نیروی مورد نیاز برای شرکت های طراحی سایت اصفهان را فراهم می کند به درآمد و توسعه شهر نیز کمک خواهد کرد.

دوره طراحی سایت اصفهان

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه برنامه نویسی در اصفهان ؟ آموزشگاه وردپرس در اصفهان ؟ ویا آموزشگاه جوملا در اصفهان هستید. پونه مدیا به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های طراحی وب سایت در اصفهان تصمیم گرفته است که همانند دیگر آموزشگاهها مانند آموزشگاه متاکو در اصفهان , آموزشگاه کامپیوتر مهرگان اصفهان به صورت کاملا کاربردی و متفاوت از دیگر آموزشگاه های برنامه نویسی در اصفهان , اقدام به برگزاری کلاس های آموزش طراحی سایت در اصفهان نموده است. پونه مدیا علاوه بر یک شرکت فعال در عرصه دیجیتال مارکتینگ اصفهان یک آموزشگاه برنامه نویسی در اصفهان نیز به شمار می آید و تعداد جلسات آموزشی  و مشاوره ای زیادی در زمینه کلاس آموزش اندروید اصفهان , آموزش طراحی سایت اصفهان , آموزش سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان برگزار کرده است.

آنچه در دوره طراحی سایت اصفهان می آموزید

آموزش کامل طراحی وب سایت

تبدیل فایل psd به قالب html

آموزش html5/css

آموزش jquery

آموزش کامل وردپرس در اصفهان

آموزش کامل جوملا در اصفهان

 آموزش ajax

آموزش کامل php در اصفهان

روانشناسی رنگ ها

اصول طراحی و شیوه طراحی قالب از 0 تا 100

آموزش طراحی سایت اصفهان

آنچه باید در مورد آموزش طراحی سایت اصفهان بدانید

کلاس آموزش طراحی سایت در اصفهان که توسط شرکت پونه مدیا برگزار می شود. به صورت خصوصی است. کارگاه آموزشی طراحی وب سایت در اصفهان حداکثر با ظرفیت چهار نفر برگزار می شود که به دلیل ظرفیت پایین نفرات در جلسات آموزشی , از کیفیت بیشتری برخوردار است و به تعداد سوال بیشتری نسبت به کلاس های شلوغ و پر ازدحام پاسخ داده می شود . تعداد جلسات 8 جلسه و زمان هر جلسه 2 ساعت به صورت کاملا کاربردی و مفهومی است. هزینه آموزش طراحی وب اصفهان مبلغ 1.000.000 تومان می باشد.

بازار کار طراحی سایت اصفهان

در پایان دوره شما کاملا مسلط به طراحی وب سایت هستید و می توانید یک سایت و یا فروشگاه اینترنتی را به صورت کامل از صفر تا 100 راه اندازی کنید. در ضمن پونه مدیا در پایان هر دوره از افرادی که از استعداد و توانمندی بالاتری در ضمینه طراحی سایت برخوردار هستند بعد از برگزاری آزمون و تایید صلاحیت اقدام به استخدام افراد می کند.

ثبت نام کلاس آموزش طراحی وب سایت اصفهان

از فرم زیر می توانید در کلاس آموزش طراحی سایت در اصفهان شرکت کنید. بعد از ثبت نام , همکاران ما با شما تماس می گیرند.

منتظر دیگر کلاس های آموزشی پونه مدیا دراصفهان باشید

آموزش سئو در اصفهان

کلاس آموزش اندروید اصفهان

بهینه سازی سایت در اصفهان

 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید