• کارفرما: موزه موسیقی اصفهان
  • تاریخ راه اندازی: مرداد 1395
  • مشاهده سایت: www.isfahanmusicmuseum.com
طراحی وب سایت اختصاصی
طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی موزه

(مرداد 1395)

وب سایت‌های اختصاصی و سفارشی مانند خانه‌هایی هستند که دقیقاً مطابق با نیاز صاحب خانه طراحی شده است. در صورتی که تمایل دارید وب سایت شما دقیقاً مطابق با نقشه و نیاز شما طراحی شود، ما طراحی وب سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. وب سایت‌های اختصاصی اصولاً وب سایت‌هایی با عملکرد خاص هستند که نیاز به کد نویسی و طراحی از ابتدا دارند.

طراحی مجدد سایت 

(شهریور 1396)

وب ‎سایت‎ها در طول حیات اینترنتی خود ممکن است برای دارندگانشان و یا بازدیدکننده ها تکراری و خسته کننده شوند و یا نیاز به برخی امکانات از هر دو جانب (بازدید کننده و یا مدیر وب سایت ) احساس می شود. این تغییرات کلی یا جزئی، چه در ظاهر و چه در امکانات وب سایت، طراحی و توسعه مجدد وب سایت است. شما می تواند تغییرات و تنظیمات زیادی به وب سایت فعلی خود بدهید که این مسئله به شما کمک خواهد کرد تا بازدید وب سایت شما بهبود یابد و توجه بیشتری را به تجارت و خدمات خود جلب کنید.
در طراحی سایت موزه موسیقی ویژگیهایی نظیر معرفی سازهای مختلف (ساز شناسی)، معرفی بخش های مختلف و موجود در موزه و اخبار مربوط به آن درنظر گرفته شده است.
در طراحی این سایت، بخش بازدید مجازی از موزه نیز درنظر گرفته شده است که کاربران بصورت مجازی و از راه دور می توانند از قسمتهای مختلف موزه دیدن کنند.

امتیازی ثبت نشده است.
درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت و یا نوبت مشاوره اطلاعات زیر را تکمیل کنید
لطفا شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید

سیستم شما را به عنوان ربات تشخیص داده است. لطفا یک مرتبه صفحه را بروزرسانی (Refresh) کنید و دوباره تلاش کنید.