تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو

آیا از تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو اطلاع دارید؟ در دوران کنونی، وب‌ سایت اینترنتی هر کسب و کاری، ویترین آن شرکت محسوب می‌شود. امروزه برای بهتر دیده شدن، کسب و کارها باید به بهینه سازی سایت خود توجه بیشتری کنند. با بالا رفتن سئو، میزان ترافیک و بازدید یک سایت نیز بالا می‌رود. بنابراین ارتقاء سئو سایت می‌تواند به شرکت ها کمک شایانی نماید. یکی از بهترین ابزارها برای بالا بردن سئو رپورتاژ آگهی می‌ باشد. در این مقاله به تاثیر استفاده از رپورتاژ آگهی در سئو سایت اشاره می شود.

تاثیر رپورتاژ در سئو

تاثیر رپورتاژ در سئو

در این قسمت درباره تاثیر رپورتاژ در سئو سایت صحبت می کنیم و به صورت جزیی بیان می کنیم که چگونه رپوتاژ آگهی می تواند سئو سایت را بهبود دهد.

  •  رپورتاژ آگهی باعث جلب توجه افراد می شود.

تبلیغات اگر ظاهر یک مقاله را بگیرد، بارها و بارها خوانده می شود. زیرا مردم به مقاله ای که جالب توجه و در عین حال اطلاع رسان باشد، بیشتر از تبلیغات توجه می کنند و شاید بارها آن را مطالعه نمایند.

  •  رپورتاژ آگهی اعتبار سایت را بالا می برد.

رپورتاژ آگهی در این مورد نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی برتری دارد. چرا؟ زیرا رپورتاژ آگهی یک داستان کوتاه و مفید است که به طور ظریف کیفیت های یک محصول یا خدمت را در خود جای داده است. اما نباید فراموش کرد که چنین مقاله هایی از منبع خود اعتبار می گیرند به طوری که مقاله هایی که در یک سایت معتبر قرار داده می شوند، اعتبار بیشتری به دست می آورند.

  •  در رپورتاژ آگهی فرآیند لینک سازی به شیوه ای طبیعی رخ می دهد

این موضوع باب میل موتورهای جستجو است. بک لینک از وب سایت های معتبر و معروف ارزشمند است و قابلیت دیده شدن بیشتری برای وب سایت در صفحه نتایج جستجو به همراه دارند.

  • رپورتاژ آگهی فرایند اندیس گذاری را تسهیل می کنند

در اینصورت قابلیت دیده شدن وب سایت را افزایش می دهند و موقعیت آن را در کلمات کلیدی هدف گذاری شده ارتقا می دهند.

  •  رپورتاژ آگهی رتبه سایت را افزایش می دهد

بهتر دیده شدن در صفحه نتایج گوگل باعث افزایش اعتبار سایت و افزایش نرخ تبدیل و در نهایت افزایش درآمد و فروش می شود.

تمام مزایای بالا از طریق درج رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر حاصل می گردد اما به شرط آنکه محتوایی که نوشته می شود، برای موتورهای جستجو نباشد بلکه برای مخاطبانش نوشته شود.

تاثیر رپورتاژ آگهی سئو

نکات مهم درباره تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو

در این قسمت درباره تاثیر رپورتاژ آگهی سئو شده و نکات مهم آن صحبت خواهیم کرد. برای اینکه بتوانید از تمام مزایای بالای رپورتاژ آگهی در سئو سایت بهره مند شوید و وقت و هزینه خود را دور نریخته باشید، به شما توصیه می کنیم ایده های زیر را برای درج محتوای مناسب جهت انتشار در وب سایت های مناسب رعایت کنید:

از رپورتاژ دادن در وب سایت هایی که فقط رپرتاژ آگهی منتشر می کنند، پرهیز کنید. این وب سایت ها اعتبار کمتری دارند و بازدید کننده های کمتری هم به آن ها مراجعه می نمایند؛ با این حال حداقل مزایا را دارند.

وب سایتی که انتخاب می کنید باید با موضوع مقالات شما همخوانی داشته باشد. مثلا نمی توانید یک رپورتاژ آگهی لوازم بهداشتی در یک سایت گردشگری یا آشپزی قرار دهید. شما باید عناوین عمومی وب سایت مورد نظر خود را ببینید و از انتشار مقالاتی که مرتبط با سایت نیستند، بپرهیزید وگرنه مورد جریمه گوگل قرار می گیرید.

محتوای شما نباید ماهیت تبلیغاتی داشته باشد. برای این منظور شما باید هنرمندانه اطلاعات ترویج محصولات و خدمات خود را با محتوایی که برای مخاطبان مفید است، بیامیزید. پیام اصلی مقاله باید به گونه ای مخفی شود که مخاطب را ترغیب کند وقت بیشتری برای مطالعه مقاله گذاشته و تا می تواند اطلاعات مفید به دست آورد.

محتوای رپورتاژ آگهی باید بی نقص، جذاب، مفید، مورد اعتماد و البته بدون غلط املایی باشد.

محتوا باید کلمات کلیدی داشته باشد اما تعداد آن ها باید متعادل باشد. نه آنقدر کم که به چشم نیاید و نه آنقدر زیاد که توسط گوگل جریمه شود.

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو

از وب سایت هایی که مزارع لینک هستند و از لینک های خارجی استفاده می نمایند، استفاده نکنید.

به وب سایت هایی که محتواهای یکسان با دیگر سایت ها یا محتواهای مشابه منتشر می کنند، رپورتاژ ندهید.

به وب سایت هایی که محتوای ضعیف و بی کیفیتی منتشر می کنند، رپرتاژ ندهید زیرا بازدید کننده های کمتری دارند.

از وب سایت هایی که به شدت از کلمات کلیدی استفاده می نمایند، دوری کنید.(افراط در استفاده از کلمات کلیدی)

به وب سایت هایی رپورتاژ دهید که در بازار شناخته شده اند یا از قبل اعتبار کسب کرده اند. البته در این میان وب سایت های تازه کاری که فعال هستند و پتانسیل لازم را دارند، نیز گزینه های ایده آلی برای رپرتاژ دادن محسوب می شوند. حتی استفاده از این طیف سایت ها در طول سال موجب صرفه جویی در هزینه های رپورتاژ شما می گردد.

برای رپورتاژ آگهی فقط نباید به سایت ها بسنده کرد. اگر شما بودجه ای کافی برای تبلیغات گسترده دارید، حتما در این راه سرمایه گذاری کنید. شبکه های خبری، سایتهای خبری، مجلات و ... می تواند بهترین محل برای درج آگهی رپورتاژ باشند.

متن های تبلیغاتی و متن های با هدف معرفی، زمانی از مزایای سئو SEO بهره مند می شوند که با کیفیت نوشته شوند، قابل فهم و سلیس باشند و در وب سایت هایی منتشر گردند که معتبر باشند. همچنین در هنگام انتشار باید مطابق قوانین و اصول بهینه سازی گوگل باشند. برای موفقیت بی برو برگشت، باید برای مخاطب ها و خواننده های وب سایت (مردم) بنویسید نه برای موتورهای جستجو!

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد:
 

نتیجه گیری:

اگر قصد دارید رپورتاژ آگهی را فقط برای تاثیر قراردادن سئو سایت استفاده کنید، بهتر است به سراغ رپرتاژ آگهی های ارزان بروید. اگر علاوه بر لینک سازی و ارتقای سئو سایت، دارای هدف برندسازی و معرفی سایت به کاربران یک سایت پربازدید هستید، باید برای سایت های معتبر و پر بازدید رپورتاژ بنویسید. مسلما این روش بسیار پر هزینه تر از روش اول است، اما پیامدهای بزرگتری برای وبسایت و برند شما خواهد داشت. برای مشاوره در خصوص رپرتاژ آگهی نیز با مشاوران پونه مدیا تماس بگیرید.

امتیازی ثبت نشده است.