• طراحی و توسعه

  شنبه, 02 مرداد 1395

  هدف ما شناسایی تمام مخاطبان بالقوه محصولات شما و جلب آنها به سایت شماست که رعایت این امردر طراحی سایت شما درنهایت تبدیل به یکی از ارکان موفقیت تجارتتان خواهد شد. طراحی وب سایت با رعایت اصول سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی، مخاطبان و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید. شما باید مطمئن باشید که طراحی سایت شما به صورت کاملا حرفه ای انجام شده است.

  وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط ٣ ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

  توجه داشته باشید که وب سایت شناسنامه شما روی دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود. مشاوران پونه مدیا با داشتن تیمی حرفه ای توانایی پیاده سازی خواست شما را در وب دارد. ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی سایت ، نصب، آموزش و پشتیبانی را توسط نیروهای متخصص انجام میدهیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان و در کنار شما خواهیم بود.

   

  چرا طراحی سایت حرفه ای؟


  ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماه برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما مي باشد و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما خواهد داشت لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری نگاه کرد تا هزینه. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی می باشد.در یک سایت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

  برخی از ویژگیهای یک طراحی سایت حرفه ای به صورت زیر هستند:
  گرافیک جذاب
  کاربر پسند
  لود سریع صفحات
  مقیاس پذیر باشد
  در طول زمان بتواند خودش را با نیازهای مشتریان و شما منطبق کند
  امنیت بالا
  محتوای مناسب
  انطباق با تمام مرورگرهای رایج
  کاربر را با کمترین کلیک به هدفش برساند

  طراحی وب سایت حرفه ای بر اساس نیازهای شما و مخاطبین سایتتان معنا پیدا خواهد کرد. یک سایت حرفه ای مهمترین خصوصیتی که می تواند داشته باشد این است که بر اساس نیاز مخاطبین آن سایت طراحی شود و نیازهای مخاطبین را برآورده سازد. رعایت اصول سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت از الزامات یک سایت حرفه ای است. تمام ویژگی هایی که در پاراگراف قبل ذکر شد نهایتا به افزیش نرخ تبدیل سایت کمک می کند. منظور از نرخ تبدیل نسبت افرادی که سایت شما را مشاهده کرده اند به افرادی است که از سایت شما خرید می کنند یا شما را به هدفی که می خواهید می رسانند.
  بنابراین یک تیم طراح حرفه ای سایت با در نظر گرفتن تمام شرایط فوق و ویژگی هایی مانند سرعت لود شدن سایت، امنیت ، بهینه سازی سایت و سئو و همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمان سایت راه حلی را ارائه می دهد که نهایتا منجر به پیشرفت و نتیجه گرفتن سایت فوق در اینترنت خواهد شد.

 • 1

درباره پروژه خود با ما صحبت کنید

درخواست خدمات

آخرین اخبار
آخرین مقالات
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید