• مدیریت مشتریان

  پنج شنبه, 22 مهر 1395

  مدیریت مشتریان پونه مدیا امکان مدیریت روابط شما با مشتریانتان از نظر تمامی  فرآیندها و فناوری‌هایی که در شرکت‌ها یا  سازمان‌ها شما  برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات بهتر به مشتریانتان به کار می‌رود فراهم میکند و به عنوان یک  ابزار تکنولوژیکی قوی به کمک شما آمده و درجمع آوری اطلاعات شما از مشتریان، افزایش سرعت عمل شما در پاسخگویی به آنها که در نهایت به جلب رضایت مشتریان خواهد انجامید وافزایش میزان فروش  کمک خواهد کرد.

 • 1

ویژگی های مدیریت مشتریان

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
تعریف دقیق و جامع از وضعیت مخاطبان

نرم افزار مدیریت مشتریان پونه مدیا امکان  ثبت کامل مشخصات و اطلاعات مخاطبین  شما همچنین نمایش گزارشات کامل از مراحل ارتباط با آنها را در اختیار شما قرار می دهد. اینکه چه بخش از مخاطبین به مشتری تبدیل شده و چه بخشی بصورت نقد و اقساط خرید کرده اند همچنین تمامی صحبت های صورت گرفته و تماس های برقرار شده شما با مشتریتان و بلعکس قابل ضبط و نگهداری می باشد

بیشتر بخوانید
01
امکان صدور پیش فاکتو/ فاکتور

سیستم مدیریت مشتریان پونه مدیا صدور پیش فاکتور و فاکتور که یکی از امور تکراری و خسته کننده بخش فروش است برای شما آسان کرده ثبت کلیه اطلاعات مشتری اعم از نام، آدرس و تلفن، دریافت تاییدیه از مدیر یا مسئول مربوطه، چاپ و ارسال پیش فاکتور/فاکتور، ثبت شماره آن در پرونده مشتری، و ثبت نسخه اصلی پیش فاکتور/فاکتور در بایگانی همه و همه به کارمندان بخش فروش فشار زیادی وارد می آورد که همه این امور به راحتی و در کمترین زمان ممکن در سیستم مدیریت مشتریان پونه مدیا قابل انجام است.

بیشتر بخوانید
02
کاربری آسان

نرم افزارمدیریت مشتریان پونه مدیا به عنوان یک نرم افزار خوب، ساده و قابل فهم کاربری آسانی را برای شما فراهم خواهد کرد. همچین در طول استفاده از آن قابلیت بروز رسانی و توسعه نیازهای شما  از طریق گروه پونه مدیا ممکن خواهد بود.

بیشتر بخوانید
03
ساده سازی فرآیندکار

نرم افزار مدیریت مشتریان پونه مدیا در کنار ساده و قابل فهم بودن توانایی ساده سازی  فرآیندهای کاری را نیز دارد.  در واقع  قادر است  برای کارمندان امکانی را ایجاد کند که کارها را سریع تر و دقیق تر انجام دهند و نیز مدیران را قادر سازد که بر عملکرد کارمندان در بخش فروش نظارت کنند.

بیشتر بخوانید
04
یکپارچگی

نرم افزار مدیریت مشتریان پونه مدیا قادر است که بین فرآیند های تبلیغات، فروش ومدیریت مشتریان هماهنگی و  یکپارچگی تولید کند.

بیشتر بخوانید
05
کنترل امنيت و تعیین سطوح دسترسی

نرم افزار مدیریت مشتریان  پونه مدیا دارای  امکان  کنترل دسترسی می باشد و  تعیین می کند  چه کسانی، به چه بخش هایی می توانند دسترسی داشته باشند و ضمنا این دسترسی ها را نظارت و مانیتور نیز می نمایند. همچنین  امکان داشتن کاربران مجزا براي قسمت هاي از پیش تعیین شده را فراهم می کند.

بیشتر بخوانید
06

درباره پروژه خود با ما صحبت کنید

درخواست خدمات

مراحل پیاده سازی مدیریت مشتریان

 • آنالیز کامل از سازمان و اهداف آن

  آنالیز کامل از سازمان و اهداف آن

  قدم نخست در طراحی نرم افزار مدیریت مشتریان، آشنایی با شغل، بررسی کلی سیستم و آنالیز کامل از روند فروش مجموعه شما و همچنین آنالیز نحوه پیاده سازی  می باشد که طی جلسه ایی بعنوان جلسه شناخت بین ما و شما برگزار می شود. 

 • طراحی گرافیکی و قالب کلی نرم افزار

  طراحی گرافیکی و قالب کلی نرم افزار

  قدم بعدی  طراحی گرافیکی و قالب کلی نرم افزار  شما می باشد که  لازم است با در نظر گرفتن نوع سازمان و کاربران شما طراحی اختصاصی برای شما انجام گیرد که  بیشترین تاثیر و بازدهی را داشته باشد. 

 • برنامه نویسی و توسعه

  برنامه نویسی و توسعه

  در این مرحله پنل مدیریت و پنل کاربری نرم افزار مدیریت مشتریان  صورت می پذیرد. در این مرحله سعی بر این است که یک سیستم مدیریت محتوای ساده و روان در دست شما قرار گیرد.

 • بارگزاری و تست اولیه نرم افزار

  بارگزاری و تست اولیه نرم افزار

  بعد از مرحله توسعه و تکمیل نرم افزار شما و تست نهایی،  سیستم شما در سرور بارگذاری شده و قابل استفاده می باشد. ضمن اینکه مواردی که لازم است اصلاح گردد  بررسی شده و  کاملا موردبازبینی قرار می گیرد.

 • تست کیفیت نرم افزار مدیریت مشتریان

  تست کیفیت نرم افزار مدیریت مشتریان

  ما در پونه مدیا چک لیست کاملی برای تست کیفیت نرم افزار مدیریت مشتریان  داریم که تمام موارد  این چک لیست در نرم افزار شما بررسی می شود تا قبل از استفاده شما  از نرم افزار مربوطه، ما استانداردها را کنترل کرده باشیم.

 • 1

آخرین اخبار

آخرین مقالات مدیریت مشتریان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید