طراحی وب سایت اصفهان

طراحی سایت اصفهان

مجموعه ای حرفه ای و متخصص جهت برآورده کردن طراحی سایت در اصـفهان
پونه مدیا ارائه دهنده مجموعه ای از خدمات متنوع ومتعدد در زمینه طراحی سایت می باشد، که کلیه نیازهای شما را در زمینه طراحی سایت در اصفهان پوشش خواهد داد.
در پونه مدیا شما تنها بهای آن چیزی را می پردازید که واقعا نیاز دارید. یکی از ویژگی های تیم طراحی سایت پونه مدیا کاهش هزینه های طراحی سایت، علاوه بر خلق ارزش و کیفیت برای مشتریان می باشد.
خیلی از افراد به دنبال طراحی سایت ارزان هستند و سفارش خود را به شرکت و شخصی که کمترین قیمت را در زمینه طراحی سایت ارائه دهد واگذار می کنند.
پونه مدیا با در اختیار داشتن بیش از 10 سال تجربه در خصوص طراحی سایت در اصفهان و سایر شهرهای ایران و همچنین تجارب بین المللی، به روند مشخص و استانداردی جهت اجرای پروژه های طراحی سایت دست یافته است
هر وب سایتی پس از بارگزاری بر روی سرور و شروع با کار خود، نیازمند اعمال تغییرات، رفع مشکلات و افزودن امکانات و ویژگی های جدید می باشد.
طراحی سایت در اصفهان

شرکت طراحی سایت اصفهان , طراحی سایت اصفهان , طراحی سایت ارزان در اصفهان و ... عناوینی است که همواره افراد زیادی با جستجوی آن ها در اینترنت به دنبال مجموعه ای حرفه ای و متخصص جهت برآورده کردن نیازهایشان در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت در شهر اصفهان هستند. تمایل افراد به همکاری با شرکت های طراحی سایت در اصفهان، شاید نشان دهنده هدفی مانند کاهش هزینه ها و زمان ارتباط با شرکت طراح سایت می باشد.

 


شرکت طراحی سایت اصفهان

انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای با توجه به اهمیت وب سایت به عنوان یکی از اولین قدم های حضور در دنیای وب و همچنین به عنوان هویت اینترنتی و مجازی کسب و کار شما، نیازمند توجه ویژه و دقت بالا می باشد. پونه مدیا با در اختیار داشتن تیم برنامه نویسی متخصص و مجرب، تیم گرافیک مبتکر و خلاق و همچنین تیم سئو حرفه ای، ضمن پوشش دادن کلیه نیازهای شما در فضای کسب وکار دیجیتال، سبک جدیدی از ارائه خدمات را پایه گذاری کرده که تضمینی بر دریافت خدمات با کیفیت و شایسته شما خواهد بود. پونه مدیا با داشتن سوابق درخشانی در این حوزه که خود گواهی بر این ادعاست، شما را از اولین قدم های شروع طراحی سایت تا بهره وری نهایی همراهی خواهد کرد.


چرا پونه مدیا را انتخاب کنیم؟

 1. سیستم مدیریت محتوای استاندارد و بهینه سازی شده برای سئو
 2. پنل مدیریت سایت پیشرفته و در عین حال ساده
 3. قابلیت افزودن امکانات و ویژگی های مختلف و سفارشی
 4. استفاده از سرورهای سریع و امن برای سایت ها
 5. طراحی قالب گرافیکی زیبا، خلاقانه و واکنشگرا
 6. ارائه خدمات پشتیبانی فنی حتی درایام تعطیل
 7. امکان ارائه خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت
 8. تعرفه و هزینه های بسیار مناسب و کیفیت بالا

 


خدمات طراحی سایت در اصفهان

پونه مدیا ارائه دهنده مجموعه ای از خدمات متنوع ومتعدد در زمینه طراحی سایت می باشد، که کلیه نیازهای شما را در زمینه طراحی سایت در اصفهان پوشش خواهد داد.

 1. طراحی گرافیک سایت در اصفهان
 2. طراحی سایت در اصفهان
 3. طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان
 4. خرید هاست و دامنه
 5. پشتیبانی سایت در اصفهان
 6. سئو سایت در اصفهان
 7. تبلیغات گوگل در اصفهان

 


قیمت طراحی سایت اصفهان

در پونه مدیا شما تنها بهای آن چیزی را می پردازید که واقعا نیاز دارید. یکی از ویژگی های تیم طراحی سایت پونه مدیا کاهش هزینه های طراحی سایت، علاوه بر خلق ارزش و کیفیت برای مشتریان می باشد. تعرفه طراحی سایت اصفهان و یا سایر شهرهای دیگر تفاوت چندانی نداشته و معمولا از نرخ ثابتی برخوردار می باشد. قیمت طراحی سایت اصولا به پارامترهای متفاوتی بستگی داشته و نیازمند برگزاری جلسات نیازسنجی با مشتری می باشد، با این حال براساس تجربه کاری پونه مدیا، عمده درخواست های مشتریان را می توان در قالب بسته های تعرفه طراحی سایت زیر دسته بندی نمود.


1- طراحی سایت ساده

حدود قیمت: شروع از یک میلیون تومان

ویژگی ها:

در این دسته از وب سایت ها شما امکانات رایج مورد نیاز برای یک وب سایت ساده، از قبیل سیستم مدیریت محتوا، فرم تماس، اخبار و مقالات، طراحی گرافیکی پایه با قالب های از پیش طراحی شده و هاست و دامنه را دریافت خواهید نمود. این دسته از وبسایت ها برای اشخاص، کسب و کارها، سازمان ها و شرکت هایی مناسب می باشد که به یک سایت برای معرفی خود و همچنین اطلاع رسانی نیاز داشته باشند.

 

2- طراحی سایت پیشرفته

حدود قیمت: شروع از 1 میلیون و پانصد هزار تومان

ویژگی ها:

در این دسته از وب سایت ها شما امکانات رایج مورد نیاز برای یک وب سایت ساده، از قبیل سیستم مدیریت محتوا، انواع فرم ها، اخبار و مقالات، گالری تصاویر، طراحی گرافیکی اختصاصی و هاست و دامنه را دریافت خواهید نمود.

 


امکانات طراحی سایت اصفهان

علاوه بر لیست امکانات اشاره شده در بسته های طراحی سایت ساده و پیشرفته که در بالا به آن ها اشاره شد، بسته به نیاز شما امکان افزودن امکانات و ویژگی های متنوع دیگری نیز به وب سایت های طراحی شده توسط پونه مدیا وجود دارد. شما می توانید لیست امکانات طراحی وب سایت و ویژگی های قابل ارائه را در صفحه زیر مشاهده بفرمایید.

 

امکانات طراحی وب سایت

 


طراحی سایت ارزان اصفهان

خیلی از افراد به دنبال طراحی سایت ارزان هستند و سفارش خود را به شرکت و شخصی که کمترین قیمت را در زمینه طراحی سایت ارائه دهد واگذار می کنند. سوالات اساسی است که قبل از واگذار کردن طراحی سایت خود به یک شخص یا مجموعه باید جواب مناسبی برای آن ها یافته باشید عبارتند از:

آیا فرد یا گروه توان پیاده سازی چنین پروژه ای را دارند؟

آیا از تکنولوژی روز برای طراحی سایت استفاده می کند؟

آیا سایت طراحی شده قابلیت توسعه در آینده را دارد؟

نحوه ارائه خدمات پشتیبانی سایت به چه صورت است؟

میزان اعتبار، سوابق و نمونه کارهای شخص یا تیم خدمات دهنده قابل اطمینان است؟

اگر به کسب و کار خود اهمیت می دهید و صاحب کسب و کاری پایدار، معتبر و رو به رشد هستنید، توصیه ما به شما اینست که بیشتر از قیمت به فکر کیفیت باشید. بررسی کنید که میزان ارزشی که در پایان طراحی سایت عاید شما می شود چقدر است؟ در طراحی سایت نمی توانید با هزینه اندک یک سایت با امکانات فوق العاده به دست آورید. تجربه نشان داده است، کلیه افرادی که اقدام به طراحی سایت ارزان کرده اند، در آینده نچندان دور با سایت خود به مشکل برخورده اند و مجبور به باز طراحی سایت خود اینبار با هزینه های بالاتری شده اند.
بنابراین شرکتی را برای طراحی وبسایت خود انتخاب کنید که علاوه بر داشتن رزومه و نمونه کارهای قوی همیشه در کنار شما باشد و با مشتریان و نوع کسب و کار شما آشنا باشد.

 


مراحل طراحی سایت

پونه مدیا با در اختیار داشتن بیش از 10 سال تجربه در خصوص طراحی سایت در اصفهان و سایر شهرهای ایران و همچنین تجارب بین المللی، به روند مشخص و استانداردی جهت اجرای پروژه های طراحی سایت دست یافته است که می تواند تا حد زیادی به پیشبرد آسان و سریع پروژه کمک نماید.از لحظه ارائه درخواست توسط طراحی سایت تا تحویل سایت و همچنین در کل دوره خدمات پشتیبانی سایت به صورت منظم و برنامه ریزی شده در کنار شما خواهیم بود.

 1. برگزاری جلسه شناخت و نیازسنجی اولیه
 2. بررسی و آنالیز کسب و کار شما و همچنین رقبا
 3. دریافت اطلاعات مورد نیاز
 4. انتخاب یا طراحی پیش طرح قالب گرافیکی سایت
 5. طراحی و پیاده سازی سایت به صورت واکنشگرا
 6. بارگزاری نسخه آزمایشی سایت و دریافت نظرات شما
 7. اعمال تغییرات نهایی و انتقال بر روی دامنه اصلی
 8. تحویل اطلاعات پنل مدیریت و شروع پشتیبانی

 


پشتیبانی سایت در اصفهان

هر وب سایتی پس از بارگزاری بر روی سرور و شروع با کار خود، نیازمند اعمال تغییرات، رفع مشکلات و افزودن امکانات و ویژگی های جدید می باشد. پونه مدیا همراه با خدمات طراحی سایت خود یک دوره یکساله خدمات پشتیبانی رایگان سایت به شما هدیه می دهد تا علاوه بر آشنایی شما با این خدمات، خیال شما بابت آینده وب سایت آسوده باشد.

 

خدمات پشتیبانی سایت

 

نمونه کارهای طراحی سایت در اصفهان

شرکت پونه مدیا به عنوان یک طراح سایت در اصفهان همواره تعداد پروژه های زیادی در بخش سئو اصفهان و طراحی وب سایت در اصفهان اجرا کرده است. که می توان به طراحی سایت فروشگاهی فروش لباس ، قطعات الکترونیک خودرو و... ، طراحی سایت ورزشی باشگاه گیتی پسند اصفهان ، طراحی سایت خبری همراه نیوز و ده ها پروژه طراحی وبسایت و سئو اشاره کرد .برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه نمونه کارهای سایت پونه مدیا مراجعه کنید.

آخرین مقالات وب سایت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید