طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت اصفهان با هر بودجه و سلیقه ای برای تمامی مشاغل در اصفهان و دیگر شهر های کشور توسط تیم پونه مدیا 03136631641 امکان پذیر می باشد. افرادی بسیاری در شهر اصفهان به دنبال شرکت های طراحی سایت برتر می گردند تا بتوانند با دیدن نمونه کارها موفق آنها با اطمینان سفارش طراحی سایت را به آنها بسپارند. تیم پونه مدیا از جمله بهترین شرکت های طراحی سایت با بیش از 1000 نمونه کار طراحی سایت است.

طراحی سایت اصفهان، بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان، طراحی سایت در اصفهان، طراحی سایت ارزان در اصفهان و ... عناوینی است که همواره افراد زیادی با جستجوی آن ها در اینترنت به دنبال مجموعه ای حرفه ای و متخصص جهت برآورده کردن نیازهایشان در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت در شهر اصفهان هستند. تمایل افراد به همکاری با شرکت های طراحی سایت، نشان دهنده هدفی همانند کاهش هزینه ها و زمان ارتباط با شرکت طراح سایت می باشد.

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان از جمله خدمات ویژه شرکت پونه مدیا با بیش از 14 سال سابقه کار است. اصفهان با توجه به داشتن صنایع مختلف دارای کسب و کارهای گوناگونی است که هر یک در این بازار تنگاتنگ به رقابت با یکدیگر می پردازند. صاحبان مشاغل اگر نتوانند خود را با تغییرات تکنولوژی و دنیای دیجیتال پیش ببرند قطعا از این بازار حذف خواهند شد. بنابراین لازم است در کنار بازاریابی های سنتی که محدوده کوچکی از مخاطبان را در بر می گیرد، بازاریابی اینترنتی و دیجیتال را برای ارائه خدمات خود بر گزینند و برای گروه بزرگتری از مخاطبان آن را تبلیغ کنند.
طراحی سایت به عنوان بهترین راهکار افزایش فروش و ارائه خدمات مطرح می شود. قطعا هزینه داشتن مغازه در بهترین نقطه شهر اصفهان با تردد بالا بسیار بیشتر از قیمت طراحی سایت خواهد بود و چه بسا تعداد مخاطبان کمتری را هم نسبت به وب سایت داشته باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به بقا و ماندگاری در این عرصه رقابتی هستید و نیاز به سایت برای کسب و کار خود دارید، شرکت پونه مدیا در اصفهان آماده ارائه خدمات حرفه ای برای رونق بخشیدن به بازار شما خواهد بود. چنانچه شما نیز از شهروندان اصفهان هستید، با انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان دیگر دغدغه حضور در جلسات مشاوره، آموزش های بعد از طراحی سایت و پشتیبانی سایت را نخواهید داشت.

طراحی وب اصفهان

طراحی وب اصفهان اگر مورد جستجوی شما عزیزان نیز می باشد، شرکت طراحی سایت پونه مدیا در شهر زیبایی اصفهان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد. البته کار طراحی سایت تیم پونه مدیا تنها محدود به اصفهان نبوده و شامل تمام شهرهای کشور ایران با شناخت و تسلط کامل بر بازار هدف آنها می باشد.

تیم طراحی سایت اصفهان پونه مدیا مجموعه ای از متخصصین در راستای ارائه خدمات طراحی سایت است.  تیم پونه مدیا با تکیه بر علم طراحی سایت و احاطه کامل بر مشاغل موجود در اصفهان و کلمات کلیدی مورد جستجو کاربران در آن مشاغل اقدام به طراحی وب اصفهان نموده است. طراحی سایت در اصفهان با آگاهی کامل نسبت به میزان رقابتی بودن این مشاغل در فضای اینترنت منجر به طراحی سایت با ساختاری بهینه برای موتورهای جستجو خواهد شد.

 طراحی سایت در اصفهان


قیمت طراحی سایت اصفهان

قیمت طراحی سایت اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل open source بودن سیستم مدیریت محتوا است. در صورتیکه شرکت طراحی سایت مبلغ پائینی را نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده خدمت طراحی سایت اعلام می کند احتمال بسیار زیادی وجود دارد که این شرکت از یک نرم افزار متن باز همچون وردپرس و جوملا استفاده کرده و این امر باعث می شود هزینه های توسعه و طراحی به صفر برسد. بعلاوه قالب گرافیکی استفاده شده نیز در تخمین هزینه نهایی طراحی سایت بسیار مؤثر است. در صورتیکه بخواهید برای شما قالب اختصاصی طراحی گردد، هزینه طرحی سایت شما بیشتر خواهد شد و اگر از قالب های آماده که در اینترنت بسیار وجود دارند استفاده شود این هزینه به صفر کاهش می یابد. از همه مهمتر خدمات پشتیبانی سایت شماست که در قیمت طراحی سایت تأثیر بسازیی دارد. با این وجود به شما پیشنهاد می کنیم که تنها قیمت طراحی سایت در اصفهان را ملاک قرار ندهید تا مجبور نباشید که از کیفیت بکاهید. شرکت طراحی سایت اصفهان پونه مدیا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اصفهان با قیمت مناسب و کیفیت بالا همراه با پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته می باشد.

شرکت طراحی سایت اصفهان

شرکت های طراحی سایت در اصفهان بسیار زیاد هستند. انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای با توجه به اهمیت وب سایت به عنوان یکی از اولین قدم های حضور در دنیای وب و همچنین به عنوان هویت اینترنتی و مجازی کسب و کار شما، نیازمند توجه ویژه و دقت بالا می باشد. پونه مدیا به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت طراحی سایت اصفهان، با در اختیار داشتن تیم برنامه نویسی متخصص و مجرب، تیم گرافیک مبتکر و خلاق و همچنین تیم سئو حرفه ای، ضمن پوشش دادن کلیه نیازهای شما در فضای کسب و کار دیجیتال، سبک جدیدی از ارائه خدمات را پایه گذاری کرده که تضمینی بر دریافت خدمات با کیفیت و شایسته شما خواهد بود. پونه مدیا با داشتن سوابق درخشانی در این حوزه که خود گواهی بر این ادعاست، شما را از اولین قدم های شروع طراحی سایت تا بهره وری نهایی همراهی خواهد کرد.


چرا پونه مدیا را انتخاب کنیم؟

 1. سیستم مدیریت محتوای استاندارد و بهینه سازی شده برای سئو
 2. پنل مدیریت سایت پیشرفته و در عین حال ساده
 3. قابلیت افزودن امکانات و ویژگی های مختلف و سفارشی
 4. استفاده از سرورهای سریع و امن برای سایت ها
 5. طراحی قالب گرافیکی زیبا، خلاقانه و واکنشگرا
 6. ارائه خدمات پشتیبانی فنی حتی درایام تعطیل
 7. امکان ارائه خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت
 8. تعرفه و هزینه های بسیار مناسب و کیفیت بالا

 


خدمات طراحی سایت در اصفهان

پونه مدیا ارائه دهنده مجموعه ای از خدمات متنوع ومتعدد در زمینه طراحی سایت می باشد، که کلیه نیازهای شما را در زمینه طراحی سایت در اصفهان پوشش خواهد داد.

 1. طراحی گرافیک سایت در اصفهان
 2. طراحی سایت در اصفهان
 3. طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان
 4. خرید هاست و دامنه
 5. پشتیبانی سایت در اصفهان
 6. سئو سایت در اصفهان
 7. تبلیغات گوگل در اصفهان

 


قیمت طراحی سایت در اصفهان

در پونه مدیا شما تنها بهای آن چیزی را می پردازید که واقعا نیاز دارید. یکی از ویژگی های تیم طراحی سایت پونه مدیا کاهش هزینه های طراحی سایت، علاوه بر خلق ارزش و کیفیت برای مشتریان می باشد. تعرفه طراحی سایت اصفهان و یا سایر شهرهای دیگر تفاوت چندانی نداشته و معمولا از نرخ ثابتی برخوردار می باشد. قیمت طراحی سایت اصولا به پارامترهای متفاوتی بستگی داشته و نیازمند برگزاری جلسات نیازسنجی با مشتری می باشد، با این حال براساس تجربه کاری پونه مدیا، عمده درخواست های مشتریان را می توان در قالب بسته های تعرفه طراحی سایت زیر دسته بندی نمود.


1- طراحی سایت ساده

حدود قیمت: شروع از یک میلیون تومان

ویژگی ها:

در این دسته از وب سایت ها شما امکانات رایج مورد نیاز برای یک وب سایت ساده، از قبیل سیستم مدیریت محتوا، فرم تماس، اخبار و مقالات، طراحی گرافیکی پایه با قالب های از پیش طراحی شده و هاست و دامنه را دریافت خواهید نمود. این دسته از وبسایت ها برای اشخاص، کسب و کارها، سازمان ها و شرکت هایی مناسب می باشد که به یک سایت برای معرفی خود و همچنین اطلاع رسانی نیاز داشته باشند.

2- طراحی سایت پیشرفته

حدود قیمت: شروع از 1 میلیون و پانصد هزار تومان

ویژگی ها:

در این دسته از وب سایت ها شما امکانات رایج مورد نیاز برای یک وب سایت ساده، از قبیل سیستم مدیریت محتوا، انواع فرم ها، اخبار و مقالات، گالری تصاویر، طراحی گرافیکی اختصاصی و هاست و دامنه را دریافت خواهید نمود.

 


طراحی سایت حرفه ای اصفهان

طراحی سایت حرفه ای در اصفهان یکی از رقابتی ترین خدماتی است که شرکت های طراحی سایت موفق در پی آن هستند. طراحی سایت به صورت حرفه ای از آنجایی مطرح می شود که با گسترش و همه گیر شدن اینترنت و خدمات دیجیتال مارکتینگ، نیاز به خدمات و سرویس های کامل تر و کاربرپسندتر احساس می شود. بنابراین می توان گفت در این بازار رقابتی طراحی سایت اصفهان تنها شرکت هایی موفق می شوند که خدمات طراحی سایت حرفه ای را ارائه دهند.
طراحی سایت حرفه ای باید به گونه ای باشد که علاوه بر داشتن امکانات پایه و امنیت بالا، ایجاد هر تغییر و توسعه در آن نیازمند پرداخت صورت حساب و هزینه های گزاف و انتظار برای اعمال این تغییرات از طرف شرکت طراحی سایت طرف قرارداد نباشد. در حقیقت رابط کاربری، تغییر کاربری و توسعه وب سایت میبایست هر زمان که کارفرما نیاز به اضافه کردن امکانات خاصی داشت، بتواند آن را با حداقل هزینه و در کمترین زمان ممکن آن را انجام دهد.
پونه مدیا به عنوان برترین شرکت طراحی سایت حرفه ای اصفهان با داشتن بیش از 14 سال سابقه و تیم فنی متخصص در امر ارائه خدمات طراحی سایت حرفه ای در اصفهان آماده خدمت رسانی مطابق با جدیدترین و استاندادترین متدهای روز دنیا است. تجربه چندین ساله ی تیم پونه مدیا و همچنین نمونه کارهای انجام شده این شرکت در اصفهان تنها گوشه ای از این رزومه برای اطمینان شما به این تیم طراحی سایت حرفه ای اصفهان خواهد بود.

 

امکانات طراحی سایت اصفهان

امکانات طراحی سایت در اصفهان علاوه بر لیست امکانات اشاره شده در بسته های طراحی سایت ساده و پیشرفته که در بالا مطرح شد، بسته به نیاز شما اصفهانی های عزیز، امکان افزودن امکانات و ویژگی های متنوع دیگری نیز به وب سایت های طراحی شده توسط پونه مدیا وجود دارد. شما می توانید لیست امکانات طراحی وب سایت و ویژگی های قابل ارائه را در صفحه زیر مشاهده بفرمایید.

 

امکانات طراحی وب سایت

 


طراحی سایت ارزان اصفهان

طراحی سایت ارزان در اصفهان مخاطبان خاص خود را دارد، در حقیقت خیلی از افراد به دنبال طراحی سایت ارزان هستند و سفارش خود را به شرکت و شخصی که کمترین قیمت را در زمینه طراحی سایت اصفهان ارائه دهد واگذار می کنند. سوالات اساسی است که قبل از واگذار کردن طراحی سایت خود به یک شخص یا مجموعه باید جواب مناسبی برای آن ها یافته باشید عبارتند از:

آیا فرد یا گروه توان پیاده سازی چنین پروژه ای را دارند؟

آیا از تکنولوژی روز برای طراحی سایت استفاده می کند؟

آیا سایت طراحی شده قابلیت توسعه در آینده را دارد؟

نحوه ارائه خدمات پشتیبانی سایت به چه صورت است؟

میزان اعتبار، سوابق و نمونه کارهای شخص یا تیم خدمات دهنده قابل اطمینان است؟

اگر به کسب و کار خود اهمیت می دهید و صاحب کسب و کاری پایدار، معتبر و رو به رشد هستنید، توصیه ما به شما این است که بیشتر از قیمت به فکر کیفیت باشید. بررسی کنید که میزان ارزشی که در پایان طراحی سایت عاید شما می شود چقدر است؟ در طراحی سایت نمی توانید با هزینه اندک یک سایت با امکانات فوق العاده به دست آورید. تجربه نشان داده است، کلیه افرادی که اقدام به طراحی سایت ارزان کرده اند، در آینده نچندان دور با سایت خود به مشکل برخورده اند و مجبور به باز طراحی سایت خود اینبار با هزینه های بالاتری شده اند.
بنابراین شرکتی را برای طراحی وبسایت خود انتخاب کنید که علاوه بر داشتن رزومه و نمونه کارهای قوی همیشه در کنار شما باشد و با مشتریان و نوع کسب و کار شما آشنا باشد.

 


مراحل طراحی سایت اصفهان

مراحل طراحی سایت اصفهان توسط پونه مدیا با در اختیار داشتن بیش از 14 سال تجربه در خصوص طراحی سایت در اصفهان و سئو سایت اصفهان و سایر شهرهای ایران و همچنین تجارب بین المللی، به روند مشخص و استانداردی جهت اجرای پروژه های طراحی سایت دست یافته است که می تواند تا حد زیادی به پیشبرد آسان و سریع پروژه کمک نماید. از لحظه ارائه درخواست توسط طراحی سایت تا تحویل سایت و همچنین در کل دوره خدمات پشتیبانی سایت به صورت منظم و برنامه ریزی شده در اصفهان کنار شما خواهیم بود.

 1. برگزاری جلسه شناخت و نیازسنجی اولیه
 2. بررسی و آنالیز کسب و کار شما و همچنین رقبا
 3. دریافت اطلاعات مورد نیاز
 4. انتخاب یا طراحی پیش طرح قالب گرافیکی سایت
 5. طراحی و پیاده سازی سایت به صورت واکنشگرا
 6. بارگزاری نسخه آزمایشی سایت و دریافت نظرات شما
 7. اعمال تغییرات نهایی و انتقال بر روی دامنه اصلی
 8. تحویل اطلاعات پنل مدیریت و شروع پشتیبانی

 


پشتیبانی سایت در اصفهان

پشتیبانی سایت در اصفهان از دیگر خدمات حرفه ای است که پونه مدیا را از رقیبان متمایز می سازد. هر وب سایتی پس از بارگزاری بر روی سرور و شروع با کار خود، نیازمند اعمال تغییرات، رفع مشکلات و افزودن امکانات و ویژگی های جدید می باشد. پونه مدیا همراه با خدمات طراحی سایت خود یک دوره یکساله خدمات پشتیبانی رایگان سایت در اصفهان را به شما هدیه می دهد تا علاوه بر آشنایی شما با این خدمات، خیال شما بابت آینده وب سایت آسوده باشد.

 

خدمات پشتیبانی سایت

 طراحی سایت اصفهان

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت اصفهان چقدر است؟

بعد از انتخاب نوع سایت، بر اساس امکانات مورد نظر شما، هزینه طراحی سایت توسط متخصصین ما تعیین می گردد.

طراحی سایت اصفهان با چه زبان برنامه نویسی در شرکت شما ممکن است؟

متخصصین طراحی سایت پونه مدیا قادر به طراحی و پیاده سازی سایت های مختلف با تمامی زبان های برنامه نویسی موجود هستند، برای آگاهی از تجربیات ما به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید.

طراحی سایت اصفهان فقط شامل طراحی سایت های شرکت های اصفهان می شود؟

خیر، طراحی سایت برای شرکت ها و سازمان های مختلف انجام شده و کارشناسان ما با استفاده از تکنولوژی روز، تا اتمام پرژه طراحی سایت با شما در ارتباط خواهند بود.

طراحی سایت در اصفهان شامل چه مراحلی است؟

خدمات طراحی سایت در اصفهان شامل تعیین امکانات مورد نیاز سایت کسب و کار شما،اتود و طراحی گرافیکی سایت اولیه،طراحی لوگو، پیاده سازی سایت و در صورت تایید نهایی انتقال از سرور موقت به سرور نهایی است.

 

 

1 سال قبل
نظر
قیمت طراحی لندینگ پیج یک سایت در اصفهان چقدر است؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
با سلام
شرکت ما یک سایت فروشگاهی داره.من مدیر آی تی هستم.در حال حاضر بین طراحی مجدد سایت و تغییر در سایت قبلی مردد هستم، می ترسم با تغییر در سایت ، برندینگ سایتم مشکل بر بخوره و بر تعداد مشتری هام اثر بگذاره، شما چه راهکاری برای طراحی وب سایت شرکت من که یک سایت اصفهان هست دارید؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
درود
امکانش هست که طراحی سایت مورد نظرم رو انجام بدهید و سایت رو در دسترس قرار بدهید ولی فعلا گوگل نبیندش؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
متشکرم از محتواهای کاربردی سایت تان.طراحی سایت روی سرور های مختلف یک جور جواب خواهدداد یا سرعت سایت در آن اثرگذار خواهد بود؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
امکانات طراحی سایت اصفهان چقدر روی مشتری و فروش تاثیرداره؟ من بین انتخاب طراحی سایت حرفه ای بدون سئو یا انتخاب سایت پیشرفته همراه با سئو مردد هستم، نمی دونم امکانات سایت مهم تر هست یا سئو.
بر چه اساس می شه انتخاب کرد؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
سلام
من یک پیج اینستاگرام در زمینه تولید محصولات صنایع دستی دارم. یک سایت فروشگاهی میخام که به ینستاگرام وصل بشه، حدودا چقدر هزینه میخاد؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
سایت هاتون را بر اساس قالب خاصی طراحی می کنید؟
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
درود
آموزش غیرحضوری طراحی سایت هم در شرکت پونه مدیا ارائه می گردد؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
با توجه به تخصص شرکت شما در زمینه طراحی سایت اصفهان، طراحی سایت حرفه ای مهم تر هست یا سئو سایت؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
منظورتون از طراحی واکنشگرا چیه؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
شما آموزش کامل طراحی سایت را هم دارید؟ هزینه های آن چقدر هست؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
سلام، من یک سایت فروشگاهی دارم ولی فروش خوبی نداره، شما در این باره هم می تونید کمکم کنید؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
ممنون از سایت خوبتون، برای طراحی سایت در اصفهان چه زبانی را پیشنهاد می دید؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
هزینه طراحی سایت اصفهان چقدر است؟
بعد از انتخاب نوع سایت، بر اساس امکانات مورد نظر شما، هزینه طراحی سایت توسط متخصصین ما تعیین می گردد.
طراحی سایت اصفهان با چه زبان برنامه نویسی در شرکت شما ممکن است؟
متخصصین طراحی سایت پونه مدیا قادر به طراحی و پیاده سازی سایت های مختلف با تمامی زبان های برنامه نویسی موجود هستند، برای آگاهی از تجربیات ما به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید.
طراحی سایت اصفهان فقط شامل طراحی سایت های شرکت های اصفهان می شود؟
خیر، طراحی سایت برای شرکت ها و سازمان های مختلف انجام شده و کارشناسان ما با استفاده از تکنولوژی روز، تا اتمام پرژه طراحی سایت با شما در ارتباط خواهند بود.
طراحی سایت در اصفهان شامل چه مراحلی است؟
خدمات طراحی سایت در اصفهان شامل تعیین امکانات مورد نیاز سایت کسب و کار شما،اتود و طراحی گرافیکی سایت اولیه،طراحی لوگو، پیاده سازی سایت و در صورت تایید نهایی انتقال از سرور موقت به سرور نهایی است.