طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی فروشگاه اینترنتی

,

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

,

طراحی سایت فروشگاهی

و ... عناوینی است که همواره افراد زیادی با جستجوی آن ها در اینترنت به دنبال مجموعه ای حرفه ای و متخصص جهت برآورده کردن نیازهایشان در این زمینه هستند.

افرادی که یا در حال حاضر صاحب یک فروشگاه اینترنتی ناکارآمد هستند و یا در ابتدای راه و در جستجوی نقطه شروع، جستجویی که با نگرانی از شکست و یا اتلاف وقت و هزینه همراه است. باید توجه داشته باشید تنها طراحی و پیاده سازی یک سایت فروشگاهی، حتی با تهیه یک فروشگاه اینترنتی استاندارد و مدرن با انعطاف پذیری بالا و امکانات متعدد، بدون داشتن تخصص و تجربه لازم برای موفقیت کسب کار شما کافی نیست و همواره وجود تجربه و تخصص در کنار دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان مجرب به عنوان یک نیاز مهم واساسی برای موفقیت مطرح می باشد. اگر به اهمیت وجود تجربه و تخصص و مشاوره صحیح پس برده اید، جای درستی آمده اید! پونه مدیا با پشتوانه سالها تجربه موفق در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای توانسته است نمونه های موفق متعددی از فروشگاه اینترنتی را تولید و پشتیبانی نماید. پونه مدیا تجربه و مهارت را در کنار دانش روز جهانی با هم آمیخته تا بهترین نتایج را رقم زند. ما توانسته ایم با تولید محصولی با کیفیت و انعطاف پذیر و بکارگیری تجربه و تخصص خود ضمن ارائه مشاوره تخصصی و راهبردی، تمامی نیازهای مشتریان خود را پاسخگوییم و قدم به قدم همراه و پشتیبان مشتریان جهت رسیدن به موفقیت آن ها باشیم. ویژگی ها و امکانات متنوع، انعطاف پذیری در عملکرد، قابلیت توسعه و ارتقا، امنیت و سرعت بالا، پنل مدیریت پیشرفته با کاربری ساده و ... محصول فروشگاه اینترنتی پونه مدیا را به انتخاب ایده آل شما تبدیل کرده است. البته حتی اگر بهترین فروشگاه اینترنتی دنیا را هم داشته باشید ولی مشتریان از وجود شما و محصولات شما مطلع نباشند و شما توانایی معرفی خود در دنیای بزرگ دیجیتال نداشته باشید، شما هنوز برای موفقیت آماده نیستید. باید بدانید در عصر حاضر با وجود تولید میلیاردها محتوا ظرف تنها چند ثانیه در فضای اینترنت برای پیدا شدن در نتایج جستجو و دیده شدن نیازمند استراتژی و برنامه ریزی در کنار مشاوره تخصصی هستید. پونه مدیا جهت کمک به توسعه کسب و کار و افزایش فروش شما در این مرحله هم با انجام تحقیقات تخصصی و نیازسنجی بازار، در کنار شما خواهد بود و شما می توانید از مشاوره تخصصی ما جهت موفقیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی استفاده نمایید.

ویژگی های فروشگاه اینترنتی حرفه ای

 • پنل مدیریت پیشرفته، با کاربری ساده و کاملا فارسی
 • امکان اتصال به انواع درگاه های بانکی کشورجهت پرداخت اینترنتی
 • امکان تعریف نامحدود محصولات و مجموعه ها
 • امکان تعریف انواع محصولات فیزیکی و دانلودی
 • امکان ایجاد انواع فیلد و فیلترجهت سفارشی سازی فروشگاه
 • امکان وارد کردن محصولات مرتبط برای هر محصول
 • امکان مقایسه محصولات و افزودن به لیست علاقه مندی ها
 • سیستم مدیریت محتوای حرفه ای، جهت انتشار اخبار و مقالات
 • امکان ثبت نظر و امتیازدهی به محصولات
 • امکان سفارشی سازی ظاهر فاکتور، ایمیل ها و پیامک های ارسالی سیستم
 • امکان تعریف انواع روش های حمل و نقل
 • امکان تعریف کوپن تخفیف و تخفیف محصولات به صورت پیشرفته
 • زیرساخت استاندارد و بهینه برای سئوی بهتر
 • امکان فعال سازی چند ارز مختلف به صورت همزمان
 • امکان تعیین قیمت های متفاوت برای گروه های کاربری مختلف
 • امکان ایجاد کاربر با سطوح دسترسی مختلف

پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی پونه مدیا

همیشه این دغدغه که پس از طراحی فروشگاه اینترنتی و تحویل آن نگهداری، بروزرسانی و رفع مشکلات فروشگاه به چه صورت خواهد بود، یکی از پرسش های اصلی و مهم مشتریان پس از تحویل گرفتن فروشگاه اینترنتی خودشان می باشد.
پونه مدیا با درک صحیح این نگرانی توانسته است با ارائه راهکارهای متنوع در خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصول فروشگاه اینترنتی خود تا حد زیادی این نگرانی را برطرف سازد. در پونه مدیا شما هیچ گاه رها نخواهید شد.
پونه مدیا متعهد خواهد بود شما را در مسیر موفقیت فروشگاه اینترنتی و کسب کارتان همراهی کند و در این مسیر شما همواره می توانید به دانش، تخصص و تجربه تیم پونه مدیا اطمینان نمایید.
همکاری شما با پونه مدیا تنها در قالب یک قرارداد تجاری صرف نبود و پونه مدیا اخلاقا متعهد است تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات با کیفیت و همچنین نشان دادن راه و روش موفقیت کسب کار شما انجام دهد. تیم فنی ما همواره در کنار شما خواهد ماند تا مطمئن شود فروشگاه اینترنتی شما مسیر صحیح موفقیت را طی کند.
پونه مدیا با بررسی تخصصی و دقیق کسب کار شما بهترین پیشنهاد ها را در زمان های مناسب به شما ارائه خواهد داد تا همواره بتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید. به یاد داشته باشید برای موفقیت لازم است همواره یک تیم متخصص و کامل از هر نظر در کنار کسب و کار شما حضور داشته باشد تا تمرکز اصلی شما به جای مسائل فنی بر روی کسب و کار خودتان معطوف گردد.
با سفارش هر فروشگاه اینترنتی از پونه مدیا شما تا یک سال به صورت رایگان از خدمات پشتیبانی سطح یک پونه مدیا بهره مند خواهید شد.

 

قبل از سفارش فروشگاه اینترنتی خود با پنل مدیریت آن آشنا شوید

 • تصاویر محیط پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی پونه مدیا
 • لینک دمو پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی پونه مدیا

contactusnow-icon طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای , طراحی فروشگاه اینترنتی , طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

همین حالا سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی خود را با ما در میان بگذارید

اگر مطمئن نیستید ویژگی های مورد نظر شما در فروشگاه اینترنتی پونه مدیا وجود دارد یا نه، اگر نمی دانید کدام بسته فروشگاه اینترنتی برای شما مناسب تر است، اگر می خواهید در مورد شرایط فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی اطلاعات بیشتری کسب نمایید و یا اگر هنوز سوالاتی برای شما باقی مانده است همین حالا با ما تماس بگیرید، کارشناسان فروش پونه مدیا آماده پاسخگویی باه پرسش های شما هستند.

آخرین مقالات فروشگاه اینترنتی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید