با ما در ارتباط باشید: 0314566

تعرفه صفحه فرود چگونه محاسبه می شود؟

هزینه هر گونه خدمات طراحی گرافیکی بنابر سابقه و قابلیت طراح آن متفاوت است. نمونه کارهای تیم پونه مدیا گواهی بر تخصص و دیدگاه خلاقانه طراحان این تیم است. رعایت اصول طراحی صفحه فرود و هماهنگی همه عناصر آن، از طراحی گرافیکی و جلوه بصری تا عنوان و متن و فراخوان عملی، به جهت خدمت به هدف اصلی صفحه فرد، نیاز به تفکری هوشمند با دید باز دارد که بتوانید به خوبی فرصت ها را ببیند و آن ها را تحقق بخشد. اگر به نرخ تبدیل صفحه فرود خود اهمیت می دهید و دل نگرانی بابت کارایی آن دارید، برای سپردن کار خود به تیم حرفه ای ما شک نکنید.

برای اطلاع از تعرفه طراحی صفحه فرود می توانید سفارش خود را ثبت نموده و منتظر تماس تیم پشتیبانی پونه مدیا باشید و یا خود مستقیماً از طریق شماره موجود در صفحه اقدام به درخواست مشاوره نمایید.

نحوه انتخاب نوع طراحی صفحه لندینگ پیج برای سفارش به تیم پونه مدیا

تعرفه طراحی صفحه فرود بر حسب نوع سفارش مشتری متفاوت خواهد بود. دسته بندی رایج برای سفارش طراحی صفحه فرود عبارتند از 1. پکیج برنزی 2. پکیج نقره ای 3. پکیج طلایی و 4. پکیج ویژه

پکیج برنزی | قیمت طراحی ساده

هزینه طراحی ساده صفحه فرود

پس از مشاوره آنلاین و تلفنی و بررسی هدف و مخاطب ویژه سفارش یک طرح گرافیکی تصویری ساده به سفارش دهنده ارائه می گردد. پس از ارائه طرح، طی برگزاری یک جلسه با سفارش دهنده، استراتژی مدنظر در طرح شرح داده می شود و پس از آن طرح نهایی به سفارش دهنده تحویل داده میشود.

پکیج نقره ای | قیمت طراحی ساده به همراه پیاده سازی

هزینه طراحی ساده و پیاده سازی

پس از ارائه یک طرح گرافیکی و برگزاری یک جلسه با سفارش دهنده، یک مرتبه اصلاحات در صورت نیاز و براساس نظرات سفارش دهنده روی طرح اعمال می گردد و پس از تایید نهایی روی وب سایت مشتری بارگذاری میشود که بر اساس انواع سایت، نرخ آن متفاوت می باشد. 

پکیج طلایی | قیمت طراحی اختصاصی صفحه فرود

هزینه طراحی اختصاصی صفحه فرود

پس از مشاوره آنلاین و تلفنی و بررسی هدف و مخاطب ویژه سفارش یک طرح گرافیکی تصویری اختصاصی به سفارش دهنده ارائه می گردد. پس از ارائه طرح، طی برگزاری یک جلسه با سفارش دهنده، استراتژی مدنظر در طرح شرح داده می شود و در صورت نیاز یک مرتبه اصلاحات طبق نظر مشتری روی طرح اعمال می گردد و پس از تایید نهایی، طرح به سفارش دهنده تحویل داده میشود.

پکیج ویژه | قیمت طراحی اختصاصی به همراه پیاده سازی

هزینه طراحی اختصاصی و پیاده سازی

پس از ارائه یک طرح گرافیکی اختصاصی و برگزاری یک جلسه با سفارش دهنده، یک مرتبه اصلاحات در صورت نیاز و براساس نظرات سفارش دهنده روی طرح اعمال می گردد و پس از تایید نهایی روی وب سایت مشتری بارگذاری میشود که بر اساس انواع سایت، نرخ آن متفاوت می باشد.

5 از 5