تعرفه راه اندازی فروشگاه اینترنتی شاید این سئوال شما هم باشد. مب توان گفت این سوال تمام افرادی است که تمایل به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند. برای پاسخ دادن به این سوال پارامترهای زیادی دخیل هستند. و نمی توان یک هزینه را اعلام کرد باید دقیقا نوع خدمات و کیفیت کار نیز کاملا مشخص شود. یعنی کاملا برای مشتری مشخص باشد که به ازای دریافت این مبلغ چه خدماتی را دریافت می کند. بنابراین شرکت های طراحی سایت حرفه ای نیز همواره قبل از ارائه قیمت به شما بررسی های لازم را برای خود صورت داده اند تا به یک قیمت استاندارد دست یافته اند. برای روشن شدن قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی باید برخی از مسائل کاملا بررسی شود. در این مطلب این روند بررسی را با هم بررسی خواهیم کرد.

تعداد فروشگاههای اینترنتی هر روز در حال افزایش است بنابراین شما باید مشخص کنید که چه نوع کالایی را می خواهید بفروشید و مشتریان شما چه کسانی هستند. به عنوان مثال برای مشخص شدن قیمت طراحی وب سایت نوع سایت باید کاملا مشخص باشد . و نمی توان برای سایت های خبری ، سایت فروشگاه آنلاین ، سایت استریم ، سایت بازی آنلاین، سایت شرکتی ، سایت های دانلود، سایت های برون سپاری پروژه و… یک قیمت را ارائه داد زیرا هر کدام از این وب سایت ها ساختار و استراتژی های طراحی مخصوص به خود را دارند. در راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیز کار به همین صورت است.
در گام بعدی که فراغ از نوع طراحی سایت باید به آن توجه کرد این مسئله است که چه نوع استانداردهایی در طراحی سایت به کار می رود. رابط کاربری یا UI، تجربه کاربری یا UX، ریسپانسیو بودن سایت ،  کدنویسی سمت کاربر ، کدنویسی سمت سرور،هماهنگی با مرورگرهای مختلف ، و… از جمله مواردی هستند که به واسطه زمان و انرژی که روی این پارامترها صرف میشود می تواند روی قیمت گذاری طراحی وب سایت به خصوص طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تاثیر بگذارد.
نوع تجربه کاری و تعداد افرادی که از تخصص آنها در طراحی سایت استفاده می شود از دیگر پارامترهایی می تواند باشد که بر روی قیمت طراحی وب سایت و تعرفه فروشگاه اینترنتی تاثیر می گذارد. به عنوان مثال نمی توان از یک تیم دونفره یک طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای در نظر داشت  و در قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی که از این تیم دریافت می کنید باید کمی تامل کنید. اینکه هر شرکت چه تعداد از متخصصان را درگیر طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی می کند می تواند روی برآورد هزینه طراحی سایت تاثیر مستقیمی داشته باشد زیرا هر چه تعداد متخصصان بیشتر باشد شما خدمات بهتری را می توانید دریافت کنید. 

بنابراین تعرفه طراحی وب سایت به تعداد مولفه های زیادی وابسته است، از کیفیت طراحی و جذابیت سایت و فروشگاه گرفته تا کیفیت و شیوه کد نویسی و سئو سایت و الگوریتم های آن ، همگی در برآورد قیمت نهایی طراحی وبسایت تاثیرگذار خواهند بود. در دنیای اینترنت تعرفه های متفاوتی برای طراحی سایت وجود دارد البته با تفاوت چشمگیر کیفیت ها هر دو طرف گران فروش و ارزان فروش از نوع خدمات خود دفاع می کنند. ما در پونه مدیا برای برآورد هزینه تمام شده قیمت طراحی یک وبسایت، نهایت دقت و وسواس خود را به خرج داده ایم تا علاوه بر حفظ کیفیت سایت رائه شده  بتوانیم یک قیمت مناسب و رقابتی برای خدمات طراحی سایت و پشتیبانی خود ارائه دهیم.

بودجه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

یکی از نکاتی که ممکن است بر قیمت گذاری طراحی سایت فروشگاهی تاثیر بگذارد میزان هزینه کارفرما است، این میزان بودجه و تصمیم و هدف کارفرما به طراحی سایت می تواند  تاثیر زیادی بر روی نوع خدمات داشته باشد. گاهی یک کسب و کار کوچک مایل به راه اندازی فروشگاه اینترنتی است و نمی خواهد که هزینه ی زیادی را انجام دهد و می خواهد فیدبک راه اندازی وبسایت فروشگاه اینترنتی را مشاهده کنند. گاهی هم یک برند بزرگ تمایل به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی دارد و می خواهد یک فروشگاه اینترنتی عالی داشته باشد که در کسب و کار خود حرف اول را بزند. البته همیشه هزینه بیشتر به معنی طراحی بهتر و عالی نیست. اما پونه مدیا حداقل هایی را برای برآورد قیمت طراحی سایت برای خود دارد، اما با توجه به مقدار هزینه کارفرما برخی از این ویژگی ها حذف و یا برخی به صورت حرفه ای برای رضایت مشتریان ارائه می شود.

استانداردهای طراحی سایت پونه مدیا

پونه مدیا به عنوان بهترین  شرکت طراحي فروشگاه اينترنتي  مجموعه ای از ملاکهای مشخصی را برای ارائه هزینه طراحی سایت  ( تعرفه سایت فروشگاهی ) دارد که برخی از آنان به شامل موارد زیر است.

  • جذابیت و منحصر به فرد بودن سایت برای مشتریان
  • رعایت اصول روانشناسی
  • رعایت قوانین و قوائد سئو
  • بهترین سرعت لود سایت 
  • ریسپانسیو بودن سایت
  • عملکرد صحیح و درست سایت در تمام مرورگرهای استاندارد
  • همخوانی هر چه بهتر طراحی سایت با نوع کسب و کار شخص
  • ارائه هزینه شفاف و مشخص برای تعرفه سایت فروشگاهی و خدمات پشتیبانی

ویژگی های فروشگاه اینترنتی 

یک فروشگاه اینترنتی ویژگی های متفاوتی دارد که روی قیمت گذاری آن تاثیر می گذارد اگر آشنایی کاملی با استانداردها و ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی آشنا نیستید توصیه میکنیم این مطالب را بخوانید.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی ( هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی )

اگر با امکانات و ویژگی های فروشگاه اینترنتی  و نوع کیفیت و خدمات ارائه شده توسط پونه مدیا شده اید پلان های  طراحی سایت پونه مدیا به شرح زیر است.

 پلان اولیه قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

این پلن مختص کسب و کارهایی است که می خواهند در اینترنت حضور داشته باشند. و تنها با یک فروشگاه ساده نیاز آنها برآورده می شود. قیمت این پلن 1000000 تومان است.

پلان ساده تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی

مناسب افرادی است که می خواهند حضور خوبی داشته باشند ولی نمی خواهند هزینه زیادی انجام دهند. قیمت این پلن 2000000 تومان است.

پلان استاندارد هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی

مناسب افرادی است که دارای فروشگاه اینترنتی هستند و به دنبال طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات بهتری هستند. قیمت این پلن 4000000 تومان است.

پلان پیشرفته هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی

این پلن مختص فروشگاههای اینترنتی است که می خواهند در کسب و کار خود به یک برند تبدیل شوند. و همواره به توسعه و پیشرفت فروشگاه اینترنتی خود فکر می کنند. قیمت این پلن 9000000 تومان است.

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید

شماره تماس03136631641(10خط ویژه)

5 از 5
1 سال قبل
نظر
اگر شرکت ما برای طراحی فروشگاه اینترنتی مون به پونه مدیا سفارش یک سایت ساده بده،امکان ارتقای آن در سال های آینده هست؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند