با ما در ارتباط باشید: 0314566

وقتی مشتری سراغ قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی می آید از قبل در خصوص نوع کالا یا خدمتی که میخواهد عرضه کند تصمیم گیری کرده است و در حال حاضر فقط در مورد قیمت طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی سوال دارد. 

متاسفانه جواب این سوال با ارائه یک رقم امکان پذیر نیست چرا که برای قیمت گذاری روی طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی پارامترهای زیادی دخیل هستند. برای قیمت گذاری نه تنها نیاز مشتری از فروشگاه اینترنتی بلکه خدمات و کیفیت کار نیز مهم است.

فروشگاه فیزیکی و اینترنتی شباهت های زیادی دارند فقط فضایی که این دو پیاده سازی می شوند متفاوت است. فروشگاه فیزیکی در خیابان ها و فروشگاه اینترنتی در فضای وب.

شما برای تعیین هزینه فروشگاه فیزیکی موارد مختلفی را بررسی می کنید از جمله طراحی دکوراسیون داخلی، اینکه چند کانتر و چند پرسنل نیاز دارید، چندین کالا برای فروش دارید (هر چه تعداد کالای شما بیشتر باشد فضای بیشتری برای فروش آن ها نیاز خواهید داشت)، نوع نمایش کالاها پشت ویترین به چه صورت خواهد بود و ... همه و همه در هزینه ی راه اندازی فروشگاه برای شما تاثیر می گذارند، در فروشگاه اینترنتی نیز المان های مختلفی وجود دارند که روی قیمت نهایی طراحی تاثیر خواهند گذاشت. در ادامه این المان ها را با هم بررسی خواهیم کرد.  

موارد تاثیرگذار در قیمت پیاده سازی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟ 

  1. تجربه تیم طراح فروشگاه اینترنتی (برای آگاهی از تجربه حتما نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی آن ها را بررسی کنید).
  2. ویژگی هایی که شما برای فروشگاه اینترنتی خود نیاز دارید
  3. مدت زمان پیاده سازی فروشگاه اینترنتی (در چه زمانی انتظار دارید کار را تحویل بگیرید.)
  4. میزان اختصاصی سازی برای یک شغل خاص (موارد ویژه ای که در فروشگاه کالا یا خدمت شما ممکن است احتیاج باشد)
  5. نوع کد مورد نظر استفاده شده برای پیاده سازی 
  6. حجم و تعداد کالاهای آماده برای فروش در فروشگاه 
  7. با هزینه کم چه فروشگاه اینترنتی می توانیم داشته باشیم؟ 
  8. هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی توسط شرکت پونه مدیا چقدر است؟

تجربه تیم طراح فروشگاه اینترنتی روی قیمت پیاده سازی فروشگاه اینترنتی چه تاثیری دارد؟  

نوع تجربه ی افراد نیز یکی از پارامترهای مهم در تعیین قیمت است. شما وقتی برای دریافت خدمت پیش یک فرد باتجربه می روید این فرد از کسی که تازه شروع به کار کرده است هزینه بیشتری برای دستمزد دریافت خواهد کرد چرا که با توجه به تجربه ای که در سال های کار خود کسب کرده در حال حاضر راه و چاه را بلد است در صورتی که فرد تازه کار هنوز به این روش ها استاد نشده است.

اما در این میان باید به یک نکته حیاتی توجه کنید افراد باتجربه پول شما را هدر نخواهد داد چرا که آنها روال کار را بلد هستند و می توانند با صرفه جویی در زمان کار شما را انجام دهند. تیم با تجربه نحوه ارائه مصحولات فروشگاه برای بالا بردن موفقیت شما را بهتر می داند و نیازی به آزمون و خطا در این زمینه ندارد. پس میتوان گفت در بسیاری از مواقع استفاده از یک تیم با تجربه برای شما ارزان تر نیز تمام خواهد شد. برای بررسی تجربه یک تیم طراحی می توانید نمونه کار سایت فروشگاهی آنها را بررسی کنید.

ویژگی هایی که برای فروشگاه اینترنتی مورد نیاز کاربر است چه تاثیری روی قیمت پیاده سازی سایت فروشگاهی دارد؟ 

ممکن است کالا یا خدماتی که شما قصد فروش آنها را در فروشگاه اینترنتی خود دارید به ویژگی خاصی در زمان طراحی نیاز داشته باشند. مثلا در یک سایت فروش کیک تولد کاربر نیاز به ویژگی رزرواسیون دارد تا بتواند درخواست کیک خود برای روز خاصی را ثبت کند. اضافه کردن و پیاده سازی این ویژگی خاص با توجه به زمانی که برای تیم طراحی بر میدارد و میزان سختی، هزینه جدایی برای شما برمیدارد. پونه مدیا قیمت این ویژگی ها را در جلسات مذاکره برای شما محاسبه خواهد کرد. 

نکته: برای آگاهی از اینکه آیا فروشگاه اینترنتی شما اصلا نیاز به ویژگی خاصی دارد یا نه می توانید با متخصصان پونه مدیا تماس گرفته و از آنها در این زمینه مشاوره مورد نیاز را دریافت کنید.  

مدت زمان پیاده سازی فروشگاه اینترنتی چه تاثیری روی قیمت دارد؟ 

زمان طلاست. شما برای اینکه به رقابت در دنیای فروشگاه های اینترنتی وارد شوید هر چه بیشتر عجله داشته باشید هزینه بیشتری نیز باید پرداخت کنید. شما نمی توانید از یک تیم طراحی سایت انتظار داشته باشید کاری که حداقل یک ماه زمان نیاز دارد را در عرض یک هفته با کیفیت بالا به شما تحویل بدهند ولی هزینه بیشتری دریافت نکنند. این شرکت نیز برای تحویل سریع کار باید از کارکنان خود درخواست اضافه کاری کند و هزینه این اضافه کاری را به آنها پرداخت کند. هنگام تصمیم گیری باید موضوع زمان را نیز در بودجه خود اختصاص دهید. 

اختصاصی سازی فروشگاه اینترنتی برای یک شغل خاص چه تاثیری روی قیمت دارد؟

بعضی از مشاغل نیاز به ویژگی هایی خاص در سایت فروشگاهی خود دارند که این ویژگی ها در سایت های فروشگاهی دیگر دیده نمی شود، در این مرحله تیم طراحی باید با ایده پردازی بهترین راه حل را برای پیاده سازی این ویژگی بدست بیاورند. این عمل مثل این می ماند که یک کشف کوچک انجام دهند. کاملا واضح است که برای ارائه این ویژگی شما باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. 

این موضوع هم یکی از دلایلی است که تیم با تجربه انتخاب بهتری برای شما خواهد بود چرا که آنها بیشتر این راه ها را طی کرده اند و سریع تر می توانند به شما بهترین خدمت را ارائه دهند. انتظارات و دستور العمل های تعریف شده توسط کارفرما روی هزینه ای که طراحی یک فروشگاه اینترنتی برای شما خواهد داشت تاثیر دارد. مثلا شما می خواهید در زمان حراج های سالیانه به مشتریان شما یک پیامک از سمت فروشگاه برای آگاهی از حراج ارسال شود. 

نوع کد استفاده شده برای پیاده سازی روی قیمت فروشگاه اینترنتی چه تاثیری دارد؟ 

کد نویسی یکی از پیچیده ترین قسمت کارهای کامپیوتری است. پس به مراتب هزینه استخدام و استفاده از افراد ماهر در این زمینه نیز بیشتر خواهد شد. اگر کد فروشگاهی که شما می خواهید آماده باشد باید هزینه کمتری را پرداخت کنید. این در صورتی است که اگر شما نیاز به کد نویسی اختصاصی دارید این مبلغ به مراتب بیشتر خواهد شد.

حجم و تعداد کالاهای آماده برای فروش در فروشگاه، چه تاثیری روی قیمت می گذارد؟

هرچه سایت شما کالاهای بیشتری داشته باشد شما نیاز به هاست و فضای زیر ساخت بیشتری نیز خواهد داشت. این موضوع برای شما هزینه بیشتری رقم می زند. وارد کردن محصولات شما در یک سایت فروشگاهی کاری زمان گیر است. هرچقد این کالاها بیشتر باشند زمان و نیروی بیشتری برای اضافه کردن آنها در سایت نیاز است. ارتباطی که باید بین این کالاها بوجود بیاید پیچیده تر خواهد شد. این پیچیدگی باعث بالا رفتن قیمت می شود.  

با هزینه کم چه فروشگاه اینترنتی می توانیم داشته باشیم؟ 

گاهی اوقات شما نمی خواهید یا نمی توانید هزینه ی زیادی برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی کنار بگذارید در این مواقع ما به شما پیشنهاد میدهیم از فروشگاه سازها استفاده کرده و خودتان با استفاده از آنها یک سایت فروشگاهی طراحی کنید و در صورتی که نتیجه دلخواه را در این فروشگاه مشاهده کردید، می توانید پس از مدتی اقدام به طراحی یک فروشگاه اختصاصی کنید. 

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی توسط پونه مدیا چقدر است؟

هزینه راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی توسط پونه مدیا در جدول زیاد برای شما ارائه شده است البته در نظر داشته باشید با توجه به المان های بالا این هزینه ممکن است برای شما متفاوت باشد. برای اطلاع بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید. 

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید

شماره تماس03136631641(10خط ویژه)

5 از 5
4 سال قبل
نظر
اگر شرکت ما برای طراحی فروشگاه اینترنتی مون به پونه مدیا سفارش یک سایت ساده بده،امکان ارتقای آن در سال های آینده هست؟
نمایش بیشتر
10 از 12 نفر این نظر را مفید دانسته اند