وب سایت شرکتی چیست

به وب سایت هایی گفته می شود که با اهداف تجاری  و بازرگانی توسط صاحبان کسب و کارها به منظور اطلاع رسانی و... طراحی می شوند.بعضی از افراد تمایزی بین وب سایت های تجارت الکترونیک و پرتال ها با سایت شرکتی قائل نیستند اما نکته قابل توجه این است . وب سایت شرکتی از پرتال و فروشگاهی متفاوت بوده و اهداف مختلفی را دنبال می کنند. امروزه بیشتر شرکت ها برای خود یک سایت شرکتی اختصاصی دارند زیرا به خاطرتعاملات زیاد با افراد و مدیریت برند خود و توسعه کسب و کار نیاز به یک وب سایت تجاری را احساس کردند.

وب سایت شرکتی لازم است ؟

 از آنجا که انسان ها و افراد برای برطرف سازی نیازهای خود از اینترنت استفاده می کنند.بدین خاطر داشتن یک حضور اینترنتی جامع و خوب بیش از پیش احساس می شود. که این حضور یکی از عناصر اساسی برای کسب و کارهایی است که دنبال توسعه کسب و کار خود هستند. به عنوان یکی از بهترین ابزارهای موجود در بازاریابی با استفاده از اینترنت این است که از این ساختارها برای به دست آوردن مشتریان جدید در کسری از زمان اشاره کرد. در این راستا داشتن یک وب سایت برای شرکت های کوچک و بزرگ ضروری است. با استفاده از وب سایت شرکتی شما قادر خواهید بود که بتوانید به راحتی توسعه کسب و کارهای خود را انجام دهید. با استفاده از طراحی یک سایت شرکتی شما قادر خواهید بود که بتواند کالا و خدمات خود را به  بهترین شکل به مشتریت خود معرفی کنید.برای داشتن یک وب سایت شرکتی بهتر است که متخصصان طراحی وب سایت شرکتی را درگیر کار خود کنید و کار طراحی سایت شرکتی خود را بر عهده آنها بسپارید.

پونه مدیا چگونه به نیاز شما پاسخ می دهد؟

پونه مدیا به عنوان یکی از شرکت های با تجربه در حوزه طراحی سایت های شرکتی و دیجیتال مارکتینگ با ارائه راهکارهای خود توانسته است به مشتریان خود  در نیل به اهداف تجاریشان کمک کند. از جمله خدماتی که پونه مدیا علاوه بر طراحی سایت برای مشتریان خود فراهم میکند. سئو است . سئو در واقع بهبود رتبه سایت به ازای کلمات خاص است. که باعث می شود کاربران را به سمت کسب و کار خود سوق دهد. گاها تعداد زیادی از این کاربران میتوانند جزو مشتریان بالقوه شما محصولات شما باشند. پونه مدیا همواره تلاش کرده است که با راهکارو خدمات خود به افزایش فروش مشتریان خود کمک کند. سئو تنها راه شناساندن محصولات و برند شما برای مشتریانتان نیست بلکه روشهای دیگری مثل تبلیغات بیلبورد شهری و تلویزیونی هم وجود دارد اما سئو بهترین و اثرگذارترین روش یرای بازاریابی شما خواهد بود. پونه مدیا دارای ده ها نمونه سایت شرکتی است که برای مشاهده آن می توانید به صفحه نمونه کارهای طراحی سایت مراجعه کنید.

برخی از مشخصات فنی طراحی سایت پونه مدیا

  • طراحی قالب سایت متناسب با کسب و کار شما 
  • ارائه کارهای طراحی گرافیکی کتناسب با نظر مشتریان خود
  • طراحی سایت پویا (داینامیک )
  • طراحی سایت  واکنشگرا ( Responsive)

اهداف وب سایت های شرکتی

 بسته به اهداف تجاری شرکت ها که با هم متفاوت است وب سایت های تجاری نیز اهداف متفاوتی را دنبال می کنند که این اهداف می تواند ارائه کاتالوگ به صورت آنلاین ، ارائه خدمات و یا حتی معرفی شرکت  و.. باشد. در ارائه خدمات به مشتریان استفاده از سایت بر بستر اینترنت بسیار عالی و خوب است زیرا شما قادر خواهید بود که برای مشتریان خود خدمات را بدون محدودیت زمانی و مکانی ارائه دهید. علاوه بر اینها ایجاد باشگاه مشتریان و سیستم های پشتیبانی و حتی افزایش وفاداری مشتری می تواند از اهداف طراحی یک سایت شرکتی باشد.
سوال بعدی که شکل می گیرد این است که کار با یک طراحی سایت شرکتی ساده تمام میشود ؟؟ مطمئنا که پاسخ خیر خواهد بود زیرا  در گذشته برخی از مدیران شرکت ها یک تصور ذهنی داشتند که فقط طراحی یک سایت برای آنها و شرکتشان کافی است و با آن قادر خواهند بود که در دنیای مجازی (اینترنت ) حضور داشته باشند، اما بر اساس تجاربی که مدیران آگاه با تحلیل رفتارهای مشتریان و کسب و کار خود به دست آورده اند این بود که داشتن یک سایت تنها لازم نیست و یک وب سایت ساده قادر نخواهد بود که به توسعه کسب و کار شما کمک کند.بنابراین لازم دانستند که برای طراحی سایت خود با یک مشاور و متخصص طراحی سات صحبت کنند. زیرا در اقتصاد امروز ، با توجه به رقابت های موجود ارائه تبلیغات موثر می تواند راز بقای یک شرکت باشد .بنابراین سعی داشته باشید که از ابزارهای در اختیار خود بهترین بهره را ببرید.

چرا از کارشناسان طراحی سایت شرکتی استفاده کنیم ؟

برای استفاده از کارشناس در طراحی سایت دلایل زیادی وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- طراحی منحصر به فرد و تجارب کاری

2- با نحوه جذاب کردن وب سایت خود آشنا می شوید:

اگر چه محتوای لازم باید  توسط صاحبان کسب و کارها  ارائه  شود. اما نمی دانند که یک مزیت را و یا یک اطلاعاتی را چگونه به بهترین روش و جذاب ترین برای مشتریان خود ارائه دهند از اینرو باید برای طراحی وب سایت شرکتی باید از راهنمایی های یک طراح سایت بهره کافی را ببرند. تا اطمینان حاصل شود که محتوای کافی و جذاب در اختیار کاربران قرار گرفته است. از اینرو طراحان وب سایت همواره پیشنهادات خود در رابطه با محصولات و نحوه نمایش سایت را ارائه می دهند. و سایت شما را هدایت می کنند حتی در صورت نیاز از رنگ های موجود در کسب و کار شما برای طراحی بهتر الهام میگیرند. طراحان وب سایت با استفاده از تخصص و تجربه خود این الهام را به شما می دهند که نیازهای شا و مشتریانتان برطرف شده است.

3- شخصی سازی و سفارشی سازی

یکی از مهم ترین و بهترین مزیت های استفاده از کارشناسان طراحی سایت ، استفاده از خدمات سفارشی سازی و شخصی سازی است که برای شما ارائه می شود.بدون شک هنگامی که در طراحی سایت شرکتی خود از کارشناسان استفاده می کنید محدودیت دیگر برای شما معنا ندارد و مطابق با ساختار و نیازهای خود می توانید یک سایت شرکتی خوب داشته باشید. و میتوان اطمینان حاصل کرد که طراحی وب سایت شرکتی مطابق با نیازهای مشتریان شما صورت گرفته است که این می تواند خود یک مزیت عالی باشد.

4- اولویت بندی برنامه ریزی مطابق با بودجه شما

 علاوه بر تخصصی ها طراحی سایت ، یک طراح سایت از دانش برنامه ریزی و.. نیز برخوردار است. شما به عنوان یک صاحب کسب و کار قادر خواهید بود که با جذب یک کارشناس طراحی سایت به خوبی ازآنها بهره بگیرید. این فقط به استفاده از دانش ، تخصص و تجربیات محدود نمی شود بلکه می توانید از توانایی آنها در بخش سخت افزارها و نرم افزارها نیز استفاده بهینه را صورت دهید. که دیگر نیاز نباشد که برای کارهای دیگر خود ازافراد دیگر استفاده کنید. از مزیت های این کار این است که شما مطابق با هزینه های برنامه ریزی شده خود پیش خواهید رفت و هزینه های اضافه جلوگیری خواهد  شد. در پایان کار نیز شما یک طراحی سایت شرکتی با کیفیت بالا خواهید داشت.

امکانات سایت شرکتی

اولین بحثی که در طراحی یک وب سایت شرکتی ممکن برای شما پیش آید این است که یک وب سایت شرکتی باید دارای چه ویژگی هایی باشد. از جمله ویژگی های یک وب سایت شرکتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

* صفحه معرفی محصول و خدمات

* بخش اخبار 

* بخش معرفی پرسنل و هیات مدیره

* بخش شرکای تجاری ، سهامدران و...

* بخش معرفی نمایندگان شرکت 

* بخش استخدام و اشتغال در  شرکت 

این ها تنها برخی از ویژگی های یک وب سایت شرکتی است و ممکن است که یک شرکت به بخشی خاص ، نیاز داشته باشد و یک امکان دیگر را برای سایت خود نداشته باشد بنابراین در نهایت برای طراحی وب سایت تجاری نظر و نیاز مشتری اهمیت دارد.