با ما در ارتباط باشید: 0314566
طراحی وب سایت شرکتی

 فرقی نمی کند در دنیای حقیقی مغازه ای کوچک داشته باشید، یا شرکتی بزرگ در منطقه ای لوکس. وقتی قرار است در دنیای اینترنت فعالیت کنید، اولین نیاز شما راه اندازی یک وب سایت شرکتی است که صدای منحصر به فرد برند شما باشد.

پونه مدیا به شما کمک می کند این صدا را واضح، رسا، بلند و تأثیرگذار بسازید.

وب سایت شرکتی چیست

وب سایت شرکتی به سایت هایی گفته می شود که با اهداف تجاری  و بازرگانی توسط صاحبان کسب و کارها و به منظور اطلاع رسانی، آموزش و ... طراحی می شوند. بعضی از افراد تمایزی بین وب سایت های تجارت الکترونیک و پرتال ها با سایت شرکتی قائل نیستند، اما لازم است بدانید که وب سایت شرکتی با پرتال و فروشگاه اینترنتی متفاوت است و به دنبال اهداف متفاوتی است. امروزه بیشتر شرکت ها برای خود یک سایت شرکتی اختصاصی دارند، زیرا در دنیای امروز نیاز به تعاملات درون و بیرون شرکتی با مخاطبان، مشتریان، مدیران و کارمندان بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

وب سایت شرکتی لازم است؟

 از آن جا که انسان ها برای برطرف کردن نیازهای خود از اینترنت استفاده می کنند، حضور مؤثر و فعال در اینترنت بیش از پیش احساس می شود. این حضور یکی از عناصر اساسی برای کسب و کارهایی است که دنبال توسعه کسب و کار خود هستند. بازاریابی محتوا و بازاریابی اینترنتی به عنوان یکی از بهترین ابزارهای موجود از جمله ساختارهایی است که برای به دست آوردن مشتریان جدید در کسری از زمان استفاده می شود. شما می توانید با استفاده از وب سایت شرکتی به راحتی کسب و کارهای خود را توسعه دهید. با استفاده از طراحی سایت شرکتی می توانید کالا و خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان خود معرفی کنید.

برای داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای با کارشناسان ما در رسانه پونه تماس بگیرید و سفر خود را با اطمینان خاطر آغاز کنید.

وب سایت شرکتی چیست   

پونه مدیا چگونه به نیاز شما برای طراحی سایت شرکتی پاسخ می دهد؟

پونه مدیا به عنوان یکی از شرکت های با تجربه در حوزه طراحی سایت های شرکتی و دیجیتال مارکتینگ با ارائه راهکارها و استراتژی های نوین بازاریابی توانسته است به مشتریان خود کمک کند تا به اهداف تجاری شان برسند. پونه مدیا علاوه بر طراحی، سئو سایت شما را هم به عهده می گیرد تا صفحات وب سایت شما را به صدر نتایج برتر گوگل بیاورد.

سئو در واقع بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجوگری مانند گوگل است. سئو به شما کمک می کند تا کاربران بیشتری را به سایت خود جذب کنید؛ کاربرانی که بسیاری از آن ها جزء مشتریان بالقوه خدمات و محصولات شما هستند.

پونه مدیا همواره تلاش کرده است که با راهکارها و خدمات خود به افزایش فروش مشتریان کمک کند. سئو تنها راه شناساندن محصولات و برند شما برای مشتریان تان نیست. روش های سنتی دیگری مثل تبلیغات شهری و تلویزیونی هم وجود دارد، اما سئو بهترین و اثرگذارترین روش برای بازاریابی شما است.

اگر هنوز در انتخاب مردد هستید، کافی است تا انواع نمونه کار سایت شرکتی پونه مدیا را ببینید؛ ده ها سایت شرکتی که با کمک و همراهی متخصصان پونه مدیا به مخاطبان معرفی شده و توانسته اند صدای خود را به گوش مردم برسانند.

برخی از مشخصات فنی طراحی سایت پونه مدیا عبارتست از:

 • طراحی گرافیک قالب سایت متناسب با کسب و کار شما 
 • ارائه کارهای طراحی گرافیکی کتناسب با نظر مشتریان خود
 • طراحی سایت پویا (داینامیک )
 • طراحی سایت  واکنشگرا ( Responsive)

 پونه مدیا چگونه به نیاز شما پاسخ می دهد؟  

اهداف وب سایت های شرکتی

 بسته به اهداف تجاری شرکت ها که با هم متفاوت هستند، وب سایت های تجاری نیز اهداف متفاوتی را دنبال می کنند که این اهداف می تواند ارائه کاتالوگ به صورت آنلاین، ارائه خدمات و حتی معرفی شرکت و ... باشد. استفاده از سایت در ارائه خدمات به مشتریان ایده ای بسیار عالی  است، زیرا شما قادر خواهید بود که خدمات خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان ارائه دهید. علاوه بر این ها ایجاد باشگاه مشتریان و سیستم های پشتیبانی و حتی افزایش وفاداری مشتری می تواند از اهداف طراحی یک سایت شرکتی باشد.

اما آیا کار با طراحی یک سایت شرکتی ساده تمام می شود؟ مطمئنا که پاسخ منفی است.

در گذشته برخی از مدیران شرکت ها فکر می کردند که طراحی یک سایت برای آن ها و شرکت شان کافی است و بعد از آن می توانند در دنیای ارتباطات اینترنتی حضور داشته باشند، اما بر اساس تجاربی که مدیران آگاه با تحلیل رفتارهای مشتریان و کسب و کار خود به دست آورده اند، داشتن یک سایت شرط لازم برای موفقیت هست، اما کافی نیست.

یک وب سایت ساده به تنهایی قادر نیست که به توسعه کسب و کار شما کمک کند. بنابراین لازم است برای طراحی سایت خود با یک مشاور و متخصص طراحی سایت صحبت کنید. زیرا در اقتصاد امروز با توجه به رقابت های موجود ارائه تبلیغات موثر می تواند راز بقای یک شرکت باشد. 

 اهداف وب سایت های شرکتی  

چرا از کارشناسان طراحی سایت شرکتی استفاده کنیم؟

این که برای بقاء سایت تان به یک متخصص طراحی سایت نیاز دارید بدیهی است، اما چرا؟ بیایید نگاهی به مهم ترین دلایل لزوم کمک گرفتن از کارشناسان و متخصصان طراحی سایت بیندازیم:

 1. آشنایی با نحوه جذاب کردن وب سایت
  اگر چه محتوای لازم باید توسط صاحبان کسب و کارها ارائه شود، اما این افراد عموما نمی دانند که چگونه اطلاعات را به بهترین و جذاب ترین روش به مشتریان خود ارائه دهند. از این رو باید برای طراحی وب سایت شرکتی از راهنمایی های یک تیم طراح سایت و بازاریابی دیجیتالی بهره ببرند تا مطمئن شوند که محتوای کافی و جذاب در اختیار کاربران قرار گرفته است.
  طراحان وب سایت همواره پیشنهادات خود را در رابطه با محصولات و نحوه نمایش آن ها در سایت ارائه می دهند و سایت شما را هدایت می کنند. تیم بازاریابی شما حتیدر صورت نیاز از رنگ های معرف کسب و کار شما برای طراحی بهتر الهام می گیرد.
 1. شخصی سازی و سفارشی سازی
  یکی از مهم ترین و بهترین مزیت های استفاده از کارشناسان طراحی سایت، استفاده از خدمات سفارشی سازی و شخصی سازی است. بدون شک هنگامی که در طراحی سایت شرکتی خود از کارشناسان استفاده می کنید، محدودیت دیگر برای شما معنا ندارد و مطابق با ساختار و نیازهای خود می توانید یک سایت شرکتی خوب داشته باشید. 
 1. اولویت بندی برنامه ریزی مطابق با بودجه شما
  طراحان سایت به شما کمک می کنند تا بر اساس نیازهای و بودجه تان بهترین سایت را راه اندازی و مدیریت کنید. دانش این افراد در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری به کمک شما می آید تا با هر میزان بودجه بتوانید سایتی حرفه ای و درخور توجه داشته باشید که مشتریان را شیفته شما کند.

امکانات سایت شرکتی   

امکانات سایت شرکتی

یکی از اولین چالش هایی که ممکن است در مراحل اولیه طراحی وب سایت شرکتی برای شما پیش آید این است که یک وب سایت شرکتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد. از جمله ویژگی های یک وب سایت شرکتی حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صفحه معرفی محصول و خدمات
 • بخش اخبار 
 • بخش معرفی پرسنل و هیات مدیره
 • بخش شرکای تجاری ، سهامدران و...
 • بخش معرفی نمایندگان شرکت 
 • بخش استخدام و اشتغال در  شرکت 

این ها تنها برخی از ویژگی های یک وب سایت شرکتی است و ممکن است که یک شرکت به بخشی خاص نیاز داشته باشد و امکانی دیگر را برای سایت خود لازم نداند. بنابراین در نهایت برای طراحی وب سایت تجاری نظر و نیاز مشتری اهمیت دارد.

رسانه پونه در کنار شماست تا سفر شگفت انگیرتان به مقصد موفقیت در دنیای ارتباطات دیجیتالی را آغاز کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و برای یک گپ و گفت حرفه ای و البته دوستانه همراه یک فنجان قهوه میهمان ما باشید.

5 از 5
2 سال قبل
نظر
سلام وقت به خیر
می شه بفرمایین از زمان طراحی سایت شرکتی تا به درآمد رسیدنش چقدر زمان نیازه؟ ما یک ساله که سایتمون رو با یک آژانس بازاریابی راه اندازی کردیم و هنوز نتیجه ای که موردانتظار بوده نگرفتیم.
ممنون می شم راهنمایی بفرمایین.
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • پونه مدیا 2 سال قبل
  سلام دوست عزیز.
  درامدزایی یک سایت از نظر زمانی به عوامل مختلفی بستگی داره. همه چیز به حوزه کاری شما، میزان رقابت در اون، رقبایی که پیش از شما وارد بازار شده‌ن و صد البته به شرکتی که برای بازاریابی و طراحی و پشتیبانی سایت با اون همکاری می کنید بستگی داره. به همین دلیل به طور قطع نمی تونیم زمان مشخصی رو اعلام کنیم، اما اگر بعد از یک سال هنوز پیشرفتی حاصل نشده، لازمه که موضوع رو پیگیری کنید. پیشنهاد می کنیم که برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا بررسی های دقیق تری انجام بشه و ببینیم که علت این عدم پیشرفت و درآمدزایی چیه.
  با احترام
  پونه مدیا