با ما در ارتباط باشید: 0314566

روز به روز اینترنت و استفاده از آن توسعه می یابد . اینترنت به عنوان یک ابزار تکنولوژی مرزهای جغرافیایی را به صورت کامل از بین برده است . افراد برای خرید مایحتاج مورد نظر خود در خانه و تنها با چند کلیک محصول مورد نظر خود را خریداری می کنند.اگر شما هم به راه اندازی کسب و کار خود فکر می کنید بهتر است که هر چه زودتر فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. گروه پونه مدیا به عنوان یک مشاور از مرحله طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی تا مرحله آموزش روش های نوین بازاریابی اینترنتی همیشه در کنار شما است. با تماس با پونه مدیا همین امروز شهبه مجازی کسب و کار خود را بدون محدودیت زمانی , جغرافیایی راه اندازی کنید. بهتر است که قبل از اجرای پروژه خود از مشاوران خبره برای طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای خود استفاده کنید. پونه مدیا با داشتن کادری مجرب در زمینه مشاوره ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای آماده راهنمایی و ارائه خدمات مشاوره برای شما دوستان  عزیز می باشد.

مشاوره ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

در ابتدای کار به دلیل نداشتن تجربه کافی در زمینه فروشگاه اینترنتی و مدیریت آن همواره سوالاتی برای صاحبان کسب و کارها ایجاد می شود . سوالاتی مانند ویژگی های لازم برای یک فروشگاه اینترنتی موفق چیست؟ چگونه می توان در کوتاهترین زمان بیشترین مشتری را برای سایت ایجاد کرد؟ چگونه می توان بهترین نوع تبلیغات را انتخاب کرد؟ چگونه می توان بازدید کنندگان را به مشتری وفادار تبدیل کرد؟ آیا شیوه طراحی و گرافیک می تواند در میزان خرید تاثیر بگذارد؟ شما به راحتی می توانید تمام این سوالات را از مشاوران  طراحی فروشگاه اینترنتی پونه مدیا بپرسید.

اگر تصمیم خود برای طراحی فروشگاه اینترنتی را گرفته اید و یا اینکه دارای یک فروشگاه اینترنتی هستید ولی از بازدهی آن راضی نیستید و به دنبال باز طراحی و طراحی مجدد آن هستید. پیشنهاد پونه مدیا داشتن یک فروشگاه اینترنتی با قیمتی مناسب است.

مشاوره فروشگاه اینترنتی

مشاوره بهینه سازی و سئو فروشگاه اینترنتی 

آیا تعداد بازدیدکنندگان سایت شما بسیار کم است؟ نتوانستید از گوگل و دیگر موتورای جست و جو همواره استفاده بهینه برای افزایش فروش داشته باشید؟ در نتایج جست و جو جایگاه مناسبی ندارید؛ برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای با جایگاه می توانید از خدمات  مشاوره ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای پونه مدیا استفاده است. با پیدا کردن کلمات کلیدی نسبت به خدمات شما و به کمک سئو سایت فروشگاهی که توسط پونه مدیا ارائه می شود می توانید جایگاه خوبی در موتورهای جستجو بدست بیاورید، و علاوه بر اینکه سایت شما بازدید بیشتری پیدا می کند فروش محصولات شما چند برابر می شود.

مشاوره راه اندازی سامانه پیام کوتاه برای فروشگاه 

روزانه چه تعداد پیام کوتاه ارسال می کنید؟ آیا توانسته اید بهترین استفاده را از پیام کوتاه ببرید؟ آیا فروشگاهی که در ابتدای کار است داشتن پنل ارسال و دریافت پیامک به صورت انحصاری و کاربر پسند لازم است؟ برای پیدا کردن جواب سوالات خود هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مشاوره ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

 مشاوره برندینگ، تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی 

آیا برندینگ در کسب و کارها مهم است؟ چگونه می توان به بهترین شیوه برندینگ انجام داد؟ تبلیغات هدفمند چه تبلیغاتی هستند؟ چگونه شعر تبلیغاتی ماندگار داشته باشیم؟ رنگ , گرافیک و متدها به چه اندازه در تبلیغات مهم هستند؟ برای پیدا کردن پاسخ سوال خود هم اکنون با شماره تلفن 03136631641 تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

مشاوره انتخاب و ثبت دامنه، هاست و سرور 

آیا دامنه در موفقیت تاثیر بسزایی دارد؟ دامنه های خوب چه دامنه هایی هستند؟ مسائل حقئقی مربوط به ثبت دامنه مهم هستند؟ هاست و سرور داخلی بهتر است یا خارجی؟  هاست , دامنه و یا سرور تا چه حد روی سئو تاثیر دارند؟ شما می توانید به راحتی از تجربیات ما استفاده کنید. پونه مدیا پیشرو در طراحی سایت و راه اندازی انواع سایت فروشگاه اینترنتی می باشد که بنا به درخواست مشتریان خود یک سایت کامل و متناسب با خواسته مشتریان خود پیاده سازی می کند.

5 از 5