سئو و بهینه سازی سایت یک مفهوم عام است که بیشتر افراد با آن اشنا هستند و آن را به عنوان بهینه سازی صفحات سایت برای موتورهای جست و جو می دانند اما امروزه نوع کارکرد سئو و آنچه که افراد از آن اطلاع دارند متفاوت شده است امروزه تجربه کاربران شما بر روی  سئو وب سایت شما تاثیر بسزایی دارند. بنابراین مفهوم عام و کلی سئو و بهینه سازی سایت نمی تواند بیانگر دقیق اهداف شما باشد . روز به روز اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت برای صاحبان وب سایت ها بیشتر احساس می شود و اهمیت دریافت مشاوره سئو از الزامات اساسی برای پیشرفت هر کسب و کاری است. در ابتدا برای درک بهتر مفهوم سئو و بهینه سازی وب سایت و  وظایف مشاوره سئو بهتر است که با معنی سئو آشنا باشید. سئو یا Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو است.

مشاور سئو

مشاور سئو

اما می دانیم که هدف اصلی و نهایی هیچ کسی موتور جست و جو نیست . در اصل هدف ما مخاطبانی هستند که از طریق موتورهای جست و جو وارد سایت شما می شوند مشاوران سئو پونه پونه مدیا اعتقاد دارند که  SEO خلاصه عبارت  Search Experience Optimization است که به معنی بهینه سازی تجربه کاربر هنگام جستجو می باشد.
هدف اولیه از فعالیت های سئو و بهینه سازی وب سایت کسب رتبه بهتر در موتورهای جست و جو است. اما هدف اصلی افزایش ورودی مخاطبان  واقعی به سایت است ، افزایش بازدید می تواند موجب افزایش میزان فروش و یا بهبود نرخ جذب تبلیغات شود . در این لحظه است که نقش یک مشاور سئو مشخص می شود.  داشتن مشاوره سئو حرفه ای برای وب سایت ها از مزیت رقابتی بالایی برخوردار است. اما وظایف یک مشاوره سئو چه چیزهایی است؟ چه وظایفی را باید از یک مشاوره سئو انتظار داشته باشیم؟ چه زمانی باسد از خدمات مشاوره سئو استفاده کنیم؟ و... این ها سوالاتی است که باید قبل از مشاوره سئو و بهینه سازی ( SEO consulting service )  برای آن ها جوابی داشته باشید.

 مشاوره سئو و بهینه سازی

چه زمانی به مشاوره سئو نیازمندیم


هر کسب و کاری که دوست دارد در دنیای مجازی فعالیت داشته باشد باید همیشه از خدمات مشاور سئو , یک متخصص سئو (Seo Consultation) استفاده کنند و همیشه یک مشاوره seo  برای سایت خود به همراه داشته باشند. مشاور سئو در هر لحظه از زمان وظایف متفاوتی دارد بنابراین این زمان و شرایط وب سایت است. که مشخص می کند چه زمانی باید از خدمات مشاور سئو استفاده کنیم. 

در ابتدای راه اندازی وب سایت یک مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت می تواند به شما  در انتخاب اسم، نام دامنه، شرکت طراحی سایت، نوع هاست و خدمات ارائه دهنده هاست و باید ها و نباید های طراحی وب سایت شما و تیمتان را رهبری و مدیریت کند. اقدامات همین مشاوره سئو , بستگی به هر سایت می تواند کاملا متفاوت باشد.سعی داشته باشید که قبل از راه اندازی و شروع به کار وب سایت خود از خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت استفاده کنید متناسب با نوع خدماتی دریافتی از سوی شما مشاوره می تواند یک مشاوره رایگان سئو و یا مشاور seo  به ازای پرداخت حق مشاوره باشد. مشاوره قبل از طراحی وب سایت به شما در تعیین استراتژی و اهداف، کمک ویژه ای خواهد کرد.

مشاور سئو چونه مدیا

 

خدمات پونه مدیا در زمینه مشاوره سئو 


آژانس دیجیتال مارکتینگ پونه مدیا با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات در دنیای وب نامی درخشان می باشد. فعالیت های پونه مدیا در زمینه طراحی وب سایت , سئو و بهینه سازی سایت مورد تایید تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار ها و مردم است. پونه مدیا با صد ها پروژه طراحی وب سایت و نمونه کار سئو به عنوان فعال ترین شرکت طراحی سایت و سئو در اصفهان به حساب می آید.

 چنانچه برای سئو و بهینه سازی سایت خود نیاز به مشاوره داشتید می توانید از پونه مدیا به عنوان یک همراه دائمی کمک بگیرید. پونه مدیا به عنوان یک مشاوره سئو خدمات متنوعی را ارائه می دهد.

نوع خدمات بسته به نوع پروژه، زمان بندی و بودجه برای سایت های مختلف متفاوت است اما مهم ترین پارامترهای مشاور سئو می تواند به شرح زیر باشد.

تعیین و ایجاد هویت برند، شعار تبلیغاتی و رنگ سازمانی متناسب با نوع کسب و کار شما
مشاوره جهت تعیین اعداف و روش های مناسب و اصولی برای رسیدن به اهداف
برنامه ریزی و تعیین استراتژی های مناسب برای رسیدن به اهداف مشخص شده در مرحله قبل

ارائه پروپوزال مناسب سایت و نوع خدمات مورد نیاز و مناسب برای سایت
برآورد و پیش بینی میزان هزینه های مورد نیاز برای طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی و...
پیگیری جهت بررسی و بستن قراردهای طراحی سایت , تبلیغات و .... به منظور نظارت بر صحت انجام کارها
انتخاب طرح و استراتژی مورد نیاز برای محتوا در سایت و پیاده سازی آن , انتخاب بهترین کلمات کلیدی مورد نیاز شما
از دیگر وظایف یک مشاور سئو می توان به ارائه منابع آموزشی برای تیم شما به منشور آموزش و تعامل هر چه بیشتر فرآیندها
برنامه ریزی استراتژی شبکه های اجتماعی و راه های دست یابی به این اهداف از دیگر وظایف یک مشاور سئو می باشد.

انتظاراتی که باید از مشاوره سئو و بهینه سازی داشت

در جلسات مشاوره سئو , مشاوران پونه مدیا اطلاعات کلی و مفیدی را در اختیار صاحبان کسب و کار می گذارد که می تواند به توسعه کسب و کار شما کمک کرده و علاوه بر آن یک دید از سئو سایت را برای شما ترسیم کند بنابراین وظایف مشاوران سئو به طور خلاصه شامل مباحث زیر است.

مدیریت هزینه های وب سایت شما برای سئو و تبلیغات در اینترنت
بررسی کامل رقبا , مشتریان و محصولات شما برای ایجاد مزیت های رقابتی در وب سایت
بهینه سازی صفحات و ساختار سایت شما این بهینه سازی شامل محتوا نیز می باشد.
تحلیل کلمات کلیدی و جست و جو مجدد , به منظور انتخاب بهترین کلمات و تعیین اولویت برای رسیدن به نتیج بهتر در جست و جو در این کلمات مورد نظر 
مشاوره و یا ایجاد صفحات فرود برای کلمات کلیدی مورد نظر
ویرایش محتوای سایت برای جذب مخاطب بیشتر در سایت 
هدف گذاری صفحات اصلی سایت , مقالات , تماس با ما و ...
بررسی و تحلیل خطاهای موجود در سایت و بر طرف سازی خطا ها و ریدایرکت در صورت نیاز 
پیاده سازی تکنیک های لوکال سئو و....
نوشت یک نقشه راه مشخص برای کسب و کار شما
بررسی دقیق رقبا و مشخص کردن عامل های موفقیت آنها
مشخص کردن فرصت ها و تهدید ها و اطلاع از آپدیت های جدید موتوهای جست و جو
ارائه گزارشات ماهانه برای پیشرفت سایت شما
استاندارد سازی کدهای صفحات
آشنایی و تسلط بر نرم افزارهای تحلیل از سئوی گوگل و دیگر شرکت ها
تعیین استراتژی لینک سازی داخلی و خارجی
رعایت استاندارد ها و اصول سئو

مزیت استفاده از مشاور سئو سایت

 در بالا تنها به برخی از وظایف کارشناس سئو اشاره کردیم. بنابراین یک مشاور سئو وبسایت علاوه بر داشتن سطح علمی بالا در این زمینه باید از توانایی اجرایی بالایی برخوردار باشد. اگر خود بخواهیم این تخصص ها را فراگیریم علاوه بر هزینه به زمان زیادی نیاز داریم و از آنجا که دنیای اینترنت یک دنیای جذاب برای هر کسب و کاری است تضمینی وجود ندارد که رقبای جدید وارد این عرصه نشوند. و نداشتن فعالیت حرفه ای نیز به معنی عقب ماندن از رقبای فعلی می باشد. بنابراین استفاده از کارشناس سئو به منظور مشاوره seo کاری اصولی است زیرا در هر شرایطی می دانید که اگر با مشکلی روبرو شدید می توانید از تجربیات یک مشاور استفاده کنید. علاوه بر آن همواره یک هدف در هر موقعیتی برای کسب و کار خود دارید.

 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید