با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا ، پونه مدیا با هدف خدمت به صنعت فن آوری اطلاعات کشور، خدمات مهندسی کامپیوتر، ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین، فعالیت خود را در سال 85 آغاز نمود و با توجه به سیاست های کلان دولت در زمینه ی ارتباطات در کشور، اقدام به فعالیت گسترده در این زمینه نموده است.

پونه مدیا تلاش دارد کیفیت خدمات و پشتیبانی خود را در سطحی ارائه نماید که همواره از تایید و استقبال مشتریان خود برخوردار گردد.

پونه مدیا با بهره گیری از فن آوری های جدید، نوآوری را نیاز اساسی خود می داند تا با بهره وری از منابع و امکانات، همگام با شرایط موجود و تغییر و تحولات جهانی شرکتی فعال و پویا باقی بماند تا بتواند در حوزه های فعالیت خود شرکتی قابل اتکا برای مشتریان خود باشد.

تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست . پونه مدیا ارائه دهنده سرویس کامل وب ،هاستینگ ،طراحی سایت ،اپلیکیشن ، برندینگ و توسعه نرم افزار های تحت وب می باشد.

افتخارات پونه مدیا
برخی از مشتریان پونه مدیا