با ما در ارتباط باشید: 0314566

ما پونه مدیا هستیم؛ زیر مجموعه شرکت رسانه پونه پاسارگاد؛ تیمی جوان اما باتجربه و باانگیزه که با یک هدف مشترک کنار هم جمع شده‌ایم، هدف ما کمک به دیده شدن کسب‌وکارهای نوپا در میان ازدحام رقبا از یک طرف و تطبیق دادن تجارت‌های کهنه‌کار با فناوری‌های دیجیتالی امروز از طرف دیگر است.
دنیای امروز، دنیای تسلط بی‌چون‌وچرای اینترنت بر زندگی است و ما راه‌ورسم پیشرفت در چنین دنیایی را بیش از هرکسی می‌دانیم. ما فعالیت غیر رسمی‌مان را در حوزه‌ی فناوری اطلاعات (IT) در سال ۱۳۸۰ شروع کردیم. بعدها در سال ۱۳۸۵ بود که به‌طور رسمی وارد حیطه‌ی فناوری اطلاعات شدیم و کارمان را با قوت و قدرت ادام دادیم. در نهایت پونه مدیا از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و توانست تا امروز چراغ راه کسب‌وکارهای بسیاری در مسیر بازاریابی دیجیتالی باشد. عمده فعالیت ما متمرکز بر دیجیتال مارکتینگ و توسعه‌ی کسب‌وکارها در دهکده‌ی وسیع جهانی است. حاصل این ۱۵ سال فعالیت مستمر برای ما، کسب اندوخته‌ای ارزشمند از تجربه‌ی کار با بزرگ‌ترین برندهای داخلی و خارجی است.
راه‌اندازی، اجرا و پشتیبانی از یک سایت اینترنتی مثل ساختن یک ساختمان با تمامی امکاناتش است. ما همه‌ی آن چیزی را که شما برای بنا کردن این ساختمان زیبا و مستحکم به آن نیاز دارید، در اختیار داریم. تیم متخصصان پونه مدیا از راه‌اندازی و اجرای وب‌سایت گرفته، تا تولید و نشر محتوا و تا پشتیبانی ۲۴ ساعته در کنار شما هستند تا بدون نگرانی از بروز مشکلات احتمالی، آسوده‌خاطر از مسیر پیشرفت و موفقیت لذت ببرید.
ثمره‌ی تلاش و تجربه‌ی تیم پونه مدیا طی این سال‌ها انجام بیش از ۱۰۰۰ پروژه‌ی موفق در حوزه‌های مختلف کاری و تجاری است. این یعنی بیش از ۱۰۰۰ نمونه سایت راه‌اندازی، اجرا و پشتیبانی شده که همگی امتحان خود را پس داده و سربلند از آن بیرون آمده‌اند. این تجربه‌ی کم‌نظیر در کنار تیم جوان و پرشوری که خلاقیت و پشتکارشان انگیزه‌‌ی ادامه دادن مسیر برای ماست، بزرگ‌ترین امتیاز پونه مدیا نسبت به سایر شرکت‌های فعال در این حوزه است؛ امتیازی که صحت ادعای ما مبنی بر بهترین بودن را اثبات می‌کند.
تا موفقیت فاصله‌ی کمی باقی مانده. کافی‌ست ما را انتخاب کنید.

 

5 از 5
3 سال قبل
نظر
من از این کار خیلی خوشم می‌آید وامید وارم که خوب یاد بگیرم
نمایش بیشتر
2 از 4 نفر این نظر را مفید دانسته اند
افتخارات پونه مدیا
برخی از مشتریان پونه مدیا