با ما در ارتباط باشید: 0314566

در تعریف دانشنامه Wikipedia صفحه فرود یا Landing Page (بخوانید لندینگ پیج)، به صفحه‌ای گفته میشود که پس از کلیک کاربر بر روی نتایج جستجو و یا تبلیغات اینترنتی نمایش داده می شود. هدف از طراحی لندینگ پیج یا صفحه فرود تبدیل حداکثری مخاطبان و کاربران بازدید کننده به مشتری بالقوه وب سایت و کسب و کار شما می باشد. طراحی و چیدمان یک صفحه فرود مبحثی پیچیده و تخصصی می باشد که تا به حال بررسی ها و مطالعات زیادی در مورد آن صورت گرفته است. به عنوان مثال می توان در مورد نوع محتوا و چیدمان المان ها در صفحات فرود، قرار دادن یا ندادن تصاویر، کوچک یا بزرگ بودن اندازه تصاویر، میزان، رنگ و محتوای متن و ... به تفصیل و بر اساس موضوع صفحه فرود نظرات و روش های مختلفی را پیاده سازی و استفاده نمود. برای اینکه بتوانید یک صفحه لندینگ پیاده سازی کنید پیشنهاد می کنیم که آموزش ساخت صفحه فرود را در این بخش مشاهده کنید.

ساخت لندینگ پیج

به طور کلی دو هدف اصلی از طراحی و پیاده سازی صفحه فرود در درجه اول معرفی محصول یا خدمات بصورت مستقیم یا غیر مستقیم و در درجه دوم کسب اطلاعات از مشتری ( جهت تبلیغات اینترنتی و ایمیل مارکتینگ ) می باشد.
طراحی لندینگ پیج مناسب و براساس اصول علمی تاثیر بسیار زیادی در جذب موفقیت آمیز و حداکثری بازدید کنندگان خواهد داشت، از همین رو پونه مدیا می تواند با بکارگیری دانش و تجربه خود در کنار خلاقیت، یک تجربه موفق و لذت بخش را برای شما رقم بزند.

طراحی صفحه فرود

5 از 5