blog-org-1856-1595649588-seo-services-pooneh-media خدمات سئو

خدمات سئو چیست؟ خدمات یک شرکت سئو شامل چه مواردی می شود؟

امروزه 55% از کسب و کارها در بهینه سازی موتور جست و جو (SEO) سرمایه گذاری می کنند. قبل از اینکه شرکت شما به فکر خدمات سئو باشد باید به دو سوال جواب بدهید. خدمات سئو چیست؟ خدمات سئو یک شرکت شامل چه مواردی می شود؟

قبل از شروع به مطالعه این مطلب بهتر است از خود بپرسید سئو چیست؟ اگر جواب این سوال را میدانید شما آماده یادگیری در خصوص خدمات سئو هستید. آیا میخواهید بدانید چه انتظاراتی  باید از یک کمپانی سئو داشت؟ به خواندن ادامه بدهید. یا اگر سوالی در ارتباط با خدمات سئو شرکت پونه مدیا دارید، میتوانید به صورت آنلاین با ما ارتباط برقرار کرده یا با شماره 03136631641 تماس گرفته و از متخصصان ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

معنی خدمات سئو

خدمات سئو خدماتی هستند که توسط یک نمایندگی سئو برای کمک به شرکت شما در بهینه سازی موتور جست و جو ارائه می شوند. با سئو کسب و کار شما میخواهد قابلیت بالا آمدن صفحه در موتور های جست و جو مانند گوگل و بینگ را بالا ببرد. شما باید به طور خاص روی شرکت، محصولات، خدمات و صنعت خود تمرکز کنید.
خدمات سئو

خدمات سئو کمک میکند یک سایت برای موتورهای جستجو قابل دسترسی باشد و احتمال بالا بردن رتبه در گوگل (دیده شدن در صفحه اول) را برای آن سایت بالا میبرد. طیف گسترده ای از خدمات سئو وجود دارد. در دسته بندی کلی خدمات سئو داخلی و سئو خارجی وجود دارند که شامل: تحقیق و بهینه سازی کلمات و اصطلاحات کلیدی، بررسی دقیق سایت(SEO Audit)، بهینه سازی صفحات خاص، Robots.txt ،لینک سازی، نقشه سایت و تمامی خدماتی که برای پیشرفت مشتری اهمیت دارد.
اصولا شرکت های ارائه خدمات سئو، بسته هایی را در خصوص خدمات خود ارائه میدهند از بسته های چندماهه برای سایت های کوچک تا بسته های چندین ساله برای سایت هایی که به بهینه سازی مدام احتیاج دارند. شما میتوانید با بررسی نیازهای خود یکی از بسته های سئو سایت پونه مدیا را تهیه کنید.

خدمات سئو چیست؟ 

همانطور که گفته شد خدمات سئو تمام مواردی است که یک نمایندگی سئو برای بهبود سایت شما اراوه می دهد اما خدمات سئو شامل چه چیزهایی می شود؟ واقعیت امر این است که خدمات سئویی که توسط شرکت ها به شما ارائه می شود شامل جزئیات متفاوتی خواهد بود. بعضی از شرکت ها تولید محتوا را جز خدمات خود ارائه نمی دهند یا ممکن است به در خدمات خود پشتیبانی سئو سایت را بعد از مدتی قطع کنند و ... . شما باید دقیق بررسی کنید که با توجه به نیاز خود چه قسمت از خدمات سئو برایتان مهم است و حتما این موارد را در قرارداد سئو خود اعمال کنید. برای اطلاع دقیق از اینکه خدمات سئو یک شرکت چیست با تیم سئو آن ها در جلسه بنشینید و تمام نیاز های خود را مطرح کنید. 

مثالی از خدمات سئو

در یک سیستم بازرگانی کاشی برای بالا آمدن رتبه در گوگل برای کلمات کلیدی زیر تلاش میشود:

 - کاشی

- سرامیک

 - قیمت کاشی و سرامیک

از آنجایی که موتور هایی مانند گوگل با توجه به بیش از 200 فاکتور سئو اقدام به رتبه بندی وبسایت ها در نتایج جست و جو دارند، برای موفقیت در سئو به مهارت های بالایی احتیاج است. به همین دلیل بیشتر تجارت ها با یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو همکاری می کنند. شما میتوانید نمونه کارهای سئو پونه مدیا را در لینک ذکر شده بررسی کنید. سفارش سئو به به شرکت های متخصص در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد. 

خدماتی که یک شرکت سئو ارائه می دهد

از سالهای بعد از راه اندازی گوگل و ask jeeves، موتور های جست و جو دچار به روز رسانی و تحولات زیادی شده اند. به همین دلیل شرکت های خدمات سئو، برای کمک و پیشرفت شرکت ها، خدماتی بخصوص برای هر کسب و کار (به صورت رقابتی) ارائه می دهند. ویدیو زیر را برای بررسی اینکه یک شرکت سئو چه کارهایی انجام میدهد ببینید.

در نمونه های مشترک از خدمات بازاریابی سئو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- مشاوره حرفه ای سئو

- سئو محلی

- سئو صوتی

- سئو فروشگاه اینترنتی

- سئو داخلی

- سئو خارجی

- سئو فنی 

برای بسیاری از کمپانی ها، خدمات سنتی سئو تمام احتیاجات آن ها برای موفقیت را برآورده خواهد کرد. هرچند اگر شما یک فروشگاه محلی یا الکترونیکی دارید خدمات سئو محلی و الکترونیکی باعث بالا بردن مزیت رقابتی شما خواهد شد.

چرا باید از یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو استفاده کنید؟

- در زمان شما صرفه جویی میکند. اگر شما قصد دارید خودتان سئو سایت را انجام دهید ممکن است از بقیه وظایف خود عقب بمانید. سئو یک پروسه زمان گیر و طولانی است که مدام احتیاج به بروز رسانی دارد. استخدام یک شرکت خدمات سئو از زحمات شما را کاهش خواهد داد.
- به شما اجازه میدهد با متخصصان همکاری کنید. سئو یک پروسه پیچیده است و اگر شما قصد دارید خودتان سئو سایت را انجام دهید باید آموزش های لازم را ببینید و این زمان بر است. با استخدام یک شرکت خدمات سئو شما با متخصصانی همکاری میکنید که در این زمینه تمام اطلاعات لازم را در اختیار دارند.
- فهم بهتری از سئو پیدا خواهید کرد. همکاری با متخصصان، فهم سئو را برای شما آسان خواهد کرد این عمل از اینکه خودتان با چشم های بسته سعی در بهینه سازی کنید بهتر است.
- بازگشت سرمایه را بالا میبرد. استخدام شرکت سئو برای شما هزینه خواهد داشت. هرچند این زمان و پولی که خرج میکنید ترافیک و نرخ تبدیل بالا برای شما به همراه خواهد داشت.
- مقرون به صرفه است. سئو میتواند برای شما هزینه بالایی به همراه داشته باشد اما این خرج برای تجارت شما یک سرمایه گذاری عالی است. تمام سایت ها مشابه هم نیستند و برای هر سایت شما به چند خدمت سئو نیاز خواهید داشت. شرکت های خدمات سئو با شناسایی نیاز های شما خدمات درست را برای شما ارائه خواهند داد.
- به شما کمک میکند از رقبای خود جلو بیوفتید. در سئو شما فقط به سایت خودتان نگاه نمیکنید بلکه به سایت رقبا هم مد نظر است. متخصصان بررسی میکنند که رقبای شما چطور عمل میکنند و با توجه به این موضوع یک استراتژی مناسب ارائه خواهند داد.
- سئو سایت شما به طور دائم بررسی خواهد شد. سئو همواره در حال تغییر است به همین دلیل باید همیشه به ان توجه شود. مخصوصا وقتی که گوگل الگوریتم خود را آپدیت میکند. وقتی شما با شرکت های متخصص همکاری کنید مطمئن هستید که با این بروز رسانی ها سایت شما آسیب نخواهد دید.

7 موردی که یک شرکت خدمات سئو باید به شما ارائه دهد

الان که شما معنی خدمات سئو را یاد گرفتید این مهم است که خدماتی که شرکت های سئو ارائه میدهند را بررسی کنیم. با توجه به اینکه هر کمپانی با دیگری تفاوت دارد بهتر است شما با شرکتی همکاری کنید که پکیجی کامل از خدمات سئو را ارائه می دهد. 

هنگامی که در حال بررسی شرکت ها هستید روی خدمات سئو زیر تمرکز کنید.البته جای گفتن دارد که مشاوره حرفه ای سئو یکی از اولین خدماتی که هر شرکت خدمات سئو یا سئوکار فریلنس برای شما ارائه میدهد. این مشاوره میتواند به صورت تلفنی یا حضوری باشد. شما میتوانید پس از مشاوره سئو در خصوص استفاده از خدمات شرکت تصمیم گیری کنید. 

تجزیه و تحلیل سئو - SEO Audit

همه شرکتهای خدماتی سئو باید ویژگی تجزیه و تحلیل سئو را شامل شود.

تجزیه و تحلیل سئو

در تجزیه و تحلیل سئو، ارائه دهنده خدمات سئو شما یک نگاه عمقی تر به استراتژی در حال حاضر شما می اندازد. اگر شما استراتژی سئو ندارید شرکت سایتتان را از دید سئو در جایی که عالی است و جایی که نیاز به پیشرفت دارد مورد بررسی قرار می دهد. با اینکه شما میتوانید از ابزارهای رایگان سئو استفاده کنید، آنها کسب و کار شما را با دقت یک تیم متخصص سئو بررسی نخواهند کرد. به همین دلیل خدمات سئو باید شامل یک ممیزی باشد. اگر این را شامل نباشد این نشان دهنده کمبود آماده سازی و سرمایه گذاری توسط شرکت خدمات سئو است.
نبود تجزیه و تحلیل سئو همچنین نشان دهنده این است که شرکت مورد نظر قصد ساختن یک استراتژی اختصاصی برای شرکت شما را ندارد. در عوض آنها از یک قالب خاص استفاده می کنند و برای همین زمانی برای تجزیه و تحلیل کردن سایت شما نخواهند گذاشت.
بهترین استراتژی باید مخصوص کسب و کار، برند و کاربران شما تهیه شود.

بررسی سئو شما توسط پونه مدیا
- آنالیز سرعت سایت
- امتیاز دهی به محتوا
- بررسی بهینه سازی URL
- تجزیه و تحلیل صفحه

تجزیه و تحلیل رقبا

هر چقدر هم که شرکت شما خوب باشد باز به یک تجزیه و تحلیل رقبا در خدمات سئو خود نیاز دارید. با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل رقبا شرکت شما میتواند رقبای آنلاین و آفلاین خود را شناسایی کند. این موضوع باعث کمک به آگاه سازی در خصوص استراتژی، شناخت کمبود های رقبا و استفاده از آن برای به موفقیت رساندن می شود.
با اینکه بیشتر شرکت های خدمات سئو تجزیه و تحلیل رقبا را در خدمات خود ارائه می دهند، شما بهتر است با شرکتی همکاری کنید که این آنالیز را مرتب در استراتژی شما قرار دهند. آنها رقبا را همیشه مورد بررسی قرار داده و موقعیت های مناسب را شناسایی خواهند کرد.

پونه مدیا گزارش تجزیه و تحلیل رقبا را هر ماه در اختیار شما قرار می دهد. 

استراتژی اختصاصی

استراتژی اختصاصی هسته خدمات سئو است. وقتی شما یک راهکار مخصوص کسب و کار خود دارید شما میتوانید بازگشت سرمایه ( ROI) خود از سئو را به حداکثر برسانید. که این به معنی تماس ها، سفارشات و بازدید های بیشتر خواهد بود.
اگر شما روی خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید تیم شما باید مطمئن شود استراتژی سئو شما سفارشی است. به خاطر اینکه بیشتر شرکت های سئو به خصوص شرکت هایی که تبلیغ "ارزان ترین خدمات سئو" را میکنند، استراتژی های تکراری و از قبل تعیین شده ارائه می دهند.

سئو ارزان قیمت

با یک استراتژی تکراری سئو شما به حداکثر ROI خود نخواهد رسید. در بیشتر موارد با استفاده از این استراتژی ها شرکت شما در صفحات اول قرار نخواهد گرفت و این به کسب و کار شما کمک نخواهد کرد چرا که تنها 25% افراد از صفحه اول به بعد می روند.
به همین دلیل تیم شما باید روی سئو شرکتی سرمایه گذاری کند که استراتژی سفارشی در اختیار شما بگذارد.

خدمات سئو خارجی سایت - Off-Page SEO

وقتی روی خدمات سئو سرمایه گذاری میکنید، بسته شما باید شامل بهینه سازی خارج از صفحه نیز باشد. در سئو بهینه سازی خارج از صفحه اشاره به بهینه سازی فاکتور هایی خارج از وبسایت شما اشاره میکند که روی رتبه بندی شما تاثیر خواهد گذاشت.
برای مثال بک لینک پروفایل شما باعث تاثیر گذاری روی رتبه بندی جست و جوی شما می شود. برای مثال بک لینک شما اشاره به کیفیت و کمیت وبسایت هایی که به شما لینک کرده اند دارد. مثلا یک اینفلونسر که از کاشی شما در خانه خود استفاده کرده به سایت شما لینک میزند.
یکی از خدماتی که شرکت های سئو برای سئو خارج از صفحه ارائه میدهند معمولا شامل:
- ترویج محتوای سایت شما با کمک بلاگر ها و وب مسترها
- تولید محتوای قابل ترویج برای بلاگ وبسایت شما

- لینک سازی برای بالا بردن اعتبار سایت
- دیده بانی در خصوص ذکر اسم شرکت شما در شبکه های اجتماعی توسط کاربران و اینفلونسرها
- بهینه سازی پروفایل Google My Business برای شما
اگر شما نمیدانید که یک شرکت خدمات سئو بهینه سازی خارج از صفحه ارائه میدهد یا نه فقط کافی است از آن ها سوال کنید. اونها میتوانند برای تیم شما یک گزارش در خصوص خدماتی که دارند و معنی سرویس های خاص خود ارائه دهند. به این صورت تیم شما هنگام انتخاب اطلاعات لازم را دارند.

خدمات سئو داخلی سایت - On-Page SEO

بهینه سازی درون صفحه یکی دیگر از اجزای مهم در خدمات سئو است. در بهینه سازی درون صفحه شرکت سئو روی بهینه سازی اطلاعات درون صفحه شما برای موتورهای جستجو (گوگل) تمرکز میکند.

سئو داخلی سایت(on psge SEO)

چند نمونه از خدمات سئو داخلی سایت شامل :
- به روز رسانی برچسب های عنوان و توضیحات متا برای جست و جو
- حساب رسی از معماری اطلاعات وبسایت شما، دوباره فرستادن و ساختار لینک داخلی
- طراحی نقشه سایت
- بهینه سازی عکس های سایت از بهترین روش
- تحقیق و بهینه سازی وبسایت شما با کلمات کلیدی مفید و مرتبط
- آنالیز استفاده، سرعت و طراحی سایت
در بیشتر موارد ، سئو داخلی سایت بزرگترین بخش خدمات سئو شما را شامل می شود. برای همین اگر شرکتی سئو داخلی را ارائه نمی دهد ارائه دهنده خدمات سئو نیست و شما باید دنبال یک شرکت دیگر برای همکاری بگردید.

گزارش ماهانه سئو

وقتی صحبت از خدمات سئو در میان است رو راست بودن یک امر مهم است. شما یک شرکت سئو میخواهید که بتوانید به ان اعتماد کنید برای همین همکاری با شرکتی که گزارش ماهانه ارائه میدهد خیلی مهم است.
با گزارش کارایی، شرکت شما میتواند فهم بهتری از استراتژی سئو دریافت کند. برای مثال گزارش سئو شما ممکن است ترافیک طبیعی، نرخ تبدیل و رتبه در موتور های جست و جو را بررسی کند.
در کنار دریافت گزارش ماهانه شرکت خدمات سئو باید زمانی را برای جلسه با مسئول پروژه شما معین کند. وقتی شما به طور مرتب با مسئول پروژه در ارتباط باشید تیم شما می تواند سوالات خود را برای آنها مطرح کند، گزارش ها را به صورت جزیی مورد بررسی قرار داده و ...
به طور خلاصه جلسات ماهانه به شما و تیمتان کمک میکند تا با شرکت سئو اتفاق نظر داشته باشد

پیشرفت بهینه سازی 

سئو یک استراتژی مداوم است برای همین معنی خدمات سئو روی ارتباط دائم شما با شرکت خدمات سئو تاکید دارد. شما به صورت مداوم با شرکت سئو در ارتباط هستید به همین دلیل شرکت سئو باید مانند یک قسمت از تجارت شما عمل کند.
خدمت آنها باید شامل پیشرفت بهینه سازی نیز باشد. با پیشرفت بهینه سازی،یک شرکت سئو به طور مداوم در حال بهینه سازی سایت شما خواهد بود. حتی بعد از اینکه سایت شما به استانداردهای سئو رسید آنها همواره در حال پیدا کردن روش هایی برای پیشرفت سئو شما خواهند بود.

بهینه سازی ترقی

هر چقدر هم که استراتژی سئو شما موفق باشد، یک شرکت خدمات سئو میتواند حداقل 1% آن را بیشتر افزایش بدهد.

برای مثال مسئول پروژه شما کلمات کلیدی جدیدی براش شما پیدا میکند تا روی آنها تمرکز کنید. این کلمات باعث به وجود آمدن محتوای جدید و در نتیجه ارتقا محتوای شما برای بلاگر ها و وب مستر ها در صنعت مورد نظر خواهد بود. مهم نیست که شرکت شما چقدر در زمینه سئو پیشرفت داشته است شما همواره میتوانید با کمک شرکت خدمات سئو این مقدار را یک درصد افزایش دهید. در ارتباط با فواید و معانی خدمات سئو بیشتر آموزش ببینید.

از وبسایت ما برای بررسی خدمات سئو و مواردی که شامل این خدمات می شوند بازدید کنید. اگر به راهنمایی رایگان در خصوص استراتژی سئو سفارشی احتیاج دارید با ما تماس حاصل فرمایید.

روند مدیریت خدمات سئو

- تحقیق:

وقتی یک کمپین سئو شروع میشود. ما زمانی را به بررسی شرکت شما، سایت، رقبا و تجارت شما اختصاص خواهیم داد. بعد از این بررسی گروه سئو شرکت یک نقشه راه برای سئو سایت شما تولید خواهد کرد. از جمله این بررسی ها میتوان به : تحلیل رقبا، آنالیز سایت و سرور، بررسی 200 فاکتور سئو

- بهینه سازی:

از IA تا UX ما صدها تغییر کوچک و بزرگ در سایت شما اعمال خواهیم کرد تا مطمئن باشیم شما توسط گوگل دیده می شوید. ما یک تیم طراحی وب به شما اختصاص خواهیم داد. شرکت ما از بهینه بودن سئو فنی شما نیز مطمئن خواهد شد. خدماتی که در این قسمت ارائه میشود شامل:
1. انتخاب عنوان های جذاب و متا دسکریپشن های مناسب
2. بهبود قابلیت استفاده
3. بروز رسانی معماری سایت

- محتوا:

تولید محتوا در سایت موردی است که کاربر را مطلع کرده و وی را در پروسه خرید یاری میکند. این محتوا میتواند در خصوص شرکت یا محتواهای آموزشی باشد. شرکت پونه مدیا تمامی این نیازها را برای شما برطرف خواهد کرد. ما برای پیشرفت رتبه و شرکت شما محتواهای مورد نیاز را تولید خواهیم کرد. خدمات تولید محتوا عبارتند از:
1. محتواهایی که مرتبط به موضوع سایت هستند
2. محتواهای آموزشی
3. پست های وبلاگ برای جذب مشتری

- کلمات کلیدی:

تحقیق کلمه کلیدی قلب سئو است. کلمات کلیدی مناسب مشتری را مشخص کرده و ترافیک سایت را افزایش خواهد داد. با افزایش ترافیک به سایت شرکت شما مشتریان جدید را جذب خواهد کرد. خدمات شامل:
1. آنالیز کلمات کلیدی رفبا
2. گزارش کلمات کلیدی
3. ردیابی پیشرفته رتبه

- تست سایت:

دریافت ترافیک مرتبط به سایت فقط شروع کار است. ما با شما همراه خواهیم بود تا مطمئن شویم که ترافیک دریافتی شما عمل خرید را نیز در پی دارد. پونه مدیا همواره سایت شما و استراتژی بازاریابی را بررسی خواهد کرد. از جمله این خدمات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1. آنالیز مسیر تبدیل
2. بهبود CTA
3. پیشرفت دائمی براساس ردیابی ROI

8 ماه قبل
نظر
سایت من خدمات رسانی هست سئو میتونه تو روند رشدش اثر بزاره؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
8 ماه قبل
نظر
سلام. روی عکس های سایت توضیح گذاشتن مهمه؟ این موضوع روی سئو سایت تاثیری داره؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
8 ماه قبل
نظر
سلام. هزینه خدمات سئو برای یه آنلاین شاپ چقدر میشه؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
9 ماه قبل
نظر
سلام میگم از کجا میشه فهمید سئو محلی می خوایم؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
9 ماه قبل
نظر
سلام میخواستم ببینم چقدر طول میکشه تا سایتمون بیاد اول در گوگل؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
9 ماه قبل
نظر
سلام میخواستم بدونم شما وقتی یه سایت را سئو می کنید چقد طول میکشه تو گوگل اول بشه؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند