blog-org-1856-1595649588-seo-services-pooneh-media خدمات سئو - پونه مدیا

خدمات سئو چیست؟ خدمات یک شرکت سئو شامل چه مواردی می شود؟

امروزه 55% از کسب و کارها در بهینه سازی موتور جست و جو (SEO) سرمایه گذاری می کنند. قبل از اینکه شرکت شما به فکر خدمات سئو باشد باید به دو سوال جواب بدهید. خدمات سئو چیست؟ خدمات سئو یک شرکت شامل چه مواردی می شود؟

اگر آماده یادگیری در خصوص خدمات سئو هستید و میخواهید بدانید چه انتظاراتی  باید از یک کمپانی سئو داشت؟ به خواندن ادامه بدهید. یا اگر سوالی در ارتباط با خدمات سئو شرکت ما دارید، میتوانید به صورت آنلاین با ما ارتباط برقرار کرده یا با شماره 03136631641 تماس گرفته و از متخصصان ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

معنی خدمات سئو

خدمات سئو خدماتی هستند که توسط یک نمایندگی سئو برای کمک به شرکت شما در بهینه سازی موتور جست و جو ارائه می شوند. با سئو کسب و کار شما میخواهد قابلیت بالا آمدن صفحه در موتور های جست و جو مانند گوگل و بینگ را بالا ببرد. شما باید به طور خاص روی شرکت، محصولات، خدمات و صنعت خود تمرکز کنید.
خدمات سئو

چند نمونه از خدمات سئو:

برای مثال در یک سیستم بازرگانی کاشی برای بالا آمدن در نتایج جست و جویی مانند زیر تلاش میکند:

 - کاشی

- سرامیک

 - قیمت کاشی و سرامیک

از آنجایی که موتور هایی مانند گوگل با توجه به بیش از 200 فاکتور سئو اقدام به رتبه بندی وبسایت ها در نتایج جست و جو دارند، برای موفقیت در سئو به مهارت های بالایی احتیاج است. به همین دلیل بیشتر تجارت ها با یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو همکاری می کنند.

خدماتی که یک شرکت سئو ارائه می دهد

از سالهای بعد از راه اندازی گوگل و ask jeeves، موتور های جست و جو دچار به روز رسانی و تحولات زیادی شده اند. به همین دلیل شرکت های خدمات سئو، برای کمک و پیشرفت شرکت ها، خدماتی بخصوص برای هر کسب و کار (به صورت رقابتی) ارائه می دهند. ویدیو زیر را برای بررسی اینکه یک شرکت سئو چه کارهایی انجام میدهد ببینید.

در نمونه های مشترک از خدمات بازاریابی سئو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- سئو محلی

- سئو صوتی

- سئو فروشگاه اینترنتی

برای بسیاری از کمپانی ها خدمات سنتی سئو تمام احتیاجات آن ها برای موفقیت را برآورده خواهد کرد. هرچند اگر شما یک فروشگاه محلی یا الکترونیکی دارید خدمات سئو محلی و الکترونیکی باعث بالا بردن مزیت رقابتی شما خواهد شد.

7 موردی که یک شرکت خدمات سئو باید به شما ارائه دهد

الان که شما معنی خدمات سئو را یاد گرفتید این مهم است که خدماتی که شرکت های سئو ارائه میدهند را بررسی کنیم. با توجه به اینکه هر کمپانی با دیگری تفاوت دارد بهتر است شما با شرکتی همکاری کنید که پکیجی کامل از خدمات سئو را ارائه می دهد.

هنگامی که در حال بررسی شرکت ها هستید روی خدمات سئو زیر تمرکز کنید.

1-  تجزیه و تحلیل سئو (SEO Audit)

همه شرکتهای خدماتی سئو باید ویژگی تجزیه و تحلیل سئو را شامل شود.

تجزیه و تحلیل سئو

در تجزیه و تحلیل سئو، ارائه دهنده خدمات سئو شما یک نگاه عمقی تر به استراتژی در حال حاضر شما می اندازد. اگر شما استراتژی سئو ندارید شرکت سایتتان را از دید سئو در جایی که عالی است و جایی که نیاز به پیشرفت دارد مورد بررسی قرار می دهد. با اینکه شما میتوانید از ابزارهای رایگان سئو استفاده کنید، آنها کسب و کار شما را با دقت یک تیم متخصص سئو بررسی نخواهند کرد. به همین دلیل خدمات سئو باید شامل یک ممیزی باشد. اگر این را شامل نباشد این نشان دهنده کمبود آماده سازی و سرمایه گذاری توسط شرکت خدمات سئو است.
نبود تجزیه و تحلیل سئو همچنین نشان دهنده این است که شرکت مورد نظر قصد ساختن یک استراتژی اختصاصی برای شرکت شما را ندارد. در عوض آنها از یک قالب خاص استفاده می کنند و برای همین زمانی برای تجزیه و تحلیل کردن سایت شما نخواهند گذاشت.
بهترین استراتژی باید مخصوص کسب و کار، برند و کاربران شما تهیه شود.

بررسی سئو شما توسط پونه مدیا
- آنالیز سرعت سایت
- امتیاز دهی به محتوا
- بررسی بهینه سازی URL
- تجزیه و تحلیل صفحه

2-  تجزیه و تحلیل رقبا

هر چقدر هم که شرکت شما خوب باشد باز به یک تجزیه و تحلیل رقبا در خدمات سئو خود نیاز دارید. با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل رقبا شرکت شما میتواند رقبای آنلاین و آفلاین خود را شناسایی کند. این موضوع باعث کمک به آگاه سازی در خصوص استراتژی، شناخت کمبود های رقبا و استفاده از آن برای به موفقیت رساندن می شود.
با اینکه بیشتر شرکت های خدمات سئو تجزیه و تحلیل رقبا را در خدمات خود ارائه می دهند، شما بهتر است با شرکتی همکاری کنید که این آنالیز را مرتب در استراتژی شما قرار دهند. آنها رقبا را همیشه مورد بررسی قرار داده و موقعیت های مناسب را شناسایی خواهند کرد.

پونه مدیا گراش تجزیه و تحلیل رقبا را هر ماه در اختیار شما قرار می دهد. 

3-  استراتژی اختصاصی

استراتژی اختصاصی هسته خدمات سئو است. وقتی شما یک راهکار مخصوص کسب و کار خود دارید شما میتوانید بازگشت سرمایه ( ROI) خود از سئو را به حداکثر برسانید. که این به معنی تماس ها، سفارشات و بازدید های بیشتر خواهد بود.
اگر شما روی خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید تیم شما باید مطمئن شود استراتژی سئو شما سفارشی است. به خاطر اینکه بیشتر شرکت های سئو به خصوص شرکت هایی که تبلیغ "ارزان ترین خدمات سئو" را میکنند، استراتژی های تکراری و از قبل تعیین شده ارائه می دهند.

سئو ارزان قیمت

با یک استراتژی تکراری سئو شما به حداکثر ROI خود نخواهد رسید. در بیشتر موارد با استفاده از این استراتژی ها شرکت شما در صفحات اول قرار نخواهد گرفت و این به کسب و کار شما کمک نخواهد کرد چرا که تنها 25% افراد از صفحه اول به بعد می روند.
به همین دلیل تیم شما باید روی سئو شرکتی سرمایه گذاری کند که استراتژی سفارشی در اختیار شما بگذارد.

4-  سئو خارجی سایت( off page seo)

وقتی روی خدمات سئو سرمایه گذاری میکنید، بسته شما باید شامل بهینه سازی خارج از صفحه نیز باشد. در سئو بهینه سازی خارج از صفحه اشاره به بهینه سازی فاکتور هایی خارج از وبسایت شما اشاره میکند که روی رتبه بندی شما تاثیر خواهد گذاشت.
برای مثال بک لینک پروفایل شما باعث تاثیر گذاری روی رتبه بندی جست و جوی شما می شود. برای مثال بک لینک شما اشاره به کیفیت و کمیت وبسایت هایی که به شما لینک کرده اند دارد. مثلا یک اینفلونسر که از کاشی شما در خانه خود استفاده کرده به سایت شما لینک میزند.
یکی از خدماتی که شرکت های سئو برای سئو خارج از صفحه ارائه میدهند معمولا شامل:
- ترویج محتوای سایت شما با کمک بلاگر ها و وب مسترها
- تولید محتوای قابل ترویج برای بلاگ وبسایت شما
- دیده بانی در خصوص ذکر اسم شرکت شما در شبکه های اجتماعی توسط کاربران و اینفلونسرها
- بهینه سازی پروفایل Google My Business برای شما
اگر شما نمیدانید که یک شرکت خدمات سئو بهینه سازی خارج از صفحه ارائه میدهد یا نه فقط کافی است از آن ها سوال کنید. اونها میتوانند برای تیم شما یک گزارش در خصوص خدماتی که دارند و معنی سرویس های خاص خود ارائه دهند. به این صورت تیم شما هنگام انتخاب اطلاعات لازم را دارند.

5- سئو داخلی سایت (on page SEO)

بهینه سازی درون صفحه یکی دیگر از اجزای مهم در خدمات سئو است. در بهینه سازی درون صفحه شرکت سئو روی بهینه سازی اطلاعات درون صفحه شما برای موتورهای جستجو (گوگل) تمرکز میکند.

سئو داخلی سایت(on psge SEO)

چند نمونه از خدمات سئو داخلی سایت شامل :
- به روز رسانی برچسب های عنوان و توضیحات متا برای جست و جو
- حساب رسی از معماری اطلاعات وبسایت شما، دوباره فرستادن و ساختار لینک داخلی
- طراحی نقشه سایت
- بهینه سازی عکس های سایت از بهترین روش
- تحقیق و بهینه سازی وبسایت شما با کلمات کلیدی مفید و مرتبط
- آنالیز استفاده، سرعت و طراحی سایت
در بیشتر موارد ، سئو داخلی سایت بزرگترین بخش خدمات سئو شما را شامل می شود. برای همین اگر شرکتی سئو داخلی را ارائه نمی دهد ارائه دهنده خدمات سئو نیست و شما باید دنبال یک شرکت دیگر برای همکاری بگردید.

6-گزارش ماهانه سئو

وقتی صحبت از خدمات سئو در میان است رو راست بودن یک امر مهم است. شما یک شرکت سئو میخواهید که بتوانید به ان اعتماد کنید برای همین همکاری با شرکتی که گزارش ماهانه ارائه میدهد خیلی مهم است.
با گزارش کارایی، شرکت شما میتواند فهم بهتری از استراتژی سئو دریافت کند. برای مثال گزارش سئو شما ممکن است ترافیک طبیعی، نرخ تبدیل و رتبه در موتور های جست و جو را بررسی کند.
در کنار دریافت گزارش ماهانه شرکت خدمات سئو باید زمانی را برای جلسه با مسئول پروژه شما معین کند. وقتی شما به طور مرتب با مسئول پروژه در ارتباط باشید تیم شما می تواند سوالات خود را برای آنها مطرح کند، گزارش ها را به صورت جزیی مورد بررسی قرار داده و ...
به طور خلاصه جلسات ماهانه به شما و تیمتان کمک میکند تا با شرکت سئو اتفاق نظر داشته باشد

7- پیشرفت بهینه سازی 

سئو یک استراتژی مداوم است برای همین معنی خدمات سئو روی ارتباط شما با شرکت خدمات سئو تاکید دارد. شما به صورت مداوم با شرکت سئو در ارتباط هستید به همین دلیل شرکت سئو باید مانند یک قسمت از تجارت شما عمل کند.
به همین خاطر خدمت آنها باید شامل پیشرفت بهینه سازی نیز باشد. با پیشرفت بهینه سازی،یک شرکت سئو به طور مداوم در حال بهینه سازی سایت شما خواهد بود. حتی بعد از اینکه سایت شما به استانداردهای سئو رسید آنها همواره در حال پیدا کردن روش هایی برای پیشرفت سئو شما خواهند بود.

بهینه سازی ترقی

هر چقدر هم که استراتژی سئو شما موفق باشد، یک شرکت خدمات سئو میتواند حداقل 1% آن را افزایش بدهد.

برای مثال مسئول پروژه شما کلمات کلیدی جدیدی براش شما پیدا میکند تا روی آنها تمرکز کنید. این کلمات باعث به وجود آمدن محتوای جدید و در نتیجه ارتقا محتوای شما برای بلاگر ها و وب مستر ها در صنعت مورد نظر خواهد بود. مهم نیست که شرکت شما چقدر در زمینه سئو پیشرفت داشته است شما همواره میتوانید با کمک شرکت خدمات سئو این مقدار را یک درصد افزایش دهید. در ارتباط با فواید و معانی خدمات سئو بیشتر آموزش ببینید.

از وبسایت ما برای بررسی خدمات سئو و مواردی که شامل این خدمات می شوند بازدید کنید. اگر به راهنمایی رایگان در خصوص استراتژی سئو سفارشی احتیاج دارید با ما تماس حاصل فرمایید.

 


عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید