با ما در ارتباط باشید: 0314566

اهمیت طراحی گرافیک

نحوه طراحی گرافیک سایت می تواند عامل موفقیت و یا شکست وب سایت شما باشد. بسیار هستند سایت هایی که از بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای پیاده سازی و برنامه نویسی آن ها استفاده شده ولی به دلیل طراحی گرافیکی نامناسب و غیر اصولی به اهداف خود نرسیده و شکست خورده اند. یک طراحی گرافیکی نامناسب می تواند کاربر و مخاطب وب سایت شما را در همان ابتدا از ادامه کار منصرف کند و باعث ترک کردن سایت شود. در نتیجه این موضوع باعث Bounce Rate بالا در سایت شما میشود.
Bounce Rate یا نرخ پرش به درصد تعداد افرادی که تنها یک صفحه از سایت شما را مشاهده میکنند و از آن خارج میشوند گفته میشود. به طور ساده تر فرض کنید سایت شما در روز 100 بیننده دارد و 70 نفر از آنها با دیدن یک صفحه از سایت شما خارج شده اند، در این صورت مقدار Bouce Rate سایت شما 70% است.
تیم طراحی گرافیک و طراحی وب پونه مدیا با به کارگیری دانش، تجربه و خلاقیت خود در زمینه طراحی گرافیک، ضمن بررسی و مطالعه در زمینه موضوع، جامعه مخاطبین، اهداف، چشم انداز و سایر موارد مرتبط با وب سایت شما، با پیاده سازی اصولی ساختار اولیه (وایرفریم) وب سایت، تعیین رنگبندی مناسب، تصویر سازی اختصاصی، طراحی المان ها تشکیل دهنده صفحه و ... یک هویت بصری منسجم و استاندارد مطابق با نیازهای شما پیاده سازی می نماید.

معرفی خدمات گرافیک
 1. طراحی صفحه فرود (لندینگ پیج)
 2. طراحی خبرنامه (قالب ایمیل)
 3. طراحی اسلاید شو
 4. طراحی قالب گرافیکی سایت
 5. طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی
 6. طراحی گرافیک اپلیکیشن
 7. طراحی لوگو و آرم
 8. طراحی بنرهای تبلیغاتی
 9. تصویر سازی و کاراکتر سازی
 10. طراحی هویت بصری

طراحی گرافیک وب

طراحی گرافیک وب سایت شامل مجموعه ای از خدمات تخصصی در خصوص پیاده سازی ظاهر گرافیکی و قابل مشاهده یک وب سایت (UI) به صورت کارشناسی شده و تخصصی می باشد. برخی از خدمات طراحی گرافیک پونه مدیا عبارتند از خدمات طراحی لوگو، طراحی هویت بصری، تصویر سازی، خلق شخصیت و کاراکتر، عکاسی حرفه ای، طراحی بنر و اسلاید شو، طراحی بنرهای تبلیغاتی، طراحی صفحه فرود یا لندینگ پیج، طراحی خبرنامه، طراحی قالب سایت و سایر خدمات دیگر. در واقع طراحی گرافیک سایت کاری علمی و گروهی است که با تعامل بین متخصصان مختلف در زمینه های طراحی وب، طراحی گرافیک، تجربه کاربری و تولید محتوا اجرا می گردد و بر خلاف تصور عموم به هیچ وجه صرفا توانایی و تخصص گرافیکی برای انجام موفقیت آمیز کفایت نمی کند.

مراحل طراحی گرافیکی سایت

 1. سفارش خدمات توسط مشتری
 2. بررسی سفارش و دریافت اطلاعات اولیه مشتری توسط پونه مدیا
 3. طراحی گرافیکی تخصصی براساس اطلاعات مشتری و پیاده سازی به صورت تصویر
 4. تحویل طرح، اعمال نظرات و تغییرات مشتری و تحویل نهایی

طراحی گرافیک سایت استاندارد

یکی از مواردی که همواره تیم گرافیک و طراحی وب پونه مدیا بر آن تاکید داشته و سعی بر رعایت آن در پروژه های خود می نمایید، استفاده از استانداردهای علمی و تجربی جهانی به صورت بروز شده در پیاده سازی قالب گرافیکی سایت می باشد. استانداردها و چهارچوب هایی از قببل Bootstrap وMaterial Design در کنار فراهم کردن امکان اجرای تکنیک هایی مانند واکنش گرایی (Responsive) برای قالب گرافیکی وب سایت، استفاده مؤثر از فضاهای پر و خالی وب سایت بر اساس تکنیک های روانشناسی و علمی، قرار دادن المان های گوناگون در محل مناسب جهت افزایش کاربرد پذیری وب سایت و همچنین در نظر گرفتن اصول تجربه کاربری (UX) در پیاده سازی قالب از جمله این استانداردها می باشد که همواره در پروژه های پونه مدیا و مشتریان ما در نظر گرفته شده و رعایت می گردند.

چرا طراحی گرافیک سایت پونه مدیا ؟
 • طراحی اصولی منطبق با استانداردهای جهانی
 • خلاقیت و نوآوری در طراحی
 • طراحی اختصاصی و منحصر به فرد
 • طراحی براساس کسب و کار شما
 • رعایت اصول UX با تجربه کاربری در طراحی
 • رعایت اصول Usibility یا کاربرد پذیری در طراحی
 • طراحی مطابق با تکنیک های واکنش گرایی یا Responsive
 • استفاده از آخرین تکنولوژی های UI
امتیازی ثبت نشده است.