با ما در ارتباط باشید: 0314566

رشد روز افزون شبکه های اجتماعی و استقبال کاربران از این شبکه ها، کسب و کارهای زیادی را به سمت این فضای نوین و جدید کشیده است و بازدهی بالای استفاده از این بستر نشان دهنده اهمیت این حوزه می باشد. حضور قدرتمند و مدیریت شده در شبکه های اجتماعی می تواند کمک قابل توجهی در جذب مخاطبان و مشتریان بالقوه باشد.
بدیهی است برای حضور در شبکه های اجتماعی از قیبل، اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، لینکدین و ... با استفاده از تصاویر و گرافیک جذاب و تأثیر گذار که در عین سادگی و جذابیت پیام و منظور شما را نیز به سرعت به مخاطب انتقال دهد، می تواند موفقیت و مخاطبین بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.
طراحی تصاویر شبکه های اجتماعی به صورت اختصاصی و گرافیک اختصاصی و منحصر به فرد شما در شبکه های اجتماعی از نیازهای اساسی جهت موفقیت در این بستر می باشد.

چرا طراحی تصاویر شبکه های اجتماعی با پونه مدیا؟

ما با بررسی و مطالعه کسب و کار شما، شناخت رقبا و آنالیز شبکه های اجتماعی، سبک گرافیکی اختصاصی، متناسب وهماهنگ با برند شما را پیاده سازی خواهیم کرد. یکپارچگی، منحصر به فردی، زیبایی، برندینگ دیجیتال شبکه های اجتماعی شما که منجر به جذب مخاطب بیشتر برای شما خواهد شد ارمغان پونه مدیا برای شماست.

مراحل طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی
  1. سفارش خدمات توسط مشتری
  2. بررسی سفارش و دریافت اطلاعات اولیه مشتری توسط پونه مدیا
  3. طراحی گرافیکی تخصصی براساس اطلاعات مشتری و پیاده سازی به صورت تصویر
  4. تحویل طرح، اعمال نظرات و تغییرات مشتری و تحویل نهایی
امتیازی ثبت نشده است.