با ما در ارتباط باشید: 0314566

در سال های اخیر سیستم مدیریت آگهی و نیازمندیها طرفداران خاص خود را پیدا کرده است، نیازمندیها و اپلیکیشن هایی شبیه ایستگاه و یا دیوار از جمله این سیستم ها می باشند.

ویژگی های سیستم مدیریت آگهی

آنالیز وب سایت مدیریت آگهی

پونه مدیا در مرحله آنالیز اولیه به شما کمک می کند تا بهترین فیلدها را برای مشاغل خود انتخاب کنید. در واقع ما شما را همراهی می کنیم تا در انتخاب مدل پیاده سازی و حرکت صفحات، بهترین اتفاقات تولید شود. در این مرحله نوع قاب بندی صفحات به صورت جایگذاری مشخص می شود.

قالب اختصاصی واکنشگرای وب سایت نیازمندیها

سیستم نیازمندی های پونه مدیا امکان پیاده سازی با سلیقه مدیر سایت را به صورت کامل فراهم می سازد.پیاده سازی سیستم نیازمندیهای پونه مدیا به شکل موبایل فرندلی (mobile friendly) کامل انجام می شود، به همین ترتیب برای موتورهای جستجو بسیار مناسب است.

فیلد های سفارشی سیستم مدیریت آگهی

فیلد های سفارشی سیستم نیازمندیها به شما کمک می کند تا بتوانید جستجو و فیلترینگ بهتری روی مشاغل خود داشته باشید. به طور مثال ممکن است برای یک کلاس ورزشی احتیاج به فیلد تاریخ باشد تا کاربر بتواند بر حسب تاریخ کلاسها را جدا کند، این امکان در سیستم نیازمندی های پونه مدیا به صورت پیش فرض وجود دارد.

نقشه گوگل سیستم نیازمندیها

هر آگهی، تبلیغ و یا شغل ثبت شده که دارای آدرس می باشد، می تواند دارای قابلیت نمایش آدرس بر روی نقشه باشد. این امکان در سیستم نیازمندی های پونه مدیا وجود دارد تا تنها با یک تنظیم ساده نقشه در کنار آگهی شما قرار گیرد.

سیستم نیازمندیها مناسب برای موتور جستجو

 سیستم نیازمندیهای پونه مدیا کاملا مناسب برای موتورهای جستجو می باشد. در سیستم نیازمندی ها امکان درج متا دیتا و کلمه های کلیدی برای هر آگهی وجود دارد.

مراحل راه اندازی سیستم نیازمندیها

آنالیز روند پیاده سازی

در صورتی که تمایل به پیاده سازی سیستم مدیریت آگهی و مشاغل دارید، بهتر است سیستم خود را به صورت کامل آنالیز کنید.مشاغلی که تصمیم به دسته بندی آنها را دارید مشخص کنید، به این ترتیب می توانید فیلدهای مناسب آن شغل را ایجاد کنید.

طراحی گرافیکی وب سایت نیازمندیها

در این مرحله در صورتی که از قالب آماده سیستم نیازمندیها استفاده نکنید، سیستم به صورت بصری و به شکل یک فایل تصویری برای مدیر سایت شبیه سازی می شود، سپس با مدیر سایت جلسه تحلیل گرافیگ گذاشته می شود و در نهایت با اعمال تغییرات طرح مورد توافق به مرحله اجرا می رود.

پیاده سازی

UI سیستم نیازمندی ها بعد از شناخت و گرافیک سیستم به صورت کامل پیاده سازی می شود و سیستم آماده برای تست می باشد، در واقع در این مرحله نمایش قاب صفحات به صورت کامل پیاده سازی می گردد و در سرور تست قرار می گیرد و از حالت محلی خارج می گردد.

تست سیستم مدیریت آگهی

سیستم بعد از اینکه روی سرور تست قرار گرفت،مدل صفحات از نظر بصری و عملکردی مورد تست قرار خواهد گرفت.

آموزش استفاده از سیستم مدیریت آگهی

در این مرحله برای کاربر فایل های آموزش ارسال می گردد، ویا کاربر به صورت حضوری و یا به صورت مجازی و با استفاده از Teamviewer آموزش می بیند و می تواند شروع به استفاده از سیستم کند.

پشتیبانی

پشتیبانی به وسیله سیستم پشتیبانی مشتریان پونه مدیا انجام می شود. به این وسیله در کمترین زمان ممکن ما از درخواست های شما آگاه شده و قادر به پاسخ گویی به شما مشتریان عزیز می باشیم.

 

 

5 از 5