با ما در ارتباط باشید: 0314566

نحوه محاسبه قیمت طراحی لوگو چگونه است؟

اگر ذهنتان درگیر یافتن پاسخ این سوال است باید بدانید که تعرفه طراحی لوگو بسته به نوع لوگوی انتخابی و گستردگی درخواست های شما متفاوت است. بهتر است اجازه دهید تیم طراحی پونه مدیا با توجه به تجربه و اطلاعات فنی خود نوع مناسب لوگو را برای کسب و کار شما انتخاب کند. زیرا لوگو بخش مهمی از تجارت شما و نمادی برای شخصیت تجاری و پیام های آن است. اگر از ابتدای مسیر طراحی لوگو را به شکل درست انجام دهید، برند سازی راحت تری را تجربه می کنید.

طراحی لوگو در تیم پونه مدیا

قیمت طراحی لوگو و آرم بنا بر گستردگی کار متفاوت است. ثبت سفارش می تواند تنها برای یک طراحی تایپوگرافی و یا در گستره برندسازی کلی تجارت به همراه خلق نشانه اختصاری و رنگ سازمانی درخواست شود. انواع لوگوهای طراحی شده ما را مشاهده کنید و تصمیم بگیرید با توجه به نیازهای کسب و کارتان چه نوعی از دسته بندی انواع لوگو برای شما مناسب تر است. می توانید به صورت حضوری در یک جلسه توجیهی با حضور مشاوران طراحی تیم پونه مدیا، استراتژی های کسب و کارتان را بررسی کنید، عملکرد رقبای تجاریتان را تحلیل کنید و شعار تبلیغاتی کسب و کارتان را شکل دهید و به یک توقع و انتخاب بهینه برای سفارش خود برسید.

نحوه انتخاب نوع لوگو برای سفارش به تیم پونه مدیا

تعرفه طراحی لوگو بر حسب نوع سفارش مشتری متفاوت خواهد بود. دسته بندی رایج برای سفارش طراحی لوگو عبارتند از 1. لوگوتایپ 2. مونوگرام 3. لوگو تصویری و 4. لوگو ترکیبی (تصویری + نوشتاری).

هزینه طراحی لوگو

لوگو تایپ | هزینه طراحی لوگو تایپ

قیمت طراحی لوگو تایپ 800 هزار تومان

لوگوتایپ یا نشانه نوشتاری، نشانه ای می باشد که فقط حروف و کلمات به شیوه ای خاص در کنار هم به کار برده می شود و از اشکال بصری و هندسی در این نوع طراحی لوگو استفاده نمی شود. از این شیوه معمولا برای انعکاس کل نام تجارت یا اصطلاح اختصاری آن استفاده می شود و بسته به فضای کسب و کار در سبک های متفاوت طراحی می شود. اگر نام کسب و کارتان کوتاه و گویا است، لوگوتایپ یک انتخاب عالی برای شماست. برای اطلاع بیشتر از قیمت طراحی تایپوگرافی با مشاوران تیم پونه مدیا در تماس باشید.

نشانه نوشتاری متشکل از حروف شرکت می باشد که یا به اختصار به کار می رود و یا فقط حروف اول نام شرکت استفاده می شود و نام کامل برند استفاده نمی شود.

مدت زمان طراحی و تحویل: 15 روز کاری 

لوگو تصویری | هزینه طراحی لوگو تصویری

قیمت طراحی لوگو تصویری: 1 میلیون و 200 هزار تومان

لوگو تصویری غالباً شامل نماد و ترسیمات بسیار ساده از برند شما می باشد که گویای خدمات و اهداف شما است. تیم طراحی پونه مدیا بر اساس اطلاعات دریافتی از شخصیت تجاری کسب و کار شما لوگوی تصویری را طراحی می کند. لوگوی تصویری را می توانید به همراه لوگوی نوشتاری در تبلیغات خود استفاده کنید. اما خود به تنهایی نیز کامل و با مفهوم است. قیمت طراحی لوگو بر اساس تعداد نمونه های تحویلی متفاوت است و لازم است به صورت حضوری یا تلفنی در این رابطه از مشاوران ما کسب اطلاعات کنید.

لوگو تصویری در ذهن ماندگارتر است و معمولا هم امکان بازتولید با رنگ های مختلف را دارد.

مدت زمان طراحی و تحویل: 15 روز کاری 

لوگو ترکیبی | هزینه طراحی لوگو ترکیبی

قیمت طراحی لوگو ترکیبی: 1 میلیون و 500 هزار تومان

در طراحی لوگو ترکیبی، تصویر و نوشته  کنار یکدیگر و یا بالا و پایین قرار میگیرند. در لوگو ترکیبی نام و تصویر برند درکنار هم و به صورت یکجا به کار میرود. در لوگو ترکیبی در بعضی مواقع امکان جداسازی متن از تصویر وجود دارد. تعرفه طراحی لوگو بر اساس تعداد طراحی درخواست شده و یا دو زبانه بودن کار متفاوت است.

با توجه به تاثیرگذاری که لوگو ترکیبی داشته است با استقبال خوبی از طرف تولیدکنندگان روبه رو شده است. مدت زمان طراحی لوگو ترکیبی شامل مجموع زمان طراحی لوگو تایپ و لوگو تصویری می باشد. در طراحی لوگو ترکیبی غالباً از فونت سفارشی استفاده می شود.

در صورتی که مایل به درخواست فونت سفارشی می باشید با مشاوران پونه مدیا تماس بگیرید.

مدت زمان طراحی و تحویل: 30 روز کاری 

لوگو مونوگرام | هزینه طراحی لوگو مونوگرام

قیمت طراحی لوگو مونوگرام: 800 هزار تومان

نقش و نگاری که از طریق همپوشانی یا ترکیب دو یا چند حرف برای شکل دهی یک لوگو یا آرم استفاده میشود. عمده کاربرد این نوع طراحی برای برندهایی با نام های طولانی و چندبخشی است که ممکن است خواندن نام برند سخت باشد. مونوگرام قابلیت انتقال نوع کسب و کار را با نحوه طراحی خود دارد.

بسیاری از شرکت های بزرگ برای طراحی لوگو خود از لوگو مونوگرام استفاده می کنند. تفاوت لوگوتایپ با مونوگرام در این است که در لوگوتایپ از نوشته ساده استفاده میشود، در صورتی که لوگو مونوگرام جنبه تصویری بیشتری دارد.

مدت زمان طراحی و تحویل: 15 روز کاری 

سوالات متداول

قیمت طراحی لوگو آرم و نشانه چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه طراحی لوگو با توجه به نوع لوگوی انتخابی متغیر است. برای اینکه تشخیص داده شود که چه نوع لوگویی برای کسب و کار شما مناسب است بهتر است مشورت با تیم طراح پونه مدیا را از دست ندهید.

آیا هزینه طراحی لوگوتایپ با هزینه طراحی لوگو تصویری متفاوت است؟

در طراحی لوگوتایپ، نوشته درخواستی مشتری به صورتی بسیار زیبا و به زبان مد نظرش نوشته می شود. لوگو تصویری به لوگویی گفته می شود که با استفاده از اشکال، فرم ها و رنگ های مختلف اثری هنری خلق شود که بدون نیاز به خواندن مخاطب در ذهن تثبیت می شود. هزینه طراحی این دو نوع لوگو با هم متفاوت است.

آیا طراحی لوگو تاثیری در کسب و کار من خواهد داشت؟

طراحی یک لوگو هرچند ساده ولی استاندارد می تواند تاثیری مثبت در ذهن مخاطبان شما ایجاد کند. لوگو نشان دهنده هویت یک برند می باشد که به صورت غیر مستقیم می تواند شخصیت برند شما را برای همیشه در ذهن مشتری ثبت کند.

برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو ساده چه کار کنم؟

شما می توانید برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو با کارشناسان پشتیبانی پونه مدیا در تماس باشید تا با توجه به نیاز و سطح درخواست های شما هزینه ای در نظر گرفته شود.

امتیازی ثبت نشده است.
نمونه کارهای طراحی لوگو
درخواست مشاوره رایگان طراحی لوگو
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی لوگو و یا نوبت مشاوره اطلاعات زیر را تکمیل کنید
لطفا شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید

سیستم شما را به عنوان ربات تشخیص داده است. لطفا یک مرتبه صفحه را بروزرسانی (Refresh) کنید و دوباره تلاش کنید.