پشتیبانی سایت و نگهداری سایت نیز درست شبیه یک خودرو و یا ساختمان است. وب سایت ها نیز به نگهداری، تعمیرات، زیباسازی و ارتقا نیاز دارند. پشتیبانی سایت موضوع مهمی که خیلی از صاحبان وب سایت ها از آن غافل اند و آنهایی که به اهمیت آن پی برده اند به واسطه پرداختن به آن از سایرین موفق تر عمل می کنند.

همه می دانیم که انجام امور پشتیبانی سایت وردپرسی یا جوملایی شما، توسط متخصصین به زمان و هزینه کمتری نیاز دارد. متخصصین با تجربه با بکارگیری دانش و مهارت خود می توانند امور را با سرعت و هزینه کمتری برای شما انجام دهند و در نهایت کیفیت و بازدهی بیشتری را برای شما به ارمغان آورند.

پشیبانی سایت توسط متخصصین! پونه مدیا اینجاست تا شما را در این امر یاری و برای شما احساس آسایش و امنیت ایجاد کند. بسته های خدمات پشتیبانی سایت با هدف نگه داری، تأمین امنیت و بهبود عملکرد وب سایت شما طراحی و ارئه گردیده است و به شما کمک می کند به جای درگیری های بیهوده با امور نگهداری ابزار کار خودتان، با تمرکز بیشتری بر روی هدف نهایی و کسب کار وب سایت خود تمرکز نمایید.

چرا باید خدمات پشتیبانی وب سایت پونه مدیا را انتخاب کنیم؟

 همیشه بهتر از قبل باشید

دوره دوره ی رقابت است، اگر امروز شما با روز قبل یکسان باشد شما از رقبا عقب مانده اید. تکنولوژی با سرعت باورنکردنی در حال پیشرفت است. طبیعی است که اگر وب سایت شما همگام با توسعه و پیشرفت روز افزون تکنولوژی حرکت نکند به هدف خود نخواهد رسید.از طرفی این انتظار که خودتان به کسب تخصص و دانش روز در زمینه ای غیر از کسب کار خودتان بپردازید هم غیر منطقی به نظر میرسد. پس چه باید کرد؟ پونه مدیا با همکاری متخصصین جوان، خلاق و متعهد خود همواره در تلاش است با دستیابی به تکنولوژی های روز دنیا به توسعه و رشد هرچه بیشتر مشتریان خود کمک نماید. با تهیه بسته های خدمات پشتیبانی سایت پونه مدیا شما می توانید از خدمات مشاوره ای کارشناسان منطبق بر دانش روز جهانی در راستای بهبود کارایی و بهینه سازی عملکرد وب سایت خودتان در زمینه های مختلف استفاده نمایید.

 

نسخه پشتیبان همیشه لازم می شود

در دنیای مدرن امروزی و عصر تکنولوژی که می شود تقریبا هر کاری را به سادگی چند کلیک به صورت برنامه ریزی شده انجام داد از دست رفتن اطلاعات و نبود نسخه پشتیبان فاجعه است. هیچ رایانه ای قابل پیشبینی نیست و هر لحظه ممکن است هارد دیسک رایانه شما به دلایل مختلفی آسیب ببیند و اطلاعات شما از بین برود. وب سایت ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و به دلایل مختلفی ممکن است کلیه اطلاعات وب سایت شما از بین بروند. خطای انسانی، آسیب دیدن سرور، حملات هکری خرابکارانه و ... تهدیدهای روزمره ایست که وب سایت شما را هدف قرار داده اند. با تهیه بسته های خدمات پشتیبانی وب سایت پونه مدیا متناسب با نیاز خود جایی برای نگرانی نیست، ما به صورت منظم و دوره ای از اطلاعات وب سایت شما در سرور های مختلف نسخه پشتیبان تهیه میکنیم و هر لحظه که نیاز باشد بلافاصله آخرین نسخه پشتیبان وب سایت شما را بازگردانی می کنیم.

 

نگران مشکلات و خرابی ها نباشید

بدیهیست که برای وب سایت ها هم، شبیه هر ابزار ساخت بشر دیگری مشکلات و خرابی هایی به وجود آید. این موضوع به کابوس صاحبان وب سایت ها تبدیل شده و ترس از ناتوانی در رفع مشکلات همیشه همراه آن هاست. اگر وب سایت شما یک وب سایت خدماتی، فروشگاهی و یا خبرگزاری پربازدید باشد بروز مشکلات و خطا ها برای شما بسیار گران تمام خواهد شد و هرچه مدت زمان بیشتری رفع آن به طول انجامد شما بیشتر متضرر خواهید شد. اینجاست که استفاده از خدمات پشتیبانی سایت مثل یک غریق نجات به شما کمک خواهد کرد. کارشناسان فنی پونه مدیا درست در لحظه ای که به کمک نیاز دارید در کنار شما خواهند بود تا کلیه مشکلات و خطاهای احتمالی وب سایت شما را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنند.

 

وبسایت شما را مثل روزهای اول با انرژی و با طراوت نگه میداریم

بسیاری از وب سایت ها تنها چند ماه اول پس از راه اندازی را در دوران طلایی خود به سر می برند و پس از گذشت چند ماه تب و تاب صاحبان برای بروزرسانی و رسیدگی به وب سایتشان فرو خواهد نشست. البته این امری بدیهی است و دلیل آن طافت فرسا بودن نگهداری و بروزرسانی وب سایت هاست. به شما حق میدهیم، این کار نیاز به زمان و تخصص دارد و قرار نیست همه صاحبان وبسایت، متخصص محتوا، رابط کاربری و یا سئو باشند. پونه مدیا با ارئه بسته های متنوع خدمات پشتیبانی وب سایت، بسته به نیاز و نوع کسب و کار شما کمک می کند که وب سایت شما درست مثل روزهای اول تازه و کاربردی باشد و مخاطبان خود را جذب کند. تولید محتوای مناسب با کسب کار با دریافت مشاوره از شما و به صورت حرفه ای توسط کارشناسان تولید محتوای پونه مدیا باعث خواهد شد مخاطبان بیشتری جذب کرده و کسب و کار خود را موفق تر از قبل ادامه دهید.

 

امنیت شما اولویت اول ماست

در کلیه بسته های خدمات پشتیبانی سایت، امنیت وب سایت و اطلاعات شما در اولویت اول ما قرار دارد. کارشناسان بخش امنیت پونه مدیا به صورت منظم و دوره ای امنیت وب سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز به هرگونه اقدام بلافاصله وارد عمل خواهند شد. محافظت در برابر حملات هکری، جلوگیری از ارسال هرزنامه در فرم ها و بروزرسانی های امنیتی دوره ای هسته نرم افزار برخی از اقدامات ما در این زمینه است.

تعرفه پشتیبانی وب سایت

 - RPPS - A RPPS - B RPPS - C RPPS - D RPPS - E
رفع مشکلات و خطاهای برنامه نویسی وب سایت رفع هرگونه مشکلات و خطاهایی که بدون دخالت کاربر و به صورت اتفاقی در سایت مشاهده می شوند. 
بروز رسانی هسته نرم افزار وب سایت  پونه مدیا به صورت منظم در حال بررسی و بهینه سازی هسته نرم افزار مدیریت محتوای ارائه شده به مشتریان می باشد. که این موضوع منجر به ارائه نسخه های جدیدی از نرم افزار استفاده شده می شود. پونه مدیا متعهد می شود به صورت منظم نسخه نرم افزار وب سایت مشتری را به روزرسانی نماید.
بررسی و رفع مشکلات هاست و دامنه واعلام نیاز  بررسی و رفع مشکلات و خطاهای احتمالی در رابطه با هاست و دامنه وب سایت مشتری و رفع آن ها. دسترسی به کنترل پنل هاست و دامنه از شرایط اجرای این بخش از خدمات است و در غیر این صورت پونه مدیا تعهدی در این زمینه ندارد. منظور از اعلام نیاز در این بخش، اعلام نیاز به فضا، پهنای باند، IP اضافه و ... به مشتری میباشد که در صورت تایید مشتری و اعلام هزینه پس از تایید و پرداخت هزینه توسط مشتری رفع نیاز خواهد شد.
تغییر و ارسال رمزهای عبور فراموش شده  تغییر و ارسال رمزهای عبور فراموش شده که در اختیار پونه مدیا می باشد، از قبیل، کلمه عبور کاربر مدیریت وب سایت، ایمیل ها، حساب FTP و ...
حذف یا افزودن ایمیل  در صورت دسترسی به هاست مشتری می تواند به اندازه مشخص شده در پنل فضای میزبانی خود آدرس های ایمیلی بر روی دامنه خود داشته باشید که افزودن یا حذف کردن این ایمیل ها با درخواست مشتری توسط ما انجام خواهد پذیرفت.
بررسی و پیگیری امور فنی مربوط به نماد، درگاه بانکی و ..  کلیه وبسایت هایی که در روند کسب کار خود احتیاج به پرداخت اینترنتی داشته باشند می بایست اقدام به تهیه درگاه بانکی، نماد اعتماد الکترونیکی و برخی موارد دیگر نمایند که پونه مدیا متعهد می شود همکاری های لازم فنی در این خصوص را هر زمان که مشتری اعلام نماید انجام دهد.
پاسخگویی به سوالات و مشکلات در ساعات اداری  پونه مدیا متعهد می شود به کلیه درخواست های مطرح شده در ساعات اداری و ایام غیر تعطیل پاسخ دهد.
تعهد حداکثر مدت پاسخگویی به درخواست ها  پونه مدیا متعهد می شود حداکثر در مدت زمان اعلام شده به درخواست های شما پاسخ دهد. البته پاسخ به درخواست لزوما به معنی انجام آن نبوده و ممکن است پاسخ صرفا شامل اعلام زمان بندی و یا سایر شرایط باشد.

2 روز کاری

1 روز کاری

12 ساعت کاری

6 ساعت کاری

2 ساعت کاری

رفع مشکلات ناشی از خطای اپراتور  مشکلات ناش از خطای اپراتور به خطاهایی اطلاق می شود که بر اثر استفاده نادرست و یا نا به جا از امکانات وب سایت توسط مشتری به وجود آمده باشد. در این مواقع پونه مدیا متعهد می شود به اندازه سقف اعلام شده در بسته که بر حسب نفر ساعت کارشناسی می باشد اقدام به رفع خطا نمایید و در صورت نیاز به مدت زمان بیشتر از حد مشخص شده ضمن هماهنگی با مشتری اقدام به صدور صورتحساب نماید.

تا 3 نفر ساعت

تا 6 نفر ساعت

تا 12 نفر ساعت

تا 24 نفر ساعت

تا 48 نفر ساعت

پاسخگویی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل از طریق تیکت  پونه مدیا متعهد می گردد به درخواست های مطرح شده از طریق تیکت آن دسته از مشتریانی که اقدام به تهیه بسته خدمات پشتیبانی که شامل این ویژگی می باشد به صورت 24 ساعته و در ایام تعطیل پاسخگو باشد.
ورود اطلاعات و درج محتوای جدید  در صورت وجود این امکان در بسته پشتیبانی مشتری، پونه مدیا متعهد می گردد نسبت به ورود اطلاعات و محتوای جدید متناسب با نوع وب سایت و شرایط زمانی بر اساس درخواست مشتری با رعایت اصول اولیه سئو، استفاده از محتوای چندرسانه ای مناسب در صورت امکان و ... تا سقف تعداد محتوای اعلام شده اقدام نماید.

تا 4 محتوا

تا 8 محتوا

تا 16 محتوا

تا 32 محتوا

آموزش پرسنل جدید  تیم آموزش و پشتیبانی پونه مدیا اقدام به تهیه محتوای آموزشی متنوعی در زمینه مدیریت وب سایت نموده است که هنگام تحویل اولیه وب سایت و یا با اعلام درخواست مشتری به وی ارائه خواهد شد. با این حال ممکن است بنا به شرایط، نیاز به تجدید آموزش به اشخاص قبلی و یا جدید به صورت حضوری باشد که پونه مدیا متعهد می شود به اندازه سقف اعلام شده در بسته پشتیبانی تهیه شده توسط مشتری خدمت رسانی نماید. سقف اعلام شده به صورت نفر ساعت میباشد بنابراین در صورتی که سقف زمانی اعلام شده 2 نفر ساعت باشد، آموزش میتواند شامل یک نفر به مدت دو ساعت و یا دو نفر به مدت یک ساعت باشد. بدیهی است در صورت نیاز به جلسات آموزشی بیشتر از سقف مشخص شده، درخواست شما با پرداخت هزینه های اعلام شده قابل اجرا خواهد بود.

1 نفر ساعت

1 نفر ساعت

2 نفر ساعت

2 نفر ساعت

تامین امنیت و مانیتورینگ امنیتی وب سایت  در صورت وجود این امکان در بسته پشتیبانی مشتری، پونه مدیا متعهد می گردد کلیه اقدامات لازم در خصوص رفع حملات هکری به وب سایت مشتری و یا تبعات آن را به صورت منظم و دوره ای و همچنین به صورت اضطراری در مواقع لازم پیگیری نماید.
تهیه پشتیبان از فایل ها و اطلاعات  در صورت وجود این امکان در بسته پشتیبانی مشتری، پونه مدیا متعهد می گردد نسبت به تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت به صورت منظم و به دفعات اعلام شده در پلن پشتیبانی اقدام نماید و در صورت اعلام مشتری نسبت به بازگردانی آخرین نسخه اقدام نماید.

هر 6 ماه

(2 بار در سال)

هر 3 ماه

(4 بار در سال)

هر ماه

(12بار در سال)

هر هفته

(56 بار در سال)

تغییرات قالب منظور از تغییرات قالب، تغییر در رنگ و یا جابه جا کردن ماژول ها در صفحه و یا بهینه سازی نمایش صفحه می باشد.

تغییرات جزئی تا 2 ساعت کارشناسی

تغییرات تا 4 ساعت کارشناسی

تغییرات تا 6 ساعت کارشناسی

تغییرات تا 8 ساعت کارشناسی

بررسی وب سایت و مشاوره بهینه سازی سئو  در صورت وجود این امکان در بسته پشتیبانی مشتری، پونه مدیا متعهد می گردد به صورت رایگان اقدام به بررسی وب سایت مشتری نموده و پیشنهادات مشاوره ای خود جهت بهینه سازی سئوی وبسایت (SEO) را در قالب پیش فاکتور به مشتری اعلام نماید.
 بررسی وب سایت و مشاوره بهینه سازی UI و UX  در صورت وجود این امکان در بسته پشتیبانی مشتری، پونه مدیا متعهد می گردد به صورت رایگان اقدام به بررسی وب سایت مشتری نموده و پیشنهادات مشاوره ای خود جهت بهینه سازی رابط کاربری و بهبود تجربه کاربری وب سایت (UI و UX) را در قالب پیش فاکتور به مشتری اعلام نماید.
بهینه سازی سرعت و بازدهی وب سایت  در صورت وجود این امکان در بسته پشتیبانی مشتری، پونه مدیا متعهد می گردد درصورت کندی سرعت وب سایت نسبت به حالت استاندارد اقدامات لازم در خصوص بهبود سرعت بارگذاری صفحات وب سایت را پیگیری نماید.
تعداد وب سایت  با تهیه هر بسته پشتیانی پونه مدیا متعهد می گردد حداکثر یک وب سایت اعلام شده توسط مشتری را تحت خدمات پشتیبانی خود قرار دهد

1 وب سایت

1وب سایت

1 وب سایت

1 وب سایت

1 وب سایت

به روز رسانی افزونه ها  

1 افرونه

2 افزونه

3 افزونه

4 افزونه

مهاجرت نسخه اصلی
 کلیه بسته های پشتیبانی تنها برای وب سایت های با بازدید روزانه کمتر از 2000 نفر مناسب می باشند. در صورتی که وب سایت شما دارای بازدید بیشتر از 2000 نفر در روز می باشد لطفا جهت مشاوره و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

قیمت پشتیبانی سایت

   فقط
599,000 تومان
سالیانه
 فقط
1,190,000 تومان
سالیانه
 فقط
2,340,000 تومان
سالیانه
 فقط
4,680,000 تومان
سالیانه
 فقط
9,360,000 تومان
سالیانه
 در صورت وجود افزونه های بیشتر، به ازای هر افزونه درصدی به پکیج های پشتیبانی اضافه خواهد شد.(افزونه هایی از قبیل: سیستم مدیریت فروشگاه، سیستم مدیریت سئو، سیستم مدیریت آگهی، سیستم مدیریت تور، سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان و ...)
     سفارش دهید  سفارش دهید  سفارش دهید  سفارش دهید  سفارش دهید

 

ملاحظات بسته های خدمات پشتیبانی وب سایت

منظور از آموزش پرسنل جدید در پشتیبانی سایت چیست؟

در صورتی که به هر دلیلی مشتری نیاز داشته باشد شخص با اشخاص جدیدی را جهت آموزش کار با وب سایت معرفی نماید و یا برای شخصی که قبلا آموزش دیده است تجدید آموزش نماید، پونه مدیا متعهد است به اندازه سقف مشخص شده در بسته پشتیبانی تهیه شده توسط مشتری به صورت رایگان اقدام به آموزش نماید. توجه داشته باشید محتوای آموزشی مناسبی که قبلا توسط پونه مدیا تهیه شده است از طریق پورتال مشتریان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و آموزش پرسنل در صورتی است که محتوای مذکور پاسخگوی نیاز شما نباشد.

 

منظور از مشاوره بهینه سازی سئو یا UI و UX در پشتیبانی سایت چیست؟

در این بخش از خدمات پشتیبانی وب سایت ، تیم فنی پونه مدیا ضمن بررسی کارشناسی وب سایت شما و مشخص نمودن مشکلات و ایرادات اقدام به ارائه پیشنهاد متناسب با وضعیت فعلی وب سایت شما خواهد نمود. در صورتی که شما پیشنهاد مطرح شده را تایید نمایید پونه مدیا صورتحساب مربوط به پیشنهاد را به صورت نفر ساعتی برای شما صادر که پس از تایید و پرداخت صورتحساب اجرای پشینهادات مطرح شده پیگیری خواهد شد

 

برای بعضی از ویژگی ها در بسته های پشتیبانی سایت شما سقف تعیین شده است، در صورتی که به میزان بیشتری از سقف تعیین شده نیاز به خدمات بود تکلیف چیست؟

در صورت گذشتن از سقف تعیین شده پونه مدیا همچنان پاسخگوی شما خواهد بود با این تفاوت که قبل از انجام هر عملیاتی که بیشتر از سقف تعیین شده می باشد، صورتحساب مربوطه به صورت نفر ساعتی برای شما صادر گردیده و پس از پرداخت صورتحساب درخواست شما پیگیری خواهد شد.

 

در صورتی که هیچ یک از بسته های پشتیبانی سایت شما را تهیه نکنم ولی نیاز به خدمات پشتیبانی وب سایت شما داشته باشم تکلیف چیست؟

در صورت عدم تهیه بسته های پشتیبانی سایت ما همچنان پاسخگوی شما خواهیم بود، با این تفاوت که قبل از انجام هر عملیاتی صورتحساب مربوطه به صورت نفر ساعتی برای شما صادر گردیده و پس از پرداخت صورتحساب درخواست شما پیگیری خواهد شد.

 

 

ملاحظات بسته های خدمات پشتیبانی وب سایت

  1. پونه مدیا تعهدی در قبال وب سایت هایی که همزمان افراد دیگر به فضای میزبانی آن ها دسترسی داشته باشند ندارد و در صورت مشاهده، بسته پشتیانی وب سایت معلق شده و هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی بر عهده پونه مدیا نمی باشد.
  2. توسعه و پیاده سازی امکانات و ویژگی هایی که در قرارداد اولیه وجود نداشته اند خارج از خدمات پشتیبانی بوده و تنها با صدور صورتحساب و تایید و پرداخت آن توسط کارفرما قابل اجرا خواهد بود.
  3. پاسخگویی به کلیه درخواست های مطرح شده تنها از طریق تیکت در مدت زمان اعلام شده در بسته تعهد می گردد. تعهد مشخصی برای سایر روش های اعلام درخواست از طرف پونه مدیا وجود ندارد.
  4. پاسخگویی به درخواست ها لزوما به معنی انجام آنها نبوده و فراخور نوع درخواست زمان بندی های لازم به مشتری اعلام خواهد گردید.
  5. امکاناتی که در برخی از بسته ها گنجانده نشده است، با درخواست مشتری و با اعلام هزینه های مربوطه و پس از تایید و پرداخت آن انجام پذیر خواهند بود.
  6. نسخه های پشتیبانی تهیه شده لزوما شامل آخرین اطلاعات وب سایت شما نبوده و متناسب با بسته خدمات پشتیبانی تهیه شده ممکن است مربوط به ماه ها قبل باشد. در بسته آخر خدمات پشتیبانی پونه مدیا این اختلاف نهایتا به یک هفته خواهد رسید.
  7. اقدام برای اکثر ویژگی های مطرح شده در بسته های خدمات پشتیبانی با درخواست مشتری می باشد.
  8. در صورت وجود افزونه های بیشتر، به ازای هر افزونه درصدی به پکیج های پشتیبانی اضافه خواهد شد.(افزونه هایی از قبیل: سیستم مدیریت فروشگاه، سیستم مدیریت سئو، سیستم مدیریت آگهی، سیستم مدیریت تور، سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان و ..)

نگهداری سایت

نگهداری سایت و پشتیبانی سایت خود را به پونه مدیا بسپارید. نگهداری سایت از طراحی سایت مهم تر است. لازم است همواره اطمینان داشته باشید که عملکرد سایت کاملا صحیح بوده و در صورت بروز مشکل احتمالی بتوانید آن را در کمترین زمان ممکن مرتفع نمایید. از این رو نگهداری سایت و پشتیبان سایت اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

هزینه پشتیبانی سایت

هزینه پشتیبانی سایت را می توانید در جدول بالا مشاهده نمایید. هزینه پشتیبانی سایت بسته به خدماتی که ارئه می شود از قیمت متفاوتی برخوردار است. شما عزیزان می توانید بر اساس نیاز خود یکی از پلن های پشتیبانی سایت را انتخاب نمایید.

پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت می بایست تمامی موارد از جمله دامنه، هاستینگ، UI و UX سایت را شامل شود.از این رو بهتر است اگر تسلط کافی و یا زمان لازم برای پشتیبانی وب سایت را ندارید آن را بدست افراد متخصص در این زمینه بسپارید. از این رو اگر قصد واگذاری پشتیبانی سایت خود را دارید شرکت پونه مدیا با 15 سال سابقه در زمینه طراحی، سئو و پشتیبانی سایت در خدمت شماست.

پشتیبانی طراحی سایت

پشتیبانی طراحی سایت اغلب به صورت سالانه انجام می گیرد و قابل تمدید برای هر سال است. این پشتیبانی شامل تمامی مشکلات و خطاهای ممکن در طول یکسال بوده و تغییرات مورد نیاز شما را نیز شامل می شود.

پشتیبانی وب

پشتیبان وب در صورتیکه مورد نیاز شماست می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. بروز خطا در یک سایت در طول یک سال قطعا اجتناب نا پذیر است. بنابراین لازم است همواره از پشتیبان وب 24 ساعته داشته باشید تا بتوان در کسری از ثانیه تمامی خطاهای شما را مرتفع سازد.

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت در حدول بالا نمایش داده شده است. این خدمات شامل رفع مشکلات برنامه نویسی، هاستینگ، سئو و ویرایش های مورد نیاز شماست. از آنجا که ممکن است نیاز افراد به خدمات پشتیبانی سایت متفاوت باشد، پونه مدیا موارد پشتیبانی سایت خود را در چندین پلن عرضه کرده است.

هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی

هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی بازهم بسته به میزان خدمات مورد نیاز شما دارد. پشتیبانی سایت فروشگاهی گاها شامل افزودن محصولات و سئو آنها نیز می باشد که قطعا هزینه بیشتری را نسبت به سایت های معمول شامل می شود.