با ما در ارتباط باشید: 0314566

مدت هاست که موتور جستجو گر گوگل به بخش جدا نشدنی زندگی انسان ها تبدیل شده و اکثر انسان ها برای یافتن پاسخ های خود روزانه به دفعات از آن استفاده میکنند. آمار 3.5 میلیارد جستوجوی روزانه گواهی بر این موضوع است.

شاید بسیار برای شما پیش آمده باشد که حین جستجوی موضوعی در گوگل به نتایجی بر بخورید که عبارت Ad در کنار آنها نمایش داده می شود. این نتایج در واقع همان تبلیغات گوگل هستند که بر اساس موضوع جستجوی شما و به صورت مرتبط با آن به شما نمایش داده می شوند.

تبلیغات در گوگل | گوگل ادوردز | تبلیغ در گوگل

از جمله مناسبترین روش ها و مؤثرترین روش تبلیغات اینترنتی هستند. به کمک تبلیغات در گوگل آگهی وب سایت و کسب کار شما متناسب با بودجه مورد نظر شما در صفحات اولیه نتایج جستجوی گوگل برای کلمه های کلیدی های مورد نظر شما نمایش داده می شود. پونه مدیا با بهره مندی از تیمی مجرب و متخصص در زمینه تبلیغات اینترنتی و به ویژه تبلیغات گوگلی با در نظر گرفتن زمینه کاری، کلمات کلیدی، متن تبلیغات، وضعیت وب سایت و بودجه مورد نظر شما، تبلیغات کلیکی کسب و کار شما را در گوگل برایتان راه اندازی و مدیریت می کند.

تجربه نشان می دهد تبلیغات در گوگل اگر چه آسان اما موفقیت در آن بسیار سخت است. تبلیغات گوگل همانند چاهی است که هرگز از هزینه های شما پر نمی شود و اگر مدیریتی صحیحی بر بودجه و هزینه تبلیغات گوگلی خود نداشته باشید حتما کمپین تبلیغاتی شما شکست خواهد خورد و بازدهی مورد نظر شما ایجاد نخواهد شد.

مدیریت هزینه ها، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، انتخاب پیام مناسب و هدفگیری کاربر و مخاطب هدفمند با بودجه متعادل نکات کلیدی تبلیغ در گوگل هستند که پونه مدیا با مشاوره رایگان خود بهترین پیشنهاد ها را برای افزایش بهره وری تبلیغ شما ارائه خواهد داد

چرا تبلیغات در گوگل
 • پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک
  در سیستم تبلیغات در گوگل تنها زمانی که بر روی آگهی شما کلیک شود هزینه پرداخت میکنید و هزینه هر کلیک بر اساس نوع رقابت آن متفاوت است.
 • فعال سازی در مدت 15 دقیقه
  شما می توانید در مدت زمان 15 دقیقه در بینهات کلمات کلیدی در رتبه اول گوگل قرار بگیرید و کسب و کار خود را رونق دهید.
 • محاسبه سریع و آسان نرخ سود
  از همان ثانیه اول میتوانید هزینه و کارکرد تبلیغات در گوگل خود را به آسانی به صورت آنلاین مشاهده و سود تقریبی خود را محاسبه کنید.
 • هدف گیری مخاطبان بالقوه
  سرویس تبلیغات در گوگل بسیار هدفمند است و تبلیغات شما فقط به مخاطبینی نمایش داده میشود که دنبال محصولات شما هستند.
 • امکان نمایش در سایت های طرف قرارداد گوگل
  شما می توانید تبلیغات خود را علاوه بر موتور جستجوگر گوگل داخل سایت های طرف قرارد این شرکت نیز فعال کنید تا درصد بیشتری مخاطبین تبلیغات شما را مشاهده کنند . مانند : جیمیل و ...
 • نمایش رایگان تبلیغات
  نمایش تبلیغ شما در موتور جستجوی گوگل رایگان بوده و تنها زمانی هزینه پرداخت میکنید که بر روی تبلیغات شما کلیک شود (لازم به ذکر است کلیک تکراری در تبلیغات گوگل محاسبه نمیشود)

چرا تبلیغ در گوگل را با پونه مدیا تجربه کنیم؟

 • ارائه گزارش لحظه ای و روزانه
 • تبلیغات به صورت منطقه ای و کشوری، تعیین زمانبندی نمایش تبلیغ
 • مشاوره انتخاب کلید واژه، طراحی صفحه فرود و متن آگهی
 • امکان انتخاب کلید واژه های تبلیغات گوگل در پونه مدیا به صورت نامحدود
 • مدیریت تبلیغ شما توسط کارشناسان رسمی ادوردز پونه مدیا
 • پارتنر رسمی گوگل ادوردز
 • مشاوره بازاریابی SEO و UX رایگان
 • پشتیبانی از تبلیغات در موبایل و تلفن همراه

تعرفه تبلیغات در گوگل

50 دلاری100 دلاری200 دلاری500 دلاری1000 دلاری
حداکثر تعداد ورود کاربر
5000
حداکثر تعداد ورود کاربر
10000
حداکثر تعداد ورود کاربر
20000
حداکثر تعداد ورود کاربر
50000
حداکثر تعداد ورود کاربر
100000
متوسط تعداد ورود کاربر
1000
متوسط تعداد ورود کاربر
2000
متوسط تعداد ورود کاربر
4000
متوسط تعداد ورود کاربر
10000
متوسط تعداد ورود کاربر
20000
حداکثر کلید واژه
نامحدود
حداکثر کلید واژه
نامحدود
حداکثر کلید واژه
نامحدود
حداکثر کلید واژه
نامحدود
حداکثر کلید واژه
نامحدود
گزارش هفته ای
دارد
گزارش هفته ای
دارد
گزارش هفته ای
دارد
گزارش هفته ای
دارد
گزارش هفته ای
دارد
مدیریت محدوده زمانی و مکانی نمایش
دارد
مدیریت محدوده زمانی و مکانی نمایش
دارد
مدیریت محدوده زمانی و مکانی نمایش
دارد
مدیریت محدوده زمانی و مکانی نمایش
دارد
مدیریت محدوده زمانی و مکانی نمایش
دارد
مدیریت بودجه
دارد
مدیریت بودجه
دارد
مدیریت بودجه
دارد
مدیریت بودجه
دارد
مدیریت بودجه
دارد
مشاوره کمپین
دارد
مشاوره کمپین
دارد
مشاوره کمپین
دارد
مشاوره کمپین
دارد
مشاوره کمپین
دارد
مشاور SEO رایگان
ندارد
مشاور SEO رایگان
ندارد
مشاور SEO رایگان
ندارد
مشاور SEO رایگان
دارد
مشاور SEO رایگان
دارد
آنالیز کلمات کلیدی مناسب
دارد
آنالیز کلمات کلیدی مناسب
دارد
آنالیز کلمات کلیدی مناسب
دارد
آنالیز کلمات کلیدی مناسب
دارد
آنالیز کلمات کلیدی مناسب
دارد
کارمزد کارمزد کارمزد کارمزد کارمزد
تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید

روند اجرای تبلیغات در گوگل توسط پونه مدیا

 • بررسی کلید واژه ها

  تعیین کلمه های کلیدی، پایه و اساس یک کمپین موفق است. ما کلمات کلیدی و هزینه ها را برای تعیین اینکه چه کلمات کلیدی توانایی ارائه بهترین رقابت در مزایده گوگل ادودز را دارند، بررسی و پیشنهاد می دهیم.

 • بررسی رقبای شما

  بررسی رقبای شما که کمپین گوگل ادوردز دارند بسیار مفید است. ما کلمات کلیدی و صفحات فرود آنها را بررسی می کنیم. این کار به موفقیت کمپین شما در مزایده گوگل ادوردز، کاهش ریسک تبلیغات و طراحی صفحه فرود شما بسیار کمک می کند.

 • ایجاد کمپین تبلیغاتی

  کمپین همراه با گروههای تبلیغاتی راه اندازی خواهد شد. تنظیمات مکانی و زمانی مطابق با خواسته شما انجام می شود. تعیین استراتژی پرداخت با هدف کسب بالاترین نتیجه و بازگشت هزینه توسط متخصصین پونه مدیا انجام می گردد.

 • ارزیابی و بهبود کمپین تبلیغاتی

  بعد از تایید تبلیغ توسط گوگل، وضعیت کمپین بررسی می شود و پیشنهادات لازم جهت افزایش امتیاز کیفی کلمات کلیدی، تغییرات در صفحه فرود تبلیغ، تغییر در تنظیمات سفارشی شما و کلمات کلیدی در صورت نیاز ارائه می شود.

 • ارائه گزارش تحلیلی

  بعد از 12 ساعت از فعال سازی تبلیغ، گزارش شفاف از بودجه مصرف شده بطور مستقیم از طریق گوگل (روزانه) برای شما ارسال می شود. همچنین ما پیشنهادات خود در زمینه تغییر میزان بودجه روزانه و تغییرات احتمالی به شما اعلام خواهیم کرد.

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل از مناسب ترین و پرطرفدارترین نوع تبلیغات اینترنتی است. تبلیغات گوگل به دلیل استفاده مردم از موتور جستجو گوگل، بیش از سایر تبلیغات بازده خواهد داشت. تبلیغات گوگل برای سایت ها با نمایش AD مخفف عبارت ادوردز نمایش داده می شود. از بهترین راه های افزایش بازدید سایت های مختلف و تبلیغ اینترنتی می توان به تبلیغات گوگل اشاره کرد. پونه مدیا ارائه دهنده خدمات تبلیغات گوگل به صورت حرفه ای می باشد، برای بازدهی بیشتر تبلیغات گوگل می توانید از ما مشاوره بگیرید.

گوگل ادوردز

گوگل ادوردز یک سرویس ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی است که از زیر شاخه های گوگل محسوب می شود. امروزه استفاده زیاد سایر مردم در هر سنی از اینترنت و گوگل سبب شده که گوگل ادوردز به یکی از بهترین و پر بازده ترین روش های تبلیغات اینترنتی و مجازی تبدیل شود. گوگل ادوردز بدین صورت است که در آن تبلیغ کنند گان برای ثبت تبلیغ هزینه ای را می بایست بر اساس میزان رقابتی بودن کلمات کلیدی مد نظر پرداخت کنند. قابلیت گوگل ادوردز برای تبلیغات بسیار متنوع، گسترده و توسعه یافته می باشد.

ادوردز

ادوردز Adwords همانطور که می دانید یکی از روش های ثبت و توسعه تبلیغات می باشد که امروزه به دلیل استفاده زیاد سایرین از اینترنت و گوگل، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. با ثبت هرگونه تبلیغات از طریق ادوردز به کسب و کار خود رونق بیشتری ببخشید. ادوردز به افزایش چند برابر بازدید تبلیغات شما کمک بسیاری می کند و مخاطبان هدف کسب و کارتان را مستقیما به سمت سایت شما هدایت می کند.

گوگل ادز

گوگل ادز همانطور که از نام آن پیداست ثبت تبلیغات در گوگل می باشد که البته برای ثبت تبلیغات در گوگل توسط گوگل ادز کاربران هزینه ای را باید پرداخت کنند. گوگل ادز به یکی از بهترین روش های تبلیغات مجازی و اینترنتی تبدیل شده است. برای ثبت تبلیغات خود در گوگل ادز ازمشاورین متخصص پونه مدیا راهنمایی بگیرید. گوگل ادز امروزه خدمات بسیاری را در زمینه تبلیغات ارائه می دهد.

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز از آنجایی در زمره تبلیغات پربازده قرار گرفته است که اکثریت مردم برای انجام امور روزمره خود، همچنین برای یافتن پاسخ سوالات و خدمات مورد نیاز خود از اینترنت و مهم تر اینکه از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند. تبلیغات گوگل ادز در حقیقت بهترین پلت فرمی است که می توانید با هزینه کردن برای آن میزان بازگشت سرمایه خود را چندین برابر کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه تبلیغات گوگل ادز با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل ادوردز زیرساخت تبلیغاتی متعلق با گوگل است که همانند دیگر سرویس های گوگل همچون گوگل آنالاتیکز، گوگل ترسنلیت و ... توسط خود گوگل اداره می شود. تبلیغات در گوگل ادوردز یکی از پر بازده ترین روش های تبلیغات در اینترنت و فضای مجازی است. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن انجام اکثر امور، مردم نسبت به گذشته سر و کار بیشتری با اینترنت و گوگل دارند، از این رو با تبلیغات در گوگل ادوردز، تبلیغات شما شانس بیشتری برای بازدید توسط کاربران خواهد داشت. تبلیغات در گوگل ادوردز باعث رشد بیشتر و افزایش رونق کسب و کار شما خواشد شد.

تبلیغات گوگل برای سایت

تبلیغات گوگل برای سایت در بین سایر روش های تبلیغاتی رتبه اول را به خود اختصاص داده است. تبلیغات گوگل برای سایت زمانی به بهترین نتیجه خواهد رسید که قبل از تبلیغات نیاز سنجی شده باشد. در حقیقت به منظور تبلیغات گوگل برای سایت ابتدا باید مخاطبان هدف کسب و کارتان، کلمات کلیدی پر ترافیک و صفحات هدف سایت شما بررسی و در صورت نیاز بهینه سازی شوند. بنابراین برای تبلیغات گوگل سایت خود بی گدار به آب نزنید! به شما پیشنهاد می کنیم از افراد متخصص در این زمینه حتما راهنمایی مشورت بگیرید.

تبلیغات گوگل برای دامنه ir

تبلیغات گوگل برای دامنه ir ممکن است برای کسانی که مهارت کافی نداشته باشند کمی پیچیده باشد و با مشکلاتی رو به رو شود. تبلیغات برای دامنه IR برای تیم پونه مدیا امکان پذیر است. بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی از بابت دامنه سایت خود می توانید تبلیغات گوگل خود را به ما بسپارید.

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات تبلیغات گوگل نوین

1- آیا تبلیغ روی همه دامنه ها امکان پذیر است؟

خیر؛ امکان تبلیغ روی دامنه ها با پسوند ir. وجود ندارد و بایستی سایت را بر روی دامنه های بین المللی (org , net , com,...) پارک نمایید. همچنین امکان تبلیغ روی دامنه های رایگان مثل TK وجود ندارد.


2- مدت زمان نمایش تبلیغات چقدر است؟

مدت نمایش تبلیغات به صورت بودجه روزانه تعیین میشود، به عنوان مثال شما می توانید برای 200 دلار هر روز 10 دلار بودجه بدهبد که تبلیغ شما برای 20 روز نمایش داده شود.

4.2 از 5
2 سال قبل
نظر
سلام عالی
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
4 سال قبل
نظر
عذر میخام، من متوجه نمیشم منظورتون از اینکه نوشتید تعداد کلید واژه ها نامحدود هست یعنی اینکه می تونیم برای همه کلید واژه های سایتمون تبلیغ کنیم؟
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
4 سال قبل
نظر
کاش قیمت دلار ارزون بشه که تبلیغات گوگل ارزون تر باشه و همه ما شرکت های کوچک هم بتونیم تبلیغات گوگل داشته باشیم ):
نمایش بیشتر
2 از 3 نفر این نظر را مفید دانسته اند
4 سال قبل
نظر
برای مطلب خوب تون مچکرم .
امکانش هست که تعداد روزها یا تعداد کلمات را پایین بیاوریم تا هزینه کم تر شود؟
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
4 سال قبل
نظر
tnx for good title .
Can you offer keywords for My site? because my website language is non-English and my domains outside of Iran and i like to use Google ads.
please help me.
can you
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
4 سال قبل
نظر
چجوری میشه تعیین کرد هر تبلیغ گوگل، چند روز در صفحه نتایج وجود داشته باشه؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
4 سال قبل
نظر
[quote name="محمدی"]سلام و خسته نباشید
آیا تبلیغات گوگل را می توان به نتایج جستجو در ایران محدود نمود؟[/quote]
سلام دوست عزیز سپاسگزارم،
بله می توانید. متخصصین می توانند این تبلیغات را برای داخل ایران محدود کنند.
نمایش بیشتر
0 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
4 سال قبل
نظر
سلام و خسته نباشید
آیا تبلیغات گوگل را می توان به نتایج جستجو در ایران محدود نمود؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
4 سال قبل
نظر
به جز تبلیغات گوگل،تبلیغات در چه موتورجستجوهایی اثرگذار هست؟
نمایش بیشتر
1 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند