تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادوردز (google adwords)  یکی از خدمات تبلیغات گوگل است. در این سیستم شما می توانید با ساخت کمپین و تعریف کلمات کلیدی مطابق با برنامه مورد نظر خود در صفحات اول نشان داده شوید و به ازای هر کلیک انجام شده روی ان لینک باید مبلغی را به گوگل پرداخت کنید. پونه مدیا به عنوان نماینده تبلیغات گوگل و یکی از بزرگترین شرکت های  تبلیغات گوگل در ایران  است. برای خرید خدمات گوگل ادوردز می توانید  با پرداخت هزینه دلخواه به صورت ریالی، می توانید پلن تبلیغات گوگل خود را  ثبت  کرده و مشاهده کننده پیشرفت روز افزون سایت خود و گزاراشات مدیریتی خود باشد . در حال حاضر تمامی شرکت های ارائه دهنده تبلیغات گوگل در ایران به ازای دراختیار گذاشتن گزارشات روزانه و حتی لحظه ای  از کاربران هزینه دریافت کرده و مبلغ تبلیغات را بر اساس ارز محاسبه میکنند قیمت ها در پلن گوگل ادوردز پونه مدیا به صورت ریالی است و در مقایسه با دیگر شرکت ها ارزانتر بوده و به خود به عنوان یکی از کارگزاران تبلیغات در گوگل می بالیم.

امکانات تبلیغ در گوگل پونه مدیا 

 * ارائه گزارش لحظه ای

 * ارائه گزارش روزانه

 * مشاوره SEO رایگان

 * تبلیغات به صورت منطقه ای و کشوری

 * تعداد کلید واژه های تعریف شده در سیستم تبلیغات گوگل  پونه مدیا به صورت نامحدود است.

* پشتیبانی از تبلیغات در موبایل و تلفن همراه

گوگل ادوردز چیست

Google AdWords  یکی از سرویس های تبلیغاتی انلاین است که توسط google برای کسب و کارها توسعه داده شده است. که در آن کاربران برای نشان دادن خلاصه ای ، محصولات و تبلیغات کوتاه خود در شبکه تبلیغاتی گوگل برای نشان دادن به کاربران نهایی است. سیستم گوگل adwords بر اساس  کوکی و کلماتی است که توسط شخص  اگهی دهنده گوگل adwords مشخص شده و به کاربران نشان داده می شود. در این سیستم گوگل یم کپی از اطلاعات سایت شما را در جایی که فکر می کنید کاربران خود آن را می بینند منتشر می کند . گوگل ادوردز به عنوان یکی از منابع درامدی گوگل است . و تبلیغ کنندگان گوگل ادوردز مقدار هزینه را می توانند  به صورت هزینه به ازای هر کلیک و یا به صورت همکاری در فروش پرداخت کنند.

 ویژگی گوگل ادوردز

تبلیغات انجام شده در گوگل ادوردز طبق استاندارد تعریف شده از سوی گوگل است. که شامل یک عنوان کوتاه حداکثر با 30 کاراکتر است. و یک URL به طول 40 كاراكتر است. تعداد کلمات تعریف شده به عنوان کلمه کلیدی در سیستم به صورت نامحدود است.

تعرفه تبلیغات در گوگل

برای مشاهده تعرفه تبلیغات در گوگل می توانید به صفحه " تعرفه تبلیغات در گوگل " مراجعه کنید.

گوگل ادوردز 

گوگل adwords
تعرفه گوگل ادوردز

برای اطلاع از تعرفه گوگل ادوردز , گوگل adwords  بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تعرفه تبلیغات در گوگل

 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید...
با ما گفتگو کنید...
برای گفتگو با ما اینجا کلیک کنید