پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو | پشتیبانی سئو سایت

هنگامی که شما یک قرار داد سئو از پونه مدیا تهیه میکنید همراه با این قرار داد خدمات پشتیبانی سئو نیز به شما تعلق خواهد گرفت این خدمات شامل: آموزش اصول اولیه سئو، هشدارهای لازم در خصوص قوانین جریمه سایت ، پاسخ گویی تلفنی، پاسخ گویی از طریق پورتال مشتریان به واسطه تیکت، پاسخگویی قسمت مالی و ... می باشد.


شما میتوانید سوالات و نگرانی های خود را با متخصصان پونه مدیا در میان بگذارید و در اسرع وقت جواب سوالات خود را دریافت کنید. همیشه خدمات پشتیبانی یکی از مهم ترین قسمت های خرید خدمت است، شما می خواهید بدانید تیمی که استخدام کرده اید بعد از دریافت پول هنور هم به شما کمک کرده و به سوالات شما پاسخگو هستند. پنل پشتیبانی پونه مدیا به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان قرار دارد.

نحوه پشتیبانی سئو سایت از طریق تلفن چه مقدار طول میکشد؟

شما میتوانید در روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 صبح تا 17 بعد از ظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 13 بعد از ظهر با پونه مدیا تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. پس از اینکه زمان مورد نیاز برای حل مشکل سئو سایت شما با تیم متخصص سئو در میان گذاشته شد زمانی که برای رفع مشکل شما احتیاج است به شما اعلام میشود.

نحوه پشتیبانی سئو سایت به واسطه تیکت به چه صورت است؟

هنگامی که شما سوال و یا مشکلی که دارید را در پنل پشتیبانی پونه مدیا ثبت کنید یک تیکت برای شما صادر میشود که تیم متخصص ما این تیکت را بررسی کرده و با توجه به نیازهای فنی، اولویت پاسخگویی و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل شما زمانی که نیاز دارند تا مشکل سئو شما را حل کنند به صورت کتبی به شما اعلام میکنند.

ما استفاده از تیکت برای ثبت درخواست را به شما پیشنهاد میدهیم چرا که تمامی مراحل به صورت کتبی در سایت برای شما ثبت خواهد شد.
یکی دیگر از دلایلی که استفاده از تیکت برای پشتیبانی سئو به شما پیشنهاد میشود حذف واسطه است. هنگامی که شما تیکت خود را ثبت میکنید درخواست به طور مستقیم برای تیم فنی ارسال میشود و مراحل زمانبندی برای حل مشکل شما در همان لحظه آغاز میشود و اگر شبهه ای در خصوص سوال مطرح شده ی شما در میان بود تیم فنی در اسرع وقت برای رفع ابهام با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید و سوالاتی که در زمینه پشتیبانی سئو سایت و یا سفارش سئو دارید با ما در میان بگذارید.

5 از 5