با ما در ارتباط باشید: 0314566
پشتیبانی سئو سایت

هنگامی که شما یک قرار داد سئو از پونه مدیا تهیه میکنید همراه با این قرار داد خدمات پشتیبانی سئو نیز به شما تعلق خواهد گرفت این خدمات شامل: آموزش اصول اولیه سئو، هشدارهای لازم در خصوص قوانین جریمه سایت ، پاسخ گویی تلفنی، پاسخ گویی از طریق پورتال مشتریان به واسطه تیکت، پاسخگویی قسمت مالی و ... می باشد.

شما میتوانید سوالات و نگرانی های خود را با متخصصان پونه مدیا در میان بگذارید و در اسرع وقت جواب سوالات خود را دریافت کنید. همیشه خدمات پشتیبانی یکی از مهم ترین قسمت های خرید خدمت است، شما می خواهید بدانید تیمی که استخدام کرده اید بعد از دریافت پول هنور هم به شما کمک کرده و به سوالات شما پاسخگو هستند. پنل پشتیبانی پونه مدیا به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان قرار دارد.

مزایای استخدام پشتیبان سئو چیست؟

استخدام پشتیبان سئو به سایت شما کمک های بسیار زیادی می کند و باعث می شود همواره ترافیک و رتبه سایت شما افزایش یابد. درواقع پشتیبان سئو در بازه های زمانی ویژه ای سئو سایت شما را بازنگری می کند و کارهایی که لازم است را انجام می دهد تا رقبای شما از شما جلو نزنند و جایگاه شما ثابت بماند. مزیت های استخدام پشتیبان سئو زیاد هستند:

صرفه جویی در زمان

سئو به بازه زمانی طولانی نیاز دارد و نمی شود یک شبه جایگاه خوبی را کسب کرد و برای همیشه آنجا باقی ماند. بلکه باید آرام آرام و به طور مستمر سئو سایت را انجام دهید تا جایگاه سایت همواره بیشتر و بیشتر شود.

صرفه جویی در پول

با سرمایه گذاری طولانی مدت در سئو، می توانید سال های سال پس از آن، پول زیادی را به دست آورید. اما اگر تنها برای مدت کوتاهی سرمایه گذاری کنید، خیلی سریع سایت شما جایگاه خود را از دست می دهد و فروش شما بسیار کاهش می یابد و برای اینکه مجددا قدرت بگیرید نیازمند سرمایه گذاری زیاد و دوباره هستید.

ترافیک و بهره وری بیشتر

با پشتیبان سئو، سایت شما برای همیشه بالا می ماند و مشتریان زیادی را به خود جذب می کند، اما اگر پشتیبان سئو استخدام نکنید در طی مدتی کوتاه، رتبه سایت شما افت پیدا می کند. زیرا رقبای شما همیشه دست به کار هستند.

افزایش ایمنی کسب و کار

پشتیبان سئو، جایگاه سایت شما را حفظ می کند و آن را بالا می آورد، بنابراین سایت شما همیشه پربازدید و پر مشتری باقی می ماند و این یک تضمین نامه برای حفظ ایمنی کسب و کار شما است.

اعتبار و افزایش درآمد

هر چه رتبه سایت بالاتر باشد، سایت شما اعتبار بیشتری نزد کاربران خواهد داشت و در نتیجه به مشتریان سایت شما اضافه می شود.

نحوه پشتیبانی سئو سایت از طریق تلفن چه مقدار طول میکشد؟

شما میتوانید در روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 صبح تا 17 بعد از ظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 13 بعد از ظهر با پونه مدیا تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. پس از اینکه زمان مورد نیاز برای حل مشکل سئو سایت شما با تیم متخصص سئو در میان گذاشته شد زمانی که برای رفع مشکل شما احتیاج است به شما اعلام میشود.

نحوه پشتیبانی سئو سایت به واسطه تیکت به چه صورت است؟

هنگامی که شما سوال و یا مشکلی که دارید را در پنل پشتیبانی پونه مدیا ثبت کنید یک تیکت برای شما صادر میشود که تیم متخصص ما این تیکت را بررسی کرده و با توجه به نیازهای فنی، اولویت پاسخگویی و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل شما زمانی که نیاز دارند تا مشکل سئو شما را حل کنند به صورت کتبی به شما اعلام میکنند.

ما استفاده از تیکت برای ثبت درخواست را به شما پیشنهاد میدهیم چرا که تمامی مراحل به صورت کتبی در سایت برای شما ثبت خواهد شد.
یکی دیگر از دلایلی که استفاده از تیکت برای پشتیبانی سئو به شما پیشنهاد میشود حذف واسطه است. هنگامی که شما تیکت خود را ثبت میکنید درخواست به طور مستقیم برای تیم فنی ارسال میشود و مراحل زمانبندی برای حل مشکل شما در همان لحظه آغاز میشود و اگر شبهه ای در خصوص سوال مطرح شده ی شما در میان بود تیم فنی در اسرع وقت برای رفع ابهام با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید و سوالاتی که در زمینه پشتیبانی سئو سایت و یا a href="/سفارش-سئو" title=">سفارش "ئو دارید با ما در میان بگذارید.

5 از 5