فروشگاه اینترنتی و سئو سایت فروشگاهی از اهمیت خاصی در دنیای اینترنت برخوردار است که این اهمیت می تواند ناشی از درآمد زیاد فروشگاه ها و یا قابلیت توسعه چشمگیر آن ها و یا تفاوت ساختار با دیگر سایت ها باشد. به دلیل این تغییرات بنیادین که فروشگاه های اینترنتی از دیگر وب سایت ها دارند سئو سایت فروشگاهی نیز کاملا بحثی متفاوت از سئو سایر وب سایت ها بوده و کاملا تخصصی می باشد.

سئو سایت فروشگاهی

تفاوت چشمگیری که بین سئو سایت فروشگاهی با دیگر وب سایت ها دارند این است که این جا با متن و وبلاگ به آن صورت سروکار ندارید که بتوانید با نوشتن یک مطلب طولانی و جامع به سئو وب سایت خود کمک کنید این جا بحث کاملا متفاوت و تخصصی است در پروژه های سئو سایت فروشگاهی با محصول سروکار دارد محصولاتی که گاها تغییرات جزئی از هم دارند و ممکن از مشکل محتوای تکراری را برای سئو ایجاد کند. از دیگر چالش های موجود در سئو سایت فروشگاهی اتمام موجودی و تغییرات محصولات موجود در فروشگاه است بهترین تصمیم در سئو سایت فروشگاه اینترنتی برای محصولات ناموجود جیست ؟ کاملا آن ها را حذف کنیم و یا این که از دیگر روش ها استفاده کنیم؟ به دلیل فعالیت ها و تراکنش های زیادی که روی فروشگاه اینترنتی ایجاد می شود بنابراین اقدامات سئو سایت فروشگاه اینترنتی نیز دقیقا مختص فروشگاه اینترنتی باشد.

سئو سایت فروشگاه اینترنتی

سئو فروشگاه اینترنتی

خرید آنلاین از یک فروشگاه اینترنتی بسیار متفاوت تر است از خرید های روزانه می باشد در خرید از فروشگاه اینترنتی شما نمی توانید جنس را به صورت فیزیکی مشاهده لمس , امتحان و یا حتی از نظر شکل ظاهری آن ها مقایسه کنید. اما هر روز نیز بر تعداد افرادی که از فروشگاه اینترنتی خرید می کنند افزوده می شود درمقابل این افزایش صاحبان کسب و کار هم برای طراحی فروشگاه اینترنتی مشتاق تر می شوند در نتیجه این تعدد وب سایت های فروشگاهی رقابت بر سر به دست آوردن سهم از موتورهای جست و جو روز به روز افزایش می یابد. به همین جهت است که سئو سایت فروشگاهی اهمیت بالایی داشته و باید جزء استراتژی های بازرایابی هر وب سایتی فروشگاهی به شمار آید. 

یکی از مشکلات اصلی که برای صاحبان فروشگاه اینترنتی وجود دارد این است که وب سایت خود را همانند سازی می کنند بارها و بارها شنیده اید که افراد درخواستی منوط بر طراحی فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا را دارند. این گونه افراد در ابتدا به صورت کامل وب سایت خود را طراحی کرده و بعد از آن به دنبال نیروی متخصص برای طراحی سایت خود هستند.تا وب سایت آنها را بر اساس الگوریتم های موتور جست و جو بهینه کرده و رنک آنها در موتورهای جست و جو را بهبود دهد.

سئو سایت فروشگاهی

در سئو سایت فروشگاهی , سئو و بهینه سازی محصولاتی که جدید هستند بسیار ساده تر از سئو و بهینه سازی محصولات قدیمی خواهد بود. اما با تعدد زیاد فروشگاههای اینترنتی و رقابت شدید این بخش بسیار جذاب بوده و نمی توان با استفاده از تکنیک های ساده نتیجه مطلوب را کسب کرد. کارشناسان سئو پونه مدیا با استفاده از تکنیک های  E-commerce seo  بهترین نتایج را برای سئو سایت فروشگاهی شما رغم میزنند. توجه به این نکته اهمیت زیادی داد که بیشترین ترافیک و ورودی سایت های فروشگاه اینترنتی  به وسیله موتورهای جست و جو از طریق سرچ فراهم می شود. این نکته می تواند یک تصمیم جدی از سوی شما برای سئو سایت فروشگاه اینترنتی باشد.

سئو و بهینه سازی وب سایت باید از همان مراحل ابتدایی طراحی سایت شروع شود تا باعث اتلاف وقت , هزینه های اضافی و حتی شکست پروژه نشود. اگر هدف اصلی شما از سئو فروشگاه اینترنتی افزایش فروش و درآمد است در ابتدا بهتر است که کاملا با مفهوم سئو آشنا باشید. از دیگر اشتباهات صاحبان وب سایت ها این است که وقتی به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کردن سئو فروشگاه اینترنتی خود را رها می کنند. در حالی که شما باید به صورت دائم رتبه بندی، ترافیک، فروش، مشتریان، نرخ تبدیل، همه چیزرا مکررا چک و بررسی کنید تا بتوانید از رقبای خود جلو بی افتید. 

 شما می توانید با ارسال آدرس وب سایت و شماره  تماس خود سئو وب سایت فروشگاهی خود را آغاز کنید.

راهکارهای پونه مدیا برای سئو سایت فروشگاهی

کارشناسان پونه مدیا با بررسی و تحلیل وضعیت سایت فروشگاهی، تحلیل مخاطب و بررسی رقبای موجود، راه کارهای مفید و سازنده ای را برای سئو سایت فروشگاه اینترنتی شما اتخاذ می کند. بدون شک نحوه ایجاد ترافیک مناسب و با ارزش برای هر سایتی متفاوت خواهد بود، به عنوان مثال فروشگاه های اینترنتی تازه تاسیس که رقبای قدرتمندی دارند باید بصورت مرحله به مرحله و مطابق با برنامه باید خود را رشد دهد.

پکیج های سئو پونه مدیا می تواند بهترین انتخاب برای رشد مخاطبان وب سایت شما باشد. تجربه کارشناسان پونه مدیا در طول اجرای پروژه در اختیار شماست و ما به توسعه شما رشد بسیاری خواهیم داد. بنابراین اگر به سئو وب سایت خود به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه می کنید تا هزینه ؛  می توانید با کارشناسان پونه مدیا تماس بگیرید نکته ای که حائز اهمیت است این است که سئو باید در اختیار اهداف سایت باشد اگر سئو و اهداف سایت تناقض داشته باشند به نتیجه مطلوب دست پیدا نخواهید کرد. 

 فرآیند سئو زمانیکه در کنار محتوا، طراحی سایت، فروش، بهینه سازی نرخ تبدیل و... باشد تکمیل شده و دارای ارزش خواهد بود و آن را می توان اجزای یک پازل دانست که هنگام تکمیل شدن دارای ارزش خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو سایت های فروشگاهی با کارشناسان پونه مدیا تماس بگیرید تا شما را در زمینه ایجاد استراتژی های موفق سئو کمک کنند.

عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید