• سئو سایت

  پنج شنبه, 22 مهر 1395

  سئو(SEO) و خدمات سئو سایت تکنیکی می باشد که پونه مدیا با ارائه آن، وب سایت و فروشگاه اینترنتی شما را به صفحه اول موتورهای جستجو هدایت می کند و در این راستا، شاهد تاثیرات بسزای این تکنیک در بهبود روند های کاری خود می باشید.

  بهینه سازی و سئو با دستکاری و یا فریب موتورهای جستجو بوسیله روش های غیر اخلاقی جز فعالیت های حرفه ای پونه مدیا  نبوده  و در واقع روند فعالیت به گونه ای میباشد که در جستجوی طبیعی موتورهای جستجو تاثیر گذاشته و با هدایت بازدیدکنندگان به سایت و افزایش تعداد بازدید کنندگان رتبه بالاتری را برای سایت شما به همراه خواهد داشت که البته برای دستیابی به چنین امر مهمی نیاز به دانش زیاد، پیش زمینه ذهنی در مورد سئو و مخصوصا صبر می باشد و تیم پونه مدیا با بررسی مدام الگوریتم رتبه بندی موتورهای جستجو و بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه، دارای موفقیت ها و رزومه مناسبی میباشد.

 • 1

چگونه ما روی سئو سایت کار می کنیم؟

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
آنالیز وب سایت برای سئو سایت

یک کنترل اولیه و صحیح، تحقیق کامل درباره کلمات کلیدی وب سایت، باعث می شود پروژه سئو وب سایت شما یک پروژه کامل و واضح باشد که اهداف واضحی را برای انجام مشخص می کند.

01
مشخص کردن صفحات هدف برای هر کلمه کلیدی

بعد از اینکه کلمات کلیدی سایت مشخص شد برای هر کلمه صفحات فرودی در نظر گرفته می شود و صفحات فرود هر کلمه نسبت به آن کلمه به صورت کامل بهینه سازی و بازسازی می شود. برای سئو سایت بهتر است اهداف قابل دسترسی و مشخصی داشته باشیم.

02
سئو داخل صفحات وب سایت

بعد از اینکه قدم های داخل سایت شما مشخص شد صفحات داخل سایت، ساختار مطالب سایت و آدرس های URL سایت به صورت کامل بررسی می شود و ساختار مطالب طبق اهداف بازسازی می شود و در صورت نیاز لینک سازی داخل وب سایت صورت می گیرد و یا سبک سازی روی صفحات انجام می شود.

03
سئو سایت و محتواسازی، لینک سازی

برای پیشبرد سئو سایت و اهداف کلمات کلیدی به صورت ماهانه لینک سازی مشخصی انجام می شود و محتوای وب سایت نسبت به موضوع بهینه سازی می شود تا کاربر و موتورهای جستجو در صفحات ما مطالب مناسب پیدا کنند، بهتر است این کار به صورت مداوم انجام گیرد. به این ترتیب پیشرفت کلمات کلیدی قابل مشاهده است.

04
آنالیز سئو سایت و گزارشات سئو سایت

پیشرفت در سئو سایت به صورت ماهانه قابل اندازه گیری است. با کنترل پیشرفت کلمات کلیدی و جایگاه وب سایت روی کلمات هدف گذاری شده، به این وسیله نتایج به دست آمده، تغییرات و میزان بازدیدی که از طریق موتورجستجو وارد سیستم شده است قابل مشاهده می باشد.

05

درباره سئو سایت خود با ما صحبت کنید

درخواست خدمات سئو

مراحل پیاده سازی سئو

 • بررسی و آنالیز دقیق وب سایت شما و رقبا ‏

  بررسی و آنالیز دقیق وب سایت شما و رقبا ‏

  تیم پونه مدیا در اولین گام برای بهینه سازی سایت به بررسی کامل سایت شما می پردازد. میزان ترافیک فعلی، طرح گرافیکی سایت، تمام عوامل داخلی و خارجی فعلی تاثیر گذار در روند سئو براساس تجربیات بدست آمده در امور سئو و ارائه بهترین خمات مورد بررسی قرار میگیرد.

 • استراتژی ‏

  استراتژی ‏

  سئو سایت و ایجاد استراتژی موثر جهت دستیابی به بهترین نتیجه مطابق با اهداف کسب و کار مشتری.

 • بهینه سازی سایت ‏

  بهینه سازی سایت ‏

  اجرای تمام استراتژی های درون و برون سایتی، محتوا و سنجش عملکرد

 • بازاریابی آنلاین ‏

  بازاریابی آنلاین ‏

  در روند توسعه استراتژی برون سایتی، اشتراک گذاری محتوا بسیار تاثیرگذار میباشد.

 • تجزیه و تحلیل و گزارش

  تجزیه و تحلیل و گزارش

  در این مرحله به طور منظم گزارشی مبنی تجزیه و تحلیل دقیق عملکرد و ردیابی هدف های تعیین شده براساس نتایج بدست آمده ارائه می شود.

 • 1

آخرین اخبار

آخرین مقالات سئو

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید...