چقدر برای سئو هزینه کنیم؟

چهار روش اعلام تعرفه سئو بصورت زیر است :

حدود قیمت سئو: 100 الی 300 هزار تومان در هر ساعت
مناسب برای کسب و کارهای کوچک و افرادی که قصد دارند خودشان بهینه سازی سئو را انجام دهند.
اثر گذاری کم و نتایج نا مشخص
حدود قیمت سئو: 800 هزار تومان الی 4 میلیون تومان در هر ماه
مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ و افرادی که قصد دارند ماهانه مبالغ مشخصی برای خدمات سئو هزینه کنند.
اثر گذاری بالا، نتایج مشخص و پایدار در طولانی مدت
حدود قیمت سئو: شروع از حداقل 1 میلیون تومان برای هر کلمه و بر اساس سطح دشواری کلمه کلیدی
مناسب برای افرادی که قصد دارند تنها در کلمات کلیدی خاص و محدودی در صفحه اول گوگل باشند.
اثرگذاری متوسط، نتایج مشخص و نسبتا پایدار در کوتاه مدت
حدود قیمت سئو: 800 هزار تومان الی 4 میلیون تومان در هر ماه
مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ و افرادی که قصد دارند سئو سایت را با مبلغ مشخصی برون سپاری کنند.
اثر گذاری بالا، نتایج مشخص و نسبتا پایدار در کوتاه مدت

هزینه سئو سایت وردپرس

با توجه به محبوبیت زیاد سیستم مدیریت محتوای ورد پرس و اینکه این سیستم مدیریت محتوا تمام ویژگی های لازم برای انجام سئو را دارا می باشد تمام مدلهای بالا برای سئو سایت ورد پرسی شما قابل انجام است . این سوال زیاد پرسیده می شود که قیمت سئو سایت ورد پرس چقدر است . در واقع منظور چه مدل سئو است با چه هدفی باید ابتدا هدف پروژه تعیین شود و نوع اجرا نسبت به سناریوی سئو کار اتفاق بیافتد. هزینه انجام سئو سایت به روشهای بالا می باشد.

هزینه سئو سایت جوملا

با توجه به محبوبیت زیاد سیستم مدیریت محتوای جوملا و اینکه این سیستم مدیریت محتوا تمام ویژگی های لازم برای انجام سئو را دارا می باشد تمام مدلهای بالا برای سئو سایت ورد پرسی شما قابل انجام است . این سوال زیاد پرسیده می شود که قیمت سئو سایت جوملا چقدر است . در واقع منظور چه مدل سئو است با چه هدفی باید ابتدا هدف پروژه تعیین شود و نوع اجرا نسبت به سناریوی سئو کار اتفاق بیافتد. هزینه انجام سئو سایت به روشهای بالا می باشد.

قیمت سئو

قیمت سئو را ساختار فعلی سایت شما تعیین می کند، در برخی شرایط نیاز به طراحی قالب جدید سایت و یا بهینه سازی قالب فعلی شما مطابق با استانداردهای روز سئو وجود دارد. آنالیز کلمات کلیدی و میزان فعالیت رقیبان شما نیز از جمله پارامترهای تأثیر گذار در قیمت سئو است.
قیمت سئو باتوجه به پلن انتخابی شما میزان بک لینک ها و کیفیت آنها، میزان تولید محتوا و اشتراک گذاری آنها در شبکه های اجتماعی متفاوت خواهد بود.

خرید پکیج سئو

خرید پکیج سئو به صورت آنلاین در سیستم ما امکان پذیر است. پونه مدیا به شما پیشنهاد می کند از خرید سئو یا خرید پکیج سئو به صورت آنلاین خوداری کنید سئو کاری است که قبل از شروع آن باید اهداف و مدل پروژه به صورت کامل آنالیز شود خدمتی نیست که مانند کالا بتوان یک اسم دقیق برای آن انتخاب کرد.

هزینه انجام سئو

هزینه انجام سئو بستگی به تعداد کلید واژه های منتخب، سختی کلمات کلیدی، وضعیت رقبا، جایگاه فعلی سایت و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. هزینه انجام سئو در نهایت با توجه به تحلیل سایت توسط تیم متخصصین سئو تعیین می گردد. با این وجود تیم پونه مدیا برای رفاه حال شما عزیزان هزینه انجام سئو را با بیشترین تخفیف ممکن ارائه نموده است. در جدول بالا هزینه انجام سئو بر اساس پلن های مخلتف ارائه شده است.

لیست قیمت سئو

لیست قیمت سئو را می توانید در این صفحه مشاهده فرمایید. قیمت سئو به موارد متعددی بستگی دارد از جمله این موارد می توان به وضعیت فعلی سایت شما و وضعیت رقیبان کسب و کار شما اشاره کرد. در صورتیکه سایت شما از قدرت دامنه و قدمت بالایی برخوردار باشد قطعا پلن مورد نیاز از لیست قیمت سئو برای بهینه سازی آن کم هزینه تر خواهد بود.
لیست قیمت سئو و انتخاب پلن مناسب برای سایت شما نیازمند بررسی و آنالیز دقیق است. تیم سئو پونه مدیا با داشتن بیش از 14 سال تجربه و دانش تخصصی در زمینه اکثریت کسب و کارهای فعال احاطه کامل بر میزان جستجو کلمات کلیدی هر صنف دارد. برای اطلاع از قیمت سئو مناسب با کسب و کار شما با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

تعرفه خدمات سئو

تعرفه خدمات سئو بر اساس سئو پروژه ای، سئو ماهیانه، سئو ساعتی و سئو کلمات کلیدی متفاوت است. تعرفه خدمات سئو در جدول بالا بسته به سطح دشواری کلمات و وضعیت رقبا و وضعیت فعلی سایت شما نمایش داده شده است.

نحوه محاسبه قیمت سئو

نحوه محاسبه قیمت سئو باتوجه به نیاز وب سایت شما در بهترین صورت ممکن محاسبه  می گردد. در صورتیکه سئو ماهیانه مد نظر شما باشد حداقل ششصد هزارتومان پایه آن می باشد. لیست وظابفی که ادر سئو پروژه ای انجام میگیرد را می توانید در جدول بالا مشاهده نمایید. نحوه محاسبه قیمت سئو بر اساس کلمات کلیدی نیز در 5 سطح از لحاظ دشواری دسته بندی می گردد که حداقل آن با قیمت یک میلیون تومان ارائه می شود. نحوه محاسبه قیمت سئو پروژه ای نیز بسته به میزان خدمات و زمان پروژه از حداقل یک میلیون نیم آغاز می گردد.

استعلام قیمت سئو

استعلام قیمت سئو جدای از آنچه مطرح شد ممکن است توسط شرکت های مختلف متفاوت باشد. الزاما بالا بودن قیمت سئو دلیل بر تضمین حضور شما در صدر نتایج جستجوی گوگل نخواهد بود و بالعکس پایین بودن قیمت سئو نیز لزوما شما را به خواسته خود نمیرساند. به شما پیشنهاد می کنیم ضمن استعلام قیمت سئو از شرکت های مختلف از نمونه کارهای سئو آنها دیدن کنید و میزان موفقیت آنها را در بهینه سازی آن سایت ها برای موتورهای جتسجو بسنجید.  

سفارش خدمات سئو

  • اگر نمی دانید کدام بسته سئو برای شما مناسب تر است
  • اگر نمی دانید کدام روش قرارداد سئو برای شما مناسب تر است
  • اگر می خواهید در مورد شرایط فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش خدمات بهینه سازی سئو اطلاعات بیشتری کسب نمایید
  • اگر هنوز سوالاتی برای شما باقی مانده است
همین حالا با ما تماس بگیرید، کارشناسان فروش پونه مدیا آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند.

03136631641 phone

مقالات سئو - آموزش سئو

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید