چهار روش اعلام تعرفه سئو بصورت زیر است :
حدود قیمت سئو: حداقل یک ساعت، ساعتی 500 هزار تومان
مناسب برای کسب و کارهای کوچک و افرادی که قصد دارند خودشان بهینه سازی سئو را انجام دهند.اثر گذاری این روش کم و نتایج آن نامشخص است.
حدود قیمت سئو: بستگی به میزان و تعداد کارها در ماه دارد
مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ و افرادی که قصد دارند ماهانه مبالغ مشخصی برای خدمات سئو هزینه کنند.
اثر گذاری این روش بالا، در طولانی مدت نتایج مشخص و پایدار است.
حدود قیمت سئو: نسبت به سختی کلمه متغیر است
مناسب برای افرادی که قصد دارند برای کلمات کلیدی خاص و محدودی در صفحه اول گوگل باشند. اثرگذاری این روش متوسط، نتایج در کوتاه مدت مشخص و نسبتا پایدار است.
حدود قیمت سئو: بستگی به هدف پروژه و مدت زمان رسیدن به هدف دارد
برای پروژهای با اهداف مشخص بسیار موثر است چون اندازه گیری بر اساس نزدیک شدن رسیدن به هدف سئو است است هدف می تواند تعداد مخاطب یا تعداد مشخصی کلمه کلیدی باشد. اثر گذاری این روش بالا است، در کوتاه مدت نتایج مشخص و نسبتا پایدار هستند.

قیمت سئو یا تعرفه سئو چیست ؟

مبلغی که شما برای بهینه سازی سایت خود به منظور بالا آوردن کسب و کارتان در گوگل پرداخت می کنید هزینه سئو سایت یا قیمت سئو سایت شماست. تعرفه خدمات سئو بر اساس سئو پروژه ای، سئو ماهیانه، سئو ساعتی و سئو کلمات کلیدی متفاوت است. هزینه سئو بسته به سطح دشواری کلمات و وضعیت رقبا و وضعیت فعلی سایت شما مشخص خواهد شد. هنگامی که می خواهید به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ سفارش سئو بدهید، قیمت سئو برای شما محاسبه خواهد شد. 

نحوه محاسبه قیمت سئو در سال 1399 چگونه است؟

خیلی از ما پرسیده می شود که چگونه هزینه سئو سایت را محاسبه می کنید؟ نحوه محاسبه هزینه سئو سایت بر اساس المانها و روشهای مختلفی انجام می شود مثلا اینکه هدف از سئو سایت شما چیست؟ میزان بودجه که می توانید برای بازاریابی سئو قرار دهید چقدر است؟ زمان در هزینه های سئو بسیار موثر است، که چه تعداد کاری در چه بازه زمانی باید انجام شود و نهایتا نتیجه باید چه باشد.

برای محاسبه قیمت سئو سایت فرمول دقیقی وجود ندارد. در واقع گوگل می خواهد مخاطب را به سمتی ببرد که محتواهایی که شما تولید میکنید کیفیت بالا داشته باشد چرا که روزانه موتور جستجوی گوگل به هوش انسان نزدیک ترمی شود و میتواند تشخیص دهد که شما محتوا را فقط برای رتبه بالا تولید کرده اید نه برای کاربر ( بروز رسانی الگوریتم های گوگل بسیار به این هدف نزدیک شده است). تعرفه سئو بر اساس میزان زمان پروژه سئو و میزان رقابت کلمات کلیدی در پروژه سئو هدف تعیین خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید در هر پروژه ای حتی یک پروژه ی ساختمانی حتی اگر تورم هم نباشد قیمت حدود 25 درصد نوسان دارد.

قیمت پروژه سئو را هدف شما زمان رسیدن به هدف و بودجه تعیین می کند که گاها بودجه ممکن است با هدف یا زمان هماهنگی نداشته باشد چون زمان و هدف هزینه را هم مشخص می کنند.   آنالیز کلمات کلیدی و میزان فعالیت رقیبان شما نیز از جمله پارامترهای تأثیر گذار در قیمت سئو است. یکی دیگر از پارامترهای مهم در تعرفه سئو سایت تجربه تیمی است که سئو سایت را برای شما انجام میدهد. هرچه تجربه و نمونه کارهای این تیم بیشتر و با کیفیت تر باشد هزینه پروژه سئو شما در طولانی مدت کمتر خواهد بود.

هزینه انجام سئو به تعداد کلید واژه های منتخب، سختی کلمات کلیدی، وضعیت رقبا، جایگاه فعلی سایت و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. هزینه انجام سئو در نهایت با توجه به تحلیل سایت توسط تیم متخصصین سئو تعیین می گردد.

در نظر داشته باشید از نظر منطقی و عرف اعلام هزینه سئو برای وب سایت بدون انجام بررسی های اولیه اشتباه بوده و در صورتی که شخص یا تیمی به این صورت عمل کرد قطعا باید به اعتبار و تخصص آنها شک کرد.

در کل قیمت پروژه سئو مثل همه پروژه های دیگر بستگی به خدمات سئو دارد که سئوکار انجام می دهد یا قولی است که نهایتا نتیجه پروژه است.

سفارش سئو به شرکت های متخصص، در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد.

قیمت سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت به کلیه فعالیت های لازم جهت استاندارد سازی و آماده سازی سایت گفته می شود که لازم است قبل از شروع بهینه سازی سئو خارجی و یا تبلیغات گوگل (Ad Words) انجام شود. سئو داخلی و سئو فنی دو مورد داخل سایت است که می شود کارهای مربوط و مورد نیاز را طبق استراتژی سئو درنظر گرفته شده ریز کرد و هزینه های آن را مشخص کرد.

 

قیمت سئو خارجی سایت

سئو خارجی سایت شامل لینک سازی سیگنال های شبکه های اجتماعی رپرتاژ آگهی و همه کارهایی است که خارج سایت انجام می شود می توان جزئیات را تحلیل و آنالیز کرد و طبق نیاز های پروژه هزینه های این بخش را برا آورد کرد مثلا رپرتاژ اگهی که برای سایت یک مدل لینک سازی است اینکه در چه وب سایتی انجام می شود و یا چگونه محتوایی رپرتاژ می شود در واحد اندازه گیری هزینه موثر است.

قیمت سئو ساعتی

|

تعرفه سئو ساعتی

حدود قیمت سئو: 100 الی 300 هزار تومان در هر ساعت

در سئو ساعتی همانطور که از نامش پیداست هزینه خدمات مشاوره سئو و یا خدمات بهینه سازی سئو به صورت ساعتی محاسبه می گردد و شما می توانید تنها به اندازه نیاز خود از خدمات مشاوره سئو استفاده نمایید.اما مشاور سئو چیست؟ این موضوع جداگانه توسط تیم پونه مدیا برای شما توضیح داده شده است.

با انتخاب راهکار مشاوره سئو ساعتی که قیمت  آن بسته به نوع و میزان خدمات سئو دریافتی از ساعتی 100 هزار تومان تا ساعتی 300 هزار تومان متغییر می باشد، شما معمولا نکات مهم، استانداردها، تکنیک های سئو و تجارب لازم جهت بهبود و بهینه سازی سئو وبسایت خود را از سئوکار دریافت خواهید نمود.

در نظر داشته باشید، در روش سئو ساعتی مهارت، تخصص و تجربه کارشناس سئو بسیار تعیین کننده خواهد بود و در صورت دریافت خدمات سئو ساعتی از افراد مبتدی یا کم تخصص، ممکن هزینه های بسیار زیادی بدون هیچ نتیجه و تأثیر مثبت و قابل توجهی به شما تحمیل شود. بر همین اساس پونه مدیا براساس تجارب و با پشتوانه دانش و تخصص تیم سئو خود، با توجه به وضعیت فعلی وبسایت شما و بررسی آن، بهترین و مؤثر ترین نکات بهینه سازی سئو را که مناسب و مختص وب سایت شما باشد ارائه خواهد نمود.

در روش مشاوره سئو ساعتی شما معمولا تنها از خدمات مشاوره ای برخوردار خواهید شد و انجام و اجرای عملیات بهینه سازی بر عهده شما خواهد بود. لذا سئو ساعتی فقط در صورتی برای شما مناسب است که از تخصص لازم برای بهینه سازی سئو (HTML, CSS و زبان برنامه نویسی استفاده شده در سایت شما) برخوردار باشید. همچنین در این راهکار به دلیل اینکه اجرای عملیات برعهده تیم پونه مدیا نمی باشد، تضمینی برای حصول نتیجه نهایی وجود ندارد.

اگر مقیاس کسب و کار شما کوچک و محلی می باشد، اگر تمایل دارید خودتان بهینه سازی سئو سایت را انجام دهید و فقط نیاز به مشاوره دارید، اگر می خواهید هزینه های سئو را به صورت آسان و شفاف محاسبه و مدیریت کنید مشاوره سئو ساعتی ممکن است برای شما مناسب باشد. در بخش نمونه کار سئو می توانید انواع پروژه های سئو شده توسط پونه مدیا را مشاهده نمائید.

نتایج نهایی:

 • فقط دریافت مشاوره تخصصی سئو

مدت زمان رسیدن به نتیجه:به دلیل ماهیت مشاوره ای این روش مدت زمان حصول نتیجه نا مشخص است

مدت زمان پایداری نتیجه:به دلیل ماهیت مشاوره ای این روش میزان پایداری نا مشخص است

مزایا:

 • هزینه پایین
 • پرداخت تنها به میزان نیاز

معایب:

 • داشتن نیاز به دانش برنامه نویسی برای کارفرما
 • مشخص نبودن نتیجه و وابسته بودن آن به نحوه اجرا

سطح هزینه:پایین

قیمت سئو ماهانه

|

تعرفه سئو ماهانه

حدود قیمت سئو: 1و نیم میلیون تومان الی 10 میلیون تومان در هر ماه

در روش بهینه سازی سئو سایت ماهانه، با عقد قرارداد های حداقل سه ماهه و پرداخت مبلغی مشخص به صورت ماهانه، تیم سئو پونه مدیا با تعیین علمی و دقیق اهداف از قبیل میزان رشد بازدید، میانگین رتبه سایت در کلمات کلیدی، تعداد کلمات کلیدی، میانگین زمان ماندگاری در سایت و سایر فاکتورها، سطح انتظارات و نتایج قابل انتظار پس از پایان عملیات بهینه سازی سئو را مشخص و تعیین می نماید.

میزان مبلغ و حداقل مدت قرار داد در روش سئو ماهانه براساس برآوردها و آنالیز اولیه وب سایت، رقبا و سایر پارامترهای تأثیر گذار تعیین و از حداقل 1ونیم میلیون تومان در ماه آغاز می شود.

هنگام انتخاب تیمی که قصد واگذاری پروژه بهینه سازی سئو سایت خود را به آن دارید، در صورت عدم دقت کافی و عدم بررسی سوابق و نمونه کارهای تیم مذکور، ممکن است متحمل ضرر و زیان قابل توجهی شوید، بر همین اساس به شما توصیه میکنیم قبل از انتخاب این روش و همچنین انتخاب تیم سئو حتما از حسن سوابق و عملکرد تیم سئوی منتخب خود اطمینان حاصل کنید.

پونه مدیا می تواند نمونه های متعددی از موفقیت های خود در پروژه های سئو را برای شما ارائه نماید. می توانید با خیال راحت همه چیز را به کارشناسان مجرب و متخصص پونه مدیا بسپارید و رشد و پیشرفت روز افزون وب سایت و کسب کار خود را نظاره گر باشید. همچنین تیم سئو پونه مدیا با ارسال گزارش سئو تفصیلی ماهانه از عملکرد و نتایج به صورت منظم، امکان پیگیری و سنجش عملکرد و نتایج را برای شما فراهم می نماید.

در روش سئو ماهانه، با توجه به گستردگی فعالیت های انجام شده و همچنین تنوع اهداف، معمولا رتبه کلمات کلیدی خاص به صورت قطعی تعیین نمی شود و بر روی طیف وسیعی از کلمه کلیدی به صورت همزمان مانور داده می شود. بنابراین در روش سئو ماهانه وضعیت وب سایت شما به صورت کلی بهبود پیدا می کند و تمرکزی بر روی یک پارامتر خاص وجود ندارد. نتایج به دست آمده از روش سئو سایت ماهانه به شدت پایدار تر از سایر روش ها بوده و از ماندگاری بالاتری برخوردار خواهند بود.

اگر مقیاس کسب و کار شما متوسط یا بزرگ می باشد، اگر قصد دارید بهینه سازی سئوی وب سایت را به صورت کامل برون سپاری نمایید، اگر قصد پرداخت ماهانه مبالغ مشخصی را برای سئو سایت خود دارید، اگر به دنبال بهینه سازی عمومی و پایدار هستید و نیازی به نتایج کوتاه مدت و مقطعی ندارید این روش ممکن است برای شما مناسب باشد.

نتایج نهایی:

 • بهبود کلی و عمومی وضعیت سئو سایت، بهبود میانگین رتبه سایت در موتور های جستجوگر برای کلمات کلیدی مختلف، افزایش بازدید سایت، افزایش مدت زمان ماندگاری در سایت

مدت زمان رسیدن به نتیجه:حداقل سه ماه

مدت زمان پایداری نتیجه:پایداری بلند مدت

مزایا:

 • نتایج عمومی مناسب و بهبود کلی وضعیت سئو
 • ماندگاری طولانی مدت نتایج
 • پرداخت هزینه به صورت ماهانه
 • ارائه گزارش ماهانه از عملکرد و نتایج
 • هزینه های متوسط و مناسب تر نسبت به سایر روش های سئو

معایب:

 • مشخص نبودن دقیق میزان رشد

سطح هزینه:متوسط

قیمت سئو پروژه ای

|

تعرفه سئو پروژه ای

حدود قیمت سئو: بستگی به زمان و اهداف پروژه قیمت سئو پروژه ای مشخص میشود

انجام بهینه سازی سئو به صورت پروژه ای به این صورت است، که هدف یا اهدافی مشخص از قبیل، افزایش بازدید، افزایش فروش، بهبود رنک و رتبه و غیره برای وب سایت مشخص می گردد و بر همین اساس پس از بررسی و آنالیز دقیق سایت، هزینه بهینه سازی سئو برای رسیدن به اهداف مشخص شده اعلام می گردد. در روش سئو پروژه ای با توجه به اینکه اهداف و نتایج عملیات بهینه سازی سئو از قبل تعیین شده است، تنها در صورتی هزینه خدمات را پرداخت خواهید کرد که پروژه به اهداف خود رسیده باشد و در غیر این صورت مبالغ دریافتی با کسر هزینه های انجام شده به شما عودت خواهد شد.

در این روش به دلیل اینکه تعرفه سئو وب سایت از همان ابتدا مشخص شده است، شما نگرانی بابت تحمیل هزینه های اضافی نخواهید داشت. با توجه به دخیل بودن پارامترهای متنوع و پیچیده در محاسبه هزینه سئو و همچنین عدم آگاهی شما از همه این محاسبات، در صورت انتخاب اشتباه و بدون تحقیق تیم سئوکار ممکن است نسبت به خدمات دریافت شده، مبالغ اضافه تر و ناعادلانه هزینه کنید. پس اگر قصد دارید روش سئو پروژه ای را برای عقد قرار داد بهینه سازی سئو وب سایت خود انتخاب نمایید، توصیه اکید می کنیم از خوش نامی و تخصص تیم سئو کار منتخب خود اطمینان حاصل نمایید. تیم پونه مدیا با داشتن تجربه و سوابق درخشان و متعدد در زمینه بهینه سازی سئو می تواند، اعتماد شما را کسب نماید. نمونه کار سئو تیم پونه مدیا خود گواهی بر این ادعاست.

در روش سئو پروژه ای، با دلیل مشخص بودن نتایج مورد انتظار از عملیات بهینه سازی سئو و همچنین مشخص بودن هزینه سئو، سنجش و پیگیری عملکرد تیم سئوکار به راحتی قابل انجام می باشد. نتایج به دست آمده در روش سئو پروژه ای معمولا از پایداری 6 ماهه برخوردار هستند. با انتخاب روش سئو پروژه ای، تنها بهبود پارامترهای تعیین شده در قرارداد تضمین می گردد. همچنین ارائه گزارش سئو تفصیلی در این راهکار بهینه سازی سئو در پایان قرارداد ارائه خواهد شد.

اگر مقیاس کسب و کار شما متوسط یا بزرگ می باشد، اگر قصد دارید بهینه سازی سئوی وب سایت را به صورت کامل برون سپاری نمایید، اگر بودجه مشخصی را برای بهینه سازی سئو سایت خود در نظر گرفته اید این روش ممکن است برای شما مناسب باشد.

نتایج نهایی:

 • رسیدن به اهداف و نتایج مشخص و از قبل تعیین شده در قرار داد

مدت زمان رسیدن به نتیجه:حداقل سه ماه

مدت زمان پایداری نتیجه:پایداری بلند مدت

مزایا:

 • نتایج مشخص و قابل اندازه گیری
 • ماندگاری طولانی مدت نتایج
 • ارائه گزارش عملکرد پس از پایان قرارداد

معایب:

 • هزینه های نسبتا بالا
 • پرداخت هزینه به صورت غیر اقساطی

سطح هزینه:بالا

قیمت سئو کلمات کلیدی

|

تعرفه سئو کلمات کلیدی

حدود قیمت سئو: شروع از حداقل 1 میلیون تومان برای هر کلمه و بر اساس سطح دشواری کلمه کلیدی

یکی از روش های بهینه سازی سایت، سئو کلمات کلیدی است. در روش سئو کلمه کلیدی که یکی از قدیمی ترین راهکارهای بهینه سازی سئو می باشد، کلمه یا کلمات کلیدی مورد نظر به صورت مشخص اعلام می شوند و تلاش می شود وب سایت هنگام جستجوی این کلمات کلیدی توسط کاربران و مشتریان در صفحه اول نتایج جستجوی سایت گوگل نمایش داده شود

در راهکار بهینه سازی سئو بر اساس کلمه کلیدی تنها هدف اصلی، نمایش سایت در صفحه اول جستجوی گوگل برای کمات کلیدی انتخاب شده می باشد و هزینه سئو نیز بر همین اساس و همچنین اندازه گیری سطح دشواری کلمه کلیدی محاسبه و اعلام خواهد شد. در نظر داشته باشید وقتی از کلمات کلیدی هدف صحبت می شود، منظور یک عبارت می باشد که ممکن است این عبارت به خودی خود متشکل از چند کلمه باشد. به عنوان مثال عبارت " بهینه سازی سئو وب سایت " یک کلمه کلیدی محسوب می شود و هنگام محاسبه هزینه، پنج بخشی بودن این عبارت نه تنها باعث افزایش هزینه سئو نخواهد شد، بلکه می تواند هزینه سئو را کاهش دهد. بنابراین در روش سئو کلمه کلیدی چند بخشی بودن عبارت مورد نظر یکی از عوامل مهم تعیین قیمت سئو می باشد.

در نظر داشته باشید، در صورتی که نیاز به پوشش طیف وسیعی از کلمات کلیدی داشته باشید، با توجه به حجم گسترده عبارات و کلمات مهم برای هر کسب و کار، هزینه بهینه سازی سئو با روش سئو کلمه کلیدی ممکن است بسیار بالا باشد. تضمین ماندگاری و پایداری نتایج بهینه سازی سئو براساس کلمه کلیدی پس از پایان قرار داد 6 ماه می باشد. بنابراین حضور پایدار کلمه کلیدی مورد نظر در صفحه نخست نتایج جستجو گوگل با توجه به وجود رقابت مستمر بر سر این جایگاه نیازمند تمدید و تکرار قرار داد در دوره های مختلف می باشد.

البته با وجود مشکلات فراوان این روش بهینه سازی سئو، پونه مدیا توانسته است به روش اختصاصی و ابداعی مختص به خود برای بهبود شرایط قرارداد و همچنین متعادل سازی هزینه سئو به این روش دست یابد. محاسبه هزینه بهینه سازی سئو کلمات کلیدی و همچنین مدت زمان رسیدن به هدف، به پارامترهای متعدد و پیچیده ای وابسته است که مجموع این پارامترها سطح دشواری سئو کلمه کلیدی را مشخص می نمایند و برای این سبک سئو می توان هزینه هایی در رنج 1 میلیون تومان تا حتی 1 میلیارد تومان نیز متصور شد .اگر لازم دارید کسب و کار شما تنها در کلمات کلیدی خاص و محدودی در صفحه اول جستجوی گوگل دیده شود، این روش ممکن است برای شما مناسب باشد.

نتایج نهایی:

 • نمایش سایت در صفحه اول جستجوی گوگل برای کلمات کلیدی مشخص شده

مدت زمان رسیدن به نتیجه:حداقل سه ماه

مدت زمان پایداری نتیجه:پایداری کوتاه مدت

مزایا:

 • نتایج مشخص و قابل اندازه گیری

معایب:

 • قدیمی بودن راهکار
 • عدم پایداری نتیجه در طولانی مدت
 • به دلیل تعدد کلمات کلیدی در صورت نیاز به پوشش همه کلمات هزینه سئو بسیار بالاست

سطح هزینه:بالا

استعلام قیمت سئو

استعلام قیمت سئو جدای از آنچه مطرح شد ممکن است توسط شرکت های مختلف متفاوت باشد. الزاما بالا بودن قیمت سئو دلیل بر تضمین حضور شما در صدر نتایج جستجوی گوگل نخواهد بود و بالعکس پایین بودن قیمت سئو نیز لزوما شما را به خواسته خود نمیرساند. به شما پیشنهاد می کنیم ضمن استعلام قیمت سئو از شرکت های مختلف از نمونه کارهای سئو آنها دیدن کنید و میزان موفقیت آنها را در بهینه سازی آن سایت ها برای موتورهای جستجو بسنجید.

لیست قیمت سئو

لیست قیمت سئو را می توانید در این صفحه مشاهده فرمایید. قیمت سئو به موارد متعددی بستگی دارد از جمله این موارد می توان به وضعیت فعلی سایت شما و وضعیت رقیبان کسب و کار شما اشاره کرد. در صورتیکه سایت شما از قدرت دامنه بالایی برخوردار باشد قطعا پلن مورد نیاز از لیست قیمت سئو برای بهینه سازی آن کم هزینه تر خواهد بود.

لیست قیمت سئو و انتخاب پلن مناسب برای سایت شما نیازمند بررسی و آنالیز دقیق است. تیم سئو پونه مدیا با داشتن بیش از 14 سال تجربه و دانش تخصصی در زمینه اکثریت کسب و کارهای فعال احاطه کامل بر میزان جستجو کلمات کلیدی هر صنف دارد. برای اطلاع از قیمت سئو مناسب با کسب و کار شما با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

قیمت سئو سایت وردپرس/ قیمت سئو سایت جوملا

با توجه به محبوبیت زیاد سیستم مدیریت محتوای ورد پرس و جوملا ، و اینکه این سیستم های مدیریت محتوا تمام ویژگی های لازم برای انجام سئو را دارا می باشند. تمام بهینه سازی ها برای سایت وردپرسی و جوملا شما قابل انجام است . سئو سایت هم در وردپرس و هم جوملا توسط کارشناسان سئو پونه مدیا صورت میگیرد و تعرفه آن با توجه به بررسی اهداف و نیاز به مشتری اعلام خواهد شد.

تعرفه سئو در پونه مدیا

در نظر داشته باشید با توجه به توضیحات ارائه شده، اعلام قیمت دقیق سئو بدون بررسی سایت و کسب و کار شما تقریبا غیر ممکن می باشد و جهت اعلام دقیق هزینه سئو لازم است حتما ضمن تماس با کارشناسان پونه مدیا و اعلام درخواست های خود منتظر بررسی و آنالیز دقیق و کارشناسی تیم سئو پونه مدیا و در نهایت اعلام هزینه سئو باشید. علی رغم توضیحات فوق بعضا کارفرما نیاز دارد که مبلغ مشخصی را دریافت نماید. به همین دلیل تلاش نموده ایم مبالغ و تعرفه های میانگین را برای قیمت خدمات سئو و بهینه سازی سئو مشخص نماییم که در جداول زیر ارائه شده است. با تهیه هر یک از بسته های سئو زیر شما از خدمات سئو داخلی پایه، پیشنهاد کلمات کلیدی جدید، ارائه جدیدترین راهکارهای سئو، پشتیبانی و همچنین مشاوره تخصصی سئو در ساعت های کاری برخوردار خواهید شد.

 

قیمت سئو | قیمت چقدر است؟ - پونه مدیا
قیمت سئو مبلغی است که برای بهینه سازی سایت به منظور بالاآوردن آن در گوگل می پردازید. قیمت سئو به چهار صورت ساعتی، پروژه ای، ماهانه و بر اساس کلمه کلیدی تعیین می گردد.

پکیج های سئو سایت در پونه مدیا عبارتند از:
شمارهتوضیح پکیج سئوبرنزینقره ایطلایی
شرایط پایه قراداد سئو
 1 قیمت ماهانه به تومان 5 میلیون 8 میلیون 14 میلیون
2 مدت زمان پروژه سئو 12 ماه 12 ماه 12 ماه
تولید محتوا
1 تولید محتوا حداقل 8000 کلمه حداقل 16000 کلمه حداقل 32000 کلمه
2 تولید محتوا برای محصولات یا خدمات تا 3000 کلمه تا 5000 کلمه تا 10000 کلمه
3 تولید کامنت در سایت 0 تا 1000 کلمه تا 3000 کلمه
بررسی وبسایت
1 پیدا کردن کلمات کلیدی
2 افزایش رتبه در کلمات کلیدی حداقل 20 کلمه کلیدی حداقل 50 کلمه کلیدی حداقل 100 کلمه کلیدی
3 آنالیز URLها
4 آنالیز بک لینک ها
5 آنالیز و یافتن رتبه کلمات کلیدی
6 آنالیز محتوای تکراری
7 آنالیز ساختار وبسایت
8 آنالیز رقبا
سئو داخلی
1 بررسی URLها
2 دوباره نویسی URLها
3 بهینه سازی عنوان صفحات 20 صفحه 40صفحه 100صفحه
4 بهینه سازی متا تگ ها
5 بررسی انتخاب صحیح کلمات کلیدی
6 بهینه سازی انکر تکست
7 بهینه سازی متن جایگزین تصویر
8 ساختن صفحه 404 سفارشی
9 بهینه سازی تگ های هدر
10 ساخت صفحه جدید (در صورت نیاز) 5صفحه 10صفحه 25 صفحه
11 بهینه سازی تگ کانونیکال
12 بهینه سازی robots.txt
13 بهینه سازی و ساخت نقشه سایت
14 بهینه سازی کد ها
15 بهینه سازی سرعت سایت
16 لینک سازی داخلی
17 بررسی ریدایرکت ها
18 رفع خطاهای 404
سنجش سازگاری وبسایت
1 چک کردن لینک های نامعتبر
2 چک کردن حجم صفحه
3 چک کردن استاندارد های W3C -
4 چک کردن نمایش صحیح وب سایت در مرورگرهای مختلف - -
سئو خارجی
1 لینک سازی طبیعی
2 رپورتاژ آگهی 2 6  12
3 ساخت بلاگ 1 2  4
4 ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4
بررسی سرچ کنسول گوگل
1 ثبت وب سایت در گوگل سرچ کنسول
2 چک کردن خطاهای گزارش شده
3 ثبت نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول
4 آنالیز بخش Coverage
5 آنالیز و رفع خطاهای مرتبط با موبایل فرندلی بودن وب سایت -
سئو محلی
1 ثبت وب سایت در نقشه گوگل
2 امتیاز و کامنت گذاری برای کسب و کار -
3 افزایش رتبه سایت در نتایج محلی - -
گزارش گیری
1 آنالیز ترافیک سایت
2 گزارش تغییرات رتبه
3 گزارش فعالیت های صورت گرفته
آموزش
1 پرسنل تولید محتوا -
2 آموزش بهینه سازی داخلی -
3 آموزش تولید محتوا با هدف سئو -
سوالات متداول
سئو سایت چقدر طول میکشد؟
انجام سئو نیز مثل خیلی از پروژه های دیگر به سه صورت امکان پذیر است: 1. اگر شما میخواهید سریع نتیجه ببینید و سئو عالی باشد باید هزینه ی بیشتری بکنید 2. اگر میخواهید سئو عالی باشد و کمتر هزینه کنید زمان بیشتری طول خواهد کشید. 3. اگر میخواهید سریع سئو انجام بشود و هزینه هم نکنید به نتیجه خوبی نخواهید رسید. پس زمانی که طول میکشد سئو سایت انجام شود به طور کامل به اهداف و بودجه شما بستگی دارد.
چه مدت طول میکشد به صفحه اول گوگل بیایم؟
قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با توجه به رقبای شما، سختی کلمات کلیدی، بودجه مورد نظر برای سئو سایت متفاوت خواهد بود. بعد از بررسی اولیه کارشناسان سئو پونه مدیا حدود زمانی که طول میکشد تا شما در نتایج اولیه قرار بگیرید را به شما اعلام خواهند کرد.
آیا بسته های سئو را به صورت آنلاین بخریم ؟
خرید پکیج سئو به صورت آنلاین در سیستم ما امکان پذیر است. پونه مدیا به شما پیشنهاد می کند از خرید سئو یا خرید پکیج سئو به صورت آنلاین خودداری کنید. سئو کاری است که قبل از شروع آن باید اهداف و مدل پروژه به صورت کامل آنالیز شود خدمتی نیست که مانند کالا بتوان یک اسم دقیق برای آن انتخاب کرد. پس بهتر است قبل از خرید با کارشناسان پونه مدیا تماس حاصل فرمایید.
تعرفه خدمات سئو چقدر است؟
قیمت سئو به معیارهای متفاوتی مانند رتبه و جایگاه کنونی سایت شما، میزان سختی کلمه کلیدی، جایگاه رقبا، نوع و تعداد کلمات کلیدی، محلی بودن سئو، نیاز به طراحی مجدد سایت، آموزش سئو و ... بستگی دارد. تعرفه سئو با توجه به اینکه خدمات سئو به شکل های متفاوتی ارائه می شود متفاوت است.
قیمت سئو ساعتی چقدر است؟
برای سئو ساعتی هزینه مشاوره سئو و یا خدمات بهینه سازی سئو به صورت ساعتی محاسبه می گردد بنابراین شما می توانید تنها به اندازه نیاز خود از خدمات مشاوره سئو استفاده نمایید. قیمت سئو ساعتی، ماهانه و پروژه ای به همراه جزییات در صفحه تعرفه سئو سایت وجود دارد.
علت تفاوت زیاد قیمت سئو و بهینه سازی در شرکت های مختلف چیست؟
معیار های مختلفی برای تخمین قیمت سئو سایت ها وجود دارد. علت تفاوت قیمت شرکت های مختلف به عواملی همچون تکنیک های سئو، کیفیت انجام کار، تجربه و سابقه شرکت بستگی دارد. شما می توانید با تماس با مشاورین پونه مدیا، به صورت رایگان از میزان هزینه های سئو برای سایت خود باخبر شوید.
چرا باید از خرید سئوی ارزان دوری کنیم؟
سئو مثل یک عینک دودی می مونه شما اگه یک جنس بد بخرید نه تنها جلوی آفتاب را به درستی نخواهد گرفت بلکه به چشم شما هم آسیب میزند. سئو هم همینجور است شما اگر از جای نا معتبر بسته سئو تهیه کنید نتیجه ای نخواهید دید حتی این امکان وجود دارد که این افراد از راه های نادرست (سئو کلاه سیاه) سئو شما را انجام دهند و با اینکه ممکن است شما در اول کار نتیجه خوبی ببینید. گوگل این تخلفات را به زودی پیدا خواهد کرد و شما را جریمه میکند. خروج از لیست جریمه های گوگل نیز کار سختی است. از آنجایی یک روش در سئو برای همه کسب و کارها جوابگو نیست. برای سئو تمام شرکت ها نیز نمیتوان انتظار هزینه ی یکسان داشت. فرض کنید شما میخواهید با کسب وکاری شناخته شده رقابت کنید مسلما در اینجا برای اینکه بتوانید جایگاه بالاتری کسب کنید تلاش ها و استراتژی های پیشرفته تری لازم است. در نتیجه هزینه شما بالاتر خواهد رفت.
چه تضمینی وجود دارد که رتبه اول را بدست خواهیم آورد؟
با توجه به دستورالعمل های گوگل ارائه تضمین برای رتبه ی اول یکی از موارد کلاه برداری محسوب میشود. هیچ شرکتی نمیتواند تضمین کند شما رتبه های اول را بدست خواهید آورد و در آن رتبه ماندگار خواهید بود. چرا که هیچ کس از بروز رسانی های الگوریتم های گوگل خبر ندارد و در خیلی از موارد این بروز رسانی ها ممکن است باعث افت سایت شود.(البته این موضوع بیشتر زمانی اتفاق می افتد که بهینه سازی به صورت اصولی انجام نشده باشد.)
هزینه سئو محلی چقدر است؟
گاهی اوقات به دلیل کوچک بودن کسب و کار، یا تخصصی بودن کسب و کار در محدوده جغرافیایی خاص، پیشنهاد ما سئوی محلی است. برای اطلاع دقیق از میزان سئو با شماره تماس های 03136631641 تماس بگیرید.
1 سال قبل
نظر
چرا مشتری های سئو رتبه بندی و بازدید بالا رو به نسبت بسته‌های نقره‌ای،برنزی و طلایی که برای خود مشتری طراحی شده، ترجیح میدن؟ ( این بسته ها برای کسب و کار خودشون بهینه شده.) نباید برعکسش باشه؟
نمایش بیشتر
1 از 3 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • avatar_default تعرفه سئو سایت, قیمت سئو , تعرفه بهینه سازی وب سایت , خرید سئو , هزینه انجام سئو
  ادمین پونه مدیا 1 سال قبل
  سوال خوبیه! چون فکر می کنیم رتبه بندی و بازدید برای مشتری ملموس تره تا بسته‌ها. چون نظر مشتری براشون مهم تر از یه پرونده پر از راهکارهای سئوعه!
1 سال قبل
نظر
فکر میکنم بودجه باید بر اساس درآمد هر کسب و کار باشه. بنظرم سئوی ساعتی مناسب باشه ولی فقط برای مشاوره و اینکه خودت بخوای سئو کار کنی. آخرش باید برای دیده شدن کسب وکار پول خرج کنیم.
نمایش بیشتر
1 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
یه چیزی هست که خیلی دیدم. بیشتر مشتری ها، PPC یا پرداخت به ازای هر کلیک رو با سئو قاطی میکنن. معمولا فقط نتیجه براشون مهمه ولی کسایی که میخوان خدمات سئو بدن اول باید بدونن نیاز طرف چیه و بعد بهش بفهمونن که اصلا با بودجه‌ی کم نیازی به ppc هست یا تمرکزشون رو بذارن روی سئوی بادوام!
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • avatar_default تعرفه سئو سایت, قیمت سئو , تعرفه بهینه سازی وب سایت , خرید سئو , هزینه انجام سئو
  ادمین پونه مدیا 1 سال قبل
  با نظرت موافقیم! خیلی از مشتری ها تفاوت بین اینا رو نمیدونن و خب وظیفه‌ی ماست که براشون توضیح بدیم تا انتخاب درستی داشته باشن.
1 سال قبل
نظر
سلام....
چطوره که یه سری از شرکت های سئو تضمین میکنند که کسب وکار ما رو در گوگل بالا میارن، درحالی که همه میدونیم در سئو هیچگونه تضمینی نیست. پس چطوره که این شرکت ها چنین قول و قرارهایی میدن؟
نمایش بیشتر
2 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • avatar_default تعرفه سئو سایت, قیمت سئو , تعرفه بهینه سازی وب سایت , خرید سئو , هزینه انجام سئو
  ادمین پونه مدیا 1 سال قبل
  آیا واقعا شرکت هایی هستن که چنین ضمانتی بکنن؟ البته که هست ولی تمام اینا فقط برای بازاریابیِ دوست عزیز.
  همونطور که در این پست گفتیم هیچ گونه ضمانتی نیست که اگر شما برای سئو هزینه کنید ، رتبه 1 گوگل بشید .
1 سال قبل
نظر
بنظرم اگه میخواید بسته بگیرید قبلش یه مشاوره بگیرید. اینجوری میتونید بهترین بسته رو بخرید و بهترین نتیجه رو ببینید! من که راضیم!
نمایش بیشتر
2 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
بنظرم تنها چیزی که میشه از این مقاله درنظر گرفت اینه که اگه با یه تیم متخصص که حالیشه همراه باشی خیلی بهتر از اینه که بخوای یه تیر در تاریکی بزنی و خودت سئو کار کنی. حداقل وقتی با تیم کار میکنی میدونی که روی چندین مورد مشابه با تو کار کردن و بهترین مشاوره رو بهت میدن.
نمایش بیشتر
2 از 3 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
پست خوبی بود قیمت ها دستمون اومد....
نمایش بیشتر
2 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
مقاله‌ی خوبی بود، کامل از همه زوایا بررسی کرده بود.
نمایش بیشتر
2 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
محتوای خوبی بود! استفاده کردیم!
یه سوالی هست که ذهن منو درگیر کرده. تقریبا نصف کسایی که دنبال بسته های سئو هستن براشون مهمه که این بسته ها شبکه های اجتماعی هم ساپورت کنه و یجورایی هم براشون فالوور جذب کنه. نمیدونم دقیقا مشتری ها، کار سئو رو چی درنظر میگیرن؟ حتما باید شبکه های اجتماعی رو ساپورت کنه یا نه ؟ اصلا شرکت ها چنین چیزی رو ارائه میدن؟
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • avatar_default تعرفه سئو سایت, قیمت سئو , تعرفه بهینه سازی وب سایت , خرید سئو , هزینه انجام سئو
  ادمین پونه مدیا 1 سال قبل
  ممنون! خب اول بگیم که چه سوال خوبی پرسیدی!
  با تجربه ای که ما داشتیم خیلی از شرکت ها... تولید محتوا، سئو، حتی طراحی وب هم در بسته هاشون ارائه میدن. در واقع بذار اینطور بگیم که بیشتر کسب و کارهای کوچیک مایلن یکی بازاریابی رو براشون اداره کنه از جمله شبکه های مجازی.
1 سال قبل
نظر
الان درک میکنم چرا وقتی مردم پول بیشتر میدن بیشتر هم راضین. یه نگا فقط به امکانات بسته‌ی طلایی بکن! البته بسته برنزی هم خیلی خوبه. با هزینه کمتر امکانات زیادی ارائه شده. تشــکر!
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
سلام و درود برای سئو سایت آیا قرارداد طولانی هم دارید؟ که یک سایت را بصورت یک ساله پشتیبانی کنید! میخواستم بدونم تعرفه سئو سایت یک ساله به چه صورت هست؟
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
تعرفه سئو سایت تون برای امساله یا پارسال؟
نمایش بیشتر
1 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند