با ما در ارتباط باشید: 0314566
چهار روش اعلام تعرفه سئو بصورت زیر است :
حدود قیمت سئو: حداقل یک ساعت، ساعتی یک میلیون و پانصد هزار تومان قیمت سئو ساعتی

مناسب برای کسب و کارهای کوچک و افرادی که قصد دارند خودشان بهینه سازی سئو را انجام دهند.
اثر گذاری این روش کم و نتایج آن نامشخص است.

حدود قیمت سئو: بستگی به میزان و تعداد کارها در ماه دارد قیمت سئو ماهانه

مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ و افرادی که قصد دارند ماهانه مبالغ مشخصی برای خدمات سئو هزینه کنند.
اثر گذاری این روش بالا، در طولانی مدت نتایج مشخص و پایدار است.

حدود قیمت سئو: نسبت به سختی کلمه متغیر است قیمت سئو براساس کلمه کلیدی

مناسب برای افرادی که قصد دارند برای کلمات کلیدی خاص و محدودی در صفحه اول گوگل باشند.
اثرگذاری این روش متوسط، نتایج در کوتاه مدت مشخص و نسبتا پایدار است.

حدود قیمت سئو: بستگی به هدف پروژه و مدت زمان رسیدن به هدف دارد قیمت سئو پروژه ای

برای پروژهای با اهداف مشخص بسیار موثر است؛ اندازه گیری بر اساس نزدیک شدن به هدف سئو است؛ هدف می تواند تعداد مخاطب یا تعداد مشخصی کلمه کلیدی باشد.
اثر گذاری این روش بالا است، در کوتاه مدت نتایج مشخص و نسبتا پایدار هستند.

قیمت سئو یا تعرفه سئو چیست ؟

مبلغی که شما برای بهینه سازی سایت خود به منظور بالا آوردن کسب و کارتان در گوگل پرداخت می کنید هزینه سئو سایت یا قیمت سئو سایت شماست. تعرفه خدمات سئو بر اساس سئو پروژه ای، سئو ماهیانه، سئو ساعتی و سئو کلمات کلیدی متفاوت است. هزینه سئو بسته به سطح دشواری کلمات و وضعیت رقبا و وضعیت فعلی سایت شما مشخص خواهد شد. هنگامی که می خواهید به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ سفارش سئو بدهید، قیمت سئو برای شما محاسبه خواهد شد. 

قیمت سئو یا تعرفه سئو چیست ؟

نحوه محاسبه قیمت سئو در سال 1403 چگونه است؟

خیلی از ما پرسیده می شود که چگونه هزینه سئو سایت را محاسبه می کنید؟ نحوه محاسبه هزینه سئو سایت بر اساس المانها و روشهای مختلفی انجام می شود مثلا اینکه هدف از سئو سایت شما چیست؟ میزان بودجه که می توانید برای بازاریابی سئو قرار دهید چقدر است؟ زمان در هزینه های سئو بسیار موثر است، که چه تعداد کاری در چه بازه زمانی باید انجام شود و نهایتا نتیجه باید چه باشد.

برای محاسبه قیمت سئو سایت فرمول دقیقی وجود ندارد. در واقع گوگل می خواهد مخاطب را به سمتی ببرد که محتواهایی که شما تولید میکنید کیفیت بالا داشته باشد چرا که روزانه موتور جستجوی گوگل به هوش انسان نزدیک ترمی شود و میتواند تشخیص دهد که شما محتوا را فقط برای رتبه بالا تولید کرده اید نه برای کاربر ( بروز رسانی الگوریتم های گوگل بسیار به این هدف نزدیک شده است). تعرفه سئو بر اساس میزان زمان پروژه سئو و میزان رقابت کلمات کلیدی در پروژه سئو هدف تعیین خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید در هر پروژه ای حتی یک پروژه ی ساختمانی حتی اگر تورم هم نباشد قیمت حدود 25 درصد نوسان دارد.

نحوه محاسبه قیمت سئو در سال 2024

قیمت پروژه سئو را هدف شما، زمان رسیدن به هدف و بودجه تعیین می کند. گاها بودجه ممکن است با هدف یا زمان هماهنگی نداشته باشد چون زمان و هدف هزینه را هم مشخص می کنند. آنالیز کلمات کلیدی و میزان فعالیت رقیبان شما نیز از جمله پارامترهای تأثیر گذار در قیمت سئو است. یکی دیگر از پارامترهای مهم در تعرفه سئو سایت تجربه تیمی است که سئو سایت را برای شما انجام میدهد. هرچه تجربه و نمونه کارهای این تیم بیشتر و با کیفیت تر باشد هزینه پروژه سئو شما در طولانی مدت کمتر خواهد بود.

هزینه انجام سئو به تعداد کلید واژه های منتخب، سختی کلمات کلیدی، وضعیت رقبا، جایگاه فعلی سایت و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. هزینه انجام سئو در نهایت با توجه به تحلیل سایت توسط تیم متخصصین سئو تعیین می گردد.

در نظر داشته باشید از نظر منطقی و عرف اعلام هزینه سئو برای وب سایت بدون انجام بررسی های اولیه اشتباه بوده و در صورتی که شخص یا تیمی به این صورت عمل کرد قطعا باید به اعتبار و تخصص آنها شک کرد.

در کل قیمت پروژه سئو مثل همه پروژه های دیگر بستگی به خدمات سئو دارد که سئوکار انجام می دهد یا قولی است که نهایتا نتیجه پروژه است.

سفارش سئو به شرکت های متخصص، در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد.

قیمت سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت به کلیه فعالیت های لازم جهت استاندارد سازی و آماده سازی سایت گفته می شود که لازم است قبل از شروع بهینه سازی سئو خارجی و یا تبلیغات گوگل (Ad Words) انجام شود. سئو داخلی و سئو فنی دو مورد داخل سایت است که می شود کارهای مربوط و مورد نیاز را طبق استراتژی سئو درنظر گرفته شده ریز کرد و هزینه های آن را مشخص کرد.

 

قیمت سئو خارجی سایت

سئو خارجی سایت شامل لینک سازی سیگنال های شبکه های اجتماعی رپرتاژ آگهی و همه کارهایی است که خارج سایت انجام می شود می توان جزئیات را تحلیل و آنالیز کرد و طبق نیاز های پروژه هزینه های این بخش را برا آورد کرد مثلا رپرتاژ اگهی که برای سایت یک مدل لینک سازی است اینکه در چه وب سایتی انجام می شود و یا چگونه محتوایی رپرتاژ می شود در واحد اندازه گیری هزینه موثر است.

قیمت سئو ساعتی

|

تعرفه سئو ساعتی

حدود قیمت سئو: یک میلیون تومان الی سه میلیون تومان در هر ساعت

در سئو ساعتی همانطور که از نامش پیداست هزینه خدمات مشاوره سئو و یا خدمات بهینه سازی سئو به صورت ساعتی محاسبه می گردد و شما می توانید تنها به اندازه نیاز خود از خدمات مشاوره سئو استفاده نمایید.اما مشاور سئو چیست؟ این موضوع جداگانه توسط تیم پونه مدیا برای شما توضیح داده شده است.

با انتخاب راهکار مشاوره سئو ساعتی که قیمت  آن بسته به نوع و میزان خدمات سئو دریافتی از ساعتی یک میلیون تومان تا ساعتی سه میلیون تومان متغییر می باشد، شما معمولا نکات مهم، استانداردها، تکنیک های سئو و تجارب لازم جهت بهبود و بهینه سازی سئو وبسایت خود را از سئوکار دریافت خواهید نمود.

در نظر داشته باشید، در روش سئو ساعتی مهارت، تخصص و تجربه کارشناس سئو بسیار تعیین کننده خواهد بود و در صورت دریافت خدمات سئو ساعتی از افراد مبتدی یا کم تخصص، ممکن هزینه های بسیار زیادی بدون هیچ نتیجه و تأثیر مثبت و قابل توجهی به شما تحمیل شود. بر همین اساس پونه مدیا براساس تجارب و با پشتوانه دانش و تخصص تیم سئو خود، با توجه به وضعیت فعلی وبسایت شما و بررسی آن، بهترین و مؤثر ترین نکات بهینه سازی سئو را که مناسب و مختص وب سایت شما باشد ارائه خواهد نمود.

در روش مشاوره سئو ساعتی شما معمولا تنها از خدمات مشاوره ای برخوردار خواهید شد و انجام و اجرای عملیات بهینه سازی بر عهده شما خواهد بود. لذا سئو ساعتی فقط در صورتی برای شما مناسب است که از تخصص لازم برای بهینه سازی سئو (HTML, CSS و زبان برنامه نویسی استفاده شده در سایت شما) برخوردار باشید. همچنین در این راهکار به دلیل اینکه اجرای عملیات برعهده تیم پونه مدیا نمی باشد، تضمینی برای حصول نتیجه نهایی وجود ندارد.

اگر مقیاس کسب و کار شما کوچک و محلی می باشد، اگر تمایل دارید خودتان بهینه سازی سئو سایت را انجام دهید و فقط نیاز به مشاوره دارید، اگر می خواهید هزینه های سئو را به صورت آسان و شفاف محاسبه و مدیریت کنید مشاوره سئو ساعتی ممکن است برای شما مناسب باشد. در بخش نمونه کار سئو می توانید انواع پروژه های سئو شده توسط پونه مدیا را مشاهده نمائید.

نتایج نهایی:

 • فقط دریافت مشاوره تخصصی سئو

مدت زمان رسیدن به نتیجه:به دلیل ماهیت مشاوره ای این روش مدت زمان حصول نتیجه نا مشخص است

مدت زمان پایداری نتیجه:به دلیل ماهیت مشاوره ای این روش میزان پایداری نا مشخص است

مزایا:

 • هزینه پایین
 • پرداخت تنها به میزان نیاز

معایب:

 • داشتن نیاز به دانش برنامه نویسی برای کارفرما
 • مشخص نبودن نتیجه و وابسته بودن آن به نحوه اجرا

سطح هزینه:پایین

قیمت سئو ماهانه

|

تعرفه سئو ماهانه

حدود قیمت سئو: 10 میلیون تومان الی 40 میلیون تومان در هر ماه

در روش بهینه سازی سئو سایت ماهانه، با عقد قرارداد های حداقل سه ماهه و پرداخت مبلغی مشخص به صورت ماهانه، تیم سئو پونه مدیا با تعیین علمی و دقیق اهداف از قبیل میزان رشد بازدید، میانگین رتبه سایت در کلمات کلیدی، تعداد کلمات کلیدی، میانگین زمان ماندگاری در سایت و سایر فاکتورها، سطح انتظارات و نتایج قابل انتظار پس از پایان عملیات بهینه سازی سئو را مشخص و تعیین می نماید.

میزان مبلغ و حداقل مدت قرار داد در روش سئو ماهانه براساس برآوردها و آنالیز اولیه وب سایت، رقبا و سایر پارامترهای تأثیر گذار تعیین و از حداقل 10 میلیون تومان در ماه آغاز می شود.

هنگام انتخاب تیمی که قصد واگذاری پروژه بهینه سازی سئو سایت خود را به آن دارید، در صورت عدم دقت کافی و عدم بررسی سوابق و نمونه کارهای تیم مذکور، ممکن است متحمل ضرر و زیان قابل توجهی شوید، بر همین اساس به شما توصیه میکنیم قبل از انتخاب این روش و همچنین انتخاب تیم سئو حتما از حسن سوابق و عملکرد تیم سئوی منتخب خود اطمینان حاصل کنید.

پونه مدیا می تواند نمونه های متعددی از موفقیت های خود در پروژه های سئو را برای شما ارائه نماید. می توانید با خیال راحت همه چیز را به کارشناسان مجرب و متخصص پونه مدیا بسپارید و رشد و پیشرفت روز افزون وب سایت و کسب کار خود را نظاره گر باشید. همچنین تیم سئو پونه مدیا با ارسال گزارش سئو تفصیلی ماهانه از عملکرد و نتایج به صورت منظم، امکان پیگیری و سنجش عملکرد و نتایج را برای شما فراهم می نماید.

در روش سئو ماهانه، با توجه به گستردگی فعالیت های انجام شده و همچنین تنوع اهداف، معمولا رتبه کلمات کلیدی خاص به صورت قطعی تعیین نمی شود و بر روی طیف وسیعی از کلمه کلیدی به صورت همزمان مانور داده می شود. بنابراین در روش سئو ماهانه وضعیت وب سایت شما به صورت کلی بهبود پیدا می کند و تمرکزی بر روی یک پارامتر خاص وجود ندارد. نتایج به دست آمده از روش سئو سایت ماهانه به شدت پایدار تر از سایر روش ها بوده و از ماندگاری بالاتری برخوردار خواهند بود.

اگر مقیاس کسب و کار شما متوسط یا بزرگ می باشد، اگر قصد دارید بهینه سازی سئوی وب سایت را به صورت کامل برون سپاری نمایید، اگر قصد پرداخت ماهانه مبالغ مشخصی را برای سئو سایت خود دارید، اگر به دنبال بهینه سازی عمومی و پایدار هستید و نیازی به نتایج کوتاه مدت و مقطعی ندارید این روش ممکن است برای شما مناسب باشد.

نتایج نهایی:

 • بهبود کلی و عمومی وضعیت سئو سایت، بهبود میانگین رتبه سایت در موتور های جستجوگر برای کلمات کلیدی مختلف، افزایش بازدید سایت، افزایش مدت زمان ماندگاری در سایت

مدت زمان رسیدن به نتیجه:حداقل سه ماه

مدت زمان پایداری نتیجه:پایداری بلند مدت

مزایا:

 • نتایج عمومی مناسب و بهبود کلی وضعیت سئو
 • ماندگاری طولانی مدت نتایج
 • پرداخت هزینه به صورت ماهانه
 • ارائه گزارش ماهانه از عملکرد و نتایج
 • هزینه های متوسط و مناسب تر نسبت به سایر روش های سئو

معایب:

 • مشخص نبودن دقیق میزان رشد

سطح هزینه:متوسط

قیمت سئو پروژه ای

|

تعرفه سئو پروژه ای

حدود قیمت سئو: بستگی به زمان و اهداف پروژه قیمت سئو پروژه ای مشخص میشود

انجام بهینه سازی سئو به صورت پروژه ای به این صورت است، که هدف یا اهدافی مشخص از قبیل، افزایش بازدید، افزایش فروش، بهبود رنک و رتبه و غیره برای وب سایت مشخص می گردد و بر همین اساس پس از بررسی و آنالیز دقیق سایت، هزینه بهینه سازی سئو برای رسیدن به اهداف مشخص شده اعلام می گردد. در روش سئو پروژه ای با توجه به اینکه اهداف و نتایج عملیات بهینه سازی سئو از قبل تعیین شده است، تنها در صورتی هزینه خدمات را پرداخت خواهید کرد که پروژه به اهداف خود رسیده باشد و در غیر این صورت مبالغ دریافتی با کسر هزینه های انجام شده به شما عودت خواهد شد.

در این روش به دلیل اینکه تعرفه سئو وب سایت از همان ابتدا مشخص شده است، شما نگرانی بابت تحمیل هزینه های اضافی نخواهید داشت. با توجه به دخیل بودن پارامترهای متنوع و پیچیده در محاسبه هزینه سئو و همچنین عدم آگاهی شما از همه این محاسبات، در صورت انتخاب اشتباه و بدون تحقیق تیم سئوکار ممکن است نسبت به خدمات دریافت شده، مبالغ اضافه تر و ناعادلانه هزینه کنید. پس اگر قصد دارید روش سئو پروژه ای را برای عقد قرار داد بهینه سازی سئو وب سایت خود انتخاب نمایید، توصیه اکید می کنیم از خوش نامی و تخصص تیم سئو کار منتخب خود اطمینان حاصل نمایید. تیم پونه مدیا با داشتن تجربه و سوابق درخشان و متعدد در زمینه بهینه سازی سئو می تواند، اعتماد شما را کسب نماید. نمونه کار سئو تیم پونه مدیا خود گواهی بر این ادعاست.

در روش سئو پروژه ای، با دلیل مشخص بودن نتایج مورد انتظار از عملیات بهینه سازی سئو و همچنین مشخص بودن هزینه سئو، سنجش و پیگیری عملکرد تیم سئوکار به راحتی قابل انجام می باشد. نتایج به دست آمده در روش سئو پروژه ای معمولا از پایداری 6 ماهه برخوردار هستند. با انتخاب روش سئو پروژه ای، تنها بهبود پارامترهای تعیین شده در قرارداد تضمین می گردد. همچنین ارائه گزارش سئو تفصیلی در این راهکار بهینه سازی سئو در پایان قرارداد ارائه خواهد شد.

اگر مقیاس کسب و کار شما متوسط یا بزرگ می باشد، اگر قصد دارید بهینه سازی سئوی وب سایت را به صورت کامل برون سپاری نمایید، اگر بودجه مشخصی را برای بهینه سازی سئو سایت خود در نظر گرفته اید این روش ممکن است برای شما مناسب باشد.

نتایج نهایی:

 • رسیدن به اهداف و نتایج مشخص و از قبل تعیین شده در قرار داد

مدت زمان رسیدن به نتیجه:حداقل سه ماه

مدت زمان پایداری نتیجه:پایداری بلند مدت

مزایا:

 • نتایج مشخص و قابل اندازه گیری
 • ماندگاری طولانی مدت نتایج
 • ارائه گزارش عملکرد پس از پایان قرارداد

معایب:

 • هزینه های نسبتا بالا
 • پرداخت هزینه به صورت غیر اقساطی

سطح هزینه:بالا

قیمت سئو کلمات کلیدی

|

تعرفه سئو کلمات کلیدی

حدود قیمت سئو: شروع از حداقل 2 میلیون تومان برای هر کلمه و بر اساس سطح دشواری کلمه کلیدی

یکی از روش های بهینه سازی سایت، سئو کلمات کلیدی است. در روش سئو کلمه کلیدی که یکی از قدیمی ترین راهکارهای بهینه سازی سئو می باشد، کلمه یا کلمات کلیدی مورد نظر به صورت مشخص اعلام می شوند و تلاش می شود وب سایت هنگام جستجوی این کلمات کلیدی توسط کاربران و مشتریان در صفحه اول نتایج جستجوی سایت گوگل نمایش داده شود

در راهکار بهینه سازی سئو بر اساس کلمه کلیدی تنها هدف اصلی، نمایش سایت در صفحه اول جستجوی گوگل برای کمات کلیدی انتخاب شده می باشد و هزینه سئو نیز بر همین اساس و همچنین اندازه گیری سطح دشواری کلمه کلیدی محاسبه و اعلام خواهد شد. در نظر داشته باشید وقتی از کلمات کلیدی هدف صحبت می شود، منظور یک عبارت می باشد که ممکن است این عبارت به خودی خود متشکل از چند کلمه باشد. به عنوان مثال عبارت " بهینه سازی سئو وب سایت" یک کلمه کلیدی محسوب می شود و هنگام محاسبه هزینه، پنج بخشی بودن این عبارت نه تنها باعث افزایش هزینه سئو نخواهد شد، بلکه می تواند هزینه سئو را کاهش دهد. بنابراین در روش سئو کلمه کلیدی چند بخشی بودن عبارت مورد نظر یکی از عوامل مهم تعیین قیمت سئو می باشد.

در نظر داشته باشید، در صورتی که نیاز به پوشش طیف وسیعی از کلمات کلیدی داشته باشید، با توجه به حجم گسترده عبارات و کلمات مهم برای هر کسب و کار، هزینه بهینه سازی سئو با روش سئو کلمه کلیدی ممکن است بسیار بالا باشد. تضمین ماندگاری و پایداری نتایج بهینه سازی سئو براساس کلمه کلیدی پس از پایان قرار داد 6 ماه می باشد. بنابراین حضور پایدار کلمه کلیدی مورد نظر در صفحه نخست نتایج جستجو گوگل با توجه به وجود رقابت مستمر بر سر این جایگاه نیازمند تمدید و تکرار قرار داد در دوره های مختلف می باشد.

البته با وجود مشکلات فراوان این روش بهینه سازی سئو، پونه مدیا توانسته است به روش اختصاصی و ابداعی مختص به خود برای بهبود شرایط قرارداد و همچنین متعادل سازی هزینه سئو به این روش دست یابد. محاسبه هزینه بهینه سازی سئو کلمات کلیدی و همچنین مدت زمان رسیدن به هدف، به پارامترهای متعدد و پیچیده ای وابسته است که مجموع این پارامترها سطح دشواری سئو کلمه کلیدی را مشخص می نمایند و برای این سبک سئو می توان هزینه هایی در رنج 2 میلیون تومان تا حتی 1 میلیارد تومان نیز متصور شد. اگر لازم دارید کسب و کار شما تنها در کلمات کلیدی خاص و محدودی در صفحه اول جستجوی گوگل دیده شود، این روش ممکن است برای شما مناسب باشد.

نتایج نهایی:

 • نمایش سایت در صفحه اول جستجوی گوگل برای کلمات کلیدی مشخص شده

مدت زمان رسیدن به نتیجه:حداقل سه ماه

مدت زمان پایداری نتیجه:پایداری کوتاه مدت

مزایا:

 • نتایج مشخص و قابل اندازه گیری

معایب:

 • قدیمی بودن راهکار
 • عدم پایداری نتیجه در طولانی مدت
 • به دلیل تعدد کلمات کلیدی در صورت نیاز به پوشش همه کلمات هزینه سئو بسیار بالاست

سطح هزینه:بالا

استعلام قیمت سئو

استعلام قیمت سئو جدای از آنچه مطرح شد ممکن است توسط شرکت های مختلف متفاوت باشد. الزاما بالا بودن قیمت سئو دلیل بر تضمین حضور شما در صدر نتایج جستجوی گوگل نخواهد بود و بالعکس پایین بودن قیمت سئو نیز لزوما شما را به خواسته خود نمیرساند. به شما پیشنهاد می کنیم ضمن استعلام قیمت سئو از شرکت های مختلف از نمونه کارهای سئو آنها دیدن کنید و میزان موفقیت آنها را در بهینه سازی آن سایت ها برای موتورهای جستجو بسنجید.

لیست قیمت سئو

لیست قیمت سئو را می توانید در این صفحه مشاهده فرمایید. قیمت سئو به موارد متعددی بستگی دارد از جمله این موارد می توان به وضعیت فعلی سایت شما و وضعیت رقیبان کسب و کار شما اشاره کرد. در صورتیکه سایت شما از قدرت دامنه بالایی برخوردار باشد قطعا پلن مورد نیاز از لیست قیمت سئو برای بهینه سازی آن کم هزینه تر خواهد بود.

لیست قیمت سئو و انتخاب پلن مناسب برای سایت شما نیازمند بررسی و آنالیز دقیق است. تیم سئو پونه مدیا با داشتن بیش از 14 سال تجربه و دانش تخصصی در زمینه اکثریت کسب و کارهای فعال احاطه کامل بر میزان جستجو کلمات کلیدی هر صنف دارد. برای اطلاع از قیمت سئو مناسب با کسب و کار شما با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پونه مدیا نیاز شما را برای استخدام سئو کار حرفه ای برطرف می کند و تیمی بزرگ را به خدمت پروژه شما درمی آورد تا بیش از پیش بدرخشید.

قیمت سئو سایت وردپرس/ قیمت سئو سایت جوملا

با توجه به محبوبیت زیاد سیستم مدیریت محتوای ورد پرس و جوملا ، و اینکه این سیستم های مدیریت محتوا تمام ویژگی های لازم برای انجام سئو را دارا می باشند. تمام بهینه سازی ها برای سایت وردپرسی و جوملا شما قابل انجام است . سئو سایت هم در وردپرس و هم جوملا توسط کارشناسان سئو پونه مدیا صورت میگیرد و تعرفه آن با توجه به بررسی اهداف و نیاز به مشتری اعلام خواهد شد.

قیمت سئو تضمینی

بسیار از مشتریان ما می‌پرسند که سئو تضمینی انجام می‌دهیم یا خیر و اگر بله، قیمت سئو تصمینی چقدر است. اما قبل از این بحث باید ببینیم که اصلاً تضمین یعنی چه؟ وقتی من به شما می‌گویم که کار X را تضمینی برای شما انجام می‌دهم، یعنی به شما قول می‌دهم که اگر کار X را در بازه زمانی Y انجام ندادم، به جبران آن، کار Z را برای شما انجام می‌دهم. حالا ممکن است کار Z این باشد که خسارتی به شما بدهم، پول شما را برگردانم یا قول جدیدی بدهم. پس سئو تضمینی یعنی سئوکار قول می‌دهد که در بازه زمانی هدف شما را به رتبه توافق شده در گوگل برساند و در غیر این صورت، طبق توافق کار Z را برای شما انجام دهد. پس با این اوصاف قیمت سئو تضمینی باید خیلی بیشتر از سئو معمولی باشد.

یک توصیه:
این موضوع سئو تضمینی را خیلی جدی نگیرید و سعی کنید سئوکار را برای تضمین تحت فشار قرار ندهید. همین بار روانی تضمین دادن ممکن است کیفیت کار او را پایین بیاورد یا او را وادارد تا از روش های کلاه سیاه برای رسیدن موقتی به هدف مورد نظر استفاده کند. اما اگر به هر دلیلی به سئوکار شما سئو تضمینی را به شما پیشنهاد داد، به این دقت کنید که قیمت سئو تضمینی باید بسیار بیشتر از تعرفه عادی سئو باشد. اگر این‌طور نبود و سئوکار سئو تضمینی را با قیمت کمتری ارائه داد، کمی بیشتر فکر کنید و در انتخاب متخصص سئو خود تجدید نظر کنید.

تعرفه سئو در پونه مدیا

در نظر داشته باشید با توجه به توضیحات ارائه شده، اعلام قیمت دقیق سئو بدون بررسی سایت و کسب و کار شما تقریبا غیر ممکن می باشد و جهت اعلام دقیق هزینه سئو لازم است حتما ضمن تماس با کارشناسان پونه مدیا و اعلام درخواست های خود منتظر بررسی و آنالیز دقیق و کارشناسی تیم سئو پونه مدیا و در نهایت اعلام هزینه سئو باشید. علی رغم توضیحات فوق بعضا کارفرما نیاز دارد که مبلغ مشخصی را دریافت نماید. به همین دلیل تلاش نموده ایم مبالغ و تعرفه های میانگین را برای قیمت خدمات سئو و بهینه سازی سئو مشخص نماییم که در جداول زیر ارائه شده است. با تهیه هر یک از بسته های سئو زیر شما از خدمات سئو داخلی پایه، پیشنهاد کلمات کلیدی جدید، ارائه جدیدترین راهکارهای سئو، پشتیبانی و همچنین مشاوره تخصصی سئو در ساعت های کاری برخوردار خواهید شد.

 

00:00 00:00

پکیج های سئو سایت در پونه مدیا عبارتند از:
شمارهتوضیح پکیج سئوبرنزینقره ایطلایی
شرایط پایه قراداد سئو
 1 قیمت ماهانه به تومان 12 میلیون 20 میلیون 40 میلیون
2 مدت زمان پروژه سئو 12 ماه 12 ماه 12 ماه
تولید محتوا
1 تولید محتوا حداقل 10.000 کلمه حداقل 22.000 کلمه حداقل 45.000 کلمه
2 تولید محتوا برای محصولات یا خدمات تا 4000 کلمه تا 6000 کلمه تا 15000 کلمه
3 تولید کامنت در سایت 0 تا 1500 کلمه تا 4000 کلمه
بررسی وبسایت
1 پیدا کردن کلمات کلیدی دارد دارد دارد
2 افزایش رتبه در کلمات کلیدی حداقل 20 کلمه کلیدی حداقل 50 کلمه کلیدی حداقل 100 کلمه کلیدی
3 آنالیز URLها دارد دارد دارد
4 آنالیز بک لینک ها دارد دارد دارد
5 آنالیز و یافتن رتبه کلمات کلیدی دارد دارد دارد
6 آنالیز محتوای تکراری دارد دارد دارد
7 آنالیز ساختار وبسایت دارد دارد دارد
8 آنالیز رقبا دارد دارد دارد
سئو فنی
1 مانیتورینگ ماهانه سرور دارد دارد دارد
2 مانیتورینگ به روز رسانی های سیستم مدیریت محتوا دارد دارد دارد
3 بررسی به روز رسانه هایی که گوگل ارائه داده و نیاز است در سایت باشد دارد دارد دارد
4 آنالیز صفحات سایت از لحاظ فنی دارد دارد دارد
سئو داخلی
1 بررسی URLها دارد دارد دارد
2 دوباره نویسی URLها دارد دارد دارد
3 بهینه سازی عنوان صفحات 20 صفحه 40صفحه 100صفحه
4 بهینه سازی متا تگ ها دارد دارد دارد
5 بررسی انتخاب صحیح کلمات کلیدی دارد دارد دارد
6 بهینه سازی انکر تکست دارد دارد دارد
7 بهینه سازی متن جایگزین تصویر دارد دارد دارد
8 ساختن صفحه 404 سفارشی دارد دارد دارد
9 بهینه سازی تگ های هدر دارد دارد دارد
10 ساخت صفحه جدید (در صورت نیاز) 5صفحه 10صفحه 25 صفحه
11 بهینه سازی تگ کانونیکال دارد دارد دارد
12 بهینه سازی robots.txt دارد دارد دارد
13 بهینه سازی و ساخت نقشه سایت دارد دارد دارد
14 بهینه سازی کد ها دارد دارد دارد
15 بهینه سازی سرعت سایت دارد دارد دارد
16 لینک سازی داخلی دارد دارد دارد
17 بررسی ریدایرکت ها دارد دارد دارد
18 رفع خطاهای 404 دارد دارد دارد
سنجش سازگاری وبسایت
1 چک کردن لینک های نامعتبر دارد دارد دارد
2 چک کردن حجم صفحه دارد دارد دارد
3 چک کردن استاندارد های W3C - دارد دارد
4 چک کردن نمایش صحیح وب سایت در مرورگرهای مختلف - - دارد
سئو خارجی
1 لینک سازی طبیعی دارد دارد دارد
2 رپورتاژ آگهی 12 24  50
3 ساخت بلاگ 1 2  4
4 ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4
بررسی سرچ کنسول گوگل
1 ثبت وب سایت در گوگل سرچ کنسول دارد دارد دارد
2 چک کردن خطاهای گزارش شده دارد دارد دارد
3 ثبت نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول دارد دارد دارد
4 آنالیز بخش Coverage دارد دارد دارد
5 آنالیز و رفع خطاهای مرتبط با موبایل فرندلی بودن وب سایت - دارد دارد
سئو محلی
1 ثبت وب سایت در نقشه گوگل دارد دارد دارد
2 امتیاز و کامنت گذاری برای کسب و کار - دارد دارد
3 افزایش رتبه سایت در نتایج محلی - - دارد
گزارش گیری
1 آنالیز ترافیک سایت دارد دارد دارد
2 گزارش تغییرات رتبه دارد دارد دارد
3 گزارش فعالیت های صورت گرفته دارد دارد دارد
آموزش
1 پرسنل تولید محتوا - دارد دارد
2 آموزش بهینه سازی داخلی - دارد دارد
3 آموزش تولید محتوا با هدف سئو - دارد دارد

 

4.6 از 5
1 سال قبل
نظر
ممکنه بفرمایید که خدمات فنی سایت در سئو کلمات کلیدی لحاظ می‌شن یا نه؟ مثلاً اگه من بخوام روی تعداد محدودی از کلمات کسب و کارم کار بشه و با همونا بیام بالا، امکان استفاده از خدمات افزایش سرعت، برطرف کردن ارورهای سایت و امنیت رو دارم یا خیر؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • پونه مدیا 1 سال قبل
  سلام دوست عزیز
  وقت به خیر
  سئو کلمات کلیدی همون‌طور که می‌دونین برای بالا بردن رتبه سایت در بعضی از کلمات کلیدی تجارت شما کاربرد دارد. اما خدمات سئو تکنیکال شامل آن نمی‌شود. بهترین کار این است که ما سایت شما را به‌طور کامل بررسی کنیم تا ببینیم دقیقاً به چه خدماتی نیاز دارد. در مرجله بعدی اگر به خدمات تکنیکال نیاز بود، می‌توانیم پیشنهاد کنیم که از پکیج برنزی پونه مدیا استفاده کنید که هم کلمات کلیدی محدودتری دارد و هم همه خدمات سئو را دربر دارد.
1 سال قبل
نظر
سلام وقت بخیر
اگر من این همه هزینه کردم و نتیجه نگرفتم تکلیف چیه؟
چه تضمینی بابت هزینه و نتیجه گرفتن هست؟
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • پونه مدیا 1 سال قبل
  سلام دوست عزیز
  وقت به خیر
  برای سئو تضمینی وجود ندارد. در طول پروژه ما گزارش‌هایی را از روند سئو سایت در اختیار شما قرار می‌دهیم که بتوانید وضعیت سئو و پیشرفت آن را ببینید. اما به هر حال قرار گرفتن در نتایج برتر گوگل به موارد بی‌شماری بستگی دارد و همین موضوع تضمین دادن آن را غیرممکن می‌کند. اگر هم کسی به شما گفت که سئو را تضمینی انجام می‌دهد، احتمالاً بازاریابی است. سئوکاران ماهر می‌دانند که چنین چیزی اصلاٌ منطقی نیست.
  موفق باشید.
1 سال قبل
نظر
من با یه سئوکار فریلنسر قرارداد سئو سه ماهه تضمینی بستم.الان که مطلب شما راخوندم متوجه شدم که سئوی تضمینی اصلا اصولی نیست.حالا به نظر شما بعد از این مدت رتبه سایت من خیلی سقوط میکنه؟(چون شما گفتید که در سئو تضمینی و مدت کوتاه سئوکاران مجبورن از روش های کلاه سیاه استفاده کنند...)
ممنون میشم اگه من را راهنمایی کنید چون خیلی نگران هستم
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
1 سال قبل
نظر
آیا مشاوره سئوی شما رایگان هست؟ و آیا کارشناسان شما ما را راهنمایی میکنن که کدوم سئو برای سایت ما بهتر هست؟
نمایش بیشتر
2 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • پونه مدیا 1 سال قبل
  دوست عزیز سلام
  بله مشاوره سئو در پونه مدیا کاملا رایگانه. روند کار به این صورته که ما یک جلسه برای هماهنگی با شما برگزار می‌کنیم. در این جلسه کارشناسان ما با شما درباره تمامی جزئیات پروژه صحبت می‌کنن و براساس اهدافی که دارید و بودجه مد نظرتون، بهترین سئو رو بهتون پیشنهاد می‌دن.
2 سال قبل
نظر
شما این 4 تا پلن قیمت سئو را گفتید ولی کدوم رو پیشنهاد میکنید کلا؟ من گیچ شدم، سئو ماهانه، سئو کلمه، سئو ساعتی، سئو پروژه ای؟
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 2 سال قبل
  شما این 4 تا پلن قیمت سئو را گفتید ولی کدوم رو پیشنهاد میکنید کلا؟ من گیچ شدم، سئو ماهانه، سئو کلمه، سئو ساعتی، سئو پروژه ای؟

  اینکه کدام پکیج سئو را انتخاب کنید دقیقا بستگی به وضعیت فعلی سئو سایت شما دارد. اگر در مراحل ابتدایی هستید و سایت شما به تازگی بالا آمده قطعا سئو کلمه برای شما مناسب نیست. در این مرحله به شما سئو پروژه ای یا ماهانه (12 ماهه) را پیشنهاد میکنیم.
  اگر مدتی هست که سایت را دارید، روی سئو سایت نیز کار کردید و در کلمات مد نظر بالا در گوگل بالا آمدید، اما میخواهید جایگاه بهتری در گوگل پیدا کنند،(مثلا از رتبه 7 به رتبه 1 برسند) پیشنهاد ما سئو کلمه ای هست.
  اگر هم وضعیت سئو شما پایدار هست و تنها میخواهید از لحاظ کد نویسی و ساختار سایت بهینه شود به شما سئو ساعتی و ماهانه را پیشنهاد می کنیم.
  در نهایت اینکه کدام را انتخاب کنید بستگی به وضعیت فعلی سئو سایت شما دارد و کارشناسان ما قبل از خرید راهنماییتون می کنند تا بهترین پکیچ مناسب خودتان را انتخاب کنید و قطعا بهترین بازدهی را دریافت کنید.
 • مشایخ 2 سال قبل
  این موضوع بستگی به شرایط شما پروژه و هدف دارد
2 سال قبل
نظر
برای سئو پرسنال برندینگ هم پکیجی موجود هست؟مثل معروف کردن اسم هنرمندان در لینک های صفحه اول
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
3 سال قبل
نظر
چرا مشتری های سئو رتبه بندی و بازدید بالا رو به نسبت بسته‌های نقره‌ای،برنزی و طلایی که برای خود مشتری طراحی شده، ترجیح میدن؟ ( این بسته ها برای کسب و کار خودشون بهینه شده.) نباید برعکسش باشه؟
نمایش بیشتر
1 از 3 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 3 سال قبل
  سوال خوبیه! چون فکر می کنیم رتبه بندی و بازدید برای مشتری ملموس تره تا بسته‌ها. چون نظر مشتری براشون مهم تر از یه پرونده پر از راهکارهای سئوعه!
3 سال قبل
نظر
فکر میکنم بودجه باید بر اساس درآمد هر کسب و کار باشه. بنظرم سئوی ساعتی مناسب باشه ولی فقط برای مشاوره و اینکه خودت بخوای سئو کار کنی. آخرش باید برای دیده شدن کسب وکار پول خرج کنیم.
نمایش بیشتر
1 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
3 سال قبل
نظر
یه چیزی هست که خیلی دیدم. بیشتر مشتری ها، PPC یا پرداخت به ازای هر کلیک رو با سئو قاطی میکنن. معمولا فقط نتیجه براشون مهمه ولی کسایی که میخوان خدمات سئو بدن اول باید بدونن نیاز طرف چیه و بعد بهش بفهمونن که اصلا با بودجه‌ی کم نیازی به ppc هست یا تمرکزشون رو بذارن روی سئوی بادوام!
نمایش بیشتر
2 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 3 سال قبل
  با نظرت موافقیم! خیلی از مشتری ها تفاوت بین اینا رو نمیدونن و خب وظیفه‌ی ماست که براشون توضیح بدیم تا انتخاب درستی داشته باشن.
3 سال قبل
نظر
سلام....
چطوره که یه سری از شرکت های سئو تضمین میکنند که کسب وکار ما رو در گوگل بالا میارن، درحالی که همه میدونیم در سئو هیچگونه تضمینی نیست. پس چطوره که این شرکت ها چنین قول و قرارهایی میدن؟
نمایش بیشتر
4 از 4 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 3 سال قبل
  آیا واقعا شرکت هایی هستن که چنین ضمانتی بکنن؟ البته که هست ولی تمام اینا فقط برای بازاریابیِ دوست عزیز.
  همونطور که در این پست گفتیم هیچ گونه ضمانتی نیست که اگر شما برای سئو هزینه کنید ، رتبه 1 گوگل بشید .
3 سال قبل
نظر
بنظرم اگه میخواید بسته بگیرید قبلش یه مشاوره بگیرید. اینجوری میتونید بهترین بسته رو بخرید و بهترین نتیجه رو ببینید! من که راضیم!
نمایش بیشتر
3 از 3 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 2 سال قبل
  سلام وقت بخیر
  قطعا همین طور است که می فرمائید. پکیج های مختلفی ارائه شده که جدای از قیمت، برای هر پروژه بهترین انتخاب متفاوت است و این کاملا بستگی به وضعیت فعلی سئو سایت شما دارد. باید توسط کارشناسان ما بررسی شود تا بدانیم که کدام مورد بهترن گزینه برای شماست.
3 سال قبل
نظر
بنظرم تنها چیزی که میشه از این مقاله درنظر گرفت اینه که اگه با یه تیم متخصص که حالیشه همراه باشی خیلی بهتر از اینه که بخوای یه تیر در تاریکی بزنی و خودت سئو کار کنی. حداقل وقتی با تیم کار میکنی میدونی که روی چندین مورد مشابه با تو کار کردن و بهترین مشاوره رو بهت میدن.
نمایش بیشتر
3 از 4 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 2 سال قبل
  سلام وقت بخیر
  به گزینه خوبی اشاره کردید. داشتن نمونه کارهای موفق در زمینه های مختلف یکی از ملزومات انتخاب تیم سئو برای رسیدن به موفقیت هست. بنابراین حتما به سراغ هر شرکتی جهت عقد قرار داد می روید از آنها نمونه کارهای موفق سئو را در خواست کنید و حتما بررسی نمائید.
3 سال قبل
نظر
پست خوبی بود قیمت ها دستمون اومد....
نمایش بیشتر
2 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 2 سال قبل
  سلام وقت بخیر
  هدف ما از ارائه این محتوای جامع، دقیقا همین بوده که شما عزیزان با دید و آگاهی کامل به سراغ سئو، قیمت سئو و خدماتی که باید دریافت کنید بروید.
  خوشحالیم که راضی بودید.
4 سال قبل
نظر
مقاله‌ی خوبی بود، کامل از همه زوایا بررسی کرده بود.
نمایش بیشتر
2 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 2 سال قبل
  سلام وقت بخیر
  ممنون از اینکه بابت مطالعه این مطلب وقت گذاشتید. ما سعی کردیم همه جوانب مربوط به قیمت سئو را در این مقاله در نظر بگیریم و محتوای جامعی را خدمت شما ارائه کنیم.
4 سال قبل
نظر
محتوای خوبی بود! استفاده کردیم!
یه سوالی هست که ذهن منو درگیر کرده. تقریبا نصف کسایی که دنبال بسته های سئو هستن براشون مهمه که این بسته ها شبکه های اجتماعی هم ساپورت کنه و یجورایی هم براشون فالوور جذب کنه. نمیدونم دقیقا مشتری ها، کار سئو رو چی درنظر میگیرن؟ حتما باید شبکه های اجتماعی رو ساپورت کنه یا نه ؟ اصلا شرکت ها چنین چیزی رو ارائه میدن؟
نمایش بیشتر
2 از 3 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 3 سال قبل
  ممنون! خب اول بگیم که چه سوال خوبی پرسیدی!
  با تجربه ای که ما داشتیم خیلی از شرکت ها... تولید محتوا، سئو، حتی طراحی وب هم در بسته هاشون ارائه میدن. در واقع بذار اینطور بگیم که بیشتر کسب و کارهای کوچیک مایلن یکی بازاریابی رو براشون اداره کنه از جمله شبکه های مجازی.
4 سال قبل
نظر
الان درک میکنم چرا وقتی مردم پول بیشتر میدن بیشتر هم راضین. یه نگا فقط به امکانات بسته‌ی طلایی بکن! البته بسته برنزی هم خیلی خوبه. با هزینه کمتر امکانات زیادی ارائه شده. تشــکر!
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 2 سال قبل
  سلام، وقت بخیر
  تمامی پکیج های پیشنهادات کارشناسی شده هستند. بهترین گزینه برای هر پروژه متفاوت هست. فقط باید قبلش پروژه شما کارشناسی شود تا بدانید کدام مورد مناسب تر است.
4 سال قبل
نظر
سلام و درود برای سئو سایت آیا قرارداد طولانی هم دارید؟ که یک سایت را بصورت یک ساله پشتیبانی کنید! میخواستم بدونم تعرفه سئو سایت یک ساله به چه صورت هست؟
نمایش بیشتر
1 از 1 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 2 سال قبل
  سلام وقت بخیر
  بله دقیقا پکیج سئو ماهانه ما در قالب 12 ماهه ارائه می شود. در بالای صفحه پکیج های سئو همراه با توضیحات خدمات و لیست قیمت ارائه شده است.
4 سال قبل
نظر
تعرفه سئو سایت تون برای امساله یا پارسال؟
نمایش بیشتر
1 از 2 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • ادمین پونه مدیا 2 سال قبل
  سلام وقت بخیر .
  قیمت سئو در این صفحه بروزرسانی شده است و مربوط به امسال است.