با ما در ارتباط باشید: 0314566
  • کارفرما: آهن پخش
  • تاریخ راه اندازی: آذر 1395
فروشگاه اینترنتی آهن پخش

طراحی سایت فروش آهن آنلاین

(آذر 1395)

در طراحی فروشگاه اینترنتی لازم است مواردی که باید برای کاربر واضح تر باشد در مکان مناسبی قرار گیرد. UX اهمیت بسیار زیادی دارد. که البته با آنالیز های اولیه انجام شده روی فروشگاه های اینترنتی مختلف فروش آهن به صورت آنلاین این موضوع انجام شده است.

هدف فروشگاه اینترنتی آهن پخش

فروشگاه اینترنتی آهن پخش فروشگاهی است با هدف قرار دادن قیمت روز آهن، قیمت روز میلگرد، اخبار لحظه ای آهن و .... . فروش آهن آنلاین مقوله ای است که همچنان در کشور ما باب نیست در این دست فروشگاه های آنلاین، کاربر بیشتر برای گرفتن نرخ آهن آنلاین مراجعه می کند و نه خرید آهن آنلاین. از ویژگی های بارز طراحی فروشگاه آهن پخش میتوان به تاریخچه قیمت آهن آلات و امکان گرفتن خروجی اکسل از تاریخچه قیمت آهن آلات اشاره کرد. در مورد ساختار مطلبی فروشگاه آهن پخش، آنالیز نوع پیاده سازی به صورت کامل انجام شده است. این امر و تحلیل های اصولی و به موقع سبب شد آهن پخش با سنی حدودا 4 ماهه به عنوان رقیبی برای سایت دیگر با قدمت چندین ساله تبدیل شود.

پیاده سازی سیستم چت آنلاین

(آذر 1395)

تعامل با مشتری راز بقای هر کسب و کاری است. ما نیز از این امر غافل نبودیم و اقدام به پیاده سازی سیستم چت آنلاین برای آهن پخش نمودیم. در این سیستم مشتریان به راحتی می توانستند با تیم پشتیبانی آهن پخش در ارتباط باشند و به صورت لحظه ای پاسخی برای سولات خود داشته باشند.

سئو فاز یک وب سایت آهن پخش در اصفهان

(خرداد 1396)

پایه و اساس طراحی فروشگاه آهن پخش بر اساس قوانین سئو می باشد. سئو فروشگاه اینترنتی یک کار طولانی مدت است و پایداری و داشتن استراتژی در آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هدف سئو بالا بردن تعداد مخاطب و در نتیجه تعداد مشتری می باشد. سئو آهن پخش به صورت استاندارد و با برنامه ریزی طولانی مدت در حال انجام است.

جا به جایی سرور آهن پخش

(شهریور 1396)

چند ماه بعد از اتمام فاز اول سئو و بهینه سازی سایت آهن پخش با به دست آوردن نتایج یک تا سه در نتایج جست و جو سبب شد تعداد بازدیدکنندگان سایت به صورت چشمگیری افزایش یابند. اما تنها به یک بازدید ساده ختم نمی شود رجوع مجدد تعداد زیادی از بازیدکنندگان از نکات جذاب این امر بود بنابراین برای ارائه خدمت بهتر و قابلیت مشاهده سایت برای تعداد زیادی از بازدیدکنندگان تصمیم به تغییر هاست آهن پخش نمودیم.

بهینه سازی وب سایت

(شهریور 1396)

در این گام تصمیم تیم سئو پونه مدیا بر این امر بود که ساختار وب سایت کاملا مطابق با استانداردها و اصول سئو باشد به طوریکه گوگل بهتر بتواند سایت را درک کند. بنابراین در این گام علاوه بر حل مشکلات ساختاری مجموعه ای از اقدامات به عنوان بهینه سازی سایت بر رور آهن پخش انجام شد.

سئو فاز دوم وب سایت آهن پخش

(خرداد 1397)

جذاب شدن اینترنت سبب شده است فروشگاه های آهن آلات از چارچوب سنتی خارج شده و به سمت فروش در اینترنت سوق داده شوند. پیشرفت اینترنت و پیشرفت دو سایت بزرگ آهن در ایران  را می توان از دلایل کوچ بازارهای سنتی به بازارهای آنلاین دانست. بازخورد داشتن سایت برای بسیاری از فروشندگان آهن آلات جذاب بود بنابراین تنها به داشتن سایت بسنده نکردند و برای سئو و بهینه سازی سایت خود هزینه نمودند. رقابت های شدید سایت های جدید سبب شد که سئو و بهینه سازی آهن پخش نیز وارد فاز دوم شود. با وجود رقابت شدید بازارهای آهن آلات در حوزه آنلاین بعد از گذشت یک سال از فاز اول سئو و بهینه سازی آهن پخش فاز دوم نیز با موفقیت کامل دست پیدا نمود. این فاز سبب شد سایت آهن پخش در تمام کلمات حوزه آهن آلات در جایگاه اول تا سوم باشد. و به یکی از بزرگترین سایت های آهن آلات در ایران تبدیل شود. به نحوی که متاسفانه تعداد زیادی از فعالان حوزه آهن به شرکت های طرف قرار داد خود درخواست یک سایت شبیه به آهن پخش  نمودند به طوری که به طور محض سایت آهن پخش  کپی کردند به امید این امر که شاید بتوانندبه موفقیت آهن پخش دریابند دریغ از این امر که طراحی و سئوی حرفه ای در کنار یک تیم تخصی است که می تواند یک سایت را موفق نماید نه کپی بدون چون و چرا

پیاده سازی سیستم خبر لحظه ای آهن پخش

(فروردین 1397)

اگر شما هم در حرفه ای خاص فعالیت داشته باشد دریافت اخبار در آن حوزه می تواند برای شما نیز جذاب باشد. بنابراین در فروردین ماه 97 درخواست پیاده سازی خبر لحظه ای از سوی مدیریت سایت آهن پخش برای تیم فنی پونه مدیا ارسال شد و بعد از تحلیل های لازم، سیستم خبر لحظه ای به صورت کامل در سایت آهن پخش پیاده سازی شد به طوریکه شما می توانید تمام اخبار جذاب در این حوزه را به صورت لحظه ای در این سایت مشاهده نمایید.

سئوی فاز سوم آهن پخش

(اردیبهشت 1397)

مطرح بودن به عنوان برند دوم آهن آلات در ایران دیگر نه برای آهن پخش راضی کننده بود و نه برای پونه مدیا بنابراین تصمیم گرفتیم در چارچوب مجموعه ای از اقدامات اصولی، آهن پخش را به عنوان اولین فروشگاه آنلاین آهن آلات در ایران تبدیل نماییم. آهن پخش از جمله نمونه کار های سئو تیم قدرتمند پونه مدیا است. سئو سایت فروشگاهی آهن پخش توانسته است تاثیر شایانی در صنعت فولاد کشور داشته باشد.

سئوی فاز چهارم آهن پخش

(اکنون)

کسب رتبه های برتر در گوگل به مراتب راحت تر از حفظ همان جایگاه است. به عبارتی صعود به جایگاه های برتر در گوگل آسان ولی اول ماندن سخت است. بنابراین نیاز به تدوین استراتژی بود تا آهن پخش جایگاه خود در کلمات کلیدی را حفظ کند. یکی از این تدابیر بهینه سازی کارخانجات این وب سایت بوده است که موجب شد تا شما با سرچ کارخانجات آهن سایت آهن پخش را در راس نتایج گوگل مشاهده کنید. یکی دیگر از اقداماتی که صورت گرفت ایجاد اسکمای پرسش و پاسخ برای تعدادی از صفحات این سایت بود که نتایج قابل توجهی را به دنبال داشت.

نظر به این که پونه مدیا با شرکت های بسیار بزرگی نظیر آهن پخش همکاری می کند و با توجه به اهمیت سئو در پروژه های عظیمی مانند سئو آهن پخش، در نظر داریم تا با استخدام سئو کار هایی کارآزموده، تیم دیجیتال مارکتینگ پونه مدیا را گسترش دهیم. بنابراین اگر فکر می کنید که تجربه، دانش و مهارت های کافی را در این زمینه دارید، با ما تماس بگیرید.

گالری تصاویر

امتیازی ثبت نشده است.
درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت و یا نوبت مشاوره اطلاعات زیر را تکمیل کنید
لطفا شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید

سیستم شما را به عنوان ربات تشخیص داده است. لطفا یک مرتبه صفحه را بروزرسانی (Refresh) کنید و دوباره تلاش کنید.