یکی از مشکلات اساسی که صاحبان وب سایت های اصفهان  با آن روبه رو می شوند نداشتن بازدید طبیعی یا همان سرچ ارگانیگ برای  سایتشان است. این قضیه تنها به نداشتن بازدید کننده  برای سایت ختم نمی شود و مسئله خیلی فراتر از اینهاست مسئله اصلی نداشتن فروش خوب و حتی برند نشدن محصولات ان کسب و کار است.از اینرو تصمیم به پیدا کردن شرکت سئو در اصفهان می گیرند و کلماتی از قبیل سئو سایت در اصفهان ، بهینه سازی سایت در اصفهان ، سئو در اصفهان را در گوگل سرچ می کنند . حتی جالبه که بدانید که برخی از صاحبان وب سایت ها  کلمه اموزش سئو اصفهان را  در گوگل جست و جو می کنند. سعی و تلاش اینگونه افراد که می خواهند یک تخصص جدید را بیاموزند ستونی است ولی سئوکاران شرکت پونه مدیا انجام چنین کار تخصصی را توصیه نمی کنند . نا امید نشوید اگر بدنبال سئو سایت اصفهان هستید شرکت پونه مدیا با داران بودن متخصصان سئو اصفهان و چندین نمونه کار سئو  سایت اصفهان و سئو سایت تهران  خوشحال می شود که بتواند  به بهبود رتبه گوگل سایت شما کمک کند.

خدمات سئو اصفهان شرکت پونه مدیا

خدمات سئو اصفهان ما شامل دو بخش مشاوره و پیاده سازی است.در جلسه مشاوره ، متخصصان سئو پونه مدیا از سئو فعلی  سایت شما ، برندینگ و آینده کسب و کار اینترنتی شما به صورت کاملا رایگان صحبت می کنند. حتی در این جلسه بهترین کلمات کلیدی برای  وب سایت شما بعد از انجام تحقیقات اولیه معرفی می شود. مرحله پیاده سازی و شروع فرایند سئو نیز بعد از سفارش سئو سایت انجام می شود.

چرا به سئو نیاز داریم 

یکی از سوال های اساسی که صاحبان وب سایت ها از خود می پرسند این است که چرا به سئو نیاز داریم مگر سئو سایت چه ارزش افزوده ای را برای ما و کسب و کار ما ایجاد می کند؟

پاسخ ما اینگونه خواهد بود بهترین بازاریاب شما موتورهای جستجو هستند در صورتی که می خواهید از سایت خود که هزینه هایی را هم برای ایجاد و توسعه  آن پرداخت کردید استفاده بهینه ای بکنید و قدم بزرگی در راستای افزایش فروش خود بردارید توصیه ما سئو است.

چرا انجام سئو توسط صاحب وب سایت را توصیه نمی کنیم

همانطور که گفته شد برخی از صاحبان سایت خود اقدام به آموزش سئو می کنند که برای صرفه جویی در هزینه سئو سایت را خودشان انجام دهند. تلاش اینگونه افراد ستودنی است ولی یادگیری و پیاده سازی سئو، کاری بس مشکل و زمانبر است که خود باعث سبقت هر چه بیشتر رقبا می شود. با توجه به آپدیت های الگوریتم های گوگل انجام یک کار اشتباه باعث پنالتی سایت می شود که به هیچ وجه قابل جبران نیست و برای همیشه (حدالمکان چند سال) باید با سایت خود خداحافظی کنید. انجام سئو توسط متخصص سئو منجربه بهینه سازی سایت شما در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت میشود.

 بخش سئو شرکت پونه مدیا

شرکت پونه مدیا متشکل از چندین بخش است که به صورت خلاصه می توان به گروه سئو ، گروه برنامه نویس ، گروه طراح و UI و... اشاره کرد. پونه مدیا یکی از فعالان سئو اصفهان با تکیه بر توانایی های گروه سئو اصفهان خود توانسته است همراه بهترین نتایج را برای مشتریان خود رقم بزند و لبخند را بر لب انها جاری کند.

وظایف تیم پونه مدیا در قبال سئو سایت شما 

پونه مدیا با کادری متخصص و مجرب با استراتژی صحیح سئو و با آگاه سازی شما از مدل اندازه گیری، پیشرفت جذب مخاطب وب سایت را برای شما انجام می دهد. صفحه اول گوگل جایی است که باید مخاطب،  شما را پیدا کند. بهینه سازی سایت اصفهان یکی از بهترین سرگرمی های ما است و سعی می کنیم همواره بهترین لذت ها را تجربه کنیم.

نمونه کارهای سئو اصفهان 

از جمله نمونه کارهای سئو سایت اصفهان می توان به سایت احداث گستر نیروی پارس ، سایت ناسیکوتک ، آهن پخش و فالوجت اشاره کرد. این ها تنها برخی از نمونه کارهای سئو اصفهان پونه مدیا است و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه نمونه کارهای سئو شرکت مراجعه کنید.

بهینه سازی سایت در اصفهان

چنانچه برای سئو و بهینه سازی سایت خود نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی دارید می توانید از خدمات مشاوران سئو شرکت پونه مدیا استفاده کنید. شرکت پونه مدیا علاوه بر خدمات سئو, خدمات بهینه سازی سایت (بهبود سرعت سایت) نیز ارائه می دهد.

 چگونه ما روی سئو سایت کار می کنیم؟

1- آنالیز وب سایت برای سئو سایت

یک کنترل اولیه و صحیح، تحقیق کامل درباره کلمات کلیدی وب سایت، باعث می شود پروژه سئو وب سایت شما یک پروژه کامل و واضح باشد که اهداف واضحی را برای انجام مشخص می کند.

2- مشخص کردن صفحات هدف برای هر کلمه کلیدی

بعد از اینکه کلمات کلیدی سایت مشخص شد برای هر کلمه صفحات فرودی در نظر گرفته می شود و صفحات فرود هر کلمه نسبت به آن کلمه به صورت کامل بهینه سازی و بازسازی می شود. برای سئو سایت بهتر است اهداف قابل دسترسی و مشخصی داشته باشیم.

3- سئو داخل صفحات وب سایت

بعد از اینکه قدم های داخل سایت شما مشخص شد صفحات داخل سایت، ساختار مطالب سایت و آدرس های URL سایت به صورت کامل بررسی می شود و ساختار مطالب طبق اهداف بازسازی می شود و در صورت نیاز لینک سازی داخل وب سایت صورت می گیرد و یا سبک سازی روی صفحات انجام می شود.

4- سئو سایت و محتواسازی، لینک سازی

برای پیشبرد سئو سایت و اهداف کلمات کلیدی به صورت ماهانه لینک سازی مشخصی انجام می شود و محتوای وب سایت نسبت به موضوع بهینه سازی می شود تا کاربر و موتورهای جستجو در صفحات ما مطالب مناسب پیدا کنند، بهتر است این کار به صورت مداوم انجام گیرد. به این ترتیب پیشرفت کلمات کلیدی قابل مشاهده است.

5- آنالیز سئو سایت و گزارشات سئو سایت

پیشرفت در سئو سایت به صورت ماهانه قابل اندازه گیری است. با کنترل پیشرفت کلمات کلیدی و جایگاه وب سایت روی کلمات هدف گذاری شده، به این وسیله نتایج به دست آمده، تغییرات و میزان بازدیدی که از طریق موتورجستجو وارد سیستم شده است قابل مشاهده می باشد.

 

برای مشاوره رایگان در زمینه سئوسایت با ما تماس بگیرید

درخواست سئو سایت در اصفهان

نمونه کارهای موفق سئو سایت اصفهان

 • سئو وب سایت اصفهان: کارخانه احداث گستر
  سئو وب سایت اصفهان: کارخانه احداث گستر

  دکل پرچم

  پایه روشنایی معابر

  پایه ترافیکی

  برج اضاءة

  دكل روشنايی

  دکل استادیومی

 • سئو وب سایت اصفهان: آهن پخش در اصفهان
  سئو وب سایت اصفهان: آهن پخش در اصفهان

  وزن میلگرد

  جدول وزنی میلگرد

  جدول وزن میلگرد

  میلگرد ذوب آهن اصفهان

  میلگرد ساده

  ورق رنگی

 • سئو وب سایت اصفهان: کلینیک لیزر دکتر قانعی
  سئو وب سایت اصفهان: کلینیک لیزر دکتر قانعی

  لیزر الکساندرایت در اصفهان

  کلینیک لیزر اصفهان

  لیزر موهای زائد در اصفهان

  لیزر الکساندرایت اصفهان

  قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان

  لیزر بیکینی اصفهان

 • 1

آخرین مقالات سئو اصفهان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید