سئو اصفهان و خدمات بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان از جمله خدماتی است که توسط تیم پونه مدیا 03136631641 ارائه می شود. در صورتیکه شما با کلمات کلیدی همچون سئو سایت اصفهان و یا سئو در اصفهان ما را در صدر نتایج گوگل یافته اید بدانید که سئو سایت تنها یکی از خدمات ارائه شده توسط تیم پونه مدیا در اصفهان می باشد. تیم پونه مدیا در شهر اصفهان حضور دارد و نمونه کارهای سئو اصفهان موفق آن نشان از احاطه این تیم به تمامی مشاغل موجود در اصفهان دارد. سئو شامل فرآیندی است که می تواند بر روی کلمات سراسری بوده و یا به صورت لوکال در یک شهر مشخص همچون اصفهان انجام گیرد. کسب و کارهای بسیاری هستند که میخواهند تنها در اصفهان ارائه خدمات نمایند از این رو برای سایت خود به دنبال سئو در اصفهان هستند.

سئو اصفهان، سئو در اصفهان، سئو سایت اصفهان یا بهینه سازی سایت اصفهان یکی از خدماتی است که می توان گفت تمامی صاحبان کسب و کار مردم اصفهان به آن نیاز دارند. اصفهان دارای صنایع مختلفی است که صاحبان آن برای افزایش فروش خود به رقابت با یکدیگر می پردازند. امروزه خرید و یا اجاره مغازه در مکان های پرتردد اصفهان نیازمند هزینه های گزافی است. در صورتیکه با هزینه بسیار کمتر از اجاره یک مغازه برای سئو سایت می توانید یک جایگاه بالا در گوگل برای وب سایت خود داشته باشید. سئو اصفهان خدمتی به منظور افزایش رتبه و جایگاه وب سایت شما در موتورهای جستجو همچون گوگل می باشد.
سئو اصفهان از مهم ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ است که برای افزایش درآمد کسب و کارهای آنلاین مردم اصفهان ارائه می شود. بسیاری از کسبه های سنتی اصفهان که نمی خواهند در این بازار پر رقابت به فراموشی سپرده شوند نیز در کنار بازاریابی سنتی که دارند، روی به سمت بازاریابی دیجیتال آورده و اهمیت داشتن وب سایت و سئو سایت در اصفهان را دریافته اند.

سئو در اصفهان

سئو در اصفهان با توجه به توسعه روزافزون استفاده کاربران از فضای اینترنت برای جستجوی خدمات و محصولات مورد نیاز، اهمیت ویژه ای در بین مردم اصفهان پیدا کرده است. سئو در اصفهان از جمله خدماتی است که در دهه اخیر برای حضور در بین برندهای شرکت های تولیدی، کارخانجات، فروشگاه ها مورد استقبال صاحبان مشاغل اصفهان واقع شده است. سئو در اصفهان شامل تمامی مراحل آنالیز سایت، مشخص کردن کلمات هدف، سئو داخلی سایت، تولید محتوا، سئو خارجی و در نهایت آنالیز و گزارشات سئو است.

سئو سایت اصفهان

سئو سایت اصفهان زمانی اهمیت پیدا می کند که شما می خواهید سایت خود را برای محدوده جغرافیایی مشخص مثلا در شهر اصفهان سئو کنید. در صورتی که بازار هدف شما تمام کشور را در بر می گیرد و تنها حضور فیزیکی شما در اصفهان است، نباید سئو سایت اصفهان را هدف قرار دهید، چرا که مخاطبین شما می تواند با تکیه بر کلمات کلیدی جامع تر، جامعه هدف بیشتری را شامل شود.
سئو سایت توسط شرکت پونه مدیا تنها محدود به شهر اصفهان نیست و شما عزیزان برای تعیین بازار هدف خود می توانید با کارشناسان سئو در پونه مدیا تماس گرفته و بعد از تعیین جامعه مخاطبان، فرآیند سئو سایت شما آغاز می شود. در صورتیکه در اصفهان حضور دارید باعث افتخار پونه مدیا است که از نزدیک با شما و فعالیتتان اصفهان رو به رو شویم و در غیر اینصورت می توانیم به صورت آنلاین با شما تا رسیدن به نتیجه دلخواهتان همراه باشیم.

اهمیت سئو در اصفهان

با توجه به آنچه در ارتباط با اهمیت سئو در اصفهان مطرح شد، لازم به ذکر است که شرکت پونه مدیا با بیش از 15 سال سابقه در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ آماده ارائه خدمات سئو در اصفهان به شما عزیزان بوده و تا رسیدن به موفقیت و افزایش فروش خدمات و محصولات خود در اصفهان قدم به قدم در کنار شما خواهد بود.

یکی از مشکلات اساسی که صاحبان وب سایت های اصفهان  با آن روبه رو می شوند، نداشتن بازدید طبیعی یا همان سرچ ارگانیگ برای  سایتشان است. این قضیه تنها به نداشتن بازدید کننده  برای سایت ختم نمی شود و مسئله خیلی فراتر از اینهاست مسئله اصلی نداشتن فروش خوب و حتی برند نشدن محصولات ان کسب و کار است. از اینرو تصمیم به پیدا کردن شرکت سئو در اصفهان می گیرند و کلماتی از قبیل سئو سایت در اصفهان، بهینه سازی سایت در اصفهان، سئو در اصفهان را در گوگل سرچ می کنند. حتی جالبه که بدانید که برخی از صاحبان وب سایت ها  کلمه اموزش سئو اصفهان را در گوگل جست و جو می کنند. سعی و تلاش اینگونه افراد که می خواهند یک تخصص جدید را بیاموزند ستونی است ولی سئوکاران شرکت پونه مدیا انجام چنین کار تخصصی را توصیه نمی کنند. نا امید نشوید اگر بدنبال سئو سایت اصفهان هستید شرکت پونه مدیا با داران بودن متخصصان سئو اصفهان و چندین نمونه کار سئو  سایت اصفهان و سئو سایت تهران  خوشحال می شود که بتواند  به بهبود رتبه گوگل سایت شما کمک کند.

خدمات سئو اصفهان شرکت پونه مدیا

خدمات سئو اصفهان ما شامل دو بخش مشاوره و پیاده سازی است.در جلسه مشاوره ، متخصصان سئو پونه مدیا از سئو فعلی  سایت شما ، برندینگ و آینده کسب و کار اینترنتی شما به صورت کاملا رایگان صحبت می کنند. حتی در این جلسه بهترین کلمات کلیدی برای  وب سایت شما بعد از انجام تحقیقات اولیه معرفی می شود. مرحله پیاده سازی و شروع فرایند سئو نیز بعد از سفارش سئو سایت انجام می شود.

سفارش سئو به شرکت های متخصص، در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد.

چرا به سئو نیاز داریم 

یکی از سوال های اساسی که صاحبان وب سایت ها از خود می پرسند این است که چرا به سئو نیاز داریم مگر سئو سایت چه ارزش افزوده ای را برای ما و کسب و کار ما ایجاد می کند؟

پاسخ ما اینگونه خواهد بود بهترین بازاریاب شما موتورهای جستجو هستند در صورتی که می خواهید از سایت خود که هزینه هایی را هم برای ایجاد و توسعه  آن پرداخت کردید استفاده بهینه ای بکنید و قدم بزرگی در راستای افزایش فروش خود بردارید توصیه ما سئو است.

چرا انجام سئو توسط صاحب وب سایت را توصیه نمی کنیم

همانطور که گفته شد برخی از صاحبان سایت خود اقدام به آموزش سئو می کنند که برای صرفه جویی در هزینه سئو سایت را خودشان انجام دهند. تلاش اینگونه افراد ستودنی است ولی یادگیری و پیاده سازی سئو، کاری بس مشکل و زمانبر است که خود باعث سبقت هر چه بیشتر رقبا می شود. با توجه به آپدیت های الگوریتم های گوگل انجام یک کار اشتباه باعث پنالتی سایت می شود که به هیچ وجه قابل جبران نیست و برای همیشه (حدالمکان چند سال) باید با سایت خود خداحافظی کنید. انجام سئو توسط متخصص سئو منجربه بهینه سازی سایت شما در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت میشود.

 بخش سئو شرکت پونه مدیا اصفهان

شرکت پونه مدیا متشکل از چندین بخش است که به صورت خلاصه می توان به گروه سئو ، گروه برنامه نویس ، گروه طراح و UI و... اشاره کرد. پونه مدیا یکی از فعالان سئو اصفهان با تکیه بر توانایی های گروه سئو اصفهان خود توانسته است همراه بهترین نتایج را برای مشتریان خود رقم بزند و لبخند را بر لب انها جاری کند.

وظایف تیم پونه مدیا در قبال سئو سایت شما 

پونه مدیا با کادری متخصص و مجرب با استراتژی صحیح سئو و با آگاه سازی شما از مدل اندازه گیری، پیشرفت جذب مخاطب وب سایت را برای شما انجام می دهد. صفحه اول گوگل جایی است که باید مخاطب،  شما را پیدا کند. بهینه سازی سایت اصفهان یکی از بهترین سرگرمی های ما است و سعی می کنیم همواره بهترین لذت ها را تجربه کنیم.

نمونه کارهای سئو اصفهان 

از جمله نمونه کارهای سئو سایت اصفهان می توان به سایت احداث گستر نیروی پارس ، سایت ناسیکوتک ، آهن پخش و فالوجت اشاره کرد. این ها تنها برخی از نمونه کارهای سئو اصفهان پونه مدیا است و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه نمونه کارهای سئو شرکت مراجعه کنید.

توجه کنید که اگر به دنبال همکاری با ما به عنوان سئوکار هستید، لازم است نمونه کارهایی قدرتمند در این حد داشته باشید. اگر این طور است، به صفحه استخدام سئو کار حرفه ای بروید و فرم استخدامی را پر کنید. ما بی صبرانه منتظر همکاری با شما هستیم.

بهینه سازی سایت در اصفهان

بهینه سازی سایت در اصفهان از خدماتی است که اکثر صاحبان کسب کار اصفهان که در فضای اینترنت حضور دارند نیازمند آن هستند. بهینه سازی سایت حضور شما را در صفحات اول موتورهای جستجو تضمین می کند، این یعنی هدایت مستقیم مخاطبان هدف به سمت وب سایت شما که در نهایت افزایش فروش کالا و خدمات شما را همراه خواهد داشت. بهینه سازی سایت در اصفهان باعث دیده شدن سایت شما به صورت محلی و در بین سایت های رقبایی است که در اصفهان وجود دارند. در صورتیکه شما با کلمه سئو در اصفهان و یا بهینه سازی وب سایت در اصفهان به این صفحه هدایت شده اید، لازم است بدانید که پونه مدیا با حضور در اصفهان، بر تمامی کسب کارهای حاضر در اصفهان تسلط و آگاهی کامل داشته و رقیبان و بازار هدف شما آگاهی کامل دارد. چنانچه برای  طراحی سایت در اصفهان و بهینه سازی سایت اصفهان خود نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی دارید می توانید از خدمات مشاوران سئو شرکت پونه مدیا استفاده کنید. شرکت پونه مدیا علاوه بر خدمات سئو, خدمات بهینه سازی سایت (بهبود سرعت سایت) نیز ارائه می دهد.

 چگونه ما روی سئو سایت کار می کنیم؟

1- آنالیز وب سایت برای سئو سایت

یک کنترل اولیه و صحیح، تحقیق کامل درباره کلمات کلیدی وب سایت، باعث می شود پروژه سئو وب سایت شما یک پروژه کامل و واضح باشد که اهداف واضحی را برای انجام مشخص می کند.

2- مشخص کردن صفحات هدف برای هر کلمه کلیدی

بعد از اینکه کلمات کلیدی سایت مشخص شد برای هر کلمه صفحات فرودی در نظر گرفته می شود و صفحات فرود هر کلمه نسبت به آن کلمه به صورت کامل بهینه سازی و بازسازی می شود. برای سئو سایت بهتر است اهداف قابل دسترسی و مشخصی داشته باشیم.

3- سئو داخل صفحات وب سایت

بعد از اینکه قدم های داخل سایت شما مشخص شد صفحات داخل سایت، ساختار مطالب سایت و آدرس های URL سایت به صورت کامل بررسی می شود و ساختار مطالب طبق اهداف بازسازی می شود و در صورت نیاز لینک سازی داخل وب سایت صورت می گیرد و یا سبک سازی روی صفحات انجام می شود.

4- سئو سایت و محتواسازی، لینک سازی

برای پیشبرد سئو سایت و اهداف کلمات کلیدی به صورت ماهانه لینک سازی مشخصی انجام می شود و محتوای وب سایت نسبت به موضوع بهینه سازی می شود تا کاربر و موتورهای جستجو در صفحات ما مطالب مناسب پیدا کنند، بهتر است این کار به صورت مداوم انجام گیرد. به این ترتیب پیشرفت کلمات کلیدی قابل مشاهده است.

5- آنالیز سئو سایت و گزارشات سئو سایت

پیشرفت در سئو سایت به صورت ماهانه قابل اندازه گیری است. با کنترل پیشرفت کلمات کلیدی و جایگاه وب سایت روی کلمات هدف گذاری شده، به این وسیله نتایج به دست آمده، تغییرات و میزان بازدیدی که از طریق موتورجستجو وارد سیستم شده است قابل مشاهده می باشد.

 

بنابراین در یک نگاه کلی سئو پونه مدیا شامل روند زیر است:

  • بررسی و آنالیز ساختار داخلی سایت و ارائه گزارش از وضعیت فعلی سایت شما
  • بررسی و آنالیز رقبا
  • بررسی و استخراج کلمات کلیدی پرترافیک در حوزه کسب و کار شما
  • اصلاح و بهینه سازی مشکلات داخلی سایت مطابق با الگوریتم های روز گوگل
  • ایجاد استراتژی برای بهینه سازی داخلی و خارجی سایت
  • مانیتورینگ دائم سایت شما و رقبا
  • بررسی و بهبود نرخ تبدیل سایت
  • و در نهایت رساندن وب سایت شما به صفحه اول گوگل و پشتیبانی دائم آن

 

سوالات متداول

هزینه سئو در اصفهان چقدر است؟

هزینه سئو بستگی به وضعیت فعلی سایت، رقبای شما و سختی کلمات کلیدی دارد.

خدمات سئو در اصفهان شامل چه مواردی است؟

خدمات سئو شامل آنالیز فعلی سایت، آنالیز رقبا، استخراج کلمات کلیدی، ایجاد استراتژی، بهینه سازی داخلی سایت و بهینه سازی خارجی می باشد.
چقدر زمان می برد تا یک سایت سئو شده و به صفحه اول گوگل برسد؟
زمان سئو هر سایت بسته به وضعیت فعلی سایت، رقبا و میزان سختی کلمات کلیدی متفاوت است برای دریافت مشاوره با شماره 03136631641تماس بگیرید.
سئو سایت در اصفهان فقط باعث نمایش سایت در بین نتایج جستجوی گوگل در اصفهان است؟
خیر سئو می تواند به صورت محلی بر اساس شهر و یا در کل کشور باشد. این امر بر اساس انتخاب مشتری در ارائه خدمات انجام می پذیرد.

 

{jcomments on} 

2 سال قبل
نظر
سپاس، به جز سئو سایت، سئو اینستاگرام در اصفهان هم انجام می دهید؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
به امید روزی که هرکسی یک سایت داشته باشه و بهترین سئو کاران در اصفهان به موفقیت برسند.
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
استخدام سئو در اصفهان سراغ دارید؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
آموزش سئوی اصفهان هم دارید؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
آموزش افزونه Yoast SEO رو بذارین
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
اگر من سئو سایت در اصفهان را انجام بدهم، تا چه زمانی این سئو معتبر خواهد بود؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
با عرض سلام و خسته نباشید
لطفا یک منبع خوب آموزش سئو سایت وردپرس نام ببرید؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
[quote name="سئو کوچولو"]من علاقمندم سئو سایت رو یاد بگیرم ولی از جریمه شدن یا بلاک شدن سایت می ترسم، از کجا مطمئن بشم که جریمه نمی شم؟[/quote]
بهترین و مطمئن ترین روش در سئو، تولید محتوای بهینه و استاندارد و یکتا است. این استراتژی با همه الگوریتم های گوگل سازگار بوده و همواره اعتماد کاربر را به شما بیشتر خواهد کرد.
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
من علاقمندم سئو سایت رو یاد بگیرم ولی از جریمه شدن یا بلاک شدن سایت می ترسم، از کجا مطمئن بشم که جریمه نمی شم؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
[quote name="فلاحتی"]من در حال حاضر سایتم با کلمه قیمت جرثقیل اصفهان صفحه دوم گوگل هست. چقدر طول می کشه تا اون را به صفحه اول گوگل بیارید؟[/quote]
سلام دوست عزیز
به طور کلی نمی توان در مورد سئوی یک سایت صحبت کرد،ابتدا باید وضعیت فعلی سایت شما ، تعداد کلمات کلیدی، رقبای شما بررسی شوند، در این باره مطالب زیادی در قسمت آموزش سئو وجود دارد، در صورت نیاز با مشاوران ما در سایت پونه مدیا تماس بگیرید.
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
ممنون از مطالب جالب تون
لطفا مطالب بیشتری درباره سئو محیط های برنامه نویسی مثل ورد پرس بگذارید
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
من در حال حاضر سایتم با کلمه قیمت جرثقیل اصفهان صفحه دوم گوگل هست. چقدر طول می کشه تا اون را به صفحه اول گوگل بیارید؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
[quote name="زهرا عزیزی نژاد"]مرسی از سایت خوبتون
با توجه به تخصص شما در سئو، کمترین زمانی که سئوی ما نتیجه میده چقدره؟[/quote]
سلام دوست عزیز، زمان پاسخ دهی به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد از جمله میزان رقابتی بودن کلمات کلیدی که سایت شما قرار است با آن بالا بیاید،وضعیت رقبا و میزان فعالیت آنها و ...
جهت راهنمایی دقیق تر با شماره 03136631641 تماس بگیرید تا کارشناسان سئو پونه مدیا باتوجه به کلمات کلیدی و وضعیت فعلی سایت شما تخمین دقیق تری به شما ارائه دهند.
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
مرسی از سایت خوبتون
با توجه به تخصص شما در سئو، کمترین زمانی که سئوی ما نتیجه میده چقدره؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند

سوالات متداول سئو اصفهان

هزینه سئو در اصفهان چقدر است؟
هزینه سئو بستگی به وضعیت فعلی سایت،رقبای شما و سختی کلمات کلیدی دارد.
خدمات سئو در اصفهان شامل چه مواردی است؟
خدمات سئو شامل آنالیز فعلی سایت، آنالیز رقبا، استخراج کلمات کلیدی، ایجاد استراتژی، بهینه سازی داخلی سایت و بهینه سازی خارجی می باشد.
چقدر زمان می برد تا یک سایت سئو شده و به صفحه اول گوگل برسد؟
زمان سئو هر سایت بسته به وضعیت فعلی سایت، رقبا و میزان سختی کلمات کلیدی متفاوت است برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.
سئو سایت در اصفهان فقط باعث نمایش سایت در بین نتایج جستجوی گوگل در اصفهان است؟
خیر سئو می تواند به صورت محلی بر اساس شهر و یا در کل کشور باشد. این امر بر اساس انتخاب مشتری در ارائه خدمات انجام می پذیرد.