سئو تضمینی سایت

سئو تضمینی شعار یا عمل

سئو تضمینی شعار یا عمل ؟ حقیقت یا رویا؟ 
این سوالهایی است که ممکن است در ذهن شما ایجاد شود که با خواندن این مطلب می توانید پاسخ مناسبی برای آن پیدا کنید 

 سئو تضمینی سایت

ممکن است شما نیز عبارت سئو تضمینی سایت  (Guaranteed SEO) را در گوگل سرچ کرده باشید و یا اینکه حتی اسم آن به گوش شما آشنا باشد. این روزها بسیاری از سایت ها  و سئوکاران برای جلب مشتری و بازاریابی از کلماتی مثل سئو تضمینی سایت استفاده می کنند. با این حرف به شما یک امنیت خاطر می دهند که ما سئو کار حرفه ای هستیم و در پایان قرار داد می توانید وب سایت خود را در صفحه اول  مشاهده کنید. این کلمه را می توان یکی از تکنیک های جذب مشتری دانست. بسیاری از سئوکاران حرفه ای جهان و شرکت های سئو از این کلمات در بازاریابی خود استفاده نمی کنند. از سئو تضمین نخواهید بلکه یک کیفیت خوب را بخواهید با داشتن یک کیفیت خوب برای سئو سایت می توانید بهترین کارها را انجام دهید. این اشتباه را گاها مشتریان و صاحبان سایت ها نیز تکرار می کنند و از سئو کار خود می خواهند که سایت آنها در نتایج  اول گوگل باشد و حداکثر این کار در یک بازه زمانی یک ماهه انجام شود و با سماجت سعی در گرفتن  تضمین برای سئو سایت خود دارند. بدون شک مشتریان به دلیل نداشتن تخصص این عقیده را دارند و سئو سایت را یک فرآیند ساده و راحت می دانند.

روش های مورد استفاده شده در سئو تضمینی ؟


متاسفانه برخی با فریب افراد موفق به  دریافت پروژه های سئو سایت می شوند .حال سوال اصلی که برای شما شاید ایجاد شود  این است که آیا از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کند یا خیر؟ اگر با روش ها و مضررات سئو کلاه سیاه آشنا نیستید توصیه می کنم که مقاله سئو کلاه سیاه چیست را مطالعه کنید. برای روشن شدن این موضوع پاسخ به این سوال شاید به رفع ابهامات شما کمک کند.

سوال : وقتی شما برای انجام کاری  در یک بازه کوتاه تضمین و گاها تضمین مالی  داده اید. اگر موفق نشدید آیا کار را شکست خورده تحویل می دهید یا به هر کاری دست میزنید تا بتوانید نتیجه بگیرید؟ 

بنابراین سئو تضمینی در بازه های زمانی یک الی دو ماه برای کلماتی با رقابت بالا کاری نشدنی است. این سئو کاران حتی با دریافت مبالغ گزاف از روش های اصولی برای به دست آوردن موفقیت استفاده نمی کنند زیرا خود آنها هم می دانند که سئو تضمین ندارد بنابراین  از روش های سئو کلاه سیاه برای بهبود نتایج شما استفاده می کنند ولی گوگل به سایت هایی که از تکنیک های مخرب در سئو استفاده می کند هشدار داده است و اگر از تکنیک های غیر اصولی سئو استفاده کرده باشید مطمئن باشید وب سایت شما دچار پنالتی گوگل می شود و ممکن است به صورا کامل از نتایج جست و جو حذف می شوید . که هزینه ای غیر قابل جبران به شما وارد می کند.

 سئو تضمینی حرفه یا قمار

این اصل بر هیچ سئو کاری پوشیده نیست که اگر از روش های اصولی در سئو استفاده شود بدون شک سایت نسبت به وضعیت قبل خود رشد خواهد داشت. اما اگر سئو تضميني و سریع را یک معادله ریاضی بدانیم. در این معادله زمان مجهول است . حتی خود سئو کار هم نمی داند که در چه زمانی به نتیجه مطلوب خود دست خواهد یافت . عقل حکم می کند که اگر ریسک کردید پول ریسک خود را باید بگیرید به عنوان مثال اگر هزینه سئو یک کلمه  برای سایت پونه مدیا و یا هر سایت دیگری 2  تومن باشد سئو کار با ارائه ضمانت برای شما ریسکی بزرگی کرده است که با ارائه دادن تضمین با شما وارد بازی قمار می شود بنابراین با اعلام یک بازه زمانی دو ماهه و کوتاه حاضر می شود که به شما تضمین دهد ولی در قرار داد سئو تضميني مبلغ سئو با تضمین با شما  مبلغ 8 تومن خواهد بود. یعنی شما برای سئو یک سایت به مبلغ 2 تومن صرفا به دلیل طمع و ناآگاهی هزینه ای گزاف را پرداخت کرده اید.

چه می شود برخی از سایت ها با سئو تضمینی نتایج خوبی ارائه می دهند ؟

در بهینه سازی سایت روی کلمات کلیدی خاص کاری که در گام اول باید انجام شود بررسی  میزان سختی برای آن کلمات است .افراد عادی قادر به تشخیص میزان سختی این کلمات نخواهند بود. بارها پیش آمده است که یک کلمه از نظر یک شخص معمولی کلمه سختی باشد ولی حقیقت امر چیز دیگری را نشان می دهد. این گونه افراد که با بازار گرمی برخی از افراد روبرو می شوند محکوم به پرداخت هزینه های نامتعارف هستند . و به خیال خود دارای یک  سایت بهینه روی یک تعداد از کلمات عالی هستند و همواره از سئو تضمینی سایت به عنوان یک تجربه موفقیت آمیز یاد می کنند . ولی  اگر از آن شخص درخواست بهینه سازی برای یک کلمه خاص  مثل  سئو را داشته باشید  در بازه زمانی یک ماه بدانید که 100 درصد این کار با اصول استاندارد سئو اجرا نخواهد شد.

تعریف درست سئو تضمینی 

به سئو و بهینه سازی سایت در یک بازه استاندارد و طولانی را می توان سئو تضميني دانست زیرا با اجرای استاندارد های سئو دست یافتن به نتیجه درست و ماندگار کاری سخت و رویایی نخواهد بود. اگر هدف شما از سئوی تضمینی رسیدن سایت به رتبه اول در بازه زمانی کوتاه است بهتر است که این رویا را فراموش کنید. از مزیت های این روش می توان به  ماندگاری و کیفیت بیشتر در نتایج جست و جو اشاره کرد.

 تفاوت سئو تضمینی و سئو استاندارد 

در سئو استاندارد که در بازه های زمانی بلند مدت بیش از دو ماه انجام می شود . به دلیل بودن زمان و وقت کافی که در اختیار سئوکار ، از روش های استاندارد برای تولید کیفیت هرچه بیشتر استفاده می شود.همه می دانند که صفحه اول مکان سایت هایی است که از کیفیت لازم برخوردار هستند در سئو استاندارد کمتر افرادی پیدا می شوند که به سراغ روش های مخرب می شوند. بنابراین سعی کنید که از سئوکار حرفه ای مشاوره کسب کنید.

مراحل اجرای سئو حرفه ای 

 سئو به فرآیند بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل است اشاره دارد. کارهایی که در سئو سایت انجام می شود را می توان به دو دسته استاندارد سئو داخلی و سئو خارجی اشاره کرد .

سئو داخلی 

به اقداماتی گفته می شود که در داخل سایت برای خلق کیفیت بیشتر انجام می شود.

* اصلاح ساختارهای آدرس صفحات

* استفاده بهینه از متا تگ ها

* استفاده صحیح از تگ های H

* تولید محتوای ناب و کاربر پسند و ....

سئو خارجی 

این نمونه کارها در داخل سایت نبود و در بیرون سایت و بدون دسترسی به پنل مدیریت و... انجام می شود. از مزین های این روش می تواند افزایش PA , DA  برای سایت شما باشد.

از مجموعه کارهای سئو خارجی میتوان به لینک سازی ، تحلیل رقبا و... اشاره کرد.

پرداخت هزینه به سئو کار حرفه ای کاری درست است ؟

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که سئو کار ساده ای است و چرا باید برای انجام این کارها هزینه بپردازیم؟ سئو در حقیقت کار ساده ای نیست و شما باید به صورت دائم  خود را آپدیت نگه داشته باشید در غیر اینصورت بازنشسته خواهید شد. یادگیری سئو برای افراد عادی کار بسیار زمانبری است و برای بیزینس هایی که زمان چندانی ندارند انجام این کار توسط صاحبات سایت ها توصیه نمی شود زیرا شما وقتی درگیر فرآیند یادگیری هستید بدانید که رقبا بدون شک از شما سبقت گرفته اند. علاوه بر آن ممکن است که به صورت سهوی و عدم آگاهی از روش های سئو سئو کلاه سیاه استفاده  کنید که باعث ایجاد پنالتی می شوید. که در بدترین شرایط باید با سایت خود خداحافظی کنید.