بر اساس نتایج به دست آمده از تحقیقات بیش از 90 درصد افراد از صفحه اول گوگل برای رفع نیاز خود استفاده می کنند، بنابراین بهترین نتیجه برای صاحبان وب سایت ها که سفارش سئو می دهند حضور در صفحه اول نتایج گوگل می باشد.

قرار گرفتن در صفحه اول به خصوص حضور در بین چند لینک اول علاوه بر دیده شدن زیاد تعداد زیادی کلیک را به سمت وب سایت خود هدایت می کنند ، این روش به راحتی می تواند محصولات ، کالا و خدمات خود را بدون پرداخت هزینه های زیاد به هزاران و حتی میلیونها نفر معرفی کنید.

میزان موفقیت در پروژه سئو در گرو انتخاب بهترین متخصصان سئو و بهینه سازی سایت می باشد ، که علاوه بر تجربه از تخصص کافی نیز برخوردار باشد.

مقدار هزینه پروژه های سئو با توجه به نوع رقبا و... متفاوت خواهد بود. عواملی مانند طراحی سایت، زبان سایت، کلمات کلیدی ، جایگاه فعلی سایت و پتانسیل موجود از جمله عواملی خواهد بود. که در قیمت سئو وب سایت تاثیر بسزایی دارند.

متخصصان سئو پونه مدیا با سال ها سال تجربه و نمونه های موفق در زمینه سئو آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند . متخصصان پونه همواره در تلاش هستند با اتخاذ اصولی ترین روش و به صورت ماندگار و ارگانیک رتبه سایت شما را در گوگل بهبود می دهد.

سفارش سئو

مزیت های انتخاب پونه مدیا برای سفارش بهینه سازی سایت

تیم سئو و بهینه سازی وب سایت پونه مدیا با اتخاد اصولی ترین روش ها در پایان هر ماه گزارش کاملی از کارهای انجام شده , جایگاه سایت شما در کلمات کلیدی را به صورت مکتوب ارسال می کند.

سئو سایت مختص یک نوع سایت نیست و بهینه سازی وب سایت شامل انواع وب سایت ها مانند وب سایت های شرکتی، فروشگاه اینترنتی، سایت خبری، انجمن اینترنتی ، سایت شخصی ، سایت های دانلودی و انواع سایت های اینترنتی می باشد. شما به عنوان مالک هر کدام از این سایت ها اگر به توسعه خود فکر می کنید باید همواره از نظر و تخصص کارشناسان سئو در راستای موفقیت خود استفاده کنید.

در ابتدا در جلسه حضوری ما به شما تحلیل کاملی از وضعیت موجود سایت فعلی ارائه می دهیم و در پایان هر ماه نیز با ارائه گزارش های مکتوب شما را از میزان پیشرفت کار و نتایج حاصله و ...مطلع می سازیم.

سفارش سئو و بیینه سازی سایت

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

تصمیم خود برای توسعه کسب و کارتان را گرفته اید؟ نظرتان در مورد یک جلسه گپ و گفت دوستانه و نوشیدن یک فنجان قهوه در کنار تیم پونه مدیا و صحبت در مورد کسب و کارتان چیست؟ اگر آماده اید ؟ هم اکنون برای سفارش سئو سایت خود با شماره 03136631641 تماس بگیرید

نظر خودتان را با ما در میان بگذارید

درخواست گزارش سئو خود را ارسال کنید

هزینۀ تهیه و تنظیم گزارش و راهنمای بهینه سازی و یک جلسۀ حضوری / تلفنی 500,000 تومان می باشد.
*
لطفا آدرس وب سایت خود را وارد کنید.

*
لطفا شماره همراه خود را وارد نمایید.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید