با ما در ارتباط باشید: 0314566
  • کارفرما: فروشگاه اینترنتی کاشیران
  • تاریخ راه اندازی: شهریور 1394
  • مشاهده سایت: www.tileiran.co
فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک کاشیران
فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک کاشیران

طراحی سایت حرفه ای کاشیران

(شهریور 1394)

کاشیران نمونه ای دیگر از طراحی و سئو سایت های فروشگاهی در پونه مدیا است. در حال حاضر کاشیران تنها وب سایت مرجع کاشی و سرامیک در ایران بوده و طراحی و سئو حرفه ای و کیفیت نمونه های سازنده این کارخانه آن را به یک برند تبدیل نموده است. 
در اولین قدم ما طراحی سایت حرفه ای اطلاع رسانی در زمینه کاشی و سرامیک انجام شده است و در این مرحله پیاده سازی وب سایت و طراحی وب سایت بر اساس قوانین اطلاع رسانی بوده است که در آن در مورد اخبار کاشی و سرامیک و مقالات مرتبط به کاشی و سرامیک قرار گرفته است. بیشتر در این مرحله هدف تولید بانک اطلاعات کاشی و سرامیک ایران بوده است.

افزودن فروشگاه اینترنتی به سایت

(فروردین 1395)

فروش کاشی آنلاین افزودن فروشگاه اینترنتی به وب سایت حرفه ای کار دومی بوده است که بعد از تجربه اول ما به آن رسیده ایم و فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک به صورت کامل فعال سازی شده است که در این مرحله سیستم فیلترینگ وجستجو روی مبحث کاشی و سرامیک پیاده سازی شده است که این سیستم فیلترینگ برای اینکه کاربر بتواند محصول خود را در کمترین زمان پیدا کند تاثیر بسیار زیادی در روندهای پیاده سازی داشته است.

کلمات کلیدی و بهینه سازی کاشیران

(اردیبهشت 1395)

شروع بهینه سازی وب سایت و کار بر روی کلمات کلیدی فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک از این تاریخ آغاز و بر روی کلماتی مانند کاشی،
سرامیک، کاشی و سرامیک و ... بهینه سازی انجام شد.

بهینه سازی تجربه کاربری کاشیران

(مرداد 1395)

با توجه به اینکه از ابتدای کار این سیستم وب سایت بوده است و فروشگاه اینترنتی نبوده است بعد از مدتی تصمیم بر این شد که طبق روندهای کلی تجربه کاربری طراحی فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک بهینه شود و البته ما در فواصل مختلف همچنان در حال بهینه سازی تجربه کاربری هستیم.


قالب قدیمی کاشیران
 

بهینه سازی طراحی سایت کاشیران

(سال 1396)
طراحی مجدد سایت کاشیران بر اساس الگوهای جدید و به روز شده انجام گرفته است در ایم مرحله سایت ساده تر و با چیدمان منظم تری به بیننده این اطمینان را میدهد که با خیال راحت خرید کند کنارهم قرارگیری فرمها و رنگهای خاکستری و روشن باعث ایجاد هارمونی دلچسبی شده است. 
 یکی از مهم ترین اقدامات در اجرای پروژه های بزرگی مانند سئو کاشیران، استخدام سئو کار باتجربه است. تیم پونه مدیا ضمن همکاری با بزرگ ترین سئو کاران ایران به شما کمک می کند تا نام خود را به گوش مشتریان تان در سرتاسر دنیا برسانید.
امتیازی ثبت نشده است.
درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت و یا نوبت مشاوره اطلاعات زیر را تکمیل کنید
لطفا شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید

سیستم شما را به عنوان ربات تشخیص داده است. لطفا یک مرتبه صفحه را بروزرسانی (Refresh) کنید و دوباره تلاش کنید.