سایت مشابه دیجی کالا، ساخت سایت دیجی کالا، شرکت طراح سایت دیجی کالا، طراحی سایت شبیه دیجی کالا و ... عناوینی است که جستجوی زیادی در فضای اینترنت را به خود اختصاص داده اند. این موضوع نشان دهنده محبوبیت و موفقیت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در میان عامه مردم بوده و بدیهی است داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و پیشرفته مشابه سایت دیجی کالا می تواند تا حدی در موفقیت یک فروشگاه اینترنتی تأثیرگذار باشد.

با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی دیجی کالا توسط تیم اختصاصی خود این سایت با عنوان شرکت نوآوران فن آوازه ، با هزینه های گزاف و به صورت اختصاصی برنامه نویسی، تولید و طراحی شده است و همچنین تیم این شرکت با تمرکز کامل بر روی سایت دی جی کالا همواره در حال توسعه و بهبود آن هستند، شاید از یافتن شرکت طراح سایت دیجی کالا نا امید شده باشید! ولی صبر کنید، جای درستی آمده اید! پونه مدیا پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. پونه مدیا با توجه به درخواست روز افزون مشتریان جهت طراحی و پیاده سازی یک سایت مشابه دیجی کالا، اقدام به طراحی و تولید محصولی مشابه این وب سایت موفق نموده است که می تواند نیاز این دسته از مشتریان را مرتفع سازد. محصول فروشگاه ساز دیجی کالا شرکت پونه مدیا علاوه بر حفظ ویژگی های متنوع و پیشرفته خود و کیفیت در طراحی و پیاده سازی، ظاهر گرافیکی مشابه وب سایت دیجی کالا دارا می باشد. البته این تشابه تنها در ظاهر گرافیکی نبوده و محصول فروشگاه ساز دیجی کالا از نظر امکانات و ویژگی ها نیز مشابه سایت دیجی کالا می باشد و حتی امکانات بیشتری نیز دارد. در واقع تیم پونه مدیا با طراحی یک قالب گرافیکی مشابه سایت دیجی کالا برای محصول فروشگاه اینترنتی خود توانسته است رویای داشتن یک سایت شبیه دیجی کالا را برای شما محقق سازد. سفارش محصول فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا پونه مدیا باعث می شود شما بدون دغدغه و نگرانی در خصوص ظاهر و گرافیک فروشگاه اینترنتی خود مستقیما بر روی کسب کار اصلی خود تمرکز نمایید و با سرعت بیشتری به سمت موفقیت حرکت کنید. علاوه بر داشتن یک فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا، برای موفقیت کامل و رسیدن به فروش بیشتر و توسعه کسب و کار، فروشگاه اینترنتی و محصولات شما باید توسط مشتریان و از طریق جستجو پیدا و دیده شود. پونه مدیا با ارائه خدمات مشاوره تخصصی بازاریابی اینترنتی شما را در این مسیر یاری خواهد کرد.

طراحی سایت شبیه دیجی کالا برای چه مشاغلی مناسب است؟

محصول فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا با توجه به ویژگی ها و امکاناتی که دارد بیشتر برای آن دسته از مشاغل که دارای تنوع و تعدد محصولات زیاد بوده و همچنین فرصت زیادی برای راه اندازی وب سایت خود ندارند مناسب تر می باشد. با توجه به اینکه نیازی به پیاده سازی اختصاصی قالب گرافیکی فروشگاه اینترنتی نبوده و قالب مشابه سایت دیجی کالا می باشد، زمان تحویل این فروشگاه بسیار کوتاه بوده و کافیست بلا فاصله پس از تحویل شروع به وارد کردن محصولات و مجموعه محصولات خود نمایید. باید توجه داشته باشید طراحی فروشگاه اینترنتی تنها نوشتن چند خط کد نیست، تجربه و تخصص در مدیریت و نگهداری از سایت فروشگاه اینترنتی همواره به عنوان بخش بسیار مهمی از یک پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و پیشرفته مطرح می باشد. پونه مدیا توانسته است با تولید محصولی با کیفیت و انعطاف پذیر و بکارگیری تجربه و تخصص خود در مشاوره راهبردی، تمامی نیازهای مشتریان خود را پاسخگو باشد. ویژگی ها و امکانات متنوع، انعطاف پذیری در عملکرد، قابلیت توسعه و ارتقا، امنیت و سرعت بالا، پنل مدیریت پیشرفته با کاربری ساده و ... محصول فروشگاه اینترنتی پونه مدیا را به انتخاب ایده آل شما تبدیل کرده است.

امکانات و ویژگی های فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا

 • پنل مدیریت پیشرفته، با کاربری ساده و کاملا فارسی
 • امکان اتصال به انواع درگاه های بانکی کشورجهت پرداخت اینترنتی
 • امکان تعریف نامحدود محصولات و مجموعه ها
 • امکان تعریف انواع محصولات فیزیکی و دانلودی
 • امکان ایجاد انواع فیلد و فیلترجهت سفارشی سازی فروشگاه
 • امکان تعریف ویژگی ها و مشخصات فنی مجاز برای محصولات هر مجموعه
 • امکان وارد کردن محصولات مرتبط برای هر محصول
 • امکان مقایسه محصولات و افزودن به لیست علاقه مندی ها
 • سیستم مدیریت محتوای حرفه ای، جهت انتشار اخبار و مقالات
 • امکان ثبت نظر و امتیازدهی به محصولات
 • امکان سفارشی سازی ظاهر فاکتور، ایمیل ها و پیامک های ارسالی سیستم
 • امکان تعریف انواع روش های حمل و نقل
 • امکان تعریف کوپن تخفیف و تخفیف محصولات به صورت پیشرفته
 • زیرساخت استاندارد و بهینه برای سئوی بهتر
 • امکان فعال سازی چند ارز مختلف به صورت همزمان
 • امکان تعریف انبار کالا و اختصاص کالا
 • امکان تعیین قیمت های متفاوت برای گروه های کاربری مختلف
 • امکان ایجاد کاربر با سطوح دسترسی مختلف
امتیازی ثبت نشده است.

contactusnow-icon فروشگاه ساز دیجی کالا , طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا - پونه مدیا

همین حالا سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی خود را با ما در میان بگذارید

اگر مطمئن نیستید ویژگی های مورد نظر شما در فروشگاه اینترنتی پونه مدیا وجود دارد یا نه، اگر نمی دانید کدام بسته فروشگاه اینترنتی برای شما مناسب تر است، اگر می خواهید در مورد شرایط فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی اطلاعات بیشتری کسب نمایید و یا اگر هنوز سوالاتی برای شما باقی مانده است همین حالا با ما تماس بگیرید، کارشناسان فروش پونه مدیا آماده پاسخگویی باه پرسش های شما هستند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی پونه مدیا

همیشه این دغدغه که پس از طراحی فروشگاه اینترنتی و تحویل آن نگهداری، بروزرسانی و رفع مشکلات فروشگاه به چه صورت خواهد بود، یکی از پرسش های اصلی و مهم مشتریان پس از تحویل گرفتن فروشگاه اینترنتی خودشان می باشد.

پونه مدیا با درک صحیح این نگرانی توانسته است با ارائه راهکارهای متنوع در خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصول فروشگاه اینترنتی خود تا حد زیادی این نگرانی را برطرف سازد. در پونه مدیا شما هیچ گاه رها نخواهید شد.

پونه مدیا با درک صحیح این نگرانی توانسته است با ارائه راهکارهای متنوع در خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصول فروشگاه اینترنتی خود تا حد زیادی این نگرانی را برطرف سازد. در پونه مدیا شما هیچ گاه رها نخواهید شد.

همکاری شما با پونه مدیا تنها در قالب یک قرارداد تجاری صرف نبود و پونه مدیا اخلاقا متعهد است تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات با کیفیت و همچنین نشان دادن راه و روش موفقیت کسب کار شما انجام دهد. تیم فنی ما همواره در کنار شما خواهد ماند تا مطمئن شود فروشگاه اینترنتی شما مسیر صحیح موفقیت را طی کند. پونه مدیا با بررسی تخصصی و دقیق کسب کار شما بهترین پیشنهاد ها را در زمان های مناسب به شما ارائه خواهد داد تا همواره بتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید. به یاد داشته باشید برای موفقیت لازم است همواره یک تیم متخصص و کامل از هر نظر در کنار کسب و کار شما حضور داشته باشد تا تمرکز اصلی شما به جای مسائل فنی بر روی کسب و کار خودتان معطوف گردد.

با سفارش هر فروشگاه اینترنتی از پونه مدیا شما تا یک سال به صورت رایگان از خدمات پشتیبانی سطح یک پونه مدیا بهره مند خواهید شد.