طراحی وب سایت رزرواسیون
کارفرما: آشنا پرواز ایرانیان
تاریخ راه اندازی: بهمن 1394
مشاهده سایت: www.ashenaparvaz.com

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون

(بهمن 1394)
استفاده بهینه از امکانات جهت جذب مشتری اهمیت ویژه ای برای مدیر هر مجموعه دارد. آژانس های مسافرتی با بهره گیری از یک طراحی حرفه ای کمک موثری به مجموعه در رسیدن به هدف دارد. دسترسی سریع و راحت به اطلاعات مورد نیاز یکی از اصولی است که در طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون باید مورد توجه باشد. در طراحی این وب سایت، طراحی صفحاتی برای رزرو و خرید آنلاین تور, پرواز و هتل و همچنین فرمی جهت درخواست صدور ویزای ایران برای کاربران درنظر گرفته شده است.

طراحی سایت تور

طراحی سایت تور آشناپرواز توسط تیم پونه مدیا انجام گردید. این سایت شامل تمامی تورهای داخلی و تورهای خارجی است. همچنین جهت تکمیل نیاز کاربران امکان رزرو هتل به صورت آنلاین نیز در این سایت وجود دارد. همچنین در طراحی سایت آژانس مسافرتی صفحات دیگری نظیر جاذبه های گردشگری, گالری تصاویر, قوانین و مقررات, بیمه, پرسش های متدوال, نقشه سایت, لینکهای مفید طراحی و ایجاد شده است.  امروزه با توجه به رشد صنعت گردشگری و نیاز مردم به جستجو در اینترنت در جهت رفع نیاز بررسی تورهای مختلف و انتخاب تور بسیار اهمیت دارد. طراحی سایت تور باید به گونه ای باشد که بتواند به راحتی تمامی امکانات تور اعم از مکان های دیدنی و توریستی، مشخصات هتل، قیمت و ... تمامی موارد را شامل شود.

طراحی سایت رزرواسیون

طراحی سایت رزرواسیون به دلیل ایجاد موقعیت های تجاری و گردشگری بسیار ضروری است. سایت رزرواسیون منجر می شود که افراد براحتی بتوانند در کمترین زمان ممکن اقدام به رزو بلیط برای بازدید از نقاط مختلف گردشگری کنند. شرکت پونه مدیا با داشتن بیش از چند ده نمونه کار طراحی سایت رزرواسیون آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.