blog-org-888-1485846439-google-webmaster-tools-header-idea1 ابزار مدیریت وب گوگل

گوگل بری بهتر شدن کارایی سایت ها ابزاری را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا بتوانند از طریق آنها آموزش های لازم را دریافت نمایند.

پیام های سایت(Site Messages)

گوگل از این طریق به شما اطلاع می دهد که سایت شما لازم است به روز رسانی شود و یا در صورتی که نرم افزار مخربی بر روی سایت شما نصب شده باشد به شما پیام می دهد.

تنظیمات سایت (Site Setting)

به شما این امکان را می دهد که به گوگل در مورد سایت تان اطلاعات دهید اینکه هدف شما کدام محدوده ی جغرافیایی است ، دامنه ی اصلی سایت شما کدام است و شما در چه موقعیتی از نظر مکانی قرار دارید .در اینجا شما این امکان را دارید که قسمت  Web Master Tools سایت خودتان را به قسمت آنالیز گوگل Google Analytics متصل کنید و تمام کاربران و دارندگان سایت را معرفی نمایید.

قسمت ظاهر جستجو(Search Appearance)

لینک های شکسته سایتتان را به شما معرفی می کند یا اگر شما داده های ساخت یافته داشته باشید آن را مشخص می کند در صورتیکه Html های شما نیاز به بهینه سازی داشته باشد این موضوع را به شما گوشزد می نماید.

ترافیک جستجو(Search Traffic)

به شما نشان می دهد کدام صفحات سایت تان بیشترین بازدید را دارد و کلمات کلیدی سایت شما کدام است .خطاهای جستجو که کاربران با آنها مواجه می شوند در کدام آدرس های شما وجود دارد و سرعتی که خزنده گوگل می تواند صفحات شما را بخواند را نمایش می دهد.

 

 

 

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

متخصصان پونه مدیا منتظر شما هستند

نظر خودتان را با ما در میان بگذارید