• کارفرما: مجتمع چاپ آبرنگ
  • تاریخ راه اندازی: خرداد 1395
  • مشاهده سایت: www.abrangprint.com

طراحی سایت چاپخانه آنلاین

(خرداد 1395)

طراحی وب سایت چاپ آنلاین برای سریع تر کردن سیستم سفارش گیری چاپ و اتوماتیک کردن روند چاپ می باشد در مرحله اول در این وب سایت سیستم ادیتور آنلاین پیاده سازی شده است که به وسیله این ادیتور احتیاجی نیست که شما با استفاده از فتوشاپ و نرم افزار های مشابه روند کاری خود را انجام دهید با استفاده از ادیتور آنلاین تحت وب درون چاپخانه آنلاین این امکان را دارید که طراحی خودتان را با کمترین دانش انجام دهید.
طراحی وب سایت چاپخانه آنلاین به شما کمک می کند که از زمان طراحی تا زمان چاپ سیستم خود را به صورت آنلاین داشته باشید.

طراحی وب سایت فروش فایل لایه باز

(شهریور 1395)

طراحی وب سایت فروش فایل لایه باز در چاپخانه آنلاین چهارچاپ قسمتی طراحی شده است که در آن شما می توانید طرح های لایه باز خود را خریداری کنید و از آنها در نرم افزارهای مورد علاقه خود استفاده کنید. در این قسمت شما در واقع می توانید طرح های لایه باز را به صورت مجموعه و دسته مشاهده کنید و به راحتی با فیلتر کردن طرح ها طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن را استفاده نمایید.

طراحی وبلاگ چاپخانه 

(آبان 1395)

طراحی وبلاگ وب سایت چاپخانه آنلاین می باشد در آبان 95 وبلاگ این وب سایت طراحی شده و به بهره وری رسیده است کاربران تولید محتوا آموزشهای لازم را دریافت کرده اند و در حال به روز رسانی وبلاگ وب سایت چاپخانه آنلاین هستند.

تغییر دامنه سایت به نام آبرنگ

(1396) تغییر دامنه سایت به آبرنگ و تغییر نام سایت و ویرایش سرصفحه و آیتم های مختلف سایت و بروز رسانی آنهادر این زمان انجام گرفته است.

امتیازی ثبت نشده است.
درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت و یا نوبت مشاوره اطلاعات زیر را تکمیل کنید
لطفا شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید

سیستم شما را به عنوان ربات تشخیص داده است. لطفا یک مرتبه صفحه را بروزرسانی (Refresh) کنید و دوباره تلاش کنید.