لینک سازی در بلاگ ها

چگونه بک لینک بگیریم  ، آموزش ساخت بک لینک ، آموزش بک لینک سازی سوالاتی است که برای خیلی از افراد شکل گرفته است . در این مقاله می خواهیم توضیحاتی در مورد آموزش لینک سازی در بلاگ ها ارائه بدهیم ولی در ابتدا تعریفی از بلاگ داشته باشیم.
منظور از بلاگ همان وبلاگ است
و هدف ما و منظور ما لینک سازی در وبلاگ شخصی خودتان نیست.منظور لینک سازی در وبلاگ های دیگران هست.شاید بپرسید که دسترسی به پنل مدیریت وبلاگ آنها امکان پذیر نیست!بله کاملاً درسته. منظوراین نیست که از طریق پنل مدیریت آنها برای خودتان لینک بسازید،منظور نوشتن در قسمت نظرات است و از طریق همان جا برای خودتان لینک تهیه کنید.البته باید این مورد را در نظر داشته باشید که صاحبان سایت های وبلاگی این روزها بسیار سختگیر شده اند.
روش لینک سازی در بلاگ ها تقریبا مشابه روش لینک سازی در فروم ها است.
فقط نکته ای را بدانید که این کار رو با وجدان انجام دهید یعنی ترجیحاً ، حداقل مطلب مورد نظر را بخوانید و در رابطه با آن نظر بدید.
ما در این مقاله برای لینک سازی در وبلاگ ها ابزارهایی را به شما معرفی می کنیم.
اولین ابزار سرویس آنلاینی که هم اپلیکیشن روی موبایل و تبلت دارد و هم وب است و
Inoreader نام دارد.
این سرویس در واقع کمک اصلی لینک بیلدینگ است.نکته مهم این که این نرم افزار،یک نرم افزار Rss reader است.
نکته اینجاست که چرا ما باید از این نرم افزار استفاده کنیم؟وقتی یک وبلاگ مطلبی را می گذارد،کامنت های اولیه خیلی سریع فعال می شوند و زمانی هم که بلاگ پست منتشر میشود،ممکن است لینک ها کم و زیاد باشد و از همه مهم تر اینکه در خود آن سایت در صفحه اصلی اش قرار دارد.
با استفاده از این نرم افزار،بلاگ پست های مرتبط با حوزه کاری خود را اد میکنیم و زمانی که مطلب جدید بگذارند،نرم افزار به ما نوتیفیکیشن می دهد.و در این مرحله شما باید اکانت بسازید.(create account)
و بعد وبلاگ های در حوزه کاری خود را می توانیم اد کنیم و زمانی که مطالب جدید را قرار دهیم،می توانیم سریع در آن لینک بسازیم.

inordear
یکی از روش های دیگر پیدا کردن وبلاگ هایی که در آن ها میتوانیم کامنت خود را ثبت کنیم،برخی از وبلاگ هایی هستند که با drupal ساخته شدند که در بخش کامنتشان این گزینه را دارند:
“allowed HTML tags:”
که اگر شما قبل از کلمه allowed،مثلا کلید واژه سئو و یا هرچیزی را که در زمینه کاری خود احتیاج دارید، وارد کنید،سایت هایی را برای شما لیست می کند که قابلیت کامنت گذاری در آن را دارید.بدین صورت:
Seo”allowed HTML tags:”

مطلب دیگر اینکه میتوانید guest blog هایی ارسال کنید و یا مقالات خود را به سایت های خارجی بفرستید و برای ترجه هم از iran typiest ,google translate و .... استفاده کنید.

و در واقع شما با لینک سازی در وبلاگ ها،نوعی بک لینک انجام داده اید. 

 این ها بعضی از روش ها و ابزارهایی هستند که شما میتوانید به وسیله آن ها در وبلاگ ها لینک سازی کنید و کامنت بگذارید.

 نکته لینک سازی :

به دلیل نداشتن هزینه در ساخت وبلاگ ها شما علاوه بر راههای بالا می توانید خود اقدام به ساخت وبلاگ و اشتراک منابع بگذارید و از آن ها در راستای لینک سازی خود استفاده کنید این روش یکی از محبوب ترین و متداول ترین روش های مورد استفاده برای لینک سازی است.  

دیدگاه‌ها  

0
0
# Shayegan 1396-10-25 12:53
مطمئنا تعداد بک لینک چه فالو چه نوفالو روی سئو سایتها تاثیر گذاره، البته طبق تجربه خودم، بک لینکها بعد از یکماه ثبت میشه اما تاثیرش رو معمولا بین 3 تا 4 ماه بعد میگذاره،
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
با ما گفتگو کنید...
برای گفتگو با ما اینجا کلیک کنید