با ما در ارتباط باشید: 0314566
  • کارفرما: فولاد پویا
  • تاریخ راه اندازی: اسفند 1397
  • مشاهده سایت: www.pooyasteel.com
طراحی فروشگاه اینترنتی آهن پویا استیل
 

طراحی سایت فروشگاهی شرکت فولاد پویا

(اسفند 1397)

سایت فروشگاهی فولاد پویا وبسایتی است که یکی از اهداف آن اطلاع رسانی قیمت انواع فولاد می باشد. یکی از دلایلی که کاربران به این وبسایت ها مراجعه می کنند، اطلاع از قیمت محصولات فولادی است. بنابراین در صفحه محصولات مشتری می تواند با مراجعه به صفحه هر محصول و تماس با کارشناسان شرکت از قیمت مطلع شود.
سایت فروشگاهی فولاد پویا دارای قسمت وبلاگ با عنوان دانشنامه نیز می باشد که در آن محتواهایی درباره فولاد و محصولات تولیدی آن با هدف افزایش اطلاعات مشتریان قرار داده شده است. طراحی بخشی با عنوان اخبار نیز در این سایت انجام گردید. بنابراین شما می توانید برای اطلاع از اخبار روزانه آهن به این صفحه مراجعه کنید و تمامی اخبار مرتبط را در این سایت مشاهده نمایید.

گالری تصاویر

امتیازی ثبت نشده است.

سؤالات متداول محتوای سئو شده

آیا نوشتن محتوای سئو شده در ارتقا رتبه گوگل مؤثر است؟

بله صد در صد. شک نکنید که یکی از اولین فاکتورهای مهم در سئو و رتبه گرفتن در گوگل، محتواست و محتوایی که بر اساس اصول سئو نوشته شده باشد، برای مخاطب جذاب است و رضایت مخاطب از محتوای شما، رتبه صفحات سایتتان را در گوگل بهتر می کند.

آیا محتوای سئو شده همان محتوای مخاطب پسند است؟

بله. محتوای سئو شده دیگر شکل رباتی گذشته را ندارد و از اصول قبلی پیروی نمی کند. مهم ترین اصل در تولید محتوای سئو شده این است که آن را برای مخاطب بنویسید و طوری بنویسید که برای او کاربردی باشد و از مطالعه آن لذت ببرد.

درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت و یا نوبت مشاوره اطلاعات زیر را تکمیل کنید
لطفا شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید

سیستم شما را به عنوان ربات تشخیص داده است. لطفا یک مرتبه صفحه را بروزرسانی (Refresh) کنید و دوباره تلاش کنید.