با ما در ارتباط باشید: 0314566
  • کارفرما: طراحی سایت فروشگاهی سنگبری معنوی
  • تاریخ راه اندازی: اردیبهشت 1397
  • مشاهده سایت: www.manavistone.com
طراحی سایت فروشگاهی سنگبری معنوی
 

طراحی سایت فروشگاهی معنوی

(اردیبهشت 1397)

هدف از طراحی سایت فروشگاهی معنوی فروش سرامیک کف و سنگ گرانیت بوده است. برای این منظور بخشی با عنوان فروشگاه برای معرفی و فروش محصولات سنگ ایجاد گردید. طراحی بخش پیشنهادات شگفت انگیز و محصولات پر فروش از ویژگی های دیگر این وبسایت می باشد. همچنین مشتریان این محصولات می توانند با استفاده از بخش اخبار و مقالات از مطالب مفید و اخبار جذاب این حوزه مطلع شوند.

سئو فاز یک معنوی

(خرداد 1397)

پایه و اساس طراحی سایت فروشگاهی معنوی بر اساس قوانین سئو سایت فروشگاهی می باشد. سئو چیست؟ سئو فرآیندی زمانبر بوده و داشتن استراتژی و پایداری در آن از مهم ترین اصول انجام سئو است. بهینه سازی سایت و سئو با هدف افزایش تعداد مخاطبان و مشتریان انجام می شود. سئو سنگبری معنوی به صورت استاندارد و با برنامه ریزی طولانی مدت اجرا شده است.

سئوی فاز دوم وب سایت معنوی

(اسفند 1397)

رقابت های شدید در حوزه فروش اینترنتی سنگ موجب شد تا سئو و بهینه سازی سایت معنوی وارد فاز دوم خود شود. در این فاز سعی کردیم سایت معنوی را در کلمات کلیدی رقابتی و هدفمند به جایگاه های اول گوگل برسانیم و بعد از گذشت نه ماه از فاز اول بهینه سازی وبسایت سنگ معنوی، فاز دوم نیز به موفقیت کامل دست پیدا نمود.

گالری تصاویر

امتیازی ثبت نشده است.

سؤالات متداول محتوای سئو شده

آیا نوشتن محتوای سئو شده در ارتقا رتبه گوگل مؤثر است؟

بله صد در صد. شک نکنید که یکی از اولین فاکتورهای مهم در سئو و رتبه گرفتن در گوگل، محتواست و محتوایی که بر اساس اصول سئو نوشته شده باشد، برای مخاطب جذاب است و رضایت مخاطب از محتوای شما، رتبه صفحات سایتتان را در گوگل بهتر می کند.

آیا محتوای سئو شده همان محتوای مخاطب پسند است؟

بله. محتوای سئو شده دیگر شکل رباتی گذشته را ندارد و از اصول قبلی پیروی نمی کند. مهم ترین اصل در تولید محتوای سئو شده این است که آن را برای مخاطب بنویسید و طوری بنویسید که برای او کاربردی باشد و از مطالعه آن لذت ببرد.

درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت و یا نوبت مشاوره اطلاعات زیر را تکمیل کنید
لطفا شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید

سیستم شما را به عنوان ربات تشخیص داده است. لطفا یک مرتبه صفحه را بروزرسانی (Refresh) کنید و دوباره تلاش کنید.