• کارفرما: مرآت تجارت سپاهان
  • تاریخ راه اندازی: اسفند 1389
  • مشاهده سایت: www.merattejarat.com
طراحی وب سایت نمایشگاهی

طراحی سایت مرآت تجارت سپاهان

(فروردین 1395)

طراحی سایت نمایشگاهی در بیان و انعکاس دستاوردها و معرفی برنامه های نمایشگاه به متخصصان زمینه های مختلف و همچنین عموم مردم حائز اهمیت است.
نمایشگاه ها با کاربری های متفاوت بطور دائمی یا فصلی، عمومی و تخصصی، سیار و ثابت بصورت منطقه ای، شهری، بین المللی هر ساله و یا در بازه های زمانی خاص و یا دوره ای برگزار می گردد. از اینرو طراحی وب سایت برای هرکدام نیز طیف های گسترده و وسیعی را شامل می گردد.

امکانات طراحی سایت نمایشگاهی:
بطور خلاصه برخی از مهمترین امکانات وب سایت نمایشگاهی عبارتند از :

1. انتخاب زبان
اصل مهم در طراحی وب سایت نمایشگاهی چند زبانه بودن آنست و این مورد علی الخصوص در ساخت سایت نمایشگاه های بین المللی حائز اهمیت است.

2. معرفی شرکت نمایشگاهی
تاریخچه، رزومه فعالیت ها، اهداف و چشم انداز نمایشگاه، سوابق نمایشگاه های برگزار شده، امکانات و ویژگی های بارز مجموعه نمایشگاه، استانداردها و گواهینامه های داخلی و خارجی کسب شده در این قسمت درج می گردد.

3. ارتباط با ما
اطلاعات تماس از قبیل فرم تماس، آدرس و شماره تلفن بخش های مختلف نمایشگاه در این صفحه جایگزاری می گردد.

4. طراحی تقویم نمایشگاه
جدول زمانبندی برگزاری هرکدام از نمایشگاه ها قابل مشاهده است.

5. طراحی بخش گالری
مجموعه تصاویر و ویدئوهایی از نمایشگاه های برگزار شده گذشته به تفکیک و نیز تصاویری از نماهای مختلف سالن ها در گالری برای مشاهده گذاشته می شود.

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی و طراحی سایت گردشگری از آنجایی اهمیت پیدا می کند که باتوجه فراگیر شدن استفاده از اینترنت مردم برای رفع نیازهای خود در این بستر جستجو می کنند. با طراحی سایت توریستی و گردشگری می توان بستری فراهم کرد تا تمامی نیازهای افراد در ارتباط با انتخاب مکان سفر، رزرو هتل، مشاهده مکان های توریستی، گردشگری و تاریخی مرتفع گردد. طراحی سایت توریستی و گردشگری باید به گونه ای باشد که ضمن دادن اطلاعات به افراد آنها را مجاب به خرید بلیط، تور و رزرو هتل نماید. بسیاری از سایت ها تنها می توانند در ارائه اطلاعات کاربران را مجاب کنند، اما این بازدید به خرید آنها منجر نمی شود. بنابراین طراحی سایت توریستی از لحاظ فنی و کاربرپسند بودن بسیار حائز اهمیت است.

طراحی سایت نمایشگاهی توریستی باید به گونه ای باشد که با کمترین کلیک ممکن کاربران بتوانند به هدف خود دست یابند و اطلاعات و مختصات مکان تفریحی و سیاحتی را براحتی مشاهده نمایند. می توان از نقشه گوگل برای نمایش مکان های توریستی استفاده نمود. لازم است مکان های توریستی که در سایت قرار داده اید همراه با گالری تصویر مشاهده شود.

طراحی قالب جدید صفحه نمایشگاهها

 (مرداد 1396)

بعد از مدتی تصمیم بر این شد که طبق روندهای کلی تجربه کاربری وب سایت بهینه شود و طراحی بعضی از صفحات مانند صفحه نمایش اطلاعات نمایشگاهها ویرایش و از لحاظ ظاهری تغییر داده شود.

 

امتیازی ثبت نشده است.
درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت و یا نوبت مشاوره اطلاعات زیر را تکمیل کنید
لطفا شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید

سیستم شما را به عنوان ربات تشخیص داده است. لطفا یک مرتبه صفحه را بروزرسانی (Refresh) کنید و دوباره تلاش کنید.