وب سایت مدیریت تعمیرگاه پونه مدیا بستر مناسبی جهت پاسخگویی به نیاز کاربران درزمینه ثبت و پیگیری فرآیندهای موجود در ارائه خدمات فنی و تعمیرات ایجاد می کند.

 

ویژگی های سیستم مدیریت تعمیرگاه تحت وب پونه مدیا

 

تعریف دقیق و جامع وضعیت مراجعین

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه پونه مدیا امکان ثبت کامل مشخصات و اطلاعات مشتریان شما همچنین نمایش گزارشات کامل از مراحل ارتباط با آنها، نگهداری سابقه وسیله تعمیری اعم از تاریخ ورود به تعمیرگاه، تکنسین مربوطه، عملیات انجام شده و تاریخ خروج وسیله و ... را در فراهم می کند.

 

امکان صدور پیش فاکتور/ فاکتور

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه پونه مدیا امکان صدور پیش فاکتور و فاکتور را فراهم می کند و فرایند مالی و پرداخت را بخوبی کنترل می کند.

 

کاربری آسان

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه پونه مدیا به عنوان یک نرم افزار خوب، ساده و قابل فهم کاربری آسانی را برای شما فراهم خواهد کرد.

 

ساده سازی فرآیندکار

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه پونه مدیا در کنار ساده و قابل فهم بودن توانایی ساده سازی فرآیندهای کاری را نیز دارد در واقع قادر است برای کارمندان امکانی را ایجاد کند که کارها را سریع تر و دقیق تر انجام دهند و نیز مدیرتعمیرگاه را قادر سازد که بر عملکرد کارمندان نظارت کنند.

 

مراحل پیاده سازی مدیریت تعمیرگاه

 

آنالیز کامل از تعمیرگاه و اهداف آن

قدم نخست در طراحی نرم افزار مدیریت تعمیرگاه، آشنایی با نحوه کار تعمیرگاه ، بررسی کلی و آنالیز کامل از روند کاری مجموعه شما می باشد که طی جلسه ایی بعنوان جلسه شناخت بین ما و شما برگزار می شود.

 

طراحی گرافیکی و قالب کلی وب سایت

قدم بعدی طراحی گرافیکی و قالب کلی وب سایت شما می باشد که لازم است با در نظر گرفتن نوع فعالیت و کاربران شما طراحی اختصاصی برای شما انجام گیرد که بیشترین تاثیر و بازدهی را داشته باشد.

 

برنامه نویسی و توسعه

در این مرحله پنل مدیریت و پنل کاربری نرم افزار مدیریت تعمیرگاه صورت می پذیرد. در این مرحله سعی بر این است که یک سیستم مدیریت محتوای ساده و روان در دست شما قرار گیرد.

 

بارگزاری و تست اولیه

بعد از مرحله توسعه و تکمیل نرم افزار شما و تست نهایی، سیستم شما در سرور بارگذاری شده و قابل استفاده می باشد. ضمن اینکه مواردی که لازم است اصلاح گردد بررسی شده و کاملا موردبازبینی قرار می گیرد.

 

تست کیفیت نرم افزار مدیریت مشتریان

ما در پونه مدیا چک لیست کاملی برای تست کیفیت نرم افزار مدیریت تعمیرگاه داریم که تمام موارد این چک لیست در سیستم شما بررسی می شود تا قبل از استفاده شما از سیستم مربوطه، ما استانداردها را کنترل کرده باشیم.

درباره پروژه خود با ما صحبت کنید

درخواست خدمات

آخرین اخبار

آخرین مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه در مورد تجارت الکترونیک بیشتر بدانید