طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی سایت حرفه ای , xvhpd shdj , xvhpd ,f shdj

در دنیای فناوری اطلاعات امروزه زندگی انسان ها دست خوش تغییرات اساسی است در ایران هم به این صورت است و روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کنندگان از دستگاه های هوشمند و به نسبت آن اینیترنت در حال افزایش است، اينترنت مهم ترین بستر و زیرساخت برای برقراری ارتباط ، ارائه و فروش کالا و خدمات است. یکی از نیازهای اصلی هر کسب و کار در دنیای امروز، داشتن یک وب سایت حرفه ای است زیرا بهترین و موثرترین راه برای فروش کالا , خدمات , معرفی محصولات و خدمات به وسیله یک وب سایت حرفه ای است . شما قادر هستید که از آنچه که در ذهن دارید و با توجه به نوع کسب و کار و مشتریانتان گامی موثر برای توسعه بیزینس خود بردارید. داشتن یک سایت حرفه ای  یکی از لازمه های  توسعه و رونق هر کسب و کار شخصی و شرکتی است. وب سايت برای شما نقش جذب مشتري را ایفا می کنند. اینترنت یک بازار آزاد با تعدادزیادی از مشتریان خوب است باید با طراحی سایت حرفه ای سهمی از آن کسب کنید. پیشنهاد می کنیم که قبل از طراحی وب سایت حرفه ای یک مطالعه داشته باشید و همواره از مشاوره های طراحی سایت استفاده کنید.

چرا طراحی سایت حرفه ای با پونه مدیا ؟

در ظاهر ممکن است که طراحی سایت حرفه ای نسبت به سایت ها و قالب های آماده پرهزینه تر باشد. ولی داشتن يک سايت اختصاصي نشان دهنده منزلت و وجهه کاری کسب و کار شما است و تاثیر مستقیم در افزایش فروش شما خواهد داشت بنابراین طراحی وب سایت حرفه ای بیشتر یک سرمایه کذاری است تا هزینه. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای چیزی فراتر از کارهای برنامه نویسی و طراحی می باشد. در یک سایت حرفه ای مسلط بودن بر تمام مراحل طراحی باعث سهولت و افزایش سرعت در انجام پروژه و خواهد شد. و طراحی سایت شما به نسبت از کیفیت بالایی برخوردار می شود.

طراحی سایت حرفه ای ویژگی های زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از

 • امنیت بالا
 • محتوای مناسب
 • انطباق و سازگاری با تمام مرورگرهای رایج
 • کاربر را با کمترین کلیک به هدفش برساند
 • گرافیک جذاب
 • کاربر پسند
 • لود سریع صفحات
 • مقیاس پذیر باشد
 • در طول زمان بتواند خودش را با نیازهای مشتریان و شما منطبق کند
 • به راحتی قابل توسعه باشد.

طراحی وب سایت حرفه ای بر اساس نیازها است که معنا و مفهوم پیدا میکند. یکی از مهمترین خصوصیتی که سایت حرفه ای می تواند داشته باشد این است که  منطبق با نیازهای مشتری طراحی شود و بتواند بهتر از وی سایت های رقبا نیازهای مخاطبین را تامین کند. رعایت  کردن  استاندارها و تکنیک های سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت از واجبات برای طراحی یک سایت حرفه ای است. تمام ویژگی هایی که برای یک وب سایت حرفه ای ذکر کردیم به افزیش نرخ تبدیل سایت شما کمک شایانی می کند. منظور از نرخ تبدیل همان نسبت تعداد بازدید کنندگان شما به خریداران شما است و هر چه نرخ تبدیل به یک نزدیک تر شود شما فروش بهتری را خواهید داشت.

بنابراین یک طراح سایت حرفه ای باید تمام شرایط ذکر شده و سایر ویژگی ها مانند  بهینه سازی سایت و سئو , سرعت لود شدن سایت، امنیت همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمان سایت را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کند همچنین برای بهتر نتیجه گرفتن سایت شما بهترین نظرات ئ ساختار ها را ارائه دهد.

پونه مدیا یکی از شرکت های پیشرو در طراحی سایت و سئو وب سایت  امکاناتی را برای شما ایجاد می سازد تا در تمام مراحل طراحی سایت نکته های مفید و لازم رابرای داشتن یک سایت حرفه ای و تاثیر گذار داشته باشید.در پایان یک سایت حرفه ای باید قادر باشد با رعایت تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت ، ترافیک مناسبی را از موتورهای جست و جو به سمت سایت شما هدایت کند وجذب بازدید کننده تنها کافی نیست بعد از جذب ، یک سایت باید بتواند کاربر را در سایت نگه دارد و نرخ تبدیل را به اندازه قابل توجهی بهبود دهد . شرکت پونه مدیا با داشتن صدها نمونه کار طراحی سایت حرفه و سئو تجربه مناسبی را در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ دارد و بهترین راه کارها را برای رشد و توسعه کسب و کارهای شما همراه دارد.

 طراحی سایت به تنهایی برای موفقیت در اینترنت کافی نیست

یک سایت خوب و حرفه ای، ابزار  و ویترینی است که می تواند به بهترین شکل ممکن و در زمان نیلز مشتری محتوای شما را به کاربران شما نمایش دهد. بنابراین مخاطب نه تنها باید جذب و شیفته وب سایت شما شود، بلکه باید قادر باشد به ساده ترین شکل  و تنها با چند کلیک ساده (4 الی 5 کلیک) به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کند. برای جلوگیری از خسته شدن کاربر وب سایت شما باید سرعت لود بالایی داشته باشد که یکی از لازمه های یک سایت حرفه است که در مقیاس های متفاوت بازخورد مناسبی از خود نشان می دهد مثلا اگر یک کاربر سایت شما در موبایل نگاه می کند باید بتواند بهترین چیدمان صفحه را از سایت شما مشاهده کند.

یکی از مهمترین ویژگی های سایت های طراحی شده توسط پونه مدیا این است که در گوگل نتیجه خوب و رضایت بخشی را کسب می کنند و این موضوع باعث افزایش ترافیک ورودی سایت شما می شود، همانطور که می دانید سایتی که بازدید نداشته باشد عملا ارزشی نخواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، می توانید به صفحه مربوط به سئو سایت مراجعه نمایید.

نکته : اگر بهترین سایت دنیا را با امکانات  عالی و منحصر به فرد داشته باشید ، برای موفقیت شما شرط لازم است ولی کافی نیست سایت شما باید بهترین محتوا از نظر کاربر داشته باشد تا وب سایت شما بتواند به وسیله محتوای خوب مشتریان را به سمت خود جذب کند. کارشناسان پونه مدیا بعد از طراحی سایت باز هم  در کنار شما هستند و شما را برای رسیدن به اهدافتون به بهترین شکل ممکن راهنمایی خواهند کرد. که باعث می شود کسب و کار و وب سایتتان همواره بروز باشد. توجه داشته باشید که یک سایت حرفه ای همانند سایر موجودات زنده است و در طول زمان در حال تغییر  و بهتر شدن است و بنابراین نقطه پایانی را برای طراحی سایت  نمی توان تعریف کرد و شرکتی برای یک کار حرفه ای گزینه ی مناسبی است که بتواند در راسر مسیر در کنار مشتری باشد و اورا تنها نگذارد و علاوه بر طراحی سایت در بخش دیجیتال مارکتینگ نیز او را راهنمایی کند.

پونه مدیا با داشتن تخصص در زمینه طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی و سئو سایت در تمام مسیر می تواند در کنار شما باشد. همچنین می توانید از متخصصان ما بهترین مشاوره و خدمات را در ضمینه طراحی سایت و سئو داشته باشید

 نرخ تبدیل مهم تر است یا سئو برای یک سایت حرفه ای؟

بهتر است که در ابتدا تعریفی از فروش و برند سازی در فضای اینترنت داشته باشیم، برای تاثیر گذاری هر رسانه باید بتواند مراحل زیر را دنبال کند

 1. در برگرفتن ترافیک هدفمند و اصولی که به معنی به دست آوردن تعداد بازدید کننده زیاد است (به وسیله سئو و تبلیغات گوگل می توان به این هدف دست یافت)
 2. ماندگار کردن کاربر در سایت به طوریکه که علاقه مند به دنبال کردن مطالب سایت، بازدید صفحات و مراجعه مجدد به وب سایت شما باشند
 3. پیاده سازی استانداردهای مهم و اصولی برای تبدیل کاربر به مشتری 

هر وب سایت حرفه ای باید بتواند به صورت اصولی و استاندارد و مطابق با برنامه ، این مراحل را طی کند تا به یک سایت حرفه ای تبدیل شود .اینجا است که یک سایت حرفه ای می تواند به افزایش فروش شما کمک کند  و برای شما سود به ارمغان آورد. سئو و بهینه سازی سایت بدین جهت از اهمیت زیادی برخوردار است که در گام اول می تواند بهترین تعداد و بیشترین کاربر هدفمند را به سوی سایت شما هدایت کند و این کار به صرفه ترین نتیجه را تولید خواهد کرد. بنابراین کارشناسان پونه مدیا می توانند با استفاده از علم سئو  افراد مناسب که مشتری هستند را به سمت سایت شما هدایت کنند بنابراین سئو خود به تنهای می تواند شد چشمگیری در افزایش فروش شما داشته باشد. سئو کاری نیست که بعد حتما بعد از طراحی سایت اجرا شود بلکه برای طراحی سایت حرفه ای باید از همان اول به استانداردهای سئو توجه داشت تا بتوان بیشترین تعداد جذب مشتری یا همان کاربر را داشته باشید و این کار اصولی را تنها برخی از شرکت ها که تسلط کافی بر سئو دارند . انجام می دهند 

سئو و طراحی حرفه ای سایت هر دو پارامترهای هستند که با هم برای شما حفظ ارزش می کنند زیرا اگر سایتی سئوی خوبی داشته باشد ولی جذاب نباشد نمی تواند مشتری را در سایت نگه دارد و .... برای نگهداری کاربر در سایت مواردی مانند موارد زیر دخیل هستند.

 • محتوای مفید و کاربردی
 • چیدمان مناسب و راحت اطلاعات کاربردی مانند چیدمان درست و اصولی منو ها و زیرمنوها
 • ارائه پارامترهای اعتماد ساز کاربر تا بتواند در مرحله مناسب اعتماد کاربر را به سایت شما جذب کند (گواهینامه ها، رضایت نامه ها، نظرات مشتریان ، ای نماد و...)
 • گرافیک مناسب: ساده و جذاب
 • سرعت لود مناسب
 • و ...

بهینه سازی نرخ تبدیل یا همان CRO که اختصارعبارت Conversion Rate Optimization است، دانشی است که به افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری اشاره می کند. در بهینه سازی نرخ تبدیل  نحوه تفکر کاربر و پاسخ دادن به سوالات ذهنی از اولویت بالایی برخوردار است برای رسیدن به اینکه کاربر چگونه فکر می کند علاوه بر اینکه باید به چشم یک کاربر عادی به آن نگاه کنید باید بتوانید با اجرای آزمایش های متفاوت کیفیت ارائه خدمات خود را بهتر و جامع تر کنید که خروجی این کار نحوه چیدمان اصولی و درست محتوا خواهد بود، چیدمان وقتی مطابق نیاز کاربر باشد می توانید بهترین خروجی را از کاربران خود داشته باشید. بنابراین برای داشتن سایتی حرفه ای و خوب باید سئو و بهینه سازی نرخ تبدیل و اصول طراحی سایت را با هم داشته باشید. سئو و بهینه سازی نرخ تبدیل مکمل یکدیگر هستند

ما در پونه مدیا برای شما فقط یک سایت طراحی نمیکنیم

درنظر داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای یعنی طراحی اختصاصی وب سایت و استخراج تمام نیازهای مورد نیاز کاربر. یک طراح سایت حرفه ای  مطابق با نیازهای مخاطب (مشتریان ) و همچنین امکاناتی که برای سایت لازم است طرح مورد نظر را آماده خواهد کرد . مراحل طراحی یک سایت حرفه ای

 • هدایت هدفمند کاربر به سایت (با قرارر گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل)
 • نگه داشتن کاربر در سایت ( گرافیک جذاب و محتوای مفید و مناسب ، با استفاده از سرعت مناسب)
 • تبدیل بازدید کننده به مشتری ( با رعایت تکنیکهای بهینه سازی نرخ تبدیل )

کارشناسان پونه مدیا فقط یک سایت برای شما طراحی نمیکنند،بلکه هویت و مدل مناسب کسب و کار شما را طراحی می کنند و نهایتا موفقیت شما را در فضای اینترنت به همراه می اورد. تخصص پونه مدیا تنها طراحی وب سایت حرفه ای نیست ، سئو ، دیجیتال مارکتینگ و بهبود نرخ تبدیل و ... برخی از تخصص های متخصصان پونه مدیا است . تعدد پروژه ها در بخش های مختلف کاری ، خود تصدیقی بر تخصص کارشناسان پونه مدیا است. 

طراحی وب سایت حرفه ای , طراحی پورتال سازمانی و طراحی وب اصفهان  را با پونه مدیا تجربه کنید. برای  مطلع شدن از قیمت طراحی سایت حرفه ای  با ما تماس بگیرید. برای مشاهده نمونه سایت حرفه ای به صفحه نمونه کارهای پونه مدیا مراجعه کنید.

https://www.poonehmedia.com/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

متخصصان پونه مدیا منتظر شما هستند