item_resized_875_450_744_1484222351_link_building لینک سازی , نحوه ساخت بک لینک , آموزش ساخت بک لینک

در مقاله مربوط به لینک سازی در خصوص اهمیت کیفیت لینک ها صحبت شد چرا که گوگل دربررسی لینک های ایجاد شده در صورت روبرو شدن با وب سایت هایی که دارای لینک هایی با کیفیت کم و یا لینک هایی که حالت اسپم دارند برخورد خوبی نخواهد داشت. در گذشته با تکنیک لینک سازی، عملیات سئو در برهه جدید قرار گرفت. استفاده از تکنیک هایی مانند ایجاد مقاله و نقشه سایت عموما توسط شرکت های بهینه سازی سایت مورد استفاده قرار می گرفت چرا که این روش ها کار ساز و در عین حال احتمال قرار گرفتن در لیست سیاه گوگل را کاهش می داد و نتیجه مطلوب گرفته می شد. با این حال، با گذشت زمان با تغییر در الگوریتم رتبه بندی گوگل، شرکت های روند خود در خصوص استفاده از تکنیک لینک سازی با کیفیت را تغییر داده اند و در این مقاله ویژگی ها و باید و نباید های لینک سازی را به شما ارائه میدهیم.

لینک سازی خوب است با بد

لینک های ادیتور معمولی

این نوع از لینک ها برای سئو بسیار با اهمیت می باشند. اساسا در تولید این نوع  لینک ها درخواستی فرستاده نمی شود و ادیتورها، خود این مدل از لینک ها را تولید می کنند.این روش بسیار کارآمدتر می باشد تا اینکه شما برای شخصی درخواستی مبنی بر ایجاد لینکی به سایت شما ارسال نمایید. با این حال، شما نیاز به تعداد بسیاری لینک از سایت های مختلف دارید در نتیجه برای این مورد باید به دنبال راه حلی باشد.

یک مثال مناسب می توان به تولید محتوا و لینک سازی در وبلاگ هایی اشاره نمود که دارای نفوذ و قدرت بالایی در میان سایت های مختف دارد، اشاره نمود. انجام این روند کار دشوار و در عین حال زمان بسیاری را لازم دارد تا بتوان لینک های با کیفیت و ارزش بالایی داشت.

لینک سازی طبیعی

این لینک سازی یکی از رایج ترین نوع در مبحث سئو میباشد مخصوصا اگر به تازگی قصد ایجاد وب سایت مرتبط با حرفه خود را دارید یا این که یک کسب و کار کوچک و ناشناخته را در اختیار دارید. برای ایجاد چنین لینک هایی باید به سایت ها و وبلاگ های مختلف برای لینک سازی درخواست ارسال نمایید و برای موفقیت در این کار باید دلیلی جهت ایجاد لینک شما در سایتشان ارائه دهید.. درخصوص ارسال درخواست لینک سازی به دیگران باید دقت کافی عمل نمود چرا که ارسال درخواست به سایت هایی که با کسب و کار شما هیچ ارتباطی ندارد ممکن است آن ها را به اشتباه بیاندازد که درخوست شما اسپم بوده یا ارشتباهی ارسال نموده اید.

لینک های خودکاربدون استفاده از ادیتور

امروزه این مدل ساخت بک لینک در وبسایت ها استفاده می شود و عده ای آن را افتادن در دام کلاه سیاه که برخلاف قوانین موتورهای جستجو میباشد عنوان می کنند . با به روزرسانی الگوریتم پنگوئن گوگل با تبلیغات و برند سازی می توانید لینک سایت خود را در دیگر سایت ها قرار دهید وگرنه با ایجاد لینک های نامناسب گوگل شما را تنزل رتبه می دهد.

لینک سازی

لینک های ادیتوری نسبت به دیگر انواع لینک ویژگی بهتری دارند و برای سئو کاران بسیار مفید میباشداما در کل برای لینک سازی باید دقت بسیاری نمود . جاهایی که می توان لینک سازی داشت شامل :

  • استفاده از کلمه کلیدی در قسمت نظرات وبلاگ
  • لینک سازی در سایت های مطبوعات
  • استفاده از کلمه کلیدی درلیست مقالات
  • امضا پست مهمان
  • آگهی ها
  • صفحات مشخصات کاربر
  • امضا انجمن

با انتخاب نوع لینک مورد استفاده باید استراتژی مخصوص برای دستیابی به نتایج بهتر را به کار برد تا بتوان بهینه سازی و سئو وب سایت کسب و کار خود را افزایش دهید.

link building good v bad2

با ما گفتگو کنید...
برای گفتگو با ما اینجا کلیک کنید