با ما در ارتباط باشید: 0314566

تبلیغات رایگان چیست؟

تبلیغات رایگان به انواع تبلیغات اشاره دارد که بدون هزینه‌ای برای نمایش یا انتشار ارائه می‌شوند. در این نوع تبلیغات، کسب و کار یا فرد می‌تواند خدمات، محصولات، یا پیام‌های تبلیغاتی خود را به مخاطبان منتقل کند، اما بدون پرداخت هزینه مستقیم به منظور نمایش آن‌ها.تبلیغات رایگان می‌تواند در انواع وسایل و مدیا ها ارائه شود:

سایت های آگهی رایگان یکی از بهترین ابزارهای تبلیغات رایگان است که در این تعداد زیادی از آنها برای استفاده وجود دارد.

سایت های رایگان زیادی در اینترنت وجود دارند که به کسب و کارهای مختلف این امکان را میدهند که بتوانند تبلیغات خود را به صورت رایگان ثبت کنند و به این شکل به شما اجازه دهند که بتوانید نام کسب کار خود را در نتایج جستجوی گوگل، در اختیار کاربران قرار دهید. به طور کلی میتوان گفت که استفاده از سایت های رایگان تبلیغاتی یکی از روش های به صرفه و نسبتاً قدیمی در زمینه بازاریابی اینترنتی می باشد. امروزه تعداد زیادی از این سایت ها در حال خدمت رسانی به کاربران خود می باشند و فضایی رایگان و پر بازدید را در اختیار آنها گذاشته‌اند تا به این صورت محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کنند. البته یکی از مواردی که باید همیشه به یاد داشته باشید این است که سایت های تبلیغاتی رایگان ممکن است برای تبلیغاتی که درون آنها منتشر می شود، تاریخ انقضایی تعیین کنند و بعد از مدتی تبلیغات شما پاک شود. فراموش نکنید که لازم نیست نگران این موضوع باشید، چرا که اولاً شما برای تبلیغات خود پولی پرداخت نمیکنید و دوما این مسئله به قوانین سایتی مربوط است که شما از خدمات آن استفاده می کنید. در ادامه این مطلب از پونه مدیا قصد داریم ابتدا نکاتی را در خصوص منتشر کردن تبلیغات در این سایت ها با شما در میان بگذاریم و سپس به سراغ سایت های تبلیغاتی رایگانی که می توانید از آن ها استفاده کنید برویم.

سایت تبلیغات

یک سایت یا پلتفرم تبلیغات آنلاین، بستری است که به شرکت‌ها، کسب‌وکارها و افراد اجازه می‌دهد تا محصولات، خدمات و پیام‌های تبلیغاتی خود را به صورت آنلاین به مخاطبان هدفشان ارائه دهند. این پلتفرم‌ها انواع مختلفی دارند و می‌توانند شامل ویژگی‌ها و ابزارهای گوناگونی برای افزایش اثربخشی تبلیغات باشند. در ادامه به چند نمونه از انواع پلتفرم‌های تبلیغات آنلاین اشاره می‌کنم:

سایت های مدیریت آگهی رایگان

سایت‌های مدیریت آگهی رایگان، پلتفرم‌هایی هستند که به کاربران اجازه می‌دهند تا بدون پرداخت هزینه، آگهی‌های خود را در زمینه‌های مختلفی نظیر خودرو، املاک، کسب‌وکار، استخدام و خدمات منتشر کنند. این پلتفرم‌ها می‌توانند فرصت‌های خوبی برای رسیدن به مخاطبان هدف در سطح محلی یا بین‌المللی فراهم آورند. در ادامه به معرفی چند نمونه از این سایت‌ها می‌پردازیم:

1. کریگزلیست (Craigslist): یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین پلتفرم‌ها برای آگهی‌های رایگان در اینترنت است که اجازه می‌دهد در دسته‌بندی‌های مختلف آگهی ارسال کنید.

2. OLX: OLX یک بازار آنلاین بین‌المللی برای خرید و فروش کالاها و خدمات است که امکان ارسال آگهی رایگان را در کشورهای مختلف فراهم می‌آورد.

3. Locanto : این پلتفرم آگهی رایگان، در بسیاری از کشورها فعالیت دارد و به کاربران امکان می‌دهد در دسته‌بندی‌های متنوعی مانند استخدام، خدمات، فروش و خرید ملک و خودرو آگهی ارسال کنند.

5. دیوار: دیوار نیز یکی دیگر از پلتفرم‌های معتبر و پرطرفدار در ایران است که امکان ارسال آگهی رایگان در دسته‌بندی‌های مختلف را فراهم می‌آورد.

6. آنی گاه : یک پلتفرم معتبر تبلیغات رایگان است که شما می توانید در آن برای خودتان تبلیغات را یگان قرار دهید که با سرعت به صفحه اول گوگل برسد

این سایت‌ها به کاربران این امکان را می‌دهند که به آسانی و بدون نیاز به صرف هزینه‌های گزاف تبلیغاتی، به فروش کالاها و خدمات خود بپردازند یا نیازهای خود را بیابند. با این حال، استفاده از این پلتفرم‌ها نیازمند رعایت اصول امنیتی و حریم خصوصی است تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری شود.

 نکات مهم برای استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان

 • نکات مهم که برای استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان که در ادامه با شما در میان میگذاریم کمک میکنند که آگهی تبلیغاتی شما اثر بخشی بهتری داشته باشد، پس آنها را به خاطر بسپارید.
  همه سایت هایی که آگهی تبلیغاتی شما را به صورت رایگان منتشر میکنند، مدت زمان کوتاهی را به بررسی آگهی شما اختصاص میدهند تا محتوای تبلیغاتی شما با قوانین سایت مغایرت نداشته باشد.
  سعی کنید در زمان انتخاب عنوان آگهی، نکات مهم در خصوص استفاده از کلمات کلیدی را به خاطر داشته باشید. در ضمن بهتر است در متن آگهی خود نیز از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید.
  شما باید برای انتشار آگهی های خود برنامه ریزی داشته باشید و برای پیشرفت کسب و کار خود در بازه های زمانی مشخص تبلیغات خود را به روز رسانی کنید.
  متن آگهی شما باید به شکلی باشد که کاربر پسند باشد و به این صورت بتوانید مخاطبان بیشتری را تحت تاثیر خود قرار دهید.

روش استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان 

معرفی 100 سایت تبلیغاتی رایگان

در ادامه این قسمت سایت های تبلیغاتی رایگان که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید را در اختیار شما قرار می دهیم. ممکن است این سایت ها هر کدام دارای دسته مخاطبان خاصی باشند و به همین دلیل شما قبل از منتشر کردن اطلاعات تبلیغاتی خود در این سایت ها بهتر است که کمی در مورد آنها تحقیق کنید و از خود بپرسید که آیا خدمات این سایت به درد من میخورد یا خیر؟

سایت تبلیغات رایگان 

ویژگی‌های سایت تبلیغات رایگان آنی گاه رایگان بودن این سایت به کاربران امکان انتشار تبلیغات خود بدون هیچگونه هزینه‌ای ارائه می‌دهد. این ویژگی مناسبی برای کسب و کارهای کوچک می باشد. آنی و سریع با مکانیزم‌های سریع انتشار، تبلیغات شما به سرعت به دسترس مخاطبان خواهد رسید، این موضوع به ویژه برای تخفیفات و پیشنهادهای ویژه مهم است. یا کسانی که کارهای خدماتی انجام می دهند.  با توجه به میزان مخاطب زیاد آنی گاه و ارزش بالای دامنه این سایت در واقع شما به کمک آن به بالا تر روفتن ارزش دامنه خود نیز می توانید کمک کنید.

 

 شماره نام سیستم مدیریت آگهی موضوع   سال تاسیس آگهی رایگان
 1 دیوار   کالاهای دست دوم  1391 دارد
2 شیپور   کالاهای دست دوم  1395 دارد
 3 با ما   ماشین  1388 دارد
 4  ایستگاه  معرفی کالا و مشاغل  1380 دارد
 5  ایران تجارت   معرفی کالا و مشاغل  1382 دارد
 6  نیازمندیها معرفی کالا و مشاغل     دارد
 7 آنی گاه  معرفی کالا و مشاغل  1396  دارد
8 الفبای آگهی معرفی کالا و مشاغل  1394 دارد
9 نیاز روز معرفی کالا و مشاغل   دارد
10 اصفهان کمپ مشاغل مرتبط با ترک اعتیاد در اصفهان 1402 دارد

 

http://www.niaz118.com
http://www.digiaghahi.ir
http://www.istgah.org
http://www.khafanbazar.ir
http://agahiroz.com
http://www.niyazmandyha.ir
http://agahi90.ir
http://vista.ir/ads
http://www.sheypoor.com
http://mojri.org
http://www.tifaa.com
http://www.sodavar.ir
http://www.faralist.com
http://www.ads2ads.com
http://agahi.najishop.ir
http://iran-tejarat.com
http://www.istgaha.com
http://niazma.ir
http://www.peyketallaei.com
http://www.locopoc.com
http://roztabligh.com
http://www.shahr24.com
http://www.istnegah.com
http://www.niyazmandyha.com
http://www.novintabligh.com
http://www.aftabir.com/advertising
http://www.dastforush.com
http://www.tablighatgostar.com
http://f77.ir/
http://payamagahi.com
http://niazdon.com
http://saniaz.com
http://www.takro.net
http://bazarresan.com
http://www.ads.zibashahr.com
http://niazerooz.com
http://www.eforosh.com
http://parsu.ir
https://www.jasjar.ir
http://freetop.ir
http://agahi24.com
http://digiagahi.com
http://www.agahi747.com
http://newagahi.ir
http://bafarin.ir
http://lono.ir
www.71ap.ir
https://divar.ir
http://myadvert.ir
http://bizdoon.com
http://haftehbaazar.com
http://www.qaltak.com
http://www.tehran-tejarat.com
http://niazmandyha.ir
https://www.abaragahi.com
http://paliiz.com
http://netdivar.ir
http://balonagahi.com
http://nabzeroz.ir
http://parsu.ir
http://tablighkar.com
http://www.idoo.ir
http://otab.ir
http://agahicenter.com
http://sanatesakhteman.ir
http://www.garmizanam.com
http://persianagahi.com
http://agahititr.ir
http://darjeagahi.com
http://www.agahichi.com
http://shetabe.ir
http://www.soodiran.com
نتیجه گیری
تعداد سایت های تبلیغاتی رایگان که در اختیار شما قرار دادیم به 100 نمی رسد، اما شما همیشه باید این نکته را در نظر داشته باشید تعداد سایت های تبلیغاتی رایگان که تبلیغات خود را در آن ها منتشر میکنید اهمیت خاصی ندارد. مهمترین نکته برای انتخاب و استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان برای شما این است که: "همیشه تبلیغات خود را جایی منتشر کنید که مخاطبان به شما دسترسی داشته باشند تا تبلیغات شما بتواند روی افراد بیشتری تاثیر گذار باشد."

4.4 از 5
1 سال قبل
نظر
بسیار عالی خیییلی ممنونیم از زحمتی که کشیدید
نمایش بیشتر
12 از 15 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
بسیار ممنون و خیلی زحمت کشیدید که این سایتهارو برای ما محیا کردید. میخواستم از طرف مجموعه *** از شما تشکر کنم.ممنونم قربان.
نمایش بیشتر
20 از 21 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
ممنون از مطلب خوبتون
ثبت آگهی رایگان
نمایش بیشتر
9 از 14 نفر این نظر را مفید دانسته اند
2 سال قبل
نظر
سلام چهدجوری ثبت کنیم
نمایش بیشتر
6 از 11 نفر این نظر را مفید دانسته اند
3 سال قبل
نظر
چه‌گونه آگهی خود را در سایت های تبلیغاتی بزاریم
نمایش بیشتر
111 از 138 نفر این نظر را مفید دانسته اند
 • مجید 2 سال قبل
  سلام در سایت آگهیفای هم میتوان کسب و کار و سایت خود را معرفی کرد.
 • محمد 2 سال قبل
  به آسانی