با ما در ارتباط باشید: 0314566
پشتیبانی سایت جوملا | مشاوره و پشتیبانی سایت های جوملایی

می توان به راحتی اعلام کرد که پشتیبانی و نگهداری از سایت یکی از مهم ترین خدماتی است که یک شرکت دیجیتال مارکتینگ به مشتریان خود ارائه می دهد. سایت های جوملایی یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوایی هستند. اگر شما نیز از مشاوره برای وبسایت جوملایی خود استفاده می کنید باید در قسمت پشتیبانی، خدمات زیر به شما ارائه شود. شرکت پونه مدیا کامل ترین خدمات پشتیبانی سایت جوملایی را به مشتریان خود ارائه خواهد داد. 

خدمات پشتیبانی سایت جوملا

  1. برطرف کردن باگ ها و خطاهای سایت جوملا

هنگام توسعه ی یک وبسایت نگران خطاهای PHP، مغایرت های در JQuery یا جاوا اسکریپت، مشکلات CSS، مشکلات سازش پذیری مرورگر یا هرگونه مشکل مشابه هستید؟ نگران نباشید! توسعه دهندگان ماهر ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند که هرگونه مشکل مربوط به جوملایتان را حل کنید و همه ی نگرانی هایتان را دور بریزید.
اگر در حال اجرای یک وبسایت جوملا هستید، ممکن است سوالاتی برایتان پیش بیاید یا به مشکلاتی بر بخورید که ممکن است به خاطر در دسترس نبودن منابع توانمند یا یک کمک پشتیبان فنی عالی که بتواند در برطرف کردن خطاهای جوملا کمکتان کند، نتوانید از پس حل کردن آن ها برآیید. اینجاست که ما برای نجاتتان از راه می رسیم. ما سرویس های حرفه ای رفع باگ خود را توصیه می کنیم که این سرویس ها شامل دسترسی شبانه روزی به میز کمک (help desk) پشتیبانی مشتری هستند. همچنین برای مشتریان خاص، پشتیبانی تلفنی را پیشنهاد می دهیم.

  1. رفع مشکلات ناشی از حمله ی بدافزارها

آیا سایت جوملایتان توسط برخی بدافزارها مورد حمله قرار می گیرد و دوری جستن از این حملات برایتان دشوار است؟ اگر چنین است، از تماس با ما دریغ نکنید. متخصصین حرفه ای ما مشتاقند تا به شما کمک کنند که بدافزار تزریق شده به وبسایتتان را پاک کرده و از سایت خود محافظت کنید و آن را به آخرین نسخه به روز رسانی کنید. علاوه بر این، پس از از بین بردن بدافزار، وبسایتی را برای موتورهای جستجو عرضه می-کنیم که در نتیجه مرورگرتان شما را از بازدید وبسایت منع نکند.

اما حمله ی بدافزار چیست؟

امروزه حملات بدافزاری تبدیل به یکی از بزرگ ترین تهدیدهای امنیتی شده اند. علاوه بر آن، حملات فیشینگ و کرم های رایانه ای موضوعی برای نگرانی هستند. اساسا حملات بدافزاری از کرم های رایانه ای، تروجان ها و بعضی ویروس های سیستمی مشابه تشکیل می شوند. این بدافزارها هنگام خواندن ایمیل یا به اشتراک گذاشتن یک فایل از طریق اینترنت به سیستم وارد شده و میان برنامه های مختلف پخش می شوند.
چگونه بدافزار به یک کامپیوتر حمله می کند؟ معمولا بدافزارها از سه طریق به کامپیوتر حمله می کنند:
• از طریق ایمیل و به وسیله ی فایل های ضمیمه شده در ایمیل
• از طریق پیام رسانی فوری (Instant Messaging) و به وسیله ی فایل های ضمیمه شده در پیام
• از طریق به اشتراک گذاشتن فایل و به وسیله ی برنامه های مختلف به اشتراک گذاری فایل 

  1. بهینه سازی سرعت وبسایت

سرعت وب عامل مهمی است که به از دست رفتن بازدید کنندگان و سقوط رتبه در موتورهای جستجو منجر می شود. عوامل متعددی وجود دارند که بر روی سرعت وبسایت تاثیر گذارند. با این حال، سرعت یک وبسایت تنها می تواند از طریق بهینه سازی مناسب آن وبسایت ارتقا یابد. متخصصین زبده ی ما، شما را در دستیابی به سرعتی عالی برای وبسایتتان کمک خواهند کرد.
با افزایش تعداد مدول ها، اجزاء و افزونه های نصب شده در وبسایت جوملا، سرعت بارگیری این وبسایت در حال کاهش است. افزونه (extension) های حاوی اسکریپت ها و ورق های سبک منجر به افزایش زمان بارگیری و در نتیجه کاهش سرعت صفحه می شوند. بنابراین، کاهش سرعت وبسایت ممکن است به نوبه ی خود منجر به افول رتبه ی صفحه در موتورهای جستجو شود و حتی تعداد بازدید کنندگان از وبسایت را کاهش دهد. سرعت صفحه را می توانید در Google Page Speed چک کنید و اگر مشاهده کردید که سرعت پایین آمده، ما اینجا حضور داریم تا با سریع تر کردن وبسایتتان، در نجات آن به شما کمک کنیم. موارد ارائه شده فقط قسمتی کوچک از خدماتی است که شما از تیم پونه مدیا دریافت خواهید کرد برای آگاهی کامل از خدمات پشتیبانی سایت می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. 

دستکاری های جوملایی 

قصد دارید در template css خود تغییراتی ایجاد کنید؟ اگر چنین است، کارشناسان ما با افزودن کارکردی جدید به افزونه یا قالب جوملای موجود، شما را در اصلاح template css تان یاری خواهند کرد. تیم ماهر JM-Experts همچنین در کدنویسی افزونه های سفارشی که مناسب نیازهای شما باشد، متبحر است.

خدمات دستکاری های جوملایی

ما خدمات دستکاری های جوملا را با قیمتی مناسب پیشنهاد می دهیم. همه ی محصولات جوملای ما از طریق هند کدینگ بهینه سازی شده اند. بنابراین اگر هر یک از محصولات ما برایتان سودمند نبود و از عملکرد آن ها ناراضی بودید، می توانید ما را در جریان بگذارید و درخواست خود را نقل کنید. برخی از خدمات دستکاری جوملای قابل ذکر ما عبارتند از:

  • بهینه سازی شده با هند کدینگ
  • دارای مجوز استاندارد W3C
  • سازگار با موتور جستجو
  • به حداقل رساندن کدنویسی
  • شناسایی بدافزارها و از بین بردن آن ها
  • بهینه سازی کتابخانه ی رسانه

علاوه بر این ها، ما همچنین تعدادی از دستکاری های مکمل جوملایی را به مشتریان ارائه می کنیم. در نتیجه اگر به دنبال بهبود عملکرد سایت خود و سئو جوملا هستید، پذیرای درخواست شما هستیم. گروه کارشناسان خبره ی ما به شما کمک خواهند کرد تا به راحتی به هدفتان برسید.

تعرفه پشتیبانی وبسایت جوملا

هزینه پشتیبانی سایت جوملا در پونه مدیا با توجه به تعداد صفحات سایت و خدماتی که مشتری نیاز دارد در پنج پکیچ برای مشتریان ارائه شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید با مشاوران ما تماس حاصل کرده و لیست قیمت ها را از آن ها دریافت کنید. این افراد همچنین می توانند به طور کامل اینکه مشاور سئو چیست و چه وظایفی دارد را برای شما شفاف سازی کنند.  

5 از 5