با ما در ارتباط باشید: 0314566
طراحی سایت فوری

با افزایش سرعت زندگی و گسترش روز افزون تعداد کاربران اینترنت، سایت‌ها به عنوان مهم‌ترین ابزار درآمدزایی کسب و کارهای گوناگون شناخته شده اند. به همین دلیل طراحی سایت به یکی از ملزومات جامعه امروزی تبدیل شده است. با توجه به افزایش تعداد سایت‌های تجاری، آن هم به صورت روزانه، به شما پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید و از مزایای مالکیت یک سایت تجاری و نحوه طراحی سایت فوری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طراحی وب سایت فوری

مهم نیست در چه صنعتی مشغول به فعالیت هستید، فقط کافی‌ست بدانید که در بازار رقابتی و داغ آنلاین با چالش‌های زیادی روبه‌رو خواهید بود. شما با طراحی یک سایت فوری می‌توانید برند تجاری خود را بسازید. سایتی که قرار است انعکاس اطلاعات، اهداف، خدمات و محصولات شما باشد و بتواند با کسب اعتبار رقبای موفق شما را پشت سر بگذارد. طراحی سایت فوری به شما این امکان را می‌دهد که با سرعت هر چه تمام‌تر وارد بازار آنلاین شوید و به اهداف خود دست پیدا کنید.

طراحی وب سایت فوری 

طراحی سایت فوری چه مزایایی دارد؟

اصلی‌ترین مزیت طراحی سایت فوری ورود آنی شما به بازار است اما باید توجه داشته باشید که سایتی که طراحی می‌کنید باید کاربردی و جذاب باشد، زیرا یک سایت حرفه‌ای منجر به خرید مصرف‌کننده جدید و افزایش فروش شما می‌شود. اما اگر در طراحی سایت فوری دقت نکنید، عناصر موجود در سایت شما می‌توانند منجر به خروج اجباری‌تان از بازار آنلاین شوند. مهم است که از آن اشتباهات رایج پرهیز کنید و به جای آن تجربه‌ای شگفت انگیز را برای بازدیدکننده سایت خود فراهم کنید.
شما از طریق طراحی سایت فوری که به وسیله تیمی از متخصصان این حرفه برای شما ایجاد می شود می‌توانید به کمک مواردی که در ادامه مورد بررسی قرار می‌گیرند به اهداف مالی خود دست پیدا کنید.

بهینه‌سازی سرعت بارگذاری سایت
قدرت تجارت الکترونیکی شما به نحوه بارگذاری سایت بستگی دارد. اگر بازدیدکنندگان با طراحی نامناسب و سرعت کم مواجه شوند، قبل از اینکه فرصتی برای کسب اطلاعات محصولات و خدمات شما پیدا کنند از سایتتان خارج می‌شوند. تحقیقات انجام شده در دانشگاه استنفورد نشان می‌دهد که 75٪ از کاربران اینترنت صرفاً بر اساس شکل ظاهری سایت درباره اعتبار کسب و کارها قضاوت می‌کنند. یک اینفوگرافیک دیگر نشان می‌دهد اگر سایت شما بیش از 3 ثانیه برای بارگذاری زمان صرف کند، بی‌شک 25٪ از بازدیدکنندگان بالقوه خود را از دست خواهید داد. بسیاری از مشاغل آنلاین این مشخصه را دست کم می‌گیرند و در نتیجه کسب و کار آنلاین آنها رونق نمی‌گیرد.
ایجاد صفحه فرود (لندینگ پیج)
اگر تجارت آنلاین شما برای دستیابی به رشد سریع جدی است، باید صفحه فرود ایجاد کنید. صفحه فرود یک صفحه از سایت شما است که به عنوان نقطه‌ فرود بازدیدکنندگان در نظر گرفته می‌شود. این صفحه‌ باعث افزایش بازدید و افزایش فروش شما می‌گردد. طراحی سایت فوری به شکلی سایت شما را طراحی می‌کند که صفحه فرود شما بیشتر مورد پسند کاربران قرار بگیرد.

طراحی سایت فوری چه مزایایی دارد؟ 

محتوای تخصصی
محتوا مهمترین عامل جذب کننده کاربران به سایت شماست و تمام اجزای دیگر سایت (طراحی، تصاویر، ویدیوها و غیره) نقش پشتیبانی ثانویه را ایفا می‌کنند. محتوای سایت اطلاعات تجارت و محصولات شما را به مخاطب انتقال می‌دهد، به همین خاطر کسب و کارهای موفق در این بخش به صورت ویژه سرمایه گذاری می‌کنند.
بهبود ناوبری (نویگیشن)
ناوبری یا همان نویگیشن در حقیقت ایجاد نظم سایت و راهنمای مسیری است که کاربر از طریق آن در سایت شما حرکت می‌کند. ناوبری نقش اساسی در نحوه تعامل و استفاده کاربران از محصولات شما را ایفا می‌کند. چگونگی دستیابی کاربر از نقطه A به نقطه B و حتی نقطه C از طریق ناوبری که توسط طراحی سایت فوری ایجاد می‌شود انجام می‌پذیرد.
سازگاری با گوشی‌های هوشمند
در حال حاضر دسترسی به سایت‌‌ها از طریق گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند که هر کدام دارای صفحه‌های نمایش با اندازه‌های مختلف هستند انجام می‌گیرد. بنابراین مهم است که سایت شما برای این دستگاه‌ها طراحی و تنظیم شود، در غیر این صورت کاربر با تصاویر و حروف بسیار بزرگ یا بسیار ریز ناخوانا روبه‌رو خواهد شد.
فضای سفید و طراحی تمیز
فضای سفید (فضای منفی نیز نامیده می‌شود) بخشی از یک صفحه سایت است که خالی باقی می‌ماند. این فضا بین گرافیک، حاشیه، نوار ناوبری، فضای بین ستون‌ها و فضای بین خطوط قرار دارد. توجه داشته باشید که این فضا فقط یک فضای "خالی" نیست، بلکه یک عنصر مهم در طراحی سایت به شمار می‌رود. صفحه‌ای بدون فضای سفید، مملو از متن یا گرافیک، شلوغ و بهم ریخته به نظر می‌رسد و کاربر را گیج و سردرگم می‌کند؛ به طور معمول خواندن چنین صفحاتی دشوار است. برای اجتناب از این بهم ریختگی بهتر است سایت فوری شما بسیار تمیز و ساده طراحی شود تا کاربر علاوه بر اینکه تجربه خوبی از سایت شما به دست می‌آورد بتواند مطالب مورد نیازش را پیدا کند و نیازهایش را برطرف کند.

طراحی سایت فوری چه مزایایی دارد؟ 

به راحتی می‌توانید با در نظر گرفتن عناصر ذکر شده و پیروی از آن ها یک سایت زیبا و کاربردی ایجاد کرد. اما سوال این است که آیا تاکنون دست به این کار زده‌اید یا خیر؟ اگر جوابتان منفی است به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سرعت بخشیدن به روند کار و تضمین موفقیتتان در جذب بازدیدکنندگان بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر، با ما در پونه مدیا همراه شوید و با کمک یک سایت حرفه ای، کسب و کار خود را ارتقا دهید. ما یعنی پونه مدیا، در زمینه طراحی سایت فوری همواره همراه شما هستیم.

امتیازی ثبت نشده است.