با ما در ارتباط باشید: 0314566
تحلیلگر سئو

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی میان مشاغل آنلاین کسب کرده است. با رشد بازاریابی دیجیتال به عنوان یک صنعت، تقاضا برای تحلیلگران سئو در بازار به شدت افزایش یافته است. بسیاری از شرکت‌ها برای بخش‌های بازاریابی کسب و کار خود به دنبال استخدام تحلیلگر سئو هستند. در صورتی که خواهان کسب اطلاعات درباره سئو تضمینی سایت و یا سفارش سئو هستید با کارشناسان پونه مدیا تماس بگیرید، مشاورین ما با کمال میل اطلاعاتی کامل را در زمینه قیمت سئو در اصفهان و سایر شهرهای ایران، شغل تحلیل گر سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

با سئو آشنا شوید

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو مجموعه‌ای از شیوه‌ها و تکنیک‌هایی است که برای افزایش ترافیک سایت و رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو به صورت ارگانیک انجام می‌پذیرد. تحلیلگران سئو برای دستیابی به این اهداف از استراتژی‌های مختلف آنالیز سئو سایت استفاده می‌کنند. این استراتژی‌ها بسته به ماهیت سایت، منطقه جغرافیایی که سایت در آن فعالیت می‌کند، مخاطبان هدف و غیره بسیار متفاوت است. شیوه‌های سئو بسیار وابسته به استراتژی‌ها و روش‌های هدف گرا، دستورالعمل‌ها و الگوریتم‌های گوگل است. اما تمامی موارد ذکر شده به طور دائم در حال تغییر و پیشرفت هستند. مشاغل آنلاین برای موفقیت در بازاریابی آنلاین باید همیشه فعال باشند و از استراتژی‌های به‌روز سئو استفاده کنند. در صورتی که مشتاق کسب اطلاعات درباره سئو سایت هستید با کارشناسان پونه مدیا تماس بگیرید، مشاورین ما با کمال میل اطلاعاتی کامل در زمینه قیمت سئو و جزئیات آن در اختیار شما قرار خواهند داد

با سئو آشنا شوید 

به چه کسی تحلیلگر سئو می‌گویند؟

تحلیلگر سئو مسئول حفظ سلامت کلی سایت شما است. تحلیلگر سئو سایت شما را در دسترس مخاطبان و موتورهای جستجو قرار می‌دهد و بازدیدکنندگان سایت را افزایش می‌دهد و به کسب و کارهای آنلاین کمک می‌کند تا نام تجاری خود را تقویت کنند و بهبود بخشند. این متخصصان در زمینه تخصصی کلمات و عبارات کلیدی تحقیقات لازم را انجام می‌دهند، ترافیک سایت را زیر نظر می‌گیرند و برای اطمینان از بهترین تجربه کاربر، استراتژی‌های منحصر به فردی را ارائه می‌دهند. آن ها همچنین با تکنیک‌های فعلی سئو آشنایی کامل دارند.

مهم ترین مسئولیت تحلیلگر سئو چیست؟

تحلیلگر سئو برای دستیابی به اهداف بازاریابی یک تجارت چندین عملکرد کلیدی دارد. این متخصص در توسعه استراتژی‌هایی برای سئو داخلی و سئو خارجی، تحقیقات کلمات کلیدی، ایجاد پیوند و غیره مشارکت دارد. همچنین تحلیلگر سئو برای هدایت ترافیک به سایت شما با تیم تولید محتوا همکاری می‌کند. از با اهمیت‌ترین مسئولیت‌های تحلیلگر سئو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجزیه و تحلیل صفحات سایت و پیشنهاد توصیه‌هایی برای پیشرفت در جهت دستیابی به اهداف کارفرما
 • تحقیق و بررسی کلمات کلیدی با استفاده از نرم افزارهای اختصاصی برای بهینه سازی محتوا
 • طرح ایده‌ برای تولید محتوا و راهنمایی نویسندگان برای تولید و بازایابی محتوا سازگار با سئو
 • نظارت بر ترافیک سایت، نتایج جستجو و سئو داخلی و سئو خارج از سایت
 • پیاده سازی و مدیریت نرم‌ افزارهای مربوط به موتورهای جستجو
 • ایجاد و انتشار محتوای بازاریابی در بستر رسانه‌های اجتماعی با اهداف تبلیغاتی و آموزشی
 • تحقیق و مدیریت ابزارهای رسانه‌های اجتماعی برای حمایت از استراتژی‌های جاری و جدید رسانه‌های اجتماعی
 • حفظ ارتباط با تیم طراحی و تولید محتوا
 • پیاده سازی استراتژی‌های ایجاد لینک مطابق با نیازهای سئو
 • بهینه سازی صفحات سایت برای استفاده در رایانه، تبلت و گوشی‌های هوشمند
 • به‌روز بودن با روندهای جدید و بهترین شیوه‌های سئو

مهم ترین مسئولیت تحلیلگر سئو چیست؟ 

تحلیلگر سئو چه مهارت هایی دارد؟

مهارت‌های فنی لازم برای یک تحلیلگر حرفه‌ای سئو عبارتند از:

 • آشنایی کامل با ابزارهای سئو

 • دانش کاربردی در زمینه کدگذاری، HTML و JavaScript

 • آشنایی با عملکرد موتورهای جستجو

 • دانشGoogle Analytics و استراتژی‌های بازاریابی محتوا

 • توانایی تجزیه و تحلیل صفحات سایت

 • آشنایی با وردپرس و MS-office

 • ویژگی های شخصیتی تحلیگر سئو

 • قابلیت تصمیم گیری سریع

 • توانایی تفکر خلاقانه و خارج از محدوده

 • مهارت در شناسایی مشکلات و یافتن راه حل

 • توجه به جزئیات و ردیابی خطاهای موجود

 • توانایی مدیریت چندین پروژه به صورت همزمان

 • مهارت‌های ارتباطی عالی

 • پایبند به تاریخ‌های هدف

 تحلیلگر سئو چه مهارت هایی دارد؟

مزایای شغل تحلیلگر سئو

شما با دانش در زمینه سئو و کسب مهارت و تجربه عملی در این حرفه می‌توانید به عنوان یک تحلیلگر سئو مشغول به کار شوید. یک تحلیلگر سئو می‌تواند با شرکت‌های طراحی سایت و سئو همکاری کند و یا به صورت مستقل و به صورت قراردادی برای کارفرمایان کار کند. تحلیلگر سئو می‌تواند برای ارائه خدمات حرفه‌ای کسب و کار خود را راه اندازی کند زیرا این حرفه محدود به شرکت‌های تجاری نیست و بسیاری از نهادها برای افزایش حضور خود در اینترنت به تحلیلگران سئو نیاز دارند.

چشم انداز شغلی تحلیلگر سئو

تحلیلگری سئو شغل نسبتاً جدیدی است، زیرا تقاضا برای بهینه سازی و رتبه بندی موتورهای جستجو به تازگی و در دهه گذشته افزایش یافته است؛ پس از افزایش انتقال کسب و کارها به فضای اینترنت، صاحبان مشاغل برای تحقق اهداف بازاریابی آنلاین خود به تحلیلگران سئو نیاز پیدا کرده‌اند. با توجه به افزایش آگاهی کسب و کارهای آنلاین در خصوص اهمیت سرمایه گذاری در سئو، در حال حاضر تحلیلگر سئو به عنوان شغلی کاربردی تعریف می‌شود و این متخصصان با سرعت بسیار بالایی در موسسات خصوصی، دولتی و سازمان‌های مختلف استخدام می‌شوند. تحلیلگر سئو به عنوان یک حرفه مورد تقاضا درآمد بسیار مناسبی دارد. شما می‌توانید پس از کسب تجربه در زمینه سئو حرفه خود را به تحلیلگر سئو تغییر دهید و از مزایای این شغل کاربردی بهره‌مند شوید و درآمدتان را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. با توجه به اینکه نتایج زحمات تحلیلگر سئو قابل مشاهده است ارتقا شغلی در این حرفه بسیار مشاهده می‌شود و به بیانی دیگر رشد شغلی این متخصصان بسیار زیاد است. اگر به فناوری سئو علاقه دارید و از مهارت‌های ذکر شده بهره‌مند هستید، حرفه تحلیلگر سئو انتخاب بسیار ارزشمندی برای شما خواهد بود.

چشم انداز شغلی تحلیلگر سئو 

اگر شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که اصول پایه سئو را می دانند و روحیه کار تیمی و عطش یادگیری دارند، تیم پونه مدیا آماده همکاری با شماست. به صفحه استخدام کارآموز سئو بروید و فرم استخدام را پر کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

5 از 5
2 سال قبل
نظر
ببخشید برای کارآموزی سئو در شرکت شما باید از کجا شروع کنم؟
نمایش بیشتر
0 از 0 نفر این نظر را مفید دانسته اند

سوالات متداول بازاریابی سئو

بازاریابی سئو چیست؟

سئو شامل یافتن یا ایجاد تقاضا است و محتوا این تقاضا را پاسخ می‌دهد. سئو یکی از مناسب ترین راه حل ها برای بازاریابی برند و کسب و کار است. از این طریق می توانید برندتان را بیشتر در معرض دید قرار دهید و بنابراین فروش خخود را افزایش دهید. 

نقش سئو در بازاریابی چیست؟

سئو وظیفه دارد که ورودی وب سایت شما را افزایش دهد و جایگاه شما را بالاتر از سایر رقبای تان نگه دارد. سئو بازدید وب سایت، ترافیک کاربران، نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه را افزایش می دهد. با افزایش نرخ ورودی سایت، مشتری های بیشتری را به دست می آورید و بنابراین سود شما از کسب و کارتان چند برابر می شود. 

چه ابزارهایی برای بهبود بازاریابی سئو وجود دارد؟

بهترین ابزار هایی که می‌توانند در این راه به شما کمک کنند، ابزارهایی مانند گوگل ترند، گوگل آنالیتیکس و … هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا بستر مناسب برای پیاده‌سازی سئو خود را کشف یا ایجاد کنید. سایت الکسا نیز به شما کمک می کند که وب سایت‌های رقیب در هر زمینه کسب و کاری را مورد بررسی قرار داده و فعالیت ‌های خود را بر اساس آن بهبود دهید.