پادکست آموزش سئو

تا حالا شده به یک موضوع به قدری علاقمند باشید که همیشه آخرین تغییرات در آن برای شما اهمیت داشته باشد؟ یکی از مسائلی که امروزه طرفداران زیادی دارد سئو است. اما تمام افراد نمی توانند به دنبال مطالعه کتاب های مربوط به سئو و آموزش سئو بروند. چرا که بسیاری از مطالب بروز در این زمینه به زبان انگلیسی هستند تا شما بخواهید منتظر ترجمه آن ها بشوید ممکن است گوگل الگوریتم جدیدی ارائه بدهد و اطلاعاتی که الان برای ترجمه در دست دارید دیگر به اندازه قبل صحیح نباشد. در اینجاست که بخش پادکست سئو پونه مدیا به کمک شما می آید. 

پادکست سئو برای افرادی که می خواهند از آخرین تغییرات موتور جستجو، الگوریتم های گوگل، ترندهای سال و ... با خبر باشند اما زمان یا حوصله مطالعه متن های طولانی (و گاها زبان اصلی) را ندارند، بسیار مفید است. خیلی از افراد هستند که عاشق مطالعه اند، اون ها دوست دارند از شب تا صبح یک کتاب را در دست گرفته و آن را تمام کنند. اما حقیقت امر این است که شما زمان کافی برای مطالعه تمام های کتاب های مرتبط با یک موضوع را ندارید. به همین دلیل افراد مختلف هر روز به کتاب های صوتی و پادکست روی می آورند. اگر شما نیز جز دسته افرادی هستید که به افزایش اطلاعات خود در زمینه سئو علاقه دارید جای درستی آمده اید.

تیم پونه مدیا با ارائه رایگان پادکست های سئو به مخاطبان در تلاش است تا برای آموزش سئو کشور قدمی مثبت بردارد. پادکست های سئو پونه مدیا به گونه ای تولید شده اند که شما بتوانید به راحتی در هر مکانی با کوتاه ترین زمان ممکن یکی از موضوع های مهم علم سئو را آموزش ببینید. تمام مطالب بخش پادکست سئو شماره گذاری شده اند تا کاربران بتوانند به راحتی مطالب را دنبال کنند. نقطه شروع این مطالب seo چیست و تاریخچه سئو است. پس با ما همراه باشید تا در کمترین زمان با سئو و مباحث مرتبط با آن آشنا شوید.  

سئو و تاریخچه سئو | پادکست آموزش سئو شماره 1 پونه مدیا
تو پادکست1 سئو پونه مدیا در مورد مقدماتی ترین مباحث سئو صحبت کردیم
عملکرد موتور جستجو و سئو | پادکست آموزش سئو شماره 2 پونه مدیا
تو پادکست شماره2 درمورد: 1. عملکرد موتور جستجو و سئو 2. چرا باید سایتمان را سئو کنیم صحبت می کنیم.
اهداف سئو | پادکست آموزش سئو شماره 3 پونه مدیا
تو پادکست3 سئو پونه مدیا در مورد اهداف سئو صحبت می کنیم
سئو یا گوگل ادوردز | پادکست آموزش سئو شماره 4 پونه مدیا
تو پادکست شماره4 سئو پونه مدیا در مورد سئو و گوگل ادوردز صحبت می کنیم.
انواع فرآیندهای سئو | پادکست آموزش سئو شماره 5 پونه مدیا
تو پادکست شماره5 درمورد انواع فرآیندهای سئو صحبت می کنیم.
انواع روش های سئو | پادکست آموزش سئو شماره 6 پونه مدیا
تو پادکست6 سئو پونه مدیا درمورد 4روشی که می توانیم برای سئو به سراغ آن ها برویم، صحبت کردیم.
چه رسانه ای را می توانیم سئو کنیم؟ | پادکست آموزش سئو شماره 7 پونه مدیا
تو پادکست7 سئو پونه مدیا درمورد اینکه چه رسانه ای را می توانیم سئو کنیم صحبت می کنیم.
چگونه سئو به رشد کسب و کار شما کمک می کند؟ | پادکست آموزش سئو شماره 8 پونه مدیا
تو پادکست8 سئو پونه مدیا درمورد اینکه چگونه سئو به رشد کسب و کار شما کمک می کند، صحبت می کنیم.
قیمت سئو | قیمت چقدر است؟ - پونه مدیا
قیمت سئو مبلغی است که برای بهینه سازی سایت به منظور بالاآوردن آن در گوگل می پردازید. قیمت سئو به چهار صورت ساعتی، پروژه ای، ماهانه و بر اساس کلمه کلیدی تعیین می گردد.
مشاوره سئو
گرفتن مشاوره در خصوص سئو، حتی از خود سئو مهم تر است.
7مرحله طراحی سایت حرفه ای
هدف اصلی وب سایت تبدیل بازدید کننده به مشتری است. که در اصطلاح بازاریابی به این حرکت Conversion یا "تبدیل" گفته می شود. پونه مدیا با سابقه بیش از 15 ساله در زمینه طراحی سایت و سئو می تواند از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما باشد.