سئوکار حرفه ای

سئوکار کیست؟

سئو کار چیست، متخصص سئو کیست  (seo specialist) سوالی است  که این روزها خیلی از افراد آن را در گوگل سرچ می کنند سئوکار حرفه ای چه شخصی است و چه وظایف و کارهایی بر گردن اون است . آیا استفاده از هر سئو کاری درست است . یا بهتر است که در سئوکار حرفه ای استفاده کنیم؟ چرا نیاز به یک سئوکار حرفه ای داریم اینها سوالاتی است که ممکن است در ذهن بیشتر کسب و کارهای آنلاین شکل بگیرد.
اگر برای توسعه کسب وکار خود پا به دنیای دیجیتال و کسب و کارهای آنلاین نهاده اید بهتر است که تلاش خود را بکنید زیرا استفاده از سایت و کسب و کار آنلاین به شما امکان استفاده از مشتریان جدید را می دهد شما باید به گوگل به عنوان یک موتور جست و جوی مشتری یاب نگاه کنید. از اینرو باید یک وب سایت بهینه از نظر سئو و دیگر پارامترها برای کاربران خود داشته باشید. زیرا اگر اینطور نباشد وب سایت شما در میان انبوهی از وب سایت های رقیبانتان دفن شده و حرفی برای گفتن در کسب و کار آنلاین نخواهید داشت. علاوه بر این ازترافیک لازم از مشتریان علاقه مند که توان بالقوه برای تبدیل شدن به یک مشتری خوب را دارند بی بهره خواهید ماند.

طراحی یک سایت کاربر پسند برای یک کسب و کار آنلاین بدون سئو یک هزینه بلااستفاده است زیرا بدون سئو شما نمی توانید مشتریان هدف و حتی مشتریان جدید خود را پیدا کنید.برای انتخاب یک سئوکار حرفه ای چه ملاک هایی مهم است. بیشتر شرکت ها و صاحبان وب سایت هنگام انتخاب یک سئوکار حرفه ای یا همان متخصص سئو دچار سردرگمی می شوند که چگونه یک سئوکار حرفه ای را تشخیص و آن را استخدام کنند.ملاک هایی که باید برای انتخاب یک سئوکار حرفه ای به آن توجه شود شامل موارد زیر است.

استفاده از سئوکار حرفه ای

در بهینه سازی سایت تعداد پارامترهای زیادی دخیل است تا یک وب سایت به رنک خوبی بتواند دست یابد. این پارامترها در طول زمانهای مختلف وژن و ارزش متفاوتی در سئو دارند و ممکن است کسانی که تازه به بهینه سازی سئو علاقه مند شده اند از آپدیت و تغییر اهمیت این پارامترها اطلاع نداشته باشند. بدین دلیل استفاده از سئوکار حرفه ای در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند. زیرا یک  سئوکار حرفه ای همیشه به دنبال پارامترهای پراهمیت در سئو است تا بتواند در بازه زمانی مشخص به اهداف خود دست یابد. بنابراین اولین پارامتر برای استخدام سئو کار حرفه ای خواهد بود.

سئوکار حرفه ای ( متخصص سئو) را چگونه بشناسیم

راههای مختلفی برای شناخت یک سئو کار حرفه ای وجود دارد که می توان به نمونه کارهای سئو  او ، وضعیت فعلی سایت مشتریان در رقابت بازاریابی آنلاین و تجربه و مهارت سئوکار اشاره کرد

سئوکار حرفه ای چه مهارت هایی دارد

یک سئوکار باید همواره خود را با علم روز الگوریتم های گوگل آپدیت کند   ودانش خود را بروز نگه دارد  علاوه بر این یک سئوکار حرفه ای باید دانش فنی و توانایی لازم برای اجرای تکنیک های سئو داخلی و خارجی سایت را باید داشته باشد 

یک متخصص سئو یا کارشناس سئو چه کارهایی انجام می دهد

 پارامترها و فیچر هایی که در رتبه دهی سایت ها ، مطابق با الگوریتم های گوگل وجود داردبسیار زیاد است به طوری که حتی یک متخصص سئو هم بدون یادداشت کردن آن ممکن است آنها را فراموش کند حال مشکل وقتی بزرگتر می شود که این پارامترها وزن یکسانی نداردو همواره تاثیرهای متفاوتی روی سئو دارد. کارهای یک سئو حرفه ای تنها به ساخت بک لینک و متا تگ های آن خلاصه نمی شود. متخصص سئو باید بهترین کلمات را برای بهینه سازی انتخاب کند و برای هر کلمه مهم یک صفحه فرود بسازد با انتخاب بهترین کلمات و عبارات توسط متخصص سئو ، تعداد زیادی از افراد علاقه مند به سایت شما به وسیله گوگل هدایت می شود و به خاطر همین گوگل را برای شما یک مشتری یاب معرفی کرده ایم. این افراد علاقه مند توانایی زیادی در تبدیل شدن به یک مشتری باالقوه را دارند بهینه  سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو به معنی آگاهی از این فاکتور ها و راه اندازی تاکتیک های جدید و متناسب با آنهاست. با این حال با تغییر رویه کار موتورهای جستجو، دیگر نمی توان به روش های سئو قدیمی اتکا کرد. سئو حرفه ای همواره بعد از بهینه شدن صفحات به تولید محتوای بهینه تاکید دارد.

وظایف یک سئوکار حرفه ای

یک متخصص سئو باید تخصص های  زیادی داشته باشد تا بتواند سایت شما را حرفه ای سئو کن. این تخصص ها مانند کار و مدیریت سیستم های مدیریت محتوا است علاوه بر آن  مهارت های دیکری نیز وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد

ساخت لینک و میزان اهمیت لینک در نحوه سئو کردن سایت
اهمیت سئو داخلی بر روی بهبود رنک سایت
اهمیت و تشخیص پارامترهای تاثیر گذار در سئوی خارجی روی سئو سایت
چرا برای سئو بهینه باید محتوای بهینه و ناب استفاده کنیم
چگونه به صورت هدفمند از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئو استفاده کنیم
تاثیر تبلیغات پنجره ای ، کلیکی و بنری روی سئو چگونه است.
چگونه از ویدئو و پادکست برای بهبود سئو خود استفاده کنیم

علاوه بر این یک سئوکار حرفه ای برای انجام سئو حرفه ای سایت شما باید همواره دانش خود را بروز نگه دارد . علاوه بر آن روش های مختلفی را برای گرفتن نتیجه بهتر با هم ترکیب کند و سایت شما را سئو کند. به یاد داشته باشید که فریب کلماتی مانند سئو تضميني در یک ماه را نخورید.

استخدام سئوکار حرفه ای 

برای استخدام متخصص سئو میتوانید با کارشناسان پونه مدیا تماس بگیرید. سئو اصفهان، تخصصی ماست.

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

متخصصان پونه مدیا منتظر شما هستند

نظر خودتان را با ما در میان بگذارید